Diskuze Přihlášení??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak super, ještě uvidíme časem, ale snad se to podařilo vyřešit. Díky moc za pomoc ;-)
blick (16.04.2010 11:45:55) napsal: Tak jsme udělali ještě jednu změnu. Můžu tě poprosit ještě o jedno vyzkoušení? Supééér!! !! hafici.cz na poprvé, vareni.cz na potreti!!! Jste jedničky!! :-)
blick (16.04.2010 12:14:00) napsal: Tak super, ještě uvidíme časem, ale snad se to podařilo vyřešit. Díky moc za pomoc ;-) Není zač, já děkuju že se s tím už nemusím trápit. :-)
Amy (16.04.2010 19:35:44) napsal: Mně to takhle neblbne a ani nikdy neblblo...můžu se zeptat, co používáš za prohlížeč? Na hafíkách už je to v pohodě, ale na vareni.cz pořád stejná chyba. mám Explorer... tak nevím jestli to může být tím. Stalo se mi to třeba i v int.kavárně nebo v práci. Když by to bylo jen na mém noťasu tak bych to chápala jako chybu u mě, ale když už se to stalo i jinde, tak nevím... :-(
Kacisek (16.04.2010 12:32:57) napsal: Není zač, já děkuju že se s tím už nemusím trápit. :-) Mně to takhle neblbne a ani nikdy neblblo...můžu se zeptat, co používáš za prohlížeč?
Tak jsme udělali ještě jednu změnu. Můžu tě poprosit ještě o jedno vyzkoušení?
blick (16.04.2010 10:53:18) napsal: Ahoj, díky za info. Můžeš prosím otestovat jestli to ještě dělá problém? pořád stejné... :-~ odhlásila jsem se a asi na po 10x to vyšlo jinak to psalo pořád to samé. Na vareni.cz to napsalo ze se nejde spojit se strankou, ne ze by nesel internet ale stranka varení zůstala a to se tam ukázalo... :-(
Ahoj, díky za info. Můžeš prosím otestovat jestli to ještě dělá problém?
Ahoj hafící, měla bych dotaz ohledně přihlášení na stránky. Docela často se mi stává že když se chci přihlásit začne mi to psát: CHYBA SHODY 1 CHYBA SHODY 2 Čím to je?? Vůbec se nejde přihlásit, zkouším to pořád dokola a tak na po 10x se zdaří. To samé mí to píše i na vareni.cz tam to zkouším od včerejška a zatím neúspěšně. :( HAF A PAC! :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?