Diskuze Připsání bodů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Není zač ;-) , děkuju za pochopení. Myslím, že jsou velikonoční dárečky opravdu povedené, takže udělají kámošům určitě radost. :-DD Hezký den, Lenka ;-) :-) Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (19.04.2011 15:41:49) napsal: Jasně … chybička se vloudí … a bonusík ani nemusel být :_/… Dokonce jsem za poslední ani nestačila poděkovat :_/ 8-} :_/ :-) … ale vždycky to tu kvůli málo časíku ve fofru prosvištím 8-}… a teď už jsem netrpělivě čekala ;-)… až budu moct dát kámošíkům velikonoční dárečky ještě dřív než zmizí :-DD :-DD :-DD Takže ještě jednou dík za vyřízení … a za bonusík-y taky :-DD Přejeme hezký den Henrietta se Chééérrynkou :-)
Jasně … chybička se vloudí … a bonusík ani nemusel být :_/… Dokonce jsem za poslední ani nestačila poděkovat :_/ 8-} :_/ :-) … ale vždycky to tu kvůli málo časíku ve fofru prosvištím 8-}… a teď už jsem netrpělivě čekala ;-)… až budu moct dát kámošíkům velikonoční dárečky ještě dřív než zmizí :-DD :-DD :-DD Takže ještě jednou dík za vyřízení … a za bonusík-y taky :-DD Přejeme hezký den Henrietta se Chééérrynkou :-)
Dobrý den, děkuji za upozornění, moc se Vám omlouvám za zdržení, moje chyba. Body už máte připsané a přijměte mou omluvu v podobě bonusu. Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (19.04.2011 12:35:02) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho se připíší dokoupené body ?? V neděli 10.4. jsme objednávali body a obratem, bankovním převodem prostřednictvím Servisu 24 ČSP, jsme zadali příkaz k jejich proplacení na pondělí 11.4. Podle výpisu z platební historie k převodu peněz skutečně došlo. Dnes je to již 9 dnů, kdy peníze byly poukázány na váš účet, z toho 7 bylo pracovních a nikde nic. Můžete mi to prosím vysvětlit? Již vícekrát jsem takto peníze posílala a nikdy to netrvalo tak dlouho. Nerozumím tomu 8-} Děkuji za vysvětlení a urychlené vyřízení. Zdraví Henrietta
Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho se připíší dokoupené body ?? V neděli 10.4. jsme objednávali body a obratem, bankovním převodem prostřednictvím Servisu 24 ČSP, jsme zadali příkaz k jejich proplacení na pondělí 11.4. Podle výpisu z platební historie k převodu peněz skutečně došlo. Dnes je to již 9 dnů, kdy peníze byly poukázány na váš účet, z toho 7 bylo pracovních a nikde nic. Můžete mi to prosím vysvětlit? Již vícekrát jsem takto peníze posílala a nikdy to netrvalo tak dlouho. Nerozumím tomu 8-} Děkuji za vysvětlení a urychlené vyřízení. Zdraví Henrietta
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?