Diskuze Přihláška

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kajjčík (28.03.2013 16:13:48) napsal: Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli se na závody (hobbíky i ofíky) musím předem přihlásit formou odesláním přihlášky (a případně jestli i po odeslání této přihlášky se v den závodů musím nahlásit při prezentaci) nebo se stačí přihlásit až před závodem při prezentaci? A potom, jaké všechny údaje by měla přihláška obsahovat? Předem děkuji za všechny reakce! :-) Ahoj,já na všech hobby na kterých jsem byla jsem přihlášku odesílala předem.Ale to máš většinou napsané vždy v propozicích závodů kterých se chceš zúčastnit.Většinou musíš napsat svoje jméno+věk,jméno koně(v případě pony soutěží i výšku),soutěž kterou pojedeš,a taky stáj za kterou budeš startovat :-)
Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli se na závody (hobbíky i ofíky) musím předem přihlásit formou odesláním přihlášky (a případně jestli i po odeslání této přihlášky se v den závodů musím nahlásit při prezentaci) nebo se stačí přihlásit až před závodem při prezentaci? A potom, jaké všechny údaje by měla přihláška obsahovat? Předem děkuji za všechny reakce! :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?