Diskuze příspěvek k tomuco jsem napsala adminům5.9.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

František (06.11.2013 16:26:12) napsal: chtělo by to procvičit si gramatiku a vyvarovat se hrubek
♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (09.10.2013 08:43:21) napsal: Přátelství je tichý soulad mezi dvěma citlivými a čestnými lidmi..♥ myslím ,že to upřesnuje vše!!!!!!!! Děkuji Všem kteří mi píšete at to nevzdávám za podporu..nakonec "ADMINI MI POTVRDILI ,ŽE JSEM MĚLA PRAVDU A ŠLO OPRAVDU O PROFILY ,KTERÉ BYLY VYTVOŘENY JEN PRO TEN JEDEN PROFIL"k získání bodů navíc a že byly smazány! Nikomu se nebudu ospravedlnovat..jednala jsem čestně a brala jsem se i za druhé!je na každém jak se k tomu postaví,já se nemám za co stydět!!!!!VŽDYT JDE JEN A JEN POUZE O SOUTĚŽ A V TÉ JSOU A BUDOU VŽDY NĚJACÍ PRVNÍ A POSLEDNÍ!!!POKUD NEJDE O ŽIVOT NEJDE O NIC ono když má někdo máslo na hlavě ,tak by měl mlčet!ale jak je vydět dotyčný se drží pravidla ,že nejlepší obrana je útok! házet špínu na druhé je tak lehké,nejvíc mě mrzí ,že se najdou i tací ,kteří mu ještě pochlebují!!!!DENÝSKOVÁ..
Takhle jsem Vám to nenapsala - psala jsem, že ačkoliv je to pravděpodobné, nelze prokázat vztah mezi dvěma novými uživatelskými účety a profilem, který podpořily. Přesto šlo o dva účty z jednoho počítače, což byl konečný důvod pro jejich smazání. Jinak nám samozřejmě také jde o to, aby byly soutěže spravedlivé, a snažíme se o to, ale není vždycky v našich silách ohlídat úplně vše. Děkujeme za pochopení ;-D ♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (09.10.2013 08:43:21) napsal: Přátelství je tichý soulad mezi dvěma citlivými a čestnými lidmi..♥ myslím ,že to upřesnuje vše!!!!!!!! Děkuji Všem kteří mi píšete at to nevzdávám za podporu..nakonec "ADMINI MI POTVRDILI ,ŽE JSEM MĚLA PRAVDU A ŠLO OPRAVDU O PROFILY ,KTERÉ BYLY VYTVOŘENY JEN PRO TEN JEDEN PROFIL"k získání bodů navíc a že byly smazány! Nikomu se nebudu ospravedlnovat..jednala jsem čestně a brala jsem se i za druhé!je na každém jak se k tomu postaví,já se nemám za co stydět!!!!!VŽDYT JDE JEN A JEN POUZE O SOUTĚŽ A V TÉ JSOU A BUDOU VŽDY NĚJACÍ PRVNÍ A POSLEDNÍ!!!POKUD NEJDE O ŽIVOT NEJDE O NIC ono když má někdo máslo na hlavě ,tak by měl mlčet!ale jak je vydět dotyčný se drží pravidla ,že nejlepší obrana je útok! házet špínu na druhé je tak lehké,nejvíc mě mrzí ,že se najdou i tací ,kteří mu ještě pochlebují!!!!DENÝSKOVÁ..
♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (09.10.2013 08:43:21) napsal: Přátelství je tichý soulad mezi dvěma citlivými a čestnými lidmi..♥ myslím ,že to upřesnuje vše!!!!!!!! Děkuji Všem kteří mi píšete at to nevzdávám za podporu..nakonec "ADMINI MI POTVRDILI ,ŽE JSEM MĚLA PRAVDU A ŠLO OPRAVDU O PROFILY ,KTERÉ BYLY VYTVOŘENY JEN PRO TEN JEDEN PROFIL"k získání bodů navíc a že byly smazány! Nikomu se nebudu ospravedlnovat..jednala jsem čestně a brala jsem se i za druhé!je na každém jak se k tomu postaví,já se nemám za co stydět!!!!!VŽDYT JDE JEN A JEN POUZE O SOUTĚŽ A V TÉ JSOU A BUDOU VŽDY NĚJACÍ PRVNÍ A POSLEDNÍ!!!POKUD NEJDE O ŽIVOT NEJDE O NIC ono když má někdo máslo na hlavě ,tak by měl mlčet!ale jak je vydět dotyčný se drží pravidla ,že nejlepší obrana je útok! házet špínu na druhé je tak lehké,nejvíc mě mrzí ,že se najdou i tací ,kteří mu ještě pochlebují!!!!DENÝSKOVÁ.. Súhlasím faloš musí zmiznúť aj na podvody treba poukázať nech si nikto na seba nevzťahuje čo nerobí ale žiaľ toto tu nie je prvý raz a vždy sa to utriaslo a vysvetlilo každý má právo na svoj názor a tiež si myslím že na to sú tu pravidlá aby sa dodržovali
Naprosto s Tebou souhlasím. Ono to tak většinou bývá, že ten, kdo podvádí, ještě útočí. Jsem moc ráda, že admini prověřili tento profil. Nechodím na tento web pravidelně, ale vždy, když někdo založí x profilů bez fotek , je to podezřelé. Snažím se též na některé profily upozorňovat. ♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (09.10.2013 08:43:21) napsal: Přátelství je tichý soulad mezi dvěma citlivými a čestnými lidmi..♥ myslím ,že to upřesnuje vše!!!!!!!! Děkuji Všem kteří mi píšete at to nevzdávám za podporu..nakonec "ADMINI MI POTVRDILI ,ŽE JSEM MĚLA PRAVDU A ŠLO OPRAVDU O PROFILY ,KTERÉ BYLY VYTVOŘENY JEN PRO TEN JEDEN PROFIL"k získání bodů navíc a že byly smazány! Nikomu se nebudu ospravedlnovat..jednala jsem čestně a brala jsem se i za druhé!je na každém jak se k tomu postaví,já se nemám za co stydět!!!!!VŽDYT JDE JEN A JEN POUZE O SOUTĚŽ A V TÉ JSOU A BUDOU VŽDY NĚJACÍ PRVNÍ A POSLEDNÍ!!!POKUD NEJDE O ŽIVOT NEJDE O NIC ono když má někdo máslo na hlavě ,tak by měl mlčet!ale jak je vydět dotyčný se drží pravidla ,že nejlepší obrana je útok! házet špínu na druhé je tak lehké,nejvíc mě mrzí ,že se najdou i tací ,kteří mu ještě pochlebují!!!!DENÝSKOVÁ..
Naprosto s Tebou souhlasím. Ono to tak většinou bývá, že ten, kdo podvádí, ještě útočí. Jsem moc ráda, že admini prověřili tento profil. Nechodím na ten web pravidelně, ale vždy, když někdo založí x profilů bez fotek , je podezřelé. Snažím se též na některé profily upozorňovat. ♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (09.10.2013 08:43:21) napsal: Přátelství je tichý soulad mezi dvěma citlivými a čestnými lidmi..♥ myslím ,že to upřesnuje vše!!!!!!!! Děkuji Všem kteří mi píšete at to nevzdávám za podporu..nakonec "ADMINI MI POTVRDILI ,ŽE JSEM MĚLA PRAVDU A ŠLO OPRAVDU O PROFILY ,KTERÉ BYLY VYTVOŘENY JEN PRO TEN JEDEN PROFIL"k získání bodů navíc a že byly smazány! Nikomu se nebudu ospravedlnovat..jednala jsem čestně a brala jsem se i za druhé!je na každém jak se k tomu postaví,já se nemám za co stydět!!!!!VŽDYT JDE JEN A JEN POUZE O SOUTĚŽ A V TÉ JSOU A BUDOU VŽDY NĚJACÍ PRVNÍ A POSLEDNÍ!!!POKUD NEJDE O ŽIVOT NEJDE O NIC ono když má někdo máslo na hlavě ,tak by měl mlčet!ale jak je vydět dotyčný se drží pravidla ,že nejlepší obrana je útok! házet špínu na druhé je tak lehké,nejvíc mě mrzí ,že se najdou i tací ,kteří mu ještě pochlebují!!!!DENÝSKOVÁ..
Přátelství je tichý soulad mezi dvěma citlivými a čestnými lidmi..♥ myslím ,že to upřesnuje vše!!!!!!!! Děkuji Všem kteří mi píšete at to nevzdávám za podporu..nakonec "ADMINI MI POTVRDILI ,ŽE JSEM MĚLA PRAVDU A ŠLO OPRAVDU O PROFILY ,KTERÉ BYLY VYTVOŘENY JEN PRO TEN JEDEN PROFIL"k získání bodů navíc a že byly smazány! Nikomu se nebudu ospravedlnovat..jednala jsem čestně a brala jsem se i za druhé!je na každém jak se k tomu postaví,já se nemám za co stydět!!!!!VŽDYT JDE JEN A JEN POUZE O SOUTĚŽ A V TÉ JSOU A BUDOU VŽDY NĚJACÍ PRVNÍ A POSLEDNÍ!!!POKUD NEJDE O ŽIVOT NEJDE O NIC ono když má někdo máslo na hlavě ,tak by měl mlčet!ale jak je vydět dotyčný se drží pravidla ,že nejlepší obrana je útok! házet špínu na druhé je tak lehké,nejvíc mě mrzí ,že se najdou i tací ,kteří mu ještě pochlebují!!!!DENÝSKOVÁ..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?