Diskuze Přihlášení po dlouhé době

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak už jsem konečně na svém profilu. Kdyby jsem si nevzpoměla na staré heslo, tak se sem nedostanu. Máte někdo podobnou zkušenost?
Dobrý den, naposledy jsem se přihlásila na svůj profil před velmi dlouhou dobou. Možná je to i v řádu let. Teď jsem se chtěla po dlouhé době přihlásit a když jsem to udělala (nebyla jsem si jistá se jménem ani heslem, ale podařilo se mi přihlásit) tak tam nebyla moje zvířata. Přes vyhledávač jsem si našla svého psa Alidu, kočku Gitu, kocoura Matýska... ale nešlo mi je upravovat a nebyly na mém profilu (na profilu na který jsem se přihlásila). Je možné, že jsem se přihlásila na uplně jiný profil, který se třeba nějak založil při mém přihlašování? Můj profil je tento:http://www.miciny.cz/uzivatele/detail-uzivatele/14835/ Je to tedy profil, ze kterého teď píšu? Proč se mi tedy nezobrazují mé zvířata? Zkusila jsem založit zvířecí profil pro kocoura "Jack", ať vím, jestli se mi také nezobrazí, ale zobrazil se hned po založení, ale mé ostatní zvířata se mi nezobrazila. Je možné, že jsem na úplně jiném profilu? Jak mám docílit toho, abych měla svůj původní profil zpátky?
Na cizí profil by se vám určitě nemělo podařit přihlásit, to je divné. Každopádně pokud víte přihlašovací mail a nevíte heslo, lze heslo obnovit - na e-mail vám pak přijdou pokyny pro vytvoření nového hesla.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?