Diskuze Připomínky k novému vzhledu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak mě zatím jede ku podivu vše,teda krom smajlíků v deníčku.Je to super že tam jsou ale když napíšu záznam nezobrazí se obráze smajlíka :-( ale jen dvojtečka,pomlčka a závorka atd ....
A jakou verzi chromu máte? Máte aktuální verzi? Rovněž používám chrome a vše se mi zobrazuje OK. :-( Peťullka&Gazollka (03.12.2015 13:43:41) napsal:
Peťullka&Gazollka (02.12.2015 12:56:11) napsal: Taky se mi smajlíci nezobrazují. Mě nefunguje když jsem na hlavní stránce hafíků a chci na své profily, tak přes jeden profil tam mám strom a na ostatní nejde kliknout 8-} Také mi na to nejde kliknout. Tak jsem to vyřešila tak, že jsem si Karkulu hodila na lištu a na hlavní stránku nejdu vůbec. Na kočky se dostávám od něj.
Když půjdete do nastavení Chromu a dáte informace (na příkazovém řádku bude toto: chrome://help/), uvidíte, jakou máte verzi. Peťullka&Gazollka (07.12.2015 12:56:44) napsal: Tak to fakt netuším. Je to škoda, jelikož takto musím přes miciny :-|
Kobylatko (02.12.2015 10:15:33) napsal: Tak mě zatím jede ku podivu vše,teda krom smajlíků v deníčku.Je to super že tam jsou ale když napíšu záznam nezobrazí se obráze smajlíka :-( ale jen dvojtečka,pomlčka a závorka atd .... Taky se mi smajlíci nezobrazují. Mě nefunguje když jsem na hlavní stránce hafíků a chci na své profily, tak přes jeden profil tam mám strom a na ostatní nejde kliknout 8-}
Taky se z té nehezké hlavní stránky nedostanu na profil nikam.To byl zase nápad,ten nový vzhled.:-D Výsledkem je chaos a zmatek.Všichni jsme se denně s Hafiky těšili a prožívali tady hezké chvíle s přáteli.A to nás tady ještě drží.Jediný výsledek té změny je,že vás to zaručejně pořádně rozladí.Že by se tím někdo bavil?:(
Tak to fakt netuším. Je to škoda, jelikož takto musím přes miciny :-| Kate (04.12.2015 21:27:14) napsal: A jakou verzi chromu máte? Máte aktuální verzi? Rovněž používám chrome a vše se mi zobrazuje OK. :-(
Kate (02.12.2015 16:06:20) napsal: Přes jeden profil máš strom? 8-| Jaký používáš prohlížeč? Jakou verzi prohlížeče? To je divné, to by opravdu být nemělo!! Případně mi prosím pošli printscreen toho, co se ti zobrazuje na info[at]hafici.cz. Díky. Používám google chrome, ano ten Vánoční, jak máte Vánoční motiv hafíků v tom jsou umístěny profily, zprávy atd..takže na profily a ani když mi někdo napíše zprávu musím přes miciny. Screen na email nefunguje 8-}
Přes jeden profil máš strom? 8-| Jaký používáš prohlížeč? Jakou verzi prohlížeče? To je divné, to by opravdu být nemělo!! Případně mi prosím pošli printscreen toho, co se ti zobrazuje na info[at]hafici.cz. Díky. Peťullka&Gazollka (02.12.2015 12:56:11) napsal: Taky se mi smajlíci nezobrazují. Mě nefunguje když jsem na hlavní stránce hafíků a chci na své profily, tak přes jeden profil tam mám strom a na ostatní nejde kliknout 8-}
Psali jste, že se pomalu načítají profily, že se do nich nemůžete dostat atp. - to bylo způsobeno spuštěním smajlíků v deníčcích. Aby bylo možné načítání profilů bez problémů, prozatím jsme smajlíky odstranili (do doby, než příjdeme na jiný způsob jejich zobrazení, který by nezpomaloval zobrazení profilů jako takových). Peťullka&Gazollka (02.12.2015 12:56:11) napsal: Taky se mi smajlíci nezobrazují. Mě nefunguje když jsem na hlavní stránce hafíků a chci na své profily, tak přes jeden profil tam mám strom a na ostatní nejde kliknout 8-}
Uživatel11052Eva (01.12.2015 07:34:25) napsal: Takže zlepšení a opravy žádné a už nefungují ani ty zatraceně malé ikonky.Hlavně že je na nich nacpaný stromeček.Asi se chcete uživatelů zbavit.:-D Ani nám nic nefunguje! Smajlíky v deníčku je dobrý nápad, ale to už jste měli udělat dřív. Pokud to zase nebude tak jak dřív, aby byli uživatelé spokojení, pomalu přestanou sem všichni chodit. Abych všude hledala, jak se dostat do zpráv či na profil, to opravdu nechci. Před tím to bylo lepší, vše jsem viděla hned a stačilo jedno kliknutí. Začněte na tom pracovat!!
Jarmilo, chci se zeptat, zda problém přetrvává nebo zda je již vše v pořádku. Předem díky. Jarmila (01.12.2015 18:08:37) napsal: Aj Ja som napísala adminom cez môj profil verím že to rýchlo dajú do poriadku
panijorksirova (01.12.2015 15:57:34) napsal: Už kolikátý den hafíci nefungují tak tak jak mají strány se hrozně dlouho načítají a píše to ,že nejsou Hafíci připojeni!!V poslední době po nové úpravě to funguje opravdu špatně!!Ať jsem se snažila připojit přes cokoliv je to horor!!!Udělejte s tím něco prosím je to děs!!!Děkuji Aj Ja som napísala adminom cez môj profil verím že to rýchlo dajú do poriadku
Už kolikátý den hafíci nefungují tak tak jak mají strány se hrozně dlouho načítají a píše to ,že nejsou Hafíci připojeni!!V poslední době po nové úpravě to funguje opravdu špatně!!Ať jsem se snažila připojit přes cokoliv je to horor!!!Udělejte s tím něco prosím je to děs!!!Děkuji
Dnes jsme se snažili nasadit smajlíky do deníčků, o které jste si psali. Bohužel, u starších profilů s obsáhlejšími deníčky je problém se zobrazením (proto není možné se dostat na profily přes ty "malé ikonky". Budeme tedy muset najít jiné řešení pro smajlíky. Bohužel, všechny možné problémy nelze otestovat pouze ve vývojové verzi ;-) Uživatel11052Eva (01.12.2015 07:34:25) napsal: Takže zlepšení a opravy žádné a už nefungují ani ty zatraceně malé ikonky.Hlavně že je na nich nacpaný stromeček.Asi se chcete uživatelů zbavit.:-D
Takže zlepšení a opravy žádné a už nefungují ani ty zatraceně malé ikonky.Hlavně že je na nich nacpaný stromeček.Asi se chcete uživatelů zbavit.:-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?