Diskuze Přípomínky a návrhy k novému vzhledu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ještě by jsem dodala,že by jsem ráda se dostala na titulní stránku hafíků,nečetla nic o odstávce.
Na novém vzhledu se mi nelíbí, že když překliknu na micini a konicci, tak se ztratí lišta se zprávami a dalšími věcmi. Myslím, že by bylo lepší, kdyby to tam bylo, i když uživatel je jinde :)
Háček je dobrý nápad ;-) .Třeba i nějaký ten kartáč nebo hřbílko,koukala sem i do diskuze na konikách a bylo tam ohlávka,masážní gel (prý už v bonus programu jednou byl),vodítko .Bych na konikách i uděla anketu než diskuzi co by konikáři rádi ;-D .
Opravdu se mi nový vzhled vůbec, ale vůbec nelíbí. Měli to nechat tak, jak to bylo :_/
S průzkumy je to těžké. V minulosti jsme je dělali a stejně to bylo špatně. Proč? Protože na anketu/průzkum odpoví vždy jen malý vzorek lidí a tedy výsledky z takových průzkumů jsou značně zkreslené. :-| B+V-zástupce adavilky (09.10.2015 12:57:42) napsal: Kdybyste dělali po předchozím průzkumu, bylo by to pochopitelné. Ale takhle?? ?? ??
B+V-zástupce adavilky (07.10.2015 08:02:47) napsal: To by se mi také líbilo. I mně by se to líbilo.
Omylem jsem vytvořil novou fotogaleri, jak ji odstraním?
Online uživatelé se již zobrazují a na smajlíky mrkneme. ;-) Kobylatko (15.10.2015 12:15:41) napsal: Už je to určitě o hodně lepší ;-D .Akorát mi nejdou online uživatelé,když na to kliknu oběví se mi celkový seznam uživatelů né jen těch online. Chtěla bych se zeptat ještě jak to bude se smajlíkama v deníčku ;-D ?
No, prozatím asi ne. Na profily se dostat lze jedním kliknutím (dle vašich požadavků). Je pravda, že pouze na 3, ale předtím to byly 4 profily na které se šlo dostat jedním kliknutím a ostatní byly rovněž až na detailu profilu uživatele. Jestliže má někdo profilů víc, tak opětovně 4 profily stejně nepomůže. Já mám například 6 profilů. Osobně nemám problém na tzv. avatary (obrázky) profilů kliknout (ani na tabletu či v mobilu). Případně lze zvětšit zobrazení - tedy zvětšit pomocí lupy jednoduchým roztažením prstů nebo "ctrl" a "klávesa vedle nuly". Do zpětného 100 % zobrazení se dostanete "ctrl" a "klávesa 0". panijorksirova (22.10.2015 15:53:26) napsal: Prosím Vás chtěla jsem se zeptat zda ty prťavé profily takto už necháte je to děs!!!Je to nevzhledné a nejde tam poznat profil !!To původní bylo o moc lepší!!Tato úprava se vůbec ,ale vůbec nepovedla! Děkuji za odpověd.
Prosím Vás chtěla jsem se zeptat zda ty prťavé profily takto už necháte je to děs!!!Je to nevzhledné a nejde tam poznat profil !!To původní bylo o moc lepší!!Tato úprava se vůbec ,ale vůbec nepovedla! Děkuji za odpověd.
Kate (22.10.2015 22:06:23) napsal: No, prozatím asi ne. Na profily se dostat lze jedním kliknutím (dle vašich požadavků). Je pravda, že pouze na 3, ale předtím to byly 4 profily na které se šlo dostat jedním kliknutím a ostatní byly rovněž až na detailu profilu uživatele. Jestliže má někdo profilů víc, tak opětovně 4 profily stejně nepomůže. Já mám například 6 profilů. Osobně nemám problém na tzv. avatary (obrázky) profilů kliknout (ani na tabletu či v mobilu). Případně lze zvětšit zobrazení - tedy zvětšit pomocí lupy jednoduchým roztažením prstů nebo "ctrl" a "klávesa vedle nuly". Do zpětného 100 % zobrazení se dostanete "ctrl" a "klávesa 0". To snad nemyslíte vážně.:( Proč to dělat jednoduše,když to jde složitě.To už asi dost lidí přestane bavit.
Hafici,to byla moje nejlepší zábava.Znechutili mi to.:( :( :(
Uživatel11052Eva (12.11.2015 08:52:50) napsal: Hafici,to byla moje nejlepší zábava.Znechutili mi to.:( :( :( Nezbývá než souhlasit. Též jsem chodila ráda na tento web, ale už ne. Jsem znechucená a otrávená toho, co se tu teď děje. A nejsem sama. Hodně lidí už odešlo. Já zatím zůstávám jen proto, že nechci ztratit kontakt s těmi pár lidmi, co tu ještě zbyli a s nimiž si už řadu let píšu, to by mi bylo líto. Ale všeho do času. Odchází jeden po druhém a scházíme se na FB. Nebude to dlouho trvat a zbudou tu jen děti, co bezhlavě klikají na cokoliv a něco jako úroveň ještě neznají. Mělo by se to tady přejmenovat z Hafíků na Klikárnu.
Proč jsou profily tak malé?To jsou blechy vůbec to není pěkné to staré bylo o hodně lepší a na tohle se čekalo takovou dobu?To nechápu!!!!
Už je to určitě o hodně lepší ;-D .Akorát mi nejdou online uživatelé,když na to kliknu oběví se mi celkový seznam uživatelů né jen těch online. Chtěla bych se zeptat ještě jak to bude se smajlíkama v deníčku ;-D ?
Ahoj Kate, po dlouhé době jsem zavítala na tento web. Nestačila jsem se divit. Samá reklama, víc už ji tam nacpat asi nešlo. Na webech se pohybuji denně, ale nic tak strašného jsem dlouho neviděla. Mějte se fajn a modlete se, aby vám moc lidí neuteklo.8-} Jarka Pecháčková
Kate (22.10.2015 14:12:20) napsal: Hafoj Evo, jak to myslíš "Jeden profil pejska má popisky jinde a nejde tu hezky uložit a kliknutí na obrázek taky nefunguje." Kliknutí na jaký obrázek nefunguje? Co nejde uložit? Prosím případně pošli odkaz, na kterém ti něco nefunguje spolu s popiskem - event. printscreen problému. Prosím pošlete to na info[at]hafici.cz. Díky za spolupráci. U Zuzanky je ten popis taky vpravo ale o místo níž.
Kate (22.10.2015 14:12:20) napsal: Hafoj Evo, jak to myslíš "Jeden profil pejska má popisky jinde a nejde tu hezky uložit a kliknutí na obrázek taky nefunguje." Kliknutí na jaký obrázek nefunguje? Co nejde uložit? Prosím případně pošli odkaz, na kterém ti něco nefunguje spolu s popiskem - event. printscreen problému. Prosím pošlete to na info[at]hafici.cz. Díky za spolupráci.U Zuzanky je ten popis taky vpravo ale o místo níž.Při minulých změnách se to taky stalo ale opravili jste to.
Hafoj Evo, jak to myslíš "Jeden profil pejska má popisky jinde a nejde tu hezky uložit a kliknutí na obrázek taky nefunguje." Kliknutí na jaký obrázek nefunguje? Co nejde uložit? Prosím případně pošli odkaz, na kterém ti něco nefunguje spolu s popiskem - event. printscreen problému. Prosím pošlete to na info[at]hafici.cz. Díky za spolupráci. Uživatel11052Eva (21.10.2015 14:55:33) napsal: Asi není zač děkovat že trošku poopravili něco,co totálně zvrzli.Malinké ikonky,nejsou tak po ruce a stejně se na čtvrtý profil nedostanu.A brát to přes svůj profil,tak na to už nemám náladu vůbec.Jeden profil pejska má popisky jinde a nejde tu hezky uložit a kliknutí na obrázek taky nefunguje.Obojí už tady taky jednou bylo a byla radost,když to pak opravili.
Uživatel11052Eva (21.10.2015 14:55:33) napsal: Asi není zač děkovat že trošku poopravili něco,co totálně zvrzli.Malinké ikonky,nejsou tak po ruce a stejně se na čtvrtý profil nedostanu.A brát to přes svůj profil,tak na to už nemám náladu vůbec.Jeden profil pejska má popisky jinde a nejde tu hezky uložit a kliknutí na obrázek taky nefunguje.Obojí už tady taky jednou bylo a byla radost,když to pak opravili. Přesně tak a nikdo kompetentní se k těm miniaturám ne a ne vyjádřit. Hlavně že se řeší smailíci apod.
Černoušci (15.10.2015 17:02:33) napsal: Díky adminům za to, že se snaží vyhovět četným žádostem nás, uživatelů. Nově přidané ikonky jsou fajn, ale proč jsou tak miniaturní? ? ? Já v těch svých jen stěží rozeznám kočku od psa... A kdyby pod nimi byly jména jako v původní verzi, tak to abych si pořídila mikroskop! ! ! Asi není zač děkovat že trošku poopravili něco,co totálně zvrzli.Malinké ikonky,nejsou tak po ruce a stejně se na čtvrtý profil nedostanu.A brát to přes svůj profil,tak na to už nemám náladu vůbec.Jeden profil pejska má popisky jinde a nejde tu hezky uložit a kliknutí na obrázek taky nefunguje.Obojí už tady taky jednou bylo a byla radost,když to pak opravili.
Černoušci (15.10.2015 17:02:33) napsal: Díky adminům za to, že se snaží vyhovět četným žádostem nás, uživatelů. Nově přidané ikonky jsou fajn, ale proč jsou tak miniaturní? ? ? Já v těch svých jen stěží rozeznám kočku od psa... A kdyby pod nimi byly jména jako v původní verzi, tak to abych si pořídila mikroskop! ! !
A to si myslíte že jsou změny k lepšímu?Všechny ty opravy jsou nevzhledné,nepřehledné.Prostě proti minulému vzhledu je to znechucující.A že máte těch připomínek málo?Ono těch lidí tady pravidelně chodí opravdu čím dál méně.A zřejmě to vzdají i další.
S potěšením konstatujeme, že se z Hafíků dostaneme na svoje profily, takže přece jen zlepšení :-DD Akorát nechápeme, proč jsou tak mrňavé, když fotky k článkům zas vypadají, jako by vypadly z letáku od Lidla :-D čím větší, tím nepřehlednější. Nebo v rámci opičení se a předhánění tím víc super, trendy, in a vůl - jo pardon, ono se prý říká kůl 8-|
Díky adminům za to, že se snaží vyhovět četným žádostem nás, uživatelů. Nově přidané ikonky jsou fajn, ale proč jsou tak miniaturní? ? ? Já v těch svých jen stěží rozeznám kočku od psa... A kdyby pod nimi byly jména jako v původní verzi, tak to abych si pořídila mikroskop! ! !
To my jsme rádi, že už je na hafíkách aspoň NĚCO, jak se člověk dostane do svého profilu, ale bohužel se musím přiklonit k názoru supíka. Je to tak strašně MALÉ, že jsem si normálně myslela, že mám špinavý tablet!! 8-| Nemůžete to zvětšit?? Já mám 6 dioptrií, musím používat lupu. Téměř to nevidím!! A ještě se mám do toho trefit prstem?? Vždyť je to malé jak blecha. Ach jo! Nové neznamená vždycky lepší. To staré bylo super!! Bylo tam i napsáno jméno mazlíčka pod profilem, což teď chybí.
Jak Admini slíbili ,je nový spouštěč na stránce "HAFÍCI" umístěn do pravého rohu v liště:::myslím ,že to je ,jak má být! a nemusíme se zapínat přes kočeny a vůbec iné stránky..díky Admini..:-DD
Kate, jestli to už je ta nová úprava, tak to považuju za výsměch uživatelům. Na jedné straně jste úpravu zdůvodňovali tím, že jsou potřeba větší upoutávky kvůli uživatelům mobilů apod a teď tam dáte miniaturní obrázky profilů, které ani nejsou vidět. To má být výsměch?8-| 8-|
registrace (12.10.2015 21:04:52) napsal: Musí tady být opravdu tolik reklam? Na tabletu se bojím někam sáhnout, abych neklikla na reklamu a přijde mi to dost protivný. Veď sú tu len 3 reklamné bannery, to nieje moc. Iné stránky toho majú omnoho viac.
registrace (12.10.2015 21:04:52) napsal: Musí tady být opravdu tolik reklam? Na tabletu se bojím někam sáhnout, abych neklikla na reklamu a přijde mi to dost protivný.
Musí tady být opravdu tolik reklam? Na tabletu se bojím někam sáhnout, abych neklikla na reklamu a přijde mi to dost protivný.
Nešlo by aspoň aby téma v dané sekci bylo vždy v popředí?To co je zde se vždy hned ztratí po pár příspěvcích 8-} ;-) https://www.hellosandy.cz/diskuzni-forum/ .Takže pak vůbec nevím jesli mi na můj dotaz někdo odpověděl a tak to musím hledat až kdesi.
Kate (06.10.2015 20:35:31) napsal: Děláme, děláme, jen to není hned vidět. ;-) Už má grafik hotový návrh na změnu. Teď to má u sebe tzv. řezník. No a pak už jen programátor a je to venku. Držíme palce, že to bude už koncem příštího týdne. Kdybyste dělali po předchozím průzkumu, bylo by to pochopitelné. Ale takhle?? ?? ??
Nevím, když je to s těmi opravami tak těžké,proč jste takové razantní změny dělali.Zrušit na profilu pejska ty ikony vpravo nechápu,to bylo přece důležité.Roztáhnout mezery mezi řádky je nepříjemné a méně přehledné.Rámečky a barevné podklady ale zůstaly stejné a písmo přesahuje do dalších částí a někde se ztráci,skoro není vidět.Profil je dlouhý a rolovat pořád nahoru a dolů je fakt otravné.A to že nejde rozkliknout v profilu uživatele profil pejska na fotce,to už tady bylo taky.Pak jste to po protestech uživatelů po čase dali zpět.A teď je to tdy zase.Jako byste se tím bavili a zkoušeli trpělivost,co vydržíme.Když jsem tady začala,bylo těch velmi aktivních uživatelů opravdu hodně a je to čím dál horší.Udržet se v první stovce nebylo vůbec jednoduché.Vynechat pár dní znamenalo velký propad.Dnes se to skoro nehne.Spousta kamarádů to vzdala a zdá se že tentokrát ubudou další.A chcete nějaké návrhy.Co tak ti smajlíci v deníčku.To už taky bylo kolikrát navrženo.Nebo udělat zase nějaké nové vzhledy,jako byl třeba ten jarní,nebo jako mám já,ten s kostičkami.Aby si mohl každý vybrat,třeba i za poplatek.
Martina ❤ (06.10.2015 21:51:23) napsal: jéééé, s tím rozhodně souhlasím - tak to funguje všude, tak proč ne tady ?? ?? ??
Martina ❤ (06.10.2015 21:51:23) napsal: jéééé, s tím rozhodně souhlasím - tak to funguje všude, tak proč ne tady ?? ?? ?? To by se mi také líbilo.
Askáskovi (03.10.2015 20:10:06) napsal: Napadlo mě, co tak dát na titulní stranu hafíků ikonku, kterou bychom se vrátili do původních hafíků (kdo chce) a kdy by nechtěl a volá po změně (a dokonce i souhlasí) tak by pokračoval dál v novém. Co jste zde provedli? Jde to jinde, proč by to nešlo tady? A pak, sami by jste si udělali "průzkum" kolika uživatelům vyhovuje nové či původní ...? jéééé, s tím rozhodně souhlasím - tak to funguje všude, tak proč ne tady ?? ?? ??
Děláme, děláme, jen to není hned vidět. ;-) Už má grafik hotový návrh na změnu. Teď to má u sebe tzv. řezník. No a pak už jen programátor a je to venku. Držíme palce, že to bude už koncem příštího týdne. panijorksirova (06.10.2015 17:32:21) napsal: Proboha proč s tím něco neuděláte vždyť Vám píše plno lidí jak je to vše zmaštěné a nic se neděje!!To Vám Ti lidi tady za to nestojí ,aby se to dalo do kupy jak to bylo?Nevím co si o tom mám myslet je to děs!!!!!!!!!!!
Proboha proč s tím něco neuděláte vždyť Vám píše plno lidí jak je to vše zmaštěné a nic se neděje!!To Vám Ti lidi tady za to nestojí ,aby se to dalo do kupy jak to bylo?Nevím co si o tom mám myslet je to děs!!!!!!!!!!!
Proboha to dá takovou práci udělat ten profil takový jaký tu byl?Vždyť je tu plno lidí naštvaných a nic se neděje!!Asi se Vám moc nejedná o názor lidí když se nic neděje!!Je to šílené!!!!
Jittt (02.10.2015 23:51:42) napsal: <blockquote>Jittt (02.10.2015 23:46:54) napsal: </blockquote Není mi tady už jasných víc věcí, ale třeba jsem jen trubka hloupá, vlastně dvě : Jitka a Čiky Kate, opět mi nejde profil, včera to naskočilo a teď to opět nejde, co se děje?
A co pro Konicci.cz třeba toto:http://www.konskyobchod.cz/hacek-na-kopyta-s-kartackem nebo toto:http://www.konskyobchod.cz/likit-treat-bar ? Kate (06.10.2015 14:32:47) napsal: Reklamy tu samozřejmě jsou, ale provoz jako takový (server, hosting, obsah, články, grafika, lidi) také něco stojí ;-) Jinak dárky v bonus programu na Konicci.cz je těžké vybrat. Aby se to rozumně dalo posílat, aby to byla opravdu "bonusová" věc. Příliš pamlsků a drobnějších věcí se pro koně nedělá :-~
Reklamy tu samozřejmě jsou, ale provoz jako takový (server, hosting, obsah, články, grafika, lidi) také něco stojí ;-) Jinak dárky v bonus programu na Konicci.cz je těžké vybrat. Aby se to rozumně dalo posílat, aby to byla opravdu "bonusová" věc. Příliš pamlsků a drobnějších věcí se pro koně nedělá :-~ Kobylatko (06.10.2015 12:26:53) napsal: Co dál nemůžu pochopit proč koníčci nemají v bonus programu aspoň trochu užitečné věcičky jako je na micinách a hafikách,třeba bičík,mast na kopyta,desinfekci,nějaký ten kartáč,houbu,nějaký třásně na oči proti mouchám,vodítko ... už o to koníčkáři žádali kolikrát a nic.Jak píše Askáskovi ,dyť musíte mít sponzory kteří to financují,dyť je tu mraky reklam ...
Ano, máš pravdu. Rádi bychom to takto dělali, ale pak "posloucháme" o cenzuře :-~ Kobylatko (06.10.2015 13:18:37) napsal: Ještě bych měla připomínku,je tu X stejných témat např: Pedigree proč se to nesjednotí do jedné diskuze a ostatní se nevymažou nebo nezamknou? Je to tak na odkazu co sem už 2x vložila nebo na iFauně,co je několikrát se zamkne nebo přesune a vymaže.Pak člověk něco hledá půl dne a stejně nenajde tak si založí nové téma se stejným názvem pak je jich tu tisíc a nevyzná se v tom ani koza ;-) .
Ještě bych měla připomínku,je tu X stejných témat např: Pedigree proč se to nesjednotí do jedné diskuze a ostatní se nevymažou nebo nezamknou? Je to tak na odkazu co sem už 2x vložila nebo na iFauně,co je několikrát se zamkne nebo přesune a vymaže.Pak člověk něco hledá půl dne a stejně nenajde tak si založí nové téma se stejným názvem pak je jich tu tisíc a nevyzná se v tom ani koza ;-) .
Askáskovi (06.10.2015 12:07:24) napsal: že se tu nebere v potaz, a jak čtu nikdy nebralo na uživatele a jejich názory. Je nás docela málo, co sem chodilo pravidelně a hlavně rádo. Dnes to vypadá tak, že se změní k tzv.lepšímu i miciny a nakonec odejdeme i my, co už ledacos překousneme, ale ne VŠECHNO. Myslín, že tu jde adminám o peníze tzv.sponzorů tj.reklam, ale tím, že se to tu umrtví zájmem neustálýma změnama, přehlížením připomínek uživatelů, tak i ti sponzoři jednou odejdou, neb je "lajkování" nepotěší ... Mno, dělejte jak myslíte. Uvidíte sami a dost možná se budete i divit. Pravda, je ještě hooodně chovatelů, co o micinách a hafících neví...Třeba přijdou a budou spokojeni. My stávající jsme jen potížisté, které je třeba otrávit natolik, aby KONEČNĚ odtud zmizeli ... Jen se podívejte na naše připomínky, prosby, žádosti co jsme chtěli či potřebovali a mnohé z toho nešlo a nebo nebylo uděláno, ač bylo slibováno. A najednou jde něco, o co tu málokdo, či většina ani nestojí. Jo, taky mám pocit, že tu jsme jen na obtíž, už mám těch věčných výmyslů a slibů na "zavření huby" tak akorát. >:-( No co, není to jediný web zaměřený na zvířata, tak se sbalíme a půjdeme jinam, kde se snad budou ke svým uživatelům chovat lépe. Třeba sem: http://www.zvireroku.eu/ Je to podobný server a celkem slibně se to tam rozjíždí. Myslím, že se nám tam bude líbit víc.:_/ Právě jsem se tam registrovala.;-)
Co dál nemůžu pochopit proč koníčci nemají v bonus programu aspoň trochu užitečné věcičky jako je na micinách a hafikách,třeba bičík,mast na kopyta,desinfekci,nějaký ten kartáč,houbu,nějaký třásně na oči proti mouchám,vodítko ... už o to koníčkáři žádali kolikrát a nic.Jak píše Askáskovi ,dyť musíte mít sponzory kteří to financují,dyť je tu mraky reklam ...
Co dál nemůžu pochopit proč koníčci nemají v bonus programu aspoň trochu užitečné věcičky jako je na micinách a hafikách,třeba bičík,mast na kopyta,desinfekci,nějaký třásně na oči proti mouchám,vodítko ... už o to koníčkáři žádali kolikrát a nic.Jak píše Askáskovi ,dyť musíte mít sponzory kteří to financují,dyť je tu mraky reklam ...
že se tu nebere v potaz, a jak čtu nikdy nebralo na uživatele a jejich názory. Je nás docela málo, co sem chodilo pravidelně a hlavně rádo. Dnes to vypadá tak, že se změní k tzv.lepšímu i miciny a nakonec odejdeme i my, co už ledacos překousneme, ale ne VŠECHNO. Myslín, že tu jde adminám o peníze tzv.sponzorů tj.reklam, ale tím, že se to tu umrtví zájmem neustálýma změnama, přehlížením připomínek uživatelů, tak i ti sponzoři jednou odejdou, neb je "lajkování" nepotěší ... Mno, dělejte jak myslíte. Uvidíte sami a dost možná se budete i divit. Pravda, je ještě hooodně chovatelů, co o micinách a hafících neví...Třeba přijdou a budou spokojeni. My stávající jsme jen potížisté, které je třeba otrávit natolik, aby KONEČNĚ odtud zmizeli ... Jen se podívejte na naše připomínky, prosby, žádosti co jsme chtěli či potřebovali a mnohé z toho nešlo a nebo nebylo uděláno, ač bylo slibováno. A najednou jde něco, o co tu málokdo, či většina ani nestojí.
že se tu neber v potaz a jak čtu nikdy nebralo, na uživatele a jejich názory. Je nás docela málo, co sem chodilo pravidelně a hlavně rádo. Dnes to vypadá tak, že se z mění k tzv.lepšímu i miciny a nakonec odejdeme i my, co už ledadcos překousneme, ale ne VŠECHNO. Myslín, že tu jde adminám o peníze tzv.sponzorů tj.reklam, ale tím, že se umrtví zájem neustálýma změnama, přehlížením připomínek uživatelů, tak i ti sponzoři jednou odejdou, neb je "lajkování" nepotěší ... Mno, dělejte jak myslíte. Uvidíte sami a dost možná se budete i divit. Pravda je ještě hooodně chovatelů, co o micinách a hafících neví...Třeba přijdou a budou spokojeni. My stávající jsme jen potížisté, které je třeba otrávit natolik, aby KONEČNĚ odtud zmizeli ...
KEVIKOVI (06.10.2015 10:53:31) napsal: Když už se tady vyjadřujeme k tomu, co bychom na novém vzhledu uvítali ( docela pochybuji, že to někoho opravdu zajímá...), tak já bych uvítala kromě toho, co jsem už psala dříve, např. možnost vkládat smajlíky do deníčků a také možnost vložit fotku do diskuze, tak, jak to jde na jiných serverech. Jedna fotka bývá názornější než sáhodlouhé popisování. Taky by se mi líbila možnost v navštíveném profilu označit fotku, která se mi fakt líbí, např. palec nahoru nebo tak něco. No a když se vrátím k vlastním profilům, které pořád nevidím >:-( a musím se na ně nějak proklikat, PROČ alespoň nefunguje fotka jako tlačítko? Proč se musím trefovat na prťavé jméno mazlíka, když vedle je fotka? Tvrdíte, že úpravy jsou hlavně proto, aby byla větší tlačítka a přitom opak je realitou. Na nefunkčnost rozkliknutí fotek v profilu jste byli upozorňováni už při minulé změně vzhledu, tehdy jste tvrdili, že "se na tom pracuje". No, nějak dlouho, dodnes to není hotovo a mezitím máme další změnu o kterou nikdo nestál. Omlouvám se za ostřejší tón, ale v mém věku už jsem na různé polopravdy a vytáčky dost citlivá. Těch už jsem v životě zažila dost a dost. Poslední věc co mě zajímá je, proč není k dispozici seznam online uživatelů? Když jsem před 6 lety začala na tyto stránky chodit, pamatuji si, že bývalo přihlášeno najednou sto i více uživatelů. Myslím, že po "populárních" úpravách je taková návštěvnost sci-fi. Počet registrací o oblíbenosti webu nevypovídá zhola nic. Proč nemáme vědět, kolik lidí sem skutečně chodí? Zřejmě proto, že jich moc není.... To hodnocení fotky v profilu mazlíka bych dala taky to je dobrý nápad ;-D ;-D .
Mě se zdá že celkově to tu jde do kytek.O změnu diskuze už se tu žádalo hodněkrát,viz.http://forum.cincila.com/ .A o smajlíky do deníčku taktéž.Admini mi i psali že se fotky v soutěži nevybíraj podle uživatelů ale podle sebe,no nevím už pokolikátý jsou vybraný z první stránky až max na dvě.(nic proti výhercům)takže pochybuji že na ostatní vůbec někdo kouknul,docela v tom mám guláš,zdá se mi že je tady opak pravdou.Taky nechápu proč nejsou vidět online uživatelé a přoč není třeba "ikonka" kolik se třeba za týden registrovalo nových uživatelů.Já už profily našla ale přes hafíky je to složitý jak dvoják žebř 8-} .
Mě se zdá že celkově to tu jde do kytek.O změnu diskuze už se tu žádalo hodněkrát,viz.http://forum.cincila.com/ .A o smajlíky do deníčku taktéž.Admini mi i psali že se fotky v soutěži nevybíraj podle uživatelů ale podle sebe,no nevím už pokolikátý jsou vybraný z první stránky až max na dvě. takže pochybuji že na ostatní vůbec někdo kouknul,docela v tom mám guláš,zdá se mi že je tady opak pravdou.A taky nechápu proč nejsou vidět online uživatelé a přoč není třeba "ikonka" klik se třeba za týden registrovalo nových uživatelů.Já už profily našla ale přes hafíky je to složitý jak dvoják žebř 8-} .
Když už se tady vyjadřujeme k tomu, co bychom na novém vzhledu uvítali ( docela pochybuji, že to někoho opravdu zajímá...), tak já bych uvítala kromě toho, co jsem už psala dříve, např. možnost vkládat smajlíky do deníčků a také možnost vložit fotku do diskuze, tak, jak to jde na jiných serverech. Jedna fotka bývá názornější než sáhodlouhé popisování. Taky by se mi líbila možnost v navštíveném profilu označit fotku, která se mi fakt líbí, např. palec nahoru nebo tak něco. No a když se vrátím k vlastním profilům, které pořád nevidím >:-( a musím se na ně nějak proklikat, PROČ alespoň nefunguje fotka jako tlačítko? Proč se musím trefovat na prťavé jméno mazlíka, když vedle je fotka? Tvrdíte, že úpravy jsou hlavně proto, aby byla větší tlačítka a přitom opak je realitou. Na nefunkčnost rozkliknutí fotek v profilu jste byli upozorňováni už při minulé změně vzhledu, tehdy jste tvrdili, že "se na tom pracuje". No, nějak dlouho, dodnes to není hotovo a mezitím máme další změnu o kterou nikdo nestál. Omlouvám se za ostřejší tón, ale v mém věku už jsem na různé polopravdy a vytáčky dost citlivá. Těch už jsem v životě zažila dost a dost. Poslední věc co mě zajímá je, proč není k dispozici seznam online uživatelů? Když jsem před 6 lety začala na tyto stránky chodit, pamatuji si, že bývalo přihlášeno najednou sto i více uživatelů. Myslím, že po "populárních" úpravách je taková návštěvnost sci-fi. Počet registrací o oblíbenosti webu nevypovídá zhola nic. Proč nemáme vědět, kolik lidí sem skutečně chodí? Zřejmě proto, že jich moc není....
Tohle kdo vymyslel se pěkně nudil!!!! >:-( >:-( To je děs naštěstí že se na svuj profil dostanu přes miciny ZATÍM!!! A pokud to přehodí aj tam tak se loučíme sice nas to bude mrzet po 5 letech:-( ale abych se příhlasila a řešila jak se dostanu na svuj profil je celkem MAZEC!!!!Tak snad se to vratí do starych času !!!!
Dušan (05.10.2015 16:19:29) napsal: Omlouvám se, že nebudu konstruktivní, ale víme, jaká zde bývá odezva na různé návrhy. Dám jen najevo, že podobná změna na Micinách mne vůbec nepotěší. Vypadá to jako supermarketový plakát. Po stranách kupa místa a dolů se to táhne ... Asi bych si měl otočit monitor. 8-} To je reakce na skutečný poměr uživatelů, kteří k tvorbě svých profilů využívají tablety(mobily) nebo jde jen o snahu kopírovat jakýsi všeobecný trend? Dnes přece není neřešitelný problém udělat web tak, aby vyhovoval jak těm prvním, tak i druhým. Myslím že je tu víc chyb,né jen vzhled ;-) ,ale my uživatelé s tím asi nic nenaděláme.
Omlouvám se, že nebudu konstruktivní, ale víme, jaká zde bývá odezva na různé návrhy. Dám jen najevo, že podobná změna na Micinách mne vůbec nepotěší. Vypadá to jako supermarketový plakát. Po stranách kupa místa a dolů se to táhne ... Asi bych si měl otočit monitor. 8-} To je reakce na skutečný poměr uživatelů, kteří k tvorbě svých profilů využívají tablety(mobily) nebo jde jen o snahu kopírovat jakýsi všeobecný trend? Dnes přece není neřešitelný problém udělat web tak, aby vyhovoval jak těm prvním, tak i druhým.
Mě se nová úprava taky nelíbí, ale mám na profilu pejska, který bohužel nežije, tak pro jeho památku vydržím.?! Denýskovi (05.10.2015 13:16:13) napsal: To co jsem předpovídala už je tady ..spousty kamarádů , co tu jsou od začátku-- KONČÍ NA HAFÍKÁCH-- jsem s toho smutná a moc mě to mrzí když jsem psala do diskuze ,že tato novota je špatná volba ,že se vlastně rozhodla o nás ,bez nás a upozornovala na to ,že bez nás uživatelů by nebyli hafíci ,bylo mi odepsáno ,že si na tu novotu musíme zvyknout ,že to bylo potřeba ,obnovit profil!já to beru ,ale proč nezůstala aspon fotečka z nastavení ,která je pro mnohé velmi důležitá ...není každý s pc. kamarád .. proč to tak dlouho trvá předělat, vždyt když šla vymazat ,tak jde přeci vrátit !proboha vžyt to není tak těžké pochopit a vyhovět ....proč se nejdříve neudělala anketa ..aby si uživatelé napsali a navrhli sami ,jaké změny by mohly být? nikdo není proti novotám ale musí ty novoty přinést nějaké to pozitivum k lepšímu a ne k horšímu... určitě mi dají za pravdu ti co jsou tu od prvopočátku ,jaké to tu bývalo veselé, pořádali jsme dokonce i spousty zábavy a kdo chtěl tak se přidal a bylo to opravdu takové rodinné... Právě ti co tu jsou nejdéle ,tak už nemají chut tu zůstávat! Myslím ,že tento portál byl vymyšlen s tím aby se lidé pobavili ,zasmáli a vyměnili si názory mezi sebou ale musí být přístup a ne se nervovat ,jak se na hafíky vůbec dostat! Tak už by to asi stačilo , už píšu po několikáté a jelikož jsem optimista ,tak pevně věřím ,že náprava k dobrému bude! neodcházejte prosím a vydržte..!!!
<blockquote>Jittt (02.10.2015 23:46:54) napsal: </blockquote Není mi tady už jasných víc věcí, ale třeba jsem jen trubka hloupá, vlastně dvě : Jitka a Čiky
To co jsem předpovídala už je tady ..spousty kamarádů , co tu jsou od začátku-- KONČÍ NA HAFÍKÁCH-- jsem s toho smutná a moc mě to mrzí když jsem psala do diskuze ,že tato novota je špatná volba ,že se vlastně rozhodla o nás ,bez nás a upozornovala na to ,že bez nás uživatelů by nebyli hafíci ,bylo mi odepsáno ,že si na tu novotu musíme zvyknout ,že to bylo potřeba ,obnovit profil!já to beru ,ale proč nezůstala aspon fotečka z nastavení ,která je pro mnohé velmi důležitá ...není každý s pc. kamarád .. proč to tak dlouho trvá předělat, vždyt když šla vymazat ,tak jde přeci vrátit !proboha vžyt to není tak těžké pochopit a vyhovět ....proč se nejdříve neudělala anketa ..aby si uživatelé napsali a navrhli sami ,jaké změny by mohly být? nikdo není proti novotám ale musí ty novoty přinést nějaké to pozitivum k lepšímu a ne k horšímu... určitě mi dají za pravdu ti co jsou tu od prvopočátku ,jaké to tu bývalo veselé, pořádali jsme dokonce i spousty zábavy a kdo chtěl tak se přidal a bylo to opravdu takové rodinné... Právě ti co tu jsou nejdéle ,tak už nemají chut tu zůstávat! Myslím ,že tento portál byl vymyšlen s tím aby se lidé pobavili ,zasmáli a vyměnili si názory mezi sebou ale musí být přístup a ne se nervovat ,jak se na hafíky vůbec dostat! Tak už by to asi stačilo , už píšu po několikáté a jelikož jsem optimista ,tak pevně věřím ,že náprava k dobrému bude! neodcházejte prosím a vydržte..!!!
janicew (04.10.2015 22:49:20) napsal: Přehled hodnocení se nevejde na podbarvenou plochu a zasahuje do profilové fotky. Vypadá to ošklivě. Větší písmo je fajn, ale pak je potřeba přizpůsobit podklad. Prosím vraťte profil uživatele vpravo nahoře zpět, tak jak je to u micin i koníčků. To mám taky.Obdélník s kostičkami a vpravo údaje o umístění,počet hodnotících a bodů.Nápis celkové body je v rámečku ale číslo už na okraji.A historie umístění už skoro není vidšt,protože je v rámečku fotky.A ten má skoro stejnou barvu.
Dobrý den, nejsem si jistá, co myslíte. U sebe problém s přehledem hodnocení nemám. Mohla byste mi event. poslat printscreen (PrtSc) obrazovky s problémem? Prosím na info[at]hafici.cz. Díky moc za spolupráci.;-) janicew (04.10.2015 22:49:20) napsal: Přehled hodnocení se nevejde na podbarvenou plochu a zasahuje do profilové fotky. Vypadá to ošklivě. Větší písmo je fajn, ale pak je potřeba přizpůsobit podklad. Prosím vraťte profil uživatele vpravo nahoře zpět, tak jak je to u micin i koníčků.
Přehled hodnocení se nevejde na podbarvenou plochu a zasahuje do profilové fotky. Vypadá to ošklivě. Větší písmo je fajn, ale pak je potřeba přizpůsobit podklad. Prosím vraťte profil uživatele vpravo nahoře zpět, tak jak je to u micin i koníčků.
Když už jste v tom předělávání :-) ,šlo by udělat nějaký jednotný vzhled profilu zvířátka pro ostatní mazlíčky?papoušky,hlodavce ... Je to nějaký pátek zpátky,jsem tu četla na hafikách že vy admini chcete udělat i web hlodavci (křeček,králík,mořče,činčila ...)(krom hafiků,micin a koníčků).
Všimla jsem si, že se mi nezobrazují dárečky, možná je to prohlížečem, nevím. Má Operu. :)
Ohledně profilů to již řešíme. Momentálně to má u sebe grafik. Bude to chvilku trvat, ale pracujeme na tom. ;-) Na své profily se pak dostanete opět jedním kliknutím ihned po přihlášení. KEVIKOVI (03.10.2015 12:05:59) napsal: Já osobně bych uvítala hlavně to, abych po přihlášení byla hned na svých profilech a ne abych je musela nejdřív pracně najít. A taky, abych se z návštěvy cizího profilu do toho svého dostala jedním klikem jako dřív. Upoutávku na článek s fotkou přes celou obrazovku klidně oželím, na to stačí jedno tlačítko s odkazem. Nejsem počítačový analfabet, taky si s PC celkem tykám. Ale "novinky" prostě zdržují a otravují. Nechápu, proč jako přihlášený uživatel nevidím hlavně své profily. Proto se snad přihlašuji, abych se dostala na své profily ne? Jak už tady padlo, i mně ty změny připadají jako skok zpátky do pravěku. Proč to má jít jednoduše, když to jde i složitě.:-~
Napadlo mě, co tak dát na titulní stranu hafíků ikonku, kterou bychom se vrátili do původních hafíků (kdo chce) a kdy by nechtěl a volá po změně (a dokonce i souhlasí) tak by pokračoval dál v novém. Co jste zde provedli? Jde to jinde, proč by to nešlo tady? A pak, sami by jste si udělali "průzkum" kolika uživatelům vyhovuje nové či původní ...?
Prosím vás aspoň ty ikonky profilků vpravo nahoře dejte.Když jdu na Hafiky mám přímo nastavený profil Belinky a stačilo vždy kliknutí mezi ostatními.Teď jsou vpravo informace jako plemena psů,pořadí v soutěži,veterináři atd.To ale zásadně patří na úvodní stránku.Na profilu je to zbytečné.To potřebujeme jednou za čas,tak kliknu na první stránku a najdu co potřebuji.A ty ikonky byly potřeba každou chvíli.Taky to nějak vypadalo,teď to fakt dobře nevypadá.To raději ty ikony a reklamy.Jsem z toho znechucená a jak čtu tak zdaleka nejsem sama.Moc nás to tady bavilo,byl to prima relax.Teď tak akorát nervozita a bolení žaludku.Takže,budu doufat.
Já osobně bych uvítala hlavně to, abych po přihlášení byla hned na svých profilech a ne abych je musela nejdřív pracně najít. A taky, abych se z návštěvy cizího profilu do toho svého dostala jedním klikem jako dřív. Upoutávku na článek s fotkou přes celou obrazovku klidně oželím, na to stačí jedno tlačítko s odkazem. Nejsem počítačový analfabet, taky si s PC celkem tykám. Ale "novinky" prostě zdržují a otravují. Nechápu, proč jako přihlášený uživatel nevidím hlavně své profily. Proto se snad přihlašuji, abych se dostala na své profily ne? Jak už tady padlo, i mně ty změny připadají jako skok zpátky do pravěku. Proč to má jít jednoduše, když to jde i složitě.:-~
také bych byla ráda, aby se vrátili profílky vpravo nahoře, jinak mi to tak špatné nepříjde, písmo je větší a to mi vyhovuje, aspoň na to vidím bez brýlí, Top 100 je už aktuální. Jde opravdu jen o zvyk. Já sice také nejsem nejmladší, ale počítač je celkem má parketa, tak změny zvládám celkem dobře. Díky
Leňa a Mici (02.10.2015 16:07:28) napsal: S tím souhlasím. Proč to dělat jednoduše?? Když to jde i složitě! 8-} Jenže to jsou všechno jen nesmyslné obchodní triky, aby zmátli lidi, aby to vypadalo, že mají něco nového, přitom to jejich "NOVÉ A LEPŠÍ" znamená většinou jen STARÉ -MENŠÍ BALENÍ, KTERÉ JE JEN DRAŽŠÍ!! A o kvalitě ani nemluvě! 8-} Kate, opět mi nejde profil, včera to naskočilo a teď to opět nejde, co se děje???
S tím souhlasím. Proč to dělat jednoduše?? Když to jde i složitě! 8-} Jenže to jsou všechno jen nesmyslné obchodní triky, aby zmátli lidi, aby to vypadalo, že mají něco nového, přitom to jejich "NOVÉ A LEPŠÍ" znamená většinou jen STARÉ -MENŠÍ BALENÍ, KTERÉ JE JEN DRAŽŠÍ!! A o kvalitě ani nemluvě! 8-} Martina ❤ (01.10.2015 23:46:00) napsal: ...asi jako když v supermarketech předělají rozmístění zboží a pak tam běháme o hodinu déle ?? myčka, pračka, sporák, auto - to vše a ještě víc nám šetří čas, tak proč ho neutratit zbytečným a zmateným hledáním místo relaxu v klidu ?!
MOC DĚKUJEME. :D To byla RYCHLOST. :-) Kate (02.10.2015 12:35:58) napsal: Díky za návrh. Nyní, když jdete do TOP 100, jako první uvidíte aktuální měsíc. ;-)
Kate (02.10.2015 12:35:58) napsal: Díky za návrh. Nyní, když jdete do TOP 100, jako první uvidíte aktuální měsíc. ;-) MOC DĚKUJEME. :D To byla RYCHLOST. :-)
Díky za návrh. Nyní, když jdete do TOP 100, jako první uvidíte aktuální měsíc. ;-) Leňa a Mici (01.10.2015 23:43:16) napsal: Dobrý večer Kate, další problém mimo chybějících profilů uživatele vpravo nahoře, které už řešíte, je ten, že když se chci dostat do TOP 100, neobjeví se tam aktuální měsíc, ale starý, a musím nejprve kliknout na zadej měsíc, což zdržuje. Je to i na micinkách, i na hafíkách, (koníky nevím, to jsem se nekoukala.) Bylo by dobré, kdyby jsme se tam dostali hned. A už asi měsíc, možná déle postrádáme na hafíkách on-line uživatele. Když chci vědět, kdo je přihlášený, musím vždy na miciny. Děkuji.
Prosím promažte si cookies. Titulní stránka běžela již včera normálně. Ivona89 (01.10.2015 23:53:53) napsal: Ještě by jsem dodala,že by jsem ráda se dostala na titulní stránku hafíků,nečetla nic o odstávce.
Kate (02.10.2015 10:25:48) napsal: Smajlíky - hm, dobrý nápad. ;-) Jakmile vyřešíme "palčivější" úpravu s profily a online uživateli, tak se na to mrkneme. S diskuzí to bude horší. Znamenalo by to stávající diskuzi v podstatě smazat a nasadit jiný modul diskuze. Nové uspořádání není možné se zachováním starých diskuzních vláken. :-| Záleží jak dlouho by to trvalo a jestli by ostatní byli pro tak by v tom neviděla problém ;-D ;-) .Ale zaleží i na ostatních.
Smajlíky - hm, dobrý nápad. ;-) Jakmile vyřešíme "palčivější" úpravu s profily a online uživateli, tak se na to mrkneme. S diskuzí to bude horší. Znamenalo by to stávající diskuzi v podstatě smazat a nasadit jiný modul diskuze. Nové uspořádání není možné se zachováním starých diskuzních vláken. :-| Kobylatko (02.10.2015 10:00:16) napsal: Ještě bych měla jeden návrh a myslím že se mnou bude souhlasit spousta dalších lidiček.Šly by dát do psaní deníčku smajlíky?Mě osobně by se teda dost šikly když píšu deníček ;-) ,a ostatním myslím taky.Když už tu děláte takový změny. Ráda bych věděla jestli se i změní ta diskuze jak sem hodila níže návrh jak by to bylo přehlednější. Pak kdyžtak zkuste napsat co se z našich návrhů na zlepšení uskuteční ;-D ;-) .
Ještě bych měla jeden návrh a myslím že se mnou bude souhlasit spousta dalších lidiček.Šly by dát do psaní deníčku smajlíky?Mě osobně by se teda dost šikly když píšu deníček ;-) ,a ostatním myslím taky.Když už tu děláte takový změny. Ráda bych věděla jestli se i změní ta diskuze jak sem hodila níže návrh jak by to bylo přehlednější. Pak kdyžtak zkuste napsat co se z našich návrhů na zlepšení uskuteční ;-D ;-) .
Martina ❤ (02.10.2015 01:15:00) napsal: ...nezbývá mi než souhlasit - pracuji na 12-ti hodinové směny, a když jsem hotová i s domácností je - kolikrát - i deset, půl jedenácté, tak proč mám pak ještě místo chvíle klidu a odreagování se s přáteli zde řešit a rozčilovat se s "novinkami" o které většina uživatelů ani nestojí ?!? copak je takový problém, než se něco začne měnit, zeptat se třeba v anketě, jestli o takové změny někdo vůbec stojí ? s podobným "znásilňováním" se setkáváme téměř denně a všude a některé si musíme, chtě - nechtě, nechat líbit - ale proč tady ?!? Přesně tak.Kouknu a raději zase jdu.Těch online profilů už tak ubylo a myslím že zase ubude.Je mi z toho smutno.Jako když dítěti poškodí oblíbenou hračku.:(
Plně souhlasím se všemi , proč vše nejde jednoduše ke spokojenosti uživatele , nejsou tu jen týnejdři ,kterým je vše hned jasné ale jsou tu i starší uživatelé ..pro vás je jednodušší postavit nás před hotovou věc bez jakéhokoliv vysvětlení a ted se v tom máme plácat jako kapr ve vodě! Spousta z nás sem chodí aby se odreagovala od denních starostí ,každý si vyšetří nějaku tu chvilku aby si přečetl deníčky a zjistil co je u kamarádů nového ,co je trápí a koho co bolí atd. ted každý musí nejdříve najít způsob jak se na hafíky vůbec dostat a když se tam konečně dostane ,zjistí ,že nic není na svém místě ! Nezbývá nám věřit ,že se nad tím zamyslíte a ještě upravíte stránku k naší spokojenosti!DÍKY !
...nezbývá mi než souhlasit - pracuji na 12-ti hodinové směny, a když jsem hotová i s domácností je - kolikrát - i deset, půl jedenácté, tak proč mám pak ještě místo chvíle klidu a odreagování se s přáteli zde řešit a rozčilovat se s "novinkami" o které většina uživatelů ani nestojí ?!? copak je takový problém, než se něco začne měnit, zeptat se třeba v anketě, jestli o takové změny někdo vůbec stojí ? s podobným "znásilňováním" se setkáváme téměř denně a všude a některé si musíme, chtě - nechtě, nechat líbit - ale proč tady ?!? KEVIKOVI (01.10.2015 23:50:41) napsal: Pokud se zaboha nemůžu dostat na profil, tak mi to jako krok správným směrem nepřipadá. Jsem pořádně naštvaná, nemám čas trávit čas zbytečným hledáním vlastního profilu, nejsem detektiv a ani jím být nechci. Chodím si sem pokecat s kamarády, takže bych je ráda našla tam, kde je očekávám. Jestli se s tím rychle něco neudělá, tak to tady zabalím a myslím, že nebudu sama. >:-(
KEVIKOVI (01.10.2015 23:50:41) napsal: Pokud se zaboha nemůžu dostat na profil, tak mi to jako krok správným směrem nepřipadá. Jsem pořádně naštvaná, nemám čas trávit čas zbytečným hledáním vlastního profilu, nejsem detektiv a ani jím být nechci. Chodím si sem pokecat s kamarády, takže bych je ráda našla tam, kde je očekávám. Jestli se s tím rychle něco neudělá, tak to tady zabalím a myslím, že nebudu sama. >:-(
JF (01.10.2015 23:26:49) napsal: Za mňa je to krok správnym smerom. Stereotyp je o ničom. Potom si človek pripadá ako naprogramovný robot ktorý neviem robiť nič iné len to samé stále dokola ;o) Pokud se zaboha nemůžu dostat na profil, tak mi to jako krok správným směrem nepřipadá. Jsem pořádně naštvaná, nemám čas trávit čas zbytečným hledáním vlastního profilu, nejsem detektiv a ani jím být nechci. Chodím si sem pokecat s kamarády, takže bych je ráda našla tam, kde je očekávám. Jestli se s tím rychle něco neudělá, tak to tady zabalím a myslím, že nebudu sama. >:-(
...asi jako když v supermarketech předělají rozmístění zboží a pak tam běháme o hodinu déle ?? myčka, pračka, sporák, auto - to vše a ještě víc nám šetří čas, tak proč ho neutratit zbytečným a zmateným hledáním místo relaxu v klidu ?! JF (01.10.2015 23:26:49) napsal: Za mňa je to krok správnym smerom. Stereotyp je o ničom. Potom si človek pripadá ako naprogramovný robot ktorý neviem robiť nič iné len to samé stále dokola ;o)
Dobrý večer Kate, další problém mimo chybějících profilů uživatele vpravo nahoře, které už řešíte, je ten, že když se chci dostat do TOP 100, neobjeví se tam aktuální měsíc, ale starý, a musím nejprve kliknout na zadej měsíc, což zdržuje. Je to i na micinkách, i na hafíkách, (koníky nevím, to jsem se nekoukala.) Bylo by dobré, kdyby jsme se tam dostali hned. A už asi měsíc, možná déle postrádáme na hafíkách on-line uživatele. Když chci vědět, kdo je přihlášený, musím vždy na miciny. Děkuji.
Za mňa je to krok správnym smerom. Stereotyp je o ničom. Potom si človek pripadá ako naprogramovný robot ktorý neviem robiť nič iné len to samé stále dokola ;o)
Jakou přípomínku?Snad vrátit to zpátky.Nestačí že se nervuju se Seznamem a jeho prima změnou(taky,co změna,tím je to horší,nepřehledné,roztáhané atd).Komu vadily ikonky pejsků vpravo nahoře?Ty přece byly snad na to abych se na kterýkoliv jedním kliknutím dostala a zase zpět.To je opravdu jako sebrat kliku od dveří a choďte oknem.Je to sice složitější ale jde to taky.:-D Jo a taky to jde přes Koníky a Miciny,zatím.Ale jaksi mě přešla chuť.Byla jsem pár dní pryč a těšila jsem se na kamarády.Škoda.
Úpravu ohledně snazšího se dostání na profily již řešíme. Martina ❤ (01.10.2015 20:51:02) napsal: ...tak když jsem si, konečně, zvykla na "nově" upravený vzhled, tak jste to zase "upravili" - z mé strany bych k nové úpravě podotkla asi toto : "KAŽDÉ DALŠÍ ZLEPŠENÍ JE KROKEM ZPĚT !!!" Nová úprava mě hlavně dost zdržuje, vracet se na své profily přes uživatele je opravdu super, díky ! dost naštvaná Martina :-~
...tak když jsem si, konečně, zvykla na "nově" upravený vzhled, tak jste to zase "upravili" - z mé strany bych k nové úpravě podotkla asi toto : "KAŽDÉ DALŠÍ ZLEPŠENÍ JE KROKEM ZPĚT !!!" Nová úprava mě hlavně dost zdržuje, vracet se na své profily přes uživatele je opravdu super, díky ! dost naštvaná Martina :-~ Kate (01.10.2015 19:16:45) napsal: Do tohoto diskuzního vlákna prosím pište své návrhy na úpravy stávajícího nového vzhledu Hafici.cz. Případně o připomínky k nefunkčním věcem po spuštění nového vzhledu. Prosím o objektivnost ;-) Víme o problému se špatně se hledajícími profily mazlíčků - to budeme řešit. K tomuto problému již psát nemusíte. Další postřehy prosím pište sem. Na všechny vaše připomínky budeme brát zřetel a budeme se snažit je zapracovat.
Kate (01.10.2015 19:16:45) napsal: Do tohoto diskuzního vlákna prosím pište své návrhy na úpravy stávajícího nového vzhledu Hafici.cz. Případně o připomínky k nefunkčním věcem po spuštění nového vzhledu. Prosím o objektivnost ;-) Víme o problému se špatně se hledajícími profily mazlíčků - to budeme řešit. K tomuto problému již psát nemusíte. Další postřehy prosím pište sem. Na všechny vaše připomínky budeme brát zřetel a budeme se snažit je zapracovat. Ještě by to chtělo dát na stejný místo "ikonku" online uživatelé,přecejen tabletářům a děckám se to bude líp hledat než X-krát klikat.A jestli by šlo změnit tak aby diskuze šla naopak viz.http://forum.cincila.com/ bylo by to přehlednější a myslím že už se to tu néjednou řešilo ;-) .
Do tohoto diskuzního vlákna prosím pište své návrhy na úpravy stávajícího nového vzhledu Hafici.cz. Případně o připomínky k nefunkčním věcem po spuštění nového vzhledu. Prosím o objektivnost ;-) Víme o problému se špatně se hledajícími profily mazlíčků - to budeme řešit. K tomuto problému již psát nemusíte. Další postřehy prosím pište sem. Na všechny vaše připomínky budeme brát zřetel a budeme se snažit je zapracovat.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?