Diskuze Přičítání kostiček 30.4.09

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

TAK MATÝSEK NENÍ V TOP 100. ON NA TO NEMÁ,CO S TÍM?? ?? FAKT SMĚŠNÝ. CO Z TOHO MÁŠ,ŽE MÁŠ PROFIL „NĚKDE DO STOVKY“?? ?? A CO Z TOHO MÁ TVŮJ PES?? 8-} TEN BY BYL URČITĚ ŠŤASTNEJ JAKO BLECHA,KDYBY SI DOBU,CO BEZHLAVĚ KOSTIČKUJEŠ,LÍTALA VENKU S NÍM!!
jj je to honba za ničím a ano uznávám , že top 100 neni o kráse, ale o tom kolik času na stránkách strávíš a kolika hafíkum dáš kostičku. Ano taky jsem to před měsícem vzdala a nekostičkovala a napsala že na to kašlu když je to o tomhle, ale prostě tet na to čas mám a nic mi to neudělá kostičkovat, juknu se aspon na hafo hezkých pejsků a získám přátele. a myslím že nemá cenu se tu dohadovat. každej máme jiný názor a já tet prostě kostičkovat chci. až na to čas nebude tak jsem budu chodit jen za přátelema a hledat zkušenosti s výchovou a inspiraci na ostříhání.
pavel (01.05.2009 10:13:43) napsal: přesně tak, o tom je hlavní smysl tohoto fora. A za to by se měli dávat ty virtuální medaile. Právě jsem našel jednoho pejska, který, napsámo tvými slovy na to má ( TOP 100) a logicky by měl být před vámi.Jmenuje se Matýsek. JEN TO NE!! !! ALE UDĚLALA BYCH JINÉ TOP 100!! UŽIVATELŮ!! NĚKTEŘÍ BY SI „VEŘEJNÉ“ UZNÁNÍ ZASLOUŽILI. KDYŽ KOUKÁM DO DENÍČKŮ,NĚKDO PÍŠE BLÁ BLÁ,NĚKDO ZA KAŽDOU CENU POUČUJE A NĚKDO BAVÍ LIDI. U NÁS JE JEDNIČKOU JINDRA – UŽ. SNĚHURKA A PUPPI. DENÍČKY ČÍRA,AJKY,ELLIS – TO JE POČTENÍČKO A VŽDY SE NASMĚJU :-D :-D NEBO UŽ. PEPÍNO – S MONTÍKEM, MIMIŠÁK – LUMPI ATD. TO BY BYLO POŘÁDÍČKO!! !! PAK BY PŮVODNÍ „TOP 100“ NESTÍHALI >:) >:)
přesně tak, o tom je hlavní smysl tohoto fora. A za to by se měli dávat ty virtuální medaile. Právě jsem našel jednoho pejska, který, napsámo tvými slovy na to má ( TOP 100) a logicky by měl být před vámi.Jmenuje se Matýsek.
třeba proto, že tohle má nadpis Diskusní forum a někdo tu toto téma otevřel, tak se tu o tom diskutuje. Na foru o klíšťatech se diskutuje o těch malejch potvorách. To je logické ne ?
pavel (01.05.2009 09:38:45) napsal: MATÝSEK A PETRA (01.05.2009 09:30:09) napsal: TAK MATÝSEK NENÍ V TOP 100. ON NA TO NEMÁ,CO S TÍM?? ?? FAKT SMĚŠNÝ. CO Z TOHO MÁŠ,ŽE MÁŠ PROFIL „NĚKDE DO STOVKY“?? ?? A CO Z TOHO MÁ TVŮJ PES?? 8-} TEN BY BYL URČITĚ ŠŤASTNEJ JAKO BLECHA,KDYBY SI DOBU,CO BEZHLAVĚ KOSTIČKUJEŠ,LÍTALA VENKU S NÍM!!Naprostý souhlas, to jen můj Brouček si v klidu sedí na obrazovce a nepotřebuje lidskou lásku, protože není skutečnej. Ale některým to nevysvětlíš. Já pořád říkám, že demokracie z nás neudělala svobodný národ, ale národ hlupáků a tím nemyslím nikoho zde na foru, ale všeobecně. Stačí se podívat kolem sebe, co všechno udělá českej člověk protože ..... většinou ani neví, proč to dělá. Je to honba za penězi, karierou, zviditelněním atd atd. Proto jsem tu a rád si počtu o tom, jak někdo na celý den vyrazí s pejskem někam do přírody, daleko od civilizace, jen s tou plastovou lahví s vodou. A to je důležitější než chtít být v top 100. Ale Berreniko, tohle přáníčko ti můžu splnit i já, do TOP 100 naruby tě klidně přidám :-DD Ty mně snad Pavle čteš myšlenky.Přesně tak to v tomto státě chodí.V něčem bych se ale přece jenom chtěl Berenniky zastat.Určitým kostičkovacím obdobím asi prošla většina z nás.A je dobré, když na to, že kamarádství je o něčem jiném a čas na Hafíkách se dá využít líp než přepočítáváním nahamouněných kostiček a piškotů,přijde člověk sám.Ale boj proti kostičkování je bohužel marný.Proběhla už tady na toto téma řada diskuzí.Kostičkáři zvyšují počet přístupů na portál, což je výhodnější pro poskytovatele reklamy, dále nemají žádné požadavky na fungování portálu, stačí jim jenom klikat.Přece kdo si hraje nezlobí a hlavně se nepozastavuje nad tím, jak Hafíci (ne)fungují.No a podle hesla ,,Chléb a hry" zacpával hubu nespokojencům už císař Nero
pavel (01.05.2009 09:38:45) napsal: MATÝSEK A PETRA (01.05.2009 09:30:09) napsal: TAK MATÝSEK NENÍ V TOP 100. ON NA TO NEMÁ,CO S TÍM?? ?? FAKT SMĚŠNÝ. CO Z TOHO MÁŠ,ŽE MÁŠ PROFIL „NĚKDE DO STOVKY“?? ?? A CO Z TOHO MÁ TVŮJ PES?? 8-} TEN BY BYL URČITĚ ŠŤASTNEJ JAKO BLECHA,KDYBY SI DOBU,CO BEZHLAVĚ KOSTIČKUJEŠ,LÍTALA VENKU S NÍM!! Ty mně snad Pavle čteš myšlenky.Přesně tak to v tomto státě chodí.V něčem bych se ale přece jenom chtěl Berenniky zastat.Určitým kostičkovacím obdobím asi prošla většina z nás.A je dobré, když na to, že kamarádství je o něčem jiném a čas na Hafíkách se dá využít líp než přepočítáváním nahamouněných kostiček a piškotů,přijde člověk sám.Ale boj proti kostičkování je bohužel marný.Proběhla už tady na toto téma řada diskuzí.Kostičkáři zvyšují počet přístupů na portál, což je výhodnější pro poskytovatele reklamy, dále nemají žádné požadavky na fungování portálu, stačí jim jenom klikat.Přece kdo si hraje nezlobí a hlavně se nepozastavuje nad tím, jak Hafíci (ne)fungují.No a podle hesla ,,Chléb a hry" zacpával hubu nespokojencům už císař Nero Naprostý souhlas, to jen můj Brouček si v klidu sedí na obrazovce a nepotřebuje lidskou lásku, protože není skutečnej. Ale některým to nevysvětlíš. Já pořád říkám, že demokracie z nás neudělala svobodný národ, ale národ hlupáků a tím nemyslím nikoho zde na foru, ale všeobecně. Stačí se podívat kolem sebe, co všechno udělá českej člověk protože ..... většinou ani neví, proč to dělá. Je to honba za penězi, karierou, zviditelněním atd atd. Proto jsem tu a rád si počtu o tom, jak někdo na celý den vyrazí s pejskem někam do přírody, daleko od civilizace, jen s tou plastovou lahví s vodou. A to je důležitější než chtít být v top 100. Ale Berreniko, tohle přáníčko ti můžu splnit i já, do TOP 100 naruby tě klidně přidám :-DD
Protože je to diskuze o ničem.Stejně si každý pořád mele tu svou!! Každý má svou pravdu a na tom se nic nezmění, můj pesan se taky umístil v TOP 100 ,ale kdyby byl poslední ,tak si kvůli tomu žíly netrhám!!! Je mi to úplně fuk!!! Jak psala MOjzinka ,jsou mi nadevše přátelé s hafíkama a to je pro mě TOP 100:-) :-) :-) hezký večer všem na hafíkách Skalio:-) :-)
MÁTE TADY PRÁCI,CO VY NA TO?? ?? NEBO JE TADY TOTÁLNÍ BEZVLÁDÍ?? ?? KDE JSOU SLIBOVANÉ „ZLEPŠOVÁNKY“ NOVÉ VERZE,KDO MAŽE UŽIVATELE UŽIVATELE-NEUŽIVATELE.....?? ?? ?? ?? UŽ BY BYLO VHODNÉ,ABY NĚKDO Z VÁS VYLEZL A TAKÉ SE VYJÁDŘIL!! !!
Nejsi sama, mně se to před několika hodinami taky zaseklo, kostičky se nepřičítají, přestože máme hodnocení od spousty a spousty kamarádů… ach jooo, vrrrr
Zřejmě je zase problém s přičítáním kostiček, mám cca od 7 hodin stejný počet kostiček a i namátkově co jsem koukala na jiné profily tak se jím též nepřičítají. Máte někdo taky takový dojem ? Rexina.
Tohle se tady nepřestane nikdy řešit, protžekaždý má svůj názor. Kdo nechce, ať nehodnotí, komu se chce, tak proč ne?? Nevidím na top 100 nic špatného, pokud vy ano, neúčastnětě se a nehodnottě. Může nám všem být fuk, kolik kostiček, myšek a jablíček pošle ten a ten uživatel, očekávajíc je zpátky. Byla tu i řeč o kamarádech a zase jde o to, kdokoho považuje za kamaráda. Je to někdo, s kým si posíláte myšky nebo kostičky, setkali jste se nebo si píšete?? Je to věc každého, koho považije za kamaráda. Taky je osobní věc, jestli někdo bude hodnotit či ne. Někoho to baví, jiným to přiadá jako hloupost. Ale zdá se, že to baví hodně lidí, vzhledem k tomu, že hodně psů a koček má na profilech medaile. Pro mě je třeba top 100 docela zábava, alespoň uvidím profily ostatních koček nebo psů, třeba poznám i nové kamarády. Tak ať si každý hodnotí koho chce a jak chce!! Nakonec tolik času to mito nezabere?! Že to není o kráse je dobře známé, to by krásní pejskové a kočičky nebyli kdesi v zadu, bez jediné myšky nebo kostičky. Ale nedá se říct, že by ti,kdo jsou v top 100 vepředu, nejsou hezká zvířátka. A v top 100 ve předu mám hodně dobrých kamarádů, třeba kočičky Čika, Nelinku a Honzíka (1., 2. a 3. místo),tak je jasné, že to nejsou jen klikači, píšeme si o našich kočičkách. Nejvíc si povídáme s Honzíkem, jakože mu píše můj Bigoušek atd., však to znáte. Top 100 se sice někomumůže zdát jakozábava pro děti, ale kolik dospělých se tady snaží dobít virtuální medaile?? Docela dost. Toho se taky týkají podvody v top 100, proč si dospělí vytvářejí další účty kvůli hlasování, to nevím. Je to podvod, ale je to jejich věc. Nakonec admini smažou je, ne nás?! Takže ty dohady o hodnocení jsou k ničemu, každý má svůj názor.
Víš,proto je to ,,o ničem",že nikdo nechce nic řešit.Jako mají ostatní právo kostičkovat a navíc je portál problémový,zvl. technicky,tak by měli ti,kteří nechceme a nebaví nás tato ,,hra",i když portál je na tom postaven,dodržet SLIB!!!,který byl dán,splnit. T.j. možnost vypnout kostičky nebo je nechat zapnuté,by vše vyřešil!Mně ,bohužel,nejdou ani uspořádat přátelé,zase jsem předělávala připojení,není to v tom,takže nemohu sedět u každého profilu,nečís­t,nepsat a jen ,,bít" do PC.Nemohu ani na Miciny,přesto,že tam mám řadu oblíbených profilků a jsem původně ,,kočkařka",takže mé působení zde přestává být únosné…Není v tom TOP 100,dobře víte,že si píšeme a vy dáváte kostičky skutečně ,,bez nároku"!Ale vím,že třeba ostatní,co hrají kostičkovanou­,čekají na vrácení…A proč by ne?;-) A nechci volit tzv. ,,mezicestu",nechat profil,napsat,že je mně líto to ,,smazat".Je to ,,jen" psané slovo…A bohužel vidím na vl.oči,jak se umístˇují i velmi kvalitní psi,jejichž páni nestíhají…Je to soutěž ,založená na rychlosti,protože vidím,že ti,úplně vzadu,asi přátele nemají…:_( A to je mně líto…Srdečně Aja. P.S.A posuzovat,zda má či nemá který pes na TOP 100,to si myslím,že při sáhnutí do svědomí,bychom mohli těžko hodnotit,nebotˇ s odborností to už vůbec nesouvisí…
kromě Bereniky,ale třeba jí to časem taky dojde.BRAVÓ,BRA­VÓ,BRAVÓ:-) :-) :-) :-)
PANENKOMARJA,TO JE HRŮZA NEMÁM DOBRÉ PSI NEJSOU V TOP 100 !! !! !! NEJSOU NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ !! !! !! ZKRÁTKA NEMAJ NA TO!! !! !! ALE POZOR!! !! !! !! !! MAJÍ MOC A MOC UPŘÍMNÝCH KAMARÁDŮ A PÁNÍČCI MEZI SEBOU KAMARÁDÍ!! !! TAKŽE VLASTNĚ „VYHRÁVAJÍ“.NAČ JE TA VIRTUÁLNÍ MEDAILE?? ?? MŮJ PES KDYBY NEMĚL UŠI,BYL NA PŮL SLEPÝ…AJ TAK U MĚ VYHRAJE VŽDY A NEPOTŘEBUJE K TOMU ŽÁDNÉ MEDAILE NA POČÍTAČI.JASNÉ,KAŽ­DÝ MÁME JINÝ NÁZOR,TO BERU!! TOTO JE PRO ZMĚNU MŮJ!! !! HEZKÝ 1.MÁJ.;-)
Asi jsem nenapsala to hlavní,PROCˇv TOP 100!!!:-DD Jak víš,já taky,dost lidiček a to myslím celkově v CR,jsou ,,snobi"…Takže,jen a jen z důvodu,že čím více útulkářů je v TOP 100,tak usnadnují těm,možná trošku naivní představa,co jsou v útulcích,nalezení nového domova!!!!! Nechci ani psát,aby to nevyznělo jinak,mám sama dost soutěží od 5 let8-| ,brrr,rovněž jsem měla pejsky i super kocoura-peršana prakticky s nej-oceněním.A když šel o nej-titul,tak tenkrát v Brně otrávili v kojích cca 38 koček.No,tak jsem ho vzala přímo z klece,titul tam nechala a v klidu jsme žili spokojeně až do jeho 18 let!:DJe pravda,že SVCHUK se mohl ,,pominout",ale mně to bylo fuk. A nikdy jsem již na MV nešla…Takže to ke zmíněnému TOP 100.Omyl to není,u Netíků jsme zaregistrovaní,mu­sím tam dát fotečky,ale bude problém.jestli nezmizely,což asi ano,při přenosu dat do jiného PC v únoru…Jdu to ,,s hrůzou prohlédnout!!!„No,mož­ná bych Ti poradila,ale záleží jen na Tobě.Zkus si ,,adoptovat“,zatím třeba ,,jen na dálku",chápu,že nemáš čas či podmínky,pejska z útulku a dej ho na Netíky či sem…Pokud má někdo rozum,pochopí to tak,jak to myslím.Bude mu pomoženo tzv. ,,zviditelněním!"(Hroz­né slovo!)…Zdraví Aja.
No Ajo, dovolím si malinko nesouhlasit s poslední částí. Jsou tu fajn lidé a krásné deníčky, jak píše Matýsek. Pak je to řada bojovníků o TOP 100. Tys napsala, že bys také ráda viděla Toníka v TOP 100. Jenže to je instituce, co nemá valnou hodnotu. Našel jsem zde jednu instituci, co tu hodnotu má, co je podle mě daleko více než nějaká TOP 100 a ta instituce se jmenuje Netíci. Myslím že znáš. útulkář Toník, léta týraná Nanynka, super číslo Oskar, zahradník Bobiš a šerif Michal. Co člen, to hvězda. Kdyby bylo nějaké spravedlivé hodnocení, tak spolu bojujete o TOP 10. A v tom je krása tohoto portálu. Mimochodem, dostal jsem pozvánku na to vaše soukromé forum, ale já nemám vlastního reálného pejska, tak tam nepatřím. Vy s Toníkem ano, ale nějak jsem vás tam nenašel. Že by chybička ?
Milí kluci!:D Díky za vaše přesné postřehy.Nemám,co bych k tomu dodala,napsali jste vše…Když mrknu do deníčku,co vy děláte,vaši pejsci,mně dá chutˇ do nového dne …I m.j.jako člověku.Velmi si vás vážím.Pro váš postoj,cítění,musím napsat po pravdě i inteligenci,pro­tože i když jsem PC samouk,tak se snažím,nemám nastavenou gramatiku,aby nebyly gramatické chyby,také obraz,styl deníčků a úctu k druhým.Považuji vás za opravdové kamarády a je jedno,zda-li pošlete či ne,kosti!Nevím,proč nemáme možnost,ti,co nechceme kostičkovat,prostě vypnout kostičky a psát ,třeba do Diskuze či ,,pejskařských rad"…Co se týká TOP 100,tak na to má ZDE každý pes či kočka!jde jen o to,jak píšete,rychlost klikání.A já se svým Toníkem raději strávím čas venku…;-) To,že jsme spolu a je mu již cca 13 let,považuji za dar…A mám-li někoho ráda,možná to bude k smíchu,jak ,,archaické„,tak každá chvíle je pro nás vzácná…A nebýt takových,jako jste vy,samozřejmě i pár dalších lidiček,tak dnes odkliknu profil a balím to!I kvůli tomu,což mě,jako člověka,uráží…Před dokončením TOP 100 mně kostičkují a píší někteří uživatelé,kterým jde o přední místo.Vyhovím ráda a kosti pošlu bez povídání:,,Posílám kosti,ty taky pošli“…;-) 8-}A potom již další dny ani tˇuk. Toto bych pochopila u špatně vychovaných dětí,ale ne u dospělých lidí…Můj pejsek je ,,útulkář",taky bych ho ráda viděla třeba v TOP 100,ale nevadí mně to a mám radost,že pár útulkářů v TOP 100 je!:D Aja.
Naprostý souhlas, to jen můj Brouček si v klidu sedí na obrazovce a nepotřebuje lidskou lásku, protože není skutečnej. Ale některým to nevysvětlíš. Já pořád říkám, že demokracie z nás neudělala svobodný národ, ale národ hlupáků a tím nemyslím nikoho zde na foru, ale všeobecně. Stačí se podívat kolem sebe, co všechno udělá českej člověk protože ..... většinou ani neví, proč to dělá. Je to honba za penězi, karierou, zviditelněním atd atd. Proto jsem tu a rád si počtu o tom, jak někdo na celý den vyrazí s pejskem někam do přírody, daleko od civilizace, jen s tou plastovou lahví s vodou. A to je důležitější než chtít být v top 100. Ale Berreniko, tohle přáníčko ti můžu splnit i já, do TOP 100 naruby tě klidně přidám :-DD Ty mně snad Pavle čteš myšlenky.Přesně tak to v tomto státě chodí.V něčem bych se ale přece jenom chtěl Berenniky zastat.Určitým kostičkovacím obdobím asi prošla většina z nás.A je dobré, když na to, že kamarádství je o něčem jiném a čas na Hafíkách se dá využít líp než přepočítáváním nahamouněných kostiček a piškotů,přijde člověk sám.Ale boj proti kostičkování je bohužel marný.Proběhla už tady na toto témařada diskuzí.Kostičkáři zvyšují počet přístupů na portál, což je výhodnější pro poskytovatele reklamy, dále nemají žádné požadavky na fungování portálu, stačí jim jenom klikat.Přece kdo si hraje nezlobí a hlavně se nepozastavuje nad tím, jak Hafíci (ne)fungují.No a podle hesla ,,Chléb a hry" zacpával hubu nespokojencům už cícař Nero.
Berennika (01.05.2009 09:39:08) napsal: a proč to furt řešíte????, já jsem tu od listopadu jednou se dostanu do top 100 a hned jsem tu jen kvuli kostičkování???? NE!! ale když už tam jsem tak proč ne,?? a at tu jsem jen kvuli tomu nebo ne tak vám to muže bejt uplně jeno , protože kvuli tomu je tu dalších plno lidí a já bych určitě nikomu nikdy nevičítala jestli kostičkuje nebo ne je to jeho čas a jeho rozhodnutí tak nevim proč to furt rozebíráte!!!! HLAVNĚ SI NEMYSLI,ŽE TI NĚKDO ZÁVIDÍ. ZA SEBE TI KLÍĎO PÍSNU,ŽE NEZÁVIDÍM!! NENÍ CO. ALE MŮŽEŠ NÁM UPŘÍMNĚ NAPSAT,CO Z LEPŠÍHO UMÍSTĚNÍ MÁŠ?? OPRAVDU BYCH TO CHTĚLA VĚDĚT. MÁŠ DOBRÝ POCIT,NEBO O CO JDE?? VÍŠ,JÁ MÁM DOBRÝ POCIT Z TOHO,KDYŽ SE MI KAMARÁD OZVE,PÍSNE,JÁ NAPÍŠU JEMU. POKLÁBOSÍME S PÁNÍKAMA ATD. TŘEBA JINDE V DISKUZI PÍŠE PANIČKA O TOM,ŽE MÁ MOC NEMOCNOU FENEČKU. ALE O TOM TY NEMŮŽEŠ VĚDĚT,PROTOŽE TOHLE TĚ NEZAJÍMÁ,TA BY TI ASI KOSTI TEĎ NEPOSÍLALA,MÁ JINÉ STAROSTI. JE NÁS PÁR,KTEŘÍ SE JÍ SNAŽÍ,I KDYŽ JEN SLOVY,UTĚŠIT. A CO Z TOHO MÁM?? KDYŽ ODEPÍŠE,ŽE DĚKUJE ZA POVZBUZENÍ,ŽE JÍ TO POMÁHÁ!! NEBO KDYŽ NA NÁŠ PROFIL ÚTULKÁČKA PÍŠÍ KAMARÁDI… KDYŽ JEDNA MOC HODNÁ PANÍ POŠLE BALÍK PRO VŠECHNY PEJSKY V ÚTULKU A MY JIM DÁREČKY MŮŽEME PŘEDAT. TOHLE JE DŮLEŽITÉ!! !!
a proč to furt řešíte????, já jsem tu od listopadu jednou se dostanu do top 100 a hned jsem tu jen kvuli kostičkování???? NE!! ale když už tam jsem tak proč ne,?? a at tu jsem jen kvuli tomu nebo ne tak vám to muže bejt uplně jeno , protože kvuli tomu je tu dalších plno lidí a já bych určitě nikomu nikdy nevičítala jestli kostičkuje nebo ne je to jeho čas a jeho rozhodnutí tak nevim proč to furt rozebíráte!!!!
MATÝSEK A PETRA (01.05.2009 09:30:09) napsal: TAK MATÝSEK NENÍ V TOP 100. ON NA TO NEMÁ,CO S TÍM?? ?? FAKT SMĚŠNÝ. CO Z TOHO MÁŠ,ŽE MÁŠ PROFIL „NĚKDE DO STOVKY“?? ?? A CO Z TOHO MÁ TVŮJ PES?? 8-} TEN BY BYL URČITĚ ŠŤASTNEJ JAKO BLECHA,KDYBY SI DOBU,CO BEZHLAVĚ KOSTIČKUJEŠ,LÍTALA VENKU S NÍM!! Naprostý souhlas, to jen můj Brouček si v klidu sedí na obrazovce a nepotřebuje lidskou lásku, protože není skutečnej. Ale některým to nevysvětlíš. Já pořád říkám, že demokracie z nás neudělala svobodný národ, ale národ hlupáků a tím nemyslím nikoho zde na foru, ale všeobecně. Stačí se podívat kolem sebe, co všechno udělá českej člověk protože ..... většinou ani neví, proč to dělá. Je to honba za penězi, karierou, zviditelněním atd atd. Proto jsem tu a rád si počtu o tom, jak někdo na celý den vyrazí s pejskem někam do přírody, daleko od civilizace, jen s tou plastovou lahví s vodou. A to je důležitější než chtít být v top 100. Ale Berreniko, tohle přáníčko ti můžu splnit i já, do TOP 100 naruby tě klidně přidám :-DD
Berennika (01.05.2009 08:15:49) napsal: pavel (30.04.2009 20:46:41) napsal: BOŽE, TO JE ALE NEŠTĚSTÍ !! !! !! !! Třeba už konečně admini vyslyšely hlasy požadující zrušení téhle stupidní zábavy. No jo, ale co budete dělat? Jestli se nepletu všichni tři se usilovně snažíte získat tu přihlouplou virtuální medaily. A co když teď nebude ? Tragádie, konec světa. Lidi myslete trochu !! !! !!To je ale závisti !!!!! Proč jsem lezeš když nechceš obdarovávat ostatní kamarády???? Závist ? Co mám závidět ! Sezení u počítače a nesmyslnou honbu na něčím co neexistuje ? Když už píšeš o závisti, tak ti gratuluji, že se to povedlo. 99 místo je sice nic moc, já sám mám medaily s číslem 74, ale závidět mi nebudeš viď ? A to jsem pro to neudělal ani Ň. Proč sem lezu ? Třeba proto, abych viděl, že jsou tu slušní lidé jako je podle mě i Supík, kterým jde o pejsky a ne o medaile. No nejvíce mě dostalo, že si myslíš, že tvůj pejsek na to má !! Je tu asi tak 20 tisíc pejsků, a fakt si myslíš, že ten tvůj je zrovna jeden ze sta, co jsou nejkrásnější ? To si ale myslí všichni ! Kdo může říci, jestli je krásnější Bišonek, Buldoček, kolie či bernardýn ? Tady se nehodnotí vzhled pejska, tady se hodnotí podle toho, kolik dokážeš denně navštívit profilů a kolik ti odpoví stejně. A víš, že ta tvá honba za profily má někde nějaký prospěch? Základní princip TOP 100 je v tom, aby všichni co nejvíce klikali, protože za každý kliknutí má zřizovatel nějaký užitek. O tom je TOP 100.
supík (01.05.2009 08:20:24) napsal: Berennika (01.05.2009 08:15:49) napsal: pavel (30.04.2009 20:46:41) napsal: BOŽE, TO JE ALE NEŠTĚSTÍ !! !! !! !! Třeba už konečně admini vyslyšely hlasy požadující zrušení téhle stupidní zábavy. No jo, ale co budete dělat? Jestli se nepletu všichni tři se usilovně snažíte získat tu přihlouplou virtuální medaily. A co když teď nebude ? Tragádie, konec světa. Lidi myslete trochu !! !! !!To je ale závisti !!!!! Proč jsem lezeš když nechceš obdarovávat ostatní kamarády???? Tobě asi Berenniko popovídání s kamarády nic neříká.A pokud máš kamarády, kteří jenom čekají, až něco dostanou, tak tě docela upřimně lituju. A to jsi vzal kde??? Znáš mě nebo co???? já jsem se do top 100 dostala tet poprvé a jsem ráda a myslím že muj hafík na to má. Proč se staráte o to jestli kostičkuji jen kvuli soutěži nebo ne???? to je moje věc a já tu na pokec kamarádů mam dost, ale stim se vám svěřovat nebudu.
Berennika (01.05.2009 08:15:49) napsal: pavel (30.04.2009 20:46:41) napsal: BOŽE, TO JE ALE NEŠTĚSTÍ !! !! !! !! Třeba už konečně admini vyslyšely hlasy požadující zrušení téhle stupidní zábavy. No jo, ale co budete dělat? Jestli se nepletu všichni tři se usilovně snažíte získat tu přihlouplou virtuální medaily. A co když teď nebude ? Tragádie, konec světa. Lidi myslete trochu !! !! !!To je ale závisti !!!!! Proč jsem lezeš když nechceš obdarovávat ostatní kamarády???? To je asprávná otázka. Ale chce to ještě jednu – kdo jsou to kamarádi ? Ti co ti něco napíší, co si přečtou deníček, co poklábosí mimo hafíky ? Nebo ti, co jen bezmyšlenkovitě kostkují a čekají na protisluřbu obdarovaného. Nevím jak vám ostatním, ale mě trvá otevření 10 profilů skoro hodinu. Tedy s pročtením deníčků případně napsáním krátké zprávičky. To Ve vašem případě není ani technicky možné zvládnout, takže jen posíláte ty kosti – kamarád, nekamarád. Pak jsou tu ještě tací, co posílají i krátké zprávičky typu – ty seš krásnej pejsek. A ani nečtou, že to mastí do profilů psího nebe. Já například svým kamarádům posílám zprávičky, ne kosti, ty nechám soutěžícím o TOP 100. Pro moje kamarády nemají žádný význam, slovo je potšší daleko více.
Berennika (01.05.2009 08:15:49) napsal: pavel (30.04.2009 20:46:41) napsal: BOŽE, TO JE ALE NEŠTĚSTÍ !! !! !! !! Třeba už konečně admini vyslyšely hlasy požadující zrušení téhle stupidní zábavy. No jo, ale co budete dělat? Jestli se nepletu všichni tři se usilovně snažíte získat tu přihlouplou virtuální medaily. A co když teď nebude ? Tragádie, konec světa. Lidi myslete trochu !! !! !!To je ale závisti !!!!! Proč jsem lezeš když nechceš obdarovávat ostatní kamarády???? Tobě asi Berenniko popovídání s kamarády nic neříká.A pokud máš kamarády, kteří jenom čekají, až něco dostanou, tak tě docela upřimně lituju.
pavel (30.04.2009 20:46:41) napsal: BOŽE, TO JE ALE NEŠTĚSTÍ !! !! !! !! Třeba už konečně admini vyslyšely hlasy požadující zrušení téhle stupidní zábavy. No jo, ale co budete dělat? Jestli se nepletu všichni tři se usilovně snažíte získat tu přihlouplou virtuální medaily. A co když teď nebude ? Tragádie, konec světa. Lidi myslete trochu !! !! !! To je ale závisti !!!!! Proč jsem lezeš když nechceš obdarovávat ostatní kamarády????
BOŽE, TO JE ALE NEŠTĚSTÍ !! !! !! !! Třeba už konečně admini vyslyšely hlasy požadující zrušení téhle stupidní zábavy. No jo, ale co budete dělat? Jestli se nepletu všichni tři se usilovně snažíte získat tu přihlouplou virtuální medaily. A co když teď nebude ? Tragádie, konec světa. Lidi myslete trochu !! !! !!
jj mě se už od rána také nepřičetli a to už jsem to tu chtěla chválit jak to tu pěkně šlape a rychle
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?