Diskuze Příspěvky pro útulky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafoj, abych se přiznala, teď moc nevím, jak to souvisí s Hafici.cz :-( Aja (31.10.2009 22:58:43) napsal: Souhlas!!!;-) Aja.
Kate (01.11.2009 21:47:57) napsal: Kdybychom je věnovali této organizaci bez zapojení uživatelů, 99,9 % z našich uživatelů by ani nevědělo, že organizace Elva Help existuje. A přitom je tak důležité o podobných organizacích informovat! myslím, že je to jediné logické sponzorské vysvětlení :-D a s tou informovaností je to nepochybně, bohužel, pravda :-D
Aja (31.10.2009 22:58:43) napsal: Souhlas!!!;-) Aja. Nevím,proč se objevil zde ,,souhlas",skutečně web skáče,ale chtěli jsme prodiskutovat i formu pomoci třeba útulkům z různých soutěží...;-) A padly různé návrhy,takže to je ve prospěch hafíků,ale všech...;-D Aja.
pes Michal (01.11.2009 20:43:55) napsal: V té diskusi na prvopočátku byl jistý návrh, že by se mohlo uspořádat více akcí typu pomůžeme někomu. No a dál jsem především já přidal svůj osobní názor, proč asi by to nešlo. Byl bych rád, kdyby se k tomu veřejně vyjádřil někdo z vás - zainteresovaných a tu mojí hypotézu buď potvrdil, nebo vyvrátil. V druhém případě bych byl rozhodně rád, že jsem neměl pravdu. K tomuto příspěvku je psáno SOUHLAS!!!;-) Aja.
Kate (01.11.2009 21:47:57) napsal: No jak... :D Chceme, aby se i naši uživatelé zajímali o osud ostatních lidí, o jinou práci se psem než je jen mazlení a procházky a proto jsme stanovili, že pouze v případě, že bude "věnován" určitý počet bodů, věnují Hafici.cz peníze na výcvik asistenčních psů. Kdybychom je věnovali této organizaci bez zapojení uživatelů, 99,9 % z našich uživatelů by ani nevědělo, že organizace Elva Help existuje. A přitom je tak důležité o podobných organizacích informovat! Jo taak, tak jo, díky.
No jak... :D Chceme, aby se i naši uživatelé zajímali o osud ostatních lidí, o jinou práci se psem než je jen mazlení a procházky a proto jsme stanovili, že pouze v případě, že bude "věnován" určitý počet bodů, věnují Hafici.cz peníze na výcvik asistenčních psů. Kdybychom je věnovali této organizaci bez zapojení uživatelů, 99,9 % z našich uživatelů by ani nevědělo, že organizace Elva Help existuje. A přitom je tak důležité o podobných organizacích informovat! Jessica (01.11.2009 21:35:12) napsal: A Kate, když o tom tak mluvíš, zajímalo by mě, jak se dají tady posbírané a poslané piškoty vyměnit na peníze, které pak předáváte. Dost jsem nad tím přemýšlela a ráda bych to věděla. Díky
Kate (01.11.2009 21:15:22) napsal: aaaha, ok - dobře... Hafici.cz právě ukončili sbírku pro organizaci Elva Help, což pro nás nákladově znamená 15.000,- Kč, což opravdu není málo a zaplatí to stravu jednoho z cvičených psů na celý rok. Pravdou je, že takovéto velké akce nelze dělat každý měsíc. Loni jsme dělali prostřednictvím kalendáře Hafici.cz sbírku pro útulek, ale zapojilo se tak málo uživatelů, že jsme od této akce tento rok upustili. To ovšem neznamená, že podobné akce v budoucnosti Hafici.cz dělat nebudou. Naopak. Budeme, ale opravdu podobnou akci nemůžeme dělat každý měsíc. V meziobdobí podporujeme nejrůznější akce jako jsou benefiční vánoční koncerty, propagace charitativních koncertů na podporu útulků a podobně. A Kate, když o tom tak mluvíš, zajímalo by mě, jak se dají tady posbírané a poslané piškoty vyměnit na peníze, které pak předáváte. Dost jsem nad tím přemýšlela a ráda bych to věděla. Díky
aaaha, ok - dobře... Hafici.cz právě ukončili sbírku pro organizaci Elva Help, což pro nás nákladově znamená 15.000,- Kč, což opravdu není málo a zaplatí to stravu jednoho z cvičených psů na celý rok. Pravdou je, že takovéto velké akce nelze dělat každý měsíc. Loni jsme dělali prostřednictvím kalendáře Hafici.cz sbírku pro útulek, ale zapojilo se tak málo uživatelů, že jsme od této akce tento rok upustili. To ovšem neznamená, že podobné akce v budoucnosti Hafici.cz dělat nebudou. Naopak. Budeme, ale opravdu podobnou akci nemůžeme dělat každý měsíc. V meziobdobí podporujeme nejrůznější akce jako jsou benefiční vánoční koncerty, propagace charitativních koncertů na podporu útulků a podobně. pes Michal (01.11.2009 20:43:55) napsal: V té diskusi na prvopočátku byl jistý návrh, že by se mohlo uspořádat více akcí typu pomůžeme někomu. No a dál jsem především já přidal svůj osobní názor, proč asi by to nešlo. Byl bych rád, kdyby se k tomu veřejně vyjádřil někdo z vás - zainteresovaných a tu mojí hypotézu buď potvrdil, nebo vyvrátil. V druhém případě bych byl rozhodně rád, že jsem neměl pravdu.
Kate (01.11.2009 18:33:30) napsal: Hafoj, abych se přiznala, teď moc nevím, jak to souvisí s Hafici.cz :-( V té diskusi na prvopočátku byl jistý návrh, že by se mohlo uspořádat více akcí typu pomůžeme někomu. No a dál jsem především já přidal svůj osobní názor, proč asi by to nešlo. Byl bych rád, kdyby se k tomu veřejně vyjádřil někdo z vás - zainteresovaných a tu mojí hypotézu buď potvrdil, nebo vyvrátil. V druhém případě bych byl rozhodně rád, že jsem neměl pravdu.
pes Michal (31.10.2009 21:24:36) napsal: s tím já samozřejmě souhlasím, ale na druhou stranu má pravdu i Aja - lehký sponzoring stupidnosti typu Superstar je pro kohokoliv, tedy i Milton mnohe, mnohem výhodnější než investovat do nějakého útulku pro zvířata. Akce pro opuštěná zvířata chce zapálení a srdce. Pro výhodnou investici to nejsou vhodné objekty :-( Souhlas!!!;-) Aja.
Rexíkova panička (31.10.2009 10:46:45) napsal: Toto já samozřejmě také vím. Pokud dobře počítám, tak MITON provozuje 26 různých webových portálů, které přinášejí určitý zisk z reklam apod. Každá sebemenší částka by byla prospěšná.Jako myšlenku jsem to považovala za potřebné zveřejnit. s tím já samozřejmě souhlasím, ale na druhou stranu má pravdu i Aja - lehký sponzoring stupidnosti typu Superstar je pro kohokoliv, tedy i Milton mnohe, mnohem výhodnější než investovat do nějakého útulku pro zvířata. Akce pro opuštěná zvířata chce zapálení a srdce. Pro výhodnou investici to nejsou vhodné objekty :-(
Vzhledem k neutěšené celospolečenské situaci jsou kulturní akce,které nejsou zaštítěny renomovaným ,,sponzorem",odsouzeny doslova o boj o každého návštěvníka.Ještě v nedávné době byly vánoční akce doslova nabité a výtěžky se pohybovaly i okolo 15 000 kč pro útulek...Posl.rok můžeme částku minimalizovat.Potvrzují to i kolegové.Přitom víme,že i firma může odečíst z danového přiznání příspěvek na charitativní akci.Ovšem je to otázka ,,zviditelnění" a priorit.Dostane-li se odpovědi,že dali na Miss XY částku s několika nulami,tak nezbude na nemocné i útulky...;-)Osobně považuji za průhlednější cestu v případě,že nemůžeme mít dalšího pejska ,tzv .,,adopci",formu osobního sponzoringu konkrétního psa v útulku.S tím,že bude mít možnost být odevzdán dobrému člověku,pakliže bude zájem...Jistěže finačně náročnější,ale např. i 2 lidé mohou přispívat na 1 pejska-veterinární ošetření,krmivo,hračky a další potřeby.Ovšem tím uniká možnost pozitivně ,,zviditelnit" psy i konkrétní útulek a jejich šanci na domov!Dále těmto akcím jistě neprospěje typ článku,zveřejněný i zde uživatelkou Bubu:,,Povod či benefice?"Týkalo se údajně projektu pro nevidomé,který pořádala jiná organizace ,ale další vysvětlení zde nebylo publikováno...Aja.
Toto já samozřejmě také vím. Pokud dobře počítám, tak MITON provozuje 26 různých webových portálů, které přinášejí určitý zisk z reklam apod. Každá sebemenší částka by byla prospěšná.Jako myšlenku jsem to považovala za potřebné zveřejnit.
Rexíkova panička (31.10.2009 08:53:38) napsal: Vzhledem k předchozí charitativní akci navrhuji, aby každý uživatel měl možnost darovat libovolný počet svých bonusových bodů na speciální účet, který by sloužil k spolufinancování psího útulku, zvoleného uživatelem. nápad jistě zajímavý, ale ...... Bonusové body jsou jen jakousi hračkou pro uživatele, aby zvyšovali návštěvnost stránek a tím i zisk zřizovateli, tedy nemají žádnou hodnotu. To, že vznikla charitativní akce, kde zřizovatel byl ochoten se vzdát části svého zisku za to, že návštěvníci budou klikat na něco nového je pouze libovůjí zřizovatele. Čiže kdyby každý měl možnost své nasbírané body měnit za nějakou fixní částku, která by se připisovala na účet zvoleného subjektu - útulku, centra na výcvik psů atd atd, pak by to bylo jistě zajímavé pro nás, návštěvníky, ale ne pro zřizovatele, který by tím přicházel o svůj zisk, protože by to v konečné fázi neplatil žádný majitel profilu, ale zřizovatel stránek. Takže nápad dobrý, ale realizace je prakticky nemožná. Bohužel :-(
Vzhledem k předchozí charitativní akci navrhuji, aby každý uživatel měl možnost darovat libovolný počet svých bonusových bodů na speciální účet, který by sloužil k spolufinancování psího útulku, zvoleného uživatelem.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?