Diskuze PRO KATE!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Už na tom přece pracujete,neeee?? 8-}
no, ještě jsem si nevšimla, že by fungovalo vypínání kostičkování, nebo? Možná víš o Haficích víc… MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 10:17:23) napsal: Kate (13.05.2009 09:51:09) napsal: Momentálně pracujeme na vyhlášení výsledků soutěže a na možnosti vypnutí kostičkování. Ostatní příjde v zápětí.MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 09:44:22) napsal: ŽÁDÁM O ODPOVĚDI: KDY BUDE MOŽNÉ DOKOUPIT PROSTOR PRO FOTOGRAFIE? KDY BUDE MOŽNÉ MAZAT ZÁPIS V DENÍČKU? PROČ SE NĚKDY ZÁPIS ULOŽÍ I 3×? KDY BUDE VRÁCENO BONZOVACÍ TLAČÍTKO? DĚKUJI PŘEDEM ZA VELMI RYCHLOU ODPOVĚĎ V ZÁPĚTÍ JE ASI JAKÝ ČASOVÝ ROZSAH??
Patraní po Kate!!Naposled v diskuzním foru v 11:14…>-|
MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 10:17:23) napsal: Kate (13.05.2009 09:51:09) napsal: Momentálně pracujeme na vyhlášení výsledků soutěže a na možnosti vypnutí kostičkování. Ostatní příjde v zápětí.MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 09:44:22) napsal: ŽÁDÁM O ODPOVĚDI: KDY BUDE MOŽNÉ DOKOUPIT PROSTOR PRO FOTOGRAFIE? KDY BUDE MOŽNÉ MAZAT ZÁPIS V DENÍČKU? PROČ SE NĚKDY ZÁPIS ULOŽÍ I 3×? KDY BUDE VRÁCENO BONZOVACÍ TLAČÍTKO? DĚKUJI PŘEDEM ZA VELMI RYCHLOU ODPOVĚĎ V ZÁPĚTÍ JE ASI JAKÝ ČASOVÝ ROZSAH?? :-D :-D :-D A hlavně " v zápětí" je jako česky co?! V zápětí je asi něco jako po sléze, neboť pětí i sléza podobné si jsou :-D :-D :-D :-D .8-} Není snad jednou z podmínek k výkonu práce administrátora i perfektní znalost českého jazyka?????8-}
Ahoj, tak nevím, jak chceš měnit pořadí, když máš jen jeden profil? MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:52:09) napsal: JEŠTĚ JEDNOU,ABY OTÁZKA OPĚT NEZŮSTALA NEZODPOVĚZENA: DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ (ZDA TO VŮBEC BUDE MOŽNÉ)UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZI
KDE A U KOHO MŮŽEME VYJÁDŘIT SVOU NESPOKOJENOST S TVOU PRACÍ?? ?? ALE NA TOHLE ZŘEJMĚ NEODPOVÍŠ,ŽE??
Přesně :) jsem zvědavá, kolik lidí to nakonec využije :D MaB (13.05.2009 12:40:16) napsal: Kate (13.05.2009 12:19:38) napsal: Budeš se možná divit, ale ano. A světe div se, dokonce to už i funguje!Maria;) (13.05.2009 11:19:36) napsal: Už na tom přece pracujete,neeee?? 8-} Jo, jo. Ono to už funguje. Já jsem jen teď zvědavá, kolik uživatelů toto tlačítko využije. Sháňka po něm byla veliká. :-D :-D :-D
MaB (13.05.2009 12:40:16) napsal: Kate (13.05.2009 12:19:38) napsal: Budeš se možná divit, ale ano. A světe div se, dokonce to už i funguje!Maria;) (13.05.2009 11:19:36) napsal: Už na tom přece pracujete,neeee?? 8-} Jo, jo. Ono to už funguje. Já jsem jen teď zvědavá, kolik uživatelů toto tlačítko využije. Sháňka po něm byla veliká. :-D :-D :-D Tak tak :-DD ted se zase bude remcat, proc to tlacitko tady je, aby toho nebylo malo ach jo…nekdy je to tady fakt dost sranda :D
Kate (13.05.2009 12:19:38) napsal: Budeš se možná divit, ale ano. A světe div se, dokonce to už i funguje!Maria;) (13.05.2009 11:19:36) napsal: Už na tom přece pracujete,neeee?? 8-} Jo, jo. Ono to už funguje. Já jsem jen teď zvědavá, kolik uživatelů toto tlačítko využije. Sháňka po něm byla veliká. :-D :-D :-D
Budeš se možná divit, ale ano. A světe div se, dokonce to už i funguje! Maria;) (13.05.2009 11:19:36) napsal: Už na tom přece pracujete,neeee?? 8-}
MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 13:50:46) napsal: Tom (13.05.2009 13:48:57) napsal: Kate (13.05.2009 12:51:31) napsal: Přesně :) jsem zvědavá, kolik lidí to nakonec využije :D :-D :-D Proč tam zůstala tabulka „Kdo hodnotil“? Je tam už zbytečná… PROTOŽE JE TO ZASE JEN RYCHLOVKA NEDODĚLANÁ. JEN ABY JSME CHVILKU DALI POKOJ:-D :-D Přesně >:) Kate, to nemůžete jednou něco dotáhnout pořádně do konce?!?
Tom (13.05.2009 13:48:57) napsal: Kate (13.05.2009 12:51:31) napsal: Přesně :) jsem zvědavá, kolik lidí to nakonec využije :D :-D :-D Proč tam zůstala tabulka „Kdo hodnotil“? Je tam už zbytečná… PROTOŽE JE TO ZASE JEN RYCHLOVKA NEDODĚLANÁ. JEN ABY JSME CHVILKU DALI POKOJ:-D :-D
Kate (13.05.2009 12:51:31) napsal: Přesně :) jsem zvědavá, kolik lidí to nakonec využije :D :-D :-D Proč tam zůstala tabulka „Kdo hodnotil“? Je tam už zbytečná…
Maria;) (13.05.2009 11:19:36) napsal: Už na tom přece pracujete,neeee?? 8-} 8-}Nechápu8-} proč se tu zviditelňuje v diskuzi o „tlačítku“ sloužícímu ke skrytí hodnocení uživatelka „Maria“, která se sama dere za co nej umístěním v TOP!!!! Viz Nikitky deníček. Musiš se za každou cenu zviditelnit?! Musíš neustále vstupovat do diskuzí o jejichž tématech nemáš ani „šajn“?? Prosím Tě zrovna Ty nehodnoť práci adminů ani po nich nevyhlašuj pátrání. Je strašně jednoduché se svézt na vlně kritiky, ale věř, že my co práci adminů kritizujeme, tak víme zač a proč jejich práci podrobujeme oné kritice a snažíme se, byť to někdy nechápou, tak se snažíme jim našimi návrhy pomoci tyto stránky vylepšovat a dělat je pro všechny lepšími. To, že naše připomínky nejsou brány v potaz je věc druhá:-DD :-DD , ale Ty se prosím do kritiky jejich práce raději nepouštěj. Díky J.U./Puppi
Kate (13.05.2009 12:51:31) napsal: Přesně :) jsem zvědavá, kolik lidí to nakonec využije :DMaB (13.05.2009 12:40:16) napsal: Kate (13.05.2009 12:19:38) napsal: Budeš se možná divit, ale ano. A světe div se, dokonce to už i funguje!Maria;) (13.05.2009 11:19:36) napsal: Už na tom přece pracujete,neeee?? 8-} Jo, jo. Ono to už funguje. Já jsem jen teď zvědavá, kolik uživatelů toto tlačítko využije. Sháňka po něm byla veliká. :-D :-D :-D Já už ho na mých dvou profilech využila a konečně smazala nápis „nekostičkovat“, který stejně některým nic neříkal.:-D
MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:10:55) napsal: JÁ SE ALESPOŇ NEBOJÍM ŘÍCT,KDYŽ JSEM S NĚČÍM NESPOKOJENÁ! NEJSEM ČLEN STÁDA,KTERÝ SICE FRFŇÁ,ALE NIC NEŘEŠÍ. A POKUD NEMÁŠ NIC PŘÍNOSNÉHO DO TÉTO DISKUZE,JEN NĚCO K MÉ OSOBĚ,MÁŠ PROSTOR U NAŠEHO PROFILU,ZDE NA TO NENÍ MÍSTO,CHÁPEŠ?? A, Jo, jasně, ty víš, že já se něco bojím říct, tak moc dobře mě znáš B, Jsi členem stáda, stáda věčných nespokojenců C, Ne, opravdu nemám nic přínosného do této diskuze, nechci totiž jen kritizovat a hemzat na ostatní D, Kiss my shiny metal a**! :-DD
JÁ SE ALESPOŇ NEBOJÍM ŘÍCT,KDYŽ JSEM S NĚČÍM NESPOKOJENÁ! NEJSEM ČLEN STÁDA,KTERÝ SICE FRFŇÁ,ALE NIC NEŘEŠÍ. A POKUD NEMÁŠ NIC PŘÍNOSNÉHO DO TÉTO DISKUZE,JEN NĚCO K MÉ OSOBĚ,MÁŠ PROSTOR U NAŠEHO PROFILU,ZDE NA TO NENÍ MÍSTO,CHÁPEŠ??
MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:03:15) napsal: Jessica (13.05.2009 13:58:28) napsal: Tom (13.05.2009 13:54:10) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 13:50:46) napsal: Tom (13.05.2009 13:48:57) napsal: Kate (13.05.2009 12:51:31) napsal: Přesně :) jsem zvědavá, kolik lidí to nakonec využije :D :-D :-D Proč tam zůstala tabulka „Kdo hodnotil“? Je tam už zbytečná… PROTOŽE JE TO ZASE JEN RYCHLOVKA NEDODĚLANÁ. JEN ABY JSME CHVILKU DALI POKOJ:-D :-D Přesně >:) Kate, to nemůžete jednou něco dotáhnout pořádně do konce?!?Šmarjá, nechejte už těch provokací…:-~ ŠMARJÁ,POKUD JSI SE VŠÍM SPOKOJENÁ,TAK JDI NA JINOU DISKUZI:-~ Šmarjá, nejsem, ale nemohla jsem si nevšimnout, že ty nejsi spokojená s vůbec ničím..
Jessica (13.05.2009 13:58:28) napsal: Tom (13.05.2009 13:54:10) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 13:50:46) napsal: Tom (13.05.2009 13:48:57) napsal: Kate (13.05.2009 12:51:31) napsal: Přesně :) jsem zvědavá, kolik lidí to nakonec využije :D :-D :-D Proč tam zůstala tabulka „Kdo hodnotil“? Je tam už zbytečná… PROTOŽE JE TO ZASE JEN RYCHLOVKA NEDODĚLANÁ. JEN ABY JSME CHVILKU DALI POKOJ:-D :-D Přesně >:) Kate, to nemůžete jednou něco dotáhnout pořádně do konce?!?Šmarjá, nechejte už těch provokací…:-~ ŠMARJÁ,POKUD JSI SE VŠÍM SPOKOJENÁ,TAK JDI NA JINOU DISKUZI:-~
Jelikož jsem stále nedostal odpověď, tak se ptám Kate znovu: Jak dlouho bude trvat než zmizí seznam kostičkujících u těch profilů, kde nelze hlasovat. Dotáhněte už konečně něco pořádně do konce! Nebo to bude až v další pětiletce? :-DD
JEŠTĚ JEDNOU,ABY OTÁZKA OPĚT NEZŮSTALA NEZODPOVĚZENA: DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ (ZDA TO VŮBEC BUDE MOŽNÉ)UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZI
DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZI?? ??
Jessica (13.05.2009 14:21:10) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:10:55) napsal: JÁ SE ALESPOŇ NEBOJÍM ŘÍCT,KDYŽ JSEM S NĚČÍM NESPOKOJENÁ! NEJSEM ČLEN STÁDA,KTERÝ SICE FRFŇÁ,ALE NIC NEŘEŠÍ. A POKUD NEMÁŠ NIC PŘÍNOSNÉHO DO TÉTO DISKUZE,JEN NĚCO K MÉ OSOBĚ,MÁŠ PROSTOR U NAŠEHO PROFILU,ZDE NA TO NENÍ MÍSTO,CHÁPEŠ??A, Jo, jasně, ty víš, že já se něco bojím říct, tak moc dobře mě znáš B, Jsi členem stáda, stáda věčných nespokojenců C, Ne, opravdu nemám nic přínosného do této diskuze, nechci totiž jen kritizovat a hemzat na ostatní D, Kiss my shiny metal a**! :-DD CHYTRÁ. ALE JEŠTĚ JEDNOU. POKUD NEMÁŠ NIC K TÉMATU,COŽ NEMÁŠ,POSÍLEJ MI OSOBNÍ URÁŽKY NA PROFIL,ZDE NENÍ MÍSTO,UŽ CHÁPEŠ?? ??
Tom (13.05.2009 16:27:40) napsal: Jak jsi mohl kliknout na pět kostiček, když tam nejsou? Ja je tam mel… ta stranka byla nactena z cache prohlizece (asi)… Tedka uz tam nejsou
Tom (13.05.2009 16:27:40) napsal: Jak jsi mohl kliknout na pět kostiček, když tam nejsou? Ja je tam mel… ta stranka byla nactena z cache prohlizece (asi) :_/
tomiik (13.05.2009 16:21:39) napsal: Jessica (13.05.2009 16:19:41) napsal: A jak jsi to ohodnotil, když je kostičkování vypnuté?Kliknul jsem na 5 kosticek… ono to jde snad jinak?? Jak jsi mohl kliknout na pět kostiček, když tam nejsou?
Kate (13.05.2009 15:40:07) napsal: Ahoj, tak nevím, jak chceš měnit pořadí, když máš jen jeden profil? MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:52:09) napsal: JEŠTĚ JEDNOU,ABY OTÁZKA OPĚT NEZŮSTALA NEZODPOVĚZENA: DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ (ZDA TO VŮBEC BUDE MOŽNÉ)UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZI Vtipné, sarkastické, ale uživatel „Matýsek a Petra“ vznášel dotaz i za nás ostatní!!!! Nevím tedy proč ta ironie. Ono někoho zesměšnit je velice snadné, horší je to s odpovědí… 8-)
A dotaz – proč zmizela předchozí diskuze?z jakého důvodu byla zcela smazána?
Kate (13.05.2009 15:40:07) napsal: Ahoj, tak nevím, jak chceš měnit pořadí, když máš jen jeden profil? MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:52:09) napsal: JEŠTĚ JEDNOU,ABY OTÁZKA OPĚT NEZŮSTALA NEZODPOVĚZENA: DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ (ZDA TO VŮBEC BUDE MOŽNÉ)UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZI Kate, ty jsi asi inteligence sama…chceš urážet nás obyčejné uživatele?
Bóbika (13.05.2009 20:57:42) napsal: Jessica (13.05.2009 14:42:08) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:25:53) napsal: Jessica (13.05.2009 14:21:10) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:10:55) napsal: JÁ SE ALESPOŇ NEBOJÍM ŘÍCT,KDYŽ JSEM S NĚČÍM NESPOKOJENÁ! NEJSEM ČLEN STÁDA,KTERÝ SICE FRFŇÁ,ALE NIC NEŘEŠÍ. A POKUD NEMÁŠ NIC PŘÍNOSNÉHO DO TÉTO DISKUZE,JEN NĚCO K MÉ OSOBĚ,MÁŠ PROSTOR U NAŠEHO PROFILU,ZDE NA TO NENÍ MÍSTO,CHÁPEŠ??A, Jo, jasně, ty víš, že já se něco bojím říct, tak moc dobře mě znáš B, Jsi členem stáda, stáda věčných nespokojenců C, Ne, opravdu nemám nic přínosného do této diskuze, nechci totiž jen kritizovat a hemzat na ostatní D, Kiss my shiny metal a**! :-DD CHYTRÁ. ALE JEŠTĚ JEDNOU. POKUD NEMÁŠ NIC K TÉMATU,COŽ NEMÁŠ,POSÍLEJ MI OSOBNÍ URÁŽKY NA PROFIL,ZDE NENÍ MÍSTO,UŽ CHÁPEŠ?? ??Nebudu ti posílat ani urážky, ani lichotky, nestojíš mi za to, CHÁPEŠ, CHÁPEŠ, CHÁPEŠ?? ?? ?? (Oblíbené slůvko, že?) Jak vidíš, taky se nebojím říct, že jsem nespokojená…ale s tím, že tady věčně někdo někoho kritizuje a ty seš ta, která to dělá nejvíc. Měj se..(nebo neměj? Toť otázka :-| )Jessica BRAVO ;-) :-D :-D :-D :-D :-D
DĚKUJI ZA ZAVEDENÍ TLAČÍTKA NA VYPNUTÍ KOSTIČKOVÁNÍ!! !! !! IHNED JSEM JEJ VYUŽILA U OBOU PROFILŮ!! !! MOJZINKA.;-)
Chválím za novou soutěž s hledáním červeného slova, vypadá opravdu zajímavě :D . A hlásím gramatickou chybu v přehledu bonus programu. Po přičtení pěti piškotů z příspěvku do deníčku se mi objeví „+5 Denicek“
Kate (14.05.2009 08:06:53) napsal: v 9 večer se někteří jedinci chtějí i vyspat… KDO TI BRÁNÍ?? ??
Kate (14.05.2009 08:06:53) napsal: v 9 večer se někteří jedinci chtějí i vyspat…MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 20:21:35) napsal: Sněhurka a Puppi (13.05.2009 17:22:15) napsal: Kate (13.05.2009 15:40:07) napsal: Ahoj, tak nevím, jak chceš měnit pořadí, když máš jen jeden profil? MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:52:09) napsal: JEŠTĚ JEDNOU,ABY OTÁZKA OPĚT NEZŮSTALA NEZODPOVĚZENA: DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ (ZDA TO VŮBEC BUDE MOŽNÉ)UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZI Vtipné, sarkastické, ale uživatel „Matýsek a Petra“ vznášel dotaz i za nás ostatní!!!! Nevím tedy proč ta ironie. Ono někoho zesměšnit je velice snadné, horší je to s odpovědí… 8-) V POHO :-D :-D KATE ZESMĚŠŇUJE JEN SAMA SEBE :-D :-D OTÁZEK NĚKOLIK,ODPOVĚĎ ŽÁDNÁ :-D :-D PROSTĚ ČLOVĚK NA SVÉM MÍSTĚ :-D :-D ZATÍM :-D :-D Kdo ti brání?? ??
tak už jsem si také vypnula hodnocení profilu..hurrá ale díky za to Kate posílat nebudu…za tu smazanou diskuzi si to fakt nezaslouží…po­zitivní pouze je,že se tady konečně vyskytuje
jsou fuč, paráda . Teď je na řadě mapa !! Pryč s ní z profilů !!
Za zavedení tlačítka na vypnutí kostičkovacího maratonu!!!!!Hned jsme toho využili:-) :-)
domca (14.05.2009 13:43:27) napsal: Ty vyhlásíš další soutěž ale jak mám vědět tvuj e-mail na který mám kod poslat? u profili ho nemáš!!! a jaký facebox? co to je? Musíš si najet na facebook.com a pokud nejsi zaregistrovaná, tak se zaregistrovat (tak jako já), pak najít stránku hafici.cz na facebooku a tam najít kód a je tam i napsáno, kam ho poslat. mmj. taky mi trvalo věčnost, než jsem to našla :-)
Ty vyhlásíš další soutěž ale jak mám vědět tvuj e-mail na který mám kod poslat? u profili ho nemáš!!! a jaký facebox? co to je?
skalio (14.05.2009 09:04:40) napsal: Za zavedení tlačítka na vypnutí kostičkovacího maratonu!!!!!Hned jsme toho využili:-) :-) Ano!I já děkuji za možnost vypnutí kostiček!Je zde zatím ALE!;-) Proč,když kliknu na profil uživatele,se mně zobrazí pořadí pejska,který nesoutěží ?!;-) Když nesoutěží,tak logicky 0…Ne např TOP 524.,apod…Děkuji za zodpovězení dotazu.Aja.
eponita (13.05.2009 17:03:57) napsal: Kate (13.05.2009 15:40:07) napsal: Ahoj, tak nevím, jak chceš měnit pořadí, když máš jen jeden profil? MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:52:09) napsal: JEŠTĚ JEDNOU,ABY OTÁZKA OPĚT NEZŮSTALA NEZODPOVĚZENA: DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ (ZDA TO VŮBEC BUDE MOŽNÉ)UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZIKate, ty jsi asi inteligence sama…chceš urážet nás obyčejné uživatele? Nebude to tím,že „obyčejní uživatelé“ začali urážet Kate a nejen ji?? ?? ?? Je pěkné,jak každý z těchto uživatelů ví,jak se má správně pracovat,ale pochybuji,že úplně všichni svou práci stoprocentně a úplně bez chyb odvádějí.Kdyby tomu tak bylo,tak je na tom republika lépe:-D .Ale ví někdo z nich úplně přesně,kolik toho má vlastně na starost?? Jak může něco pořádného udělat ona a ostatní admini,když jsou neustále stresováni záplavou stěžovatelů,kteří si tady z toho udělali volný ring?? Prudilo se tady s kostičkováním,ta­ková blbina.Přece,když nechci kostičkovat a vracet kostičky,tak na to nepotřebuji žádné tlačítko na skrytí,jednoduše nekostičkuji.Snad to není tak složité.Když někdo nemá potřebu psát do deníčku každý den,tak ať nepíše.Kdo ji má,budiž mu to umožněno.Proč by si tu nemohl někdo povídat s ostatními a mít jen virtuálního hafíka,když vlastního nemá?? Z jakého důvodu by mu to mělo být zapřeno?? Když tu chodí na diskuze lidi bez profilů,tak proč by nemohli s virtuálním?? Jediné,co by tu nemuselo být je TOP 100,pak by se možná snížilo bodování falešných profilů,kolem kterých se to právem vaří.Já jsem si po zavedení nové verze taky postěžovala a vždy mi bylo odpovězeno.Poradili mi co a jak.Nebylo to třeba hned,ale normální člověk přece ví,že některé věci nejdou ihned.Ono prokousávat se mejlíky a ještě i příspěvky na diskuzi zabere určitě spoustu času.A vypadá to,že admini mají toho času méně,než někteří „těžce pracující uživatelé“ tohoto portálu,kteří jsou tu nalepení neustále a jen buší a buší.Co kdybychom jim dali trošku času a hlavně klidu na jejich práci,aby mohli postupně odbourávat nešvary?? Bylo by tak strašně těžké nenadávat každý den?? ;-) .Já osobně se jim už vůbec nedivím,že nereagují,protože toto,co se tady odehrává,je psychické lynčování,které situaci moc nezlepší.:-(
CO NEJRYCHLEJŠÍ ZHOTOVENÍ „BONZOVACÍHO TLAČÍTKA“!! !! OPĚT JSOU TU UŽIVATELÉ JAKO „p*** p*****“.COŽ JE OSTUDA TOHOTO PORTÁLU.SLÍBYLI JSTE TO DO 14 DNŮ( V EMAILU) COŽ UŽ TATO DOBA NASTALA.DÍKY ZA ODPOVĚĎ.MOJZINKA.
Kde se najde TOP 100 virtuálních profilů?
MaB (15.05.2009 07:32:27) napsal: Kde se najde TOP 100 virtuálních profilů? TO JSEM TAKY ZVĚDAVÁ !!!!:-D
MaB (15.05.2009 07:32:27) napsal: Kde se najde TOP 100 virtuálních profilů? Nepsala jsem o TOP 100 virtuálních profilů,jen tak mimochodem.Psala jsem o souvislosti falešných profilů a klasické TOP 100 (pro méně chápavé – např. diskuzní oblíbenkyně ,pí Rexíková,rozdává údajně bodíky na všechny strany,aby jí byli vraceny a ona z hamižnosti využila 1. místo v TOP 100– bacha jde jí přece o život).Vy tady neustále propíráte,že někteří dávájí bodíky i falešným profilům,aby je od nich dostali zpět a umístíli se v klasické TOP 100 a teď ze sebe děláte co?? Snad ne hlupáky.Od vás dvou bych to tedy nečekala.
Po delší době se musím vyjádřit k aktuálnímu dění v diskuzním fóru. Již nějakou dobu pečlivě vybírám profily, kterým dávám kostičky. Nekostičkuji tedy profily bez fotky nebo zemřelé psy, na rozdíl od mnohých dalších uživatelů. Pro mne je tato etapa již uzavřena a dál se k ní nebudu vyjadřovat. Pac a pusu posílá Rexík s paničkou.
MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 15:45:06) napsal: PLUS OTÁZKY,KTERÉ JSOU V ZAČÁTKU DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ DOKOUPIT PROSTOR PRO FOTOGRAFIE? KDY BUDE MOŽNÉ MAZAT ZÁPIS V DENÍČKU? PROČ SE NĚKDY ZÁPIS ULOŽÍ I 3×? KDY BUDE VRÁCENO BONZOVACÍ TLAČÍTKO? DĚKUJI PŘEDEM ZA VELMI RYCHLOU ODPOVĚĎSTÁLE NEZODPOVĚZENO ?? ?? ?? ?? ?? ??
Trhači z Krupky (15.05.2009 19:44:49) napsal: Rexíkova panička (15.05.2009 19:27:35) napsal: Po delší době se musím vyjádřit k aktuálnímu dění v diskuzním fóru. Již nějakou dobu pečlivě vybírám profily, kterým dávám kostičky. Nekostičkuji tedy profily bez fotky nebo zemřelé psy, na rozdíl od mnohých dalších uživatelů. Pro mne je tato etapa již uzavřena a dál se k ní nebudu vyjadřovat. Pac a pusu posílá Rexík s paničkou. Dovolím si potvrdit, že opravdu od té doby, kdy „Rexíkova panička“ byla proprána v mnou započaté diskuzi se její přístup k hodnocení profilů změnil.Kéž by i další uživatelé sledovali pozorně tak jako nyní ona komu a co vlastně hodnotí!!Zároveň bych se touto formou chtěl dané uživatelce omluvit, neboť nebylo mým cílem ji jakkoli zdiskreditovat, lynčovat a soudit, bohužel v době, kdy jsem onu diskuzi začal se její jméno objevovalo u všech možných(ale hlavně nemožných) profilů.I pro mne ono diskuzní téma končí a prosím administrátory o odstřižení a uzavření oné diskuze, neboť se mi zdá být po čtrnácti dnech zbytečnou.„Rexíkova panička“ se sice ve svém hodnocení profilů opravdu změnila, ale u jiných tomu tak není a učit je objektivitě a používání rozumu při honbě za co nej umístěním v TOPce je na nás všech ostatních, na to nějaké diskuzní téma nestačí. Krásný den;-) Jindra/Puppi8-) Jsem ráda že,se to vysvětlilo.;-D Po dlouhé době ale vysvětlilo se :-DD Adriana/Luxy :-DD :-DD :-D
MATÝSEK A PETRA (15.05.2009 20:30:51) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 15:45:06) napsal: PLUS OTÁZKY,KTERÉ JSOU V ZAČÁTKU DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ DOKOUPIT PROSTOR PRO FOTOGRAFIE? KDY BUDE MOŽNÉ MAZAT ZÁPIS V DENÍČKU? PROČ SE NĚKDY ZÁPIS ULOŽÍ I 3×? KDY BUDE VRÁCENO BONZOVACÍ TLAČÍTKO? DĚKUJI PŘEDEM ZA VELMI RYCHLOU ODPOVĚĎSTÁLE NEZODPOVĚZENO ?? ?? ?? ?? ?? ?? Také bychom uvítali možnost dokoupení prostoru pro videa, fotografie(proč si mám neustále mazat fotky,abych si mohl vložit novou??) a možnost přesunout si profily do pořadí v jakém byly ve staré verzi.Nechápeme, proč nám bylo vůbec toto pořadí změněno?!Souhlasíme s Petrou, že tu chybí „bonzovací tlačítko“, kdy bychom mohli hlásit nevhodný obsah,stažené fotky a podobně(je to i o usnadnění práce Vám adminům).Alespoň pár řádků o tom, zda se na těchto našich připomínkách již pracuje bychom si snad zasloužili8-} 8-} 8-} !! !! Jindra
skalio (18.05.2009 07:39:04) napsal: uvítali bychom ,kdyby se vypnulo pořadí pejska v TOP 100 ,když nesoutěží!!Třeba tam dát nuly a hotovo ,jak to zde již napsala Aja.Hafoj a hezký den :-) Ano,to jsem psala,jakož i to,proč zatím nevypínám.Konečně mně jde PC,takže mohu i na profily,kam to nikdy nešlo.Ale vzhledem k časové tísni této možnosti vypnutí kostiček využiji a myslím,že opravdu bude dobré,když tam bude pořadí 0!;-D Pejsci nesoutěží,takže se neucházejí o žádné místo v tomto měsíci…Děkuji.Aja.
Ještě jeden dotaz: Před spuštěním nové verze se řešilo, že bude možnost změnit si pozadí profilu (styly, barvy a tak), jak to nakonec dopadlo? Bude to někdy v budoucnu možné nebo se to zamítlo? Opět díky za odpověď.
Ahoj, v případě, že pejsek „nekostičkuje“ – má skryté pořadí v TOP 100, nezobrazuje se ani jeho umístění. Aja (18.05.2009 11:02:59) napsal: skalio (18.05.2009 07:39:04) napsal: uvítali bychom ,kdyby se vypnulo pořadí pejska v TOP 100 ,když nesoutěží!!Třeba tam dát nuly a hotovo ,jak to zde již napsala Aja.Hafoj a hezký den :-) Ano,to jsem psala,jakož i to,proč zatím nevypínám.Konečně mně jde PC,takže mohu i na profily,kam to nikdy nešlo.Ale vzhledem k časové tísni této možnosti vypnutí kostiček využiji a myslím,že opravdu bude dobré,když tam bude pořadí 0!;-D Pejsci nesoutěží,takže se neucházejí o žádné místo v tomto měsíci…Děkuji.Aja.
Kate, mohla bys konečně odpovědět na pěknou řádku dotazů,co jsou tady už několik dní bez odpovědi?
Ahoj, pracuje se na tom. Až to bude hotové, bude o tom zpráva v novinkách na titulní stránce. MATÝSEK A PETRA (15.05.2009 20:30:51) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 15:45:06) napsal: PLUS OTÁZKY,KTERÉ JSOU V ZAČÁTKU DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ DOKOUPIT PROSTOR PRO FOTOGRAFIE? KDY BUDE MOŽNÉ MAZAT ZÁPIS V DENÍČKU? PROČ SE NĚKDY ZÁPIS ULOŽÍ I 3×? KDY BUDE VRÁCENO BONZOVACÍ TLAČÍTKO? DĚKUJI PŘEDEM ZA VELMI RYCHLOU ODPOVĚĎSTÁLE NEZODPOVĚZENO ?? ?? ?? ?? ?? ??
Ahoj, pořád s tím počítáme. Ale opravdu nejsem schopná říct, kdy to budeme realizovat :( Svatik (18.05.2009 11:34:53) napsal: Ještě jeden dotaz: Před spuštěním nové verze se řešilo, že bude možnost změnit si pozadí profilu (styly, barvy a tak), jak to nakonec dopadlo? Bude to někdy v budoucnu možné nebo se to zamítlo? Opět díky za odpověď.
MATÝSEK A PETRA (19.05.2009 17:19:31) napsal: eponita (19.05.2009 17:14:21) napsal: díky,že ses objevila a začala řešit věci,které tu byly neřešené již několik mnoho dní… Akorát mámj dotaz-proč byly smazány moje příspěvky dotazy??????????­!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! Cenzura už opět?????????­???????? JAKÁ CENZURA!! TOMU SE ŘÍKÁ MODEROVANÁ DISKUZE:-D :-D Joo, moderovaná diskuze, to už jsem někde slyšela…ale proč jsem moderována zrovna já????? Holt se asi kate nelíbí,když se někdo ptá na její nepracovitost
2 zcela totožné? tak to bych se hádala… Kate (19.05.2009 21:46:26) napsal: Jak zde již bylo několikrát uvedeno, v případě, že se budou příspěvky opakovat, budeme je mazat – pro lepší přehlednost diskuze. Takže z tvých 2 naprosto totožných příspěvků, jsem jeden smazala.8-}eponita (19.05.2009 17:23:43) napsal: MATÝSEK A PETRA (19.05.2009 17:19:31) napsal: eponita (19.05.2009 17:14:21) napsal: díky,že ses objevila a začala řešit věci,které tu byly neřešené již několik mnoho dní… Akorát mámj dotaz-proč byly smazány moje příspěvky dotazy??????????­!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! Cenzura už opět?????????­???????? JAKÁ CENZURA!! TOMU SE ŘÍKÁ MODEROVANÁ DISKUZE:-D :-DJoo, moderovaná diskuze, to už jsem někde slyšela…ale proč jsem moderována zrovna já????? Holt se asi kate nelíbí,když se někdo ptá na její nepracovitost
Díky za odpověď ohledně pozadí, a co ta viditelnost posledního zápisu v deníčku? Nechcete to dát, jak to bylo ve staré verzi?
A Kate nelži, není tady ani jeden z těch dvou!!! Kate (19.05.2009 21:46:26) napsal: Jak zde již bylo několikrát uvedeno, v případě, že se budou příspěvky opakovat, budeme je mazat – pro lepší přehlednost diskuze. Takže z tvých 2 naprosto totožných příspěvků, jsem jeden smazala.8-}eponita (19.05.2009 17:23:43) napsal: MATÝSEK A PETRA (19.05.2009 17:19:31) napsal: eponita (19.05.2009 17:14:21) napsal: díky,že ses objevila a začala řešit věci,které tu byly neřešené již několik mnoho dní… Akorát mámj dotaz-proč byly smazány moje příspěvky dotazy??????????­!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! Cenzura už opět?????????­???????? JAKÁ CENZURA!! TOMU SE ŘÍKÁ MODEROVANÁ DISKUZE:-D :-DJoo, moderovaná diskuze, to už jsem někde slyšela…ale proč jsem moderována zrovna já????? Holt se asi kate nelíbí,když se někdo ptá na její nepracovitost
Kate (22.05.2009 12:22:35) napsal: Ahoj, nevím, že by mi na mail dorazil od tebe nějaký vzkaz. Jestli si psala na info, tak je možné, že ti Lenka odpoví až v pondělí. Není dnes ve firmě. Co se týká pravidel, nepsala jsem, kdy přesně je umístíme. Naopak, psala jsem, že umístění, bude chvilku trvat­.mimišák (22.05.2009 11:34:39) napsal: Kate (20.05.2009 10:36:17) napsal: :) Přesně :) To je asi nejvhodnější prostor ;-)MaB (20.05.2009 10:11:28) napsal: Kate (20.05.2009 10:05:38) napsal: Ahoj, pravidla jsme již sepsali, teď jen přemýšlíme, kam je umístit, tak aby je každý našel + něco bude trvat je opravdu umístit. Takže – vydržte, pravidla budou :)mimišák (20.05.2009 09:13:52) napsal: Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. ;-) Hafoj LéňaHm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák A co je tak umístit do AKCÍ?? Dovolím si připomenout, že dnes je 22.5. doposud jsem pravidla nenašla. Kate – opět na maily s připomínkami nereaguješ. To pro získání tvé reakce musím posílat maily na vedení společnosti? Dobrá – pokud se zmiňovaná pravidla neobjeví, v pondělí zakládám další profily s drůbeží. Veškerou další korespondenci povedu ze soukromého mailu, který budu v kopii posílat na miton.cz. „Napište nám“ nefunguje – a co horšího, nemám teda ani kopii odeslané zprávy – a leštit klávesnici bez jakékoli odezvy nadále nehodlám. mimišák odpověď jsem poslala přes zprávy uživateli Kate.. pokud je takový problém zveřejnit „pravidla“ v „akcích“ – není nic jednoduššího, než je dočasně vlepit jako článek na titulní stranu. mimišák
Ahoj, nevím, že by mi na mail dorazil od tebe nějaký vzkaz. Jestli si psala na info, tak je možné, že ti Lenka odpoví až v pondělí. Není dnes ve firmě. Co se týká pravidel, nepsala jsem, kdy přesně je umístíme. Naopak, psala jsem, že umístění, bude chvilku trvat. mimišák (22.05.2009 11:34:39) napsal: Kate (20.05.2009 10:36:17) napsal: :) Přesně :) To je asi nejvhodnější prostor ;-)MaB (20.05.2009 10:11:28) napsal: Kate (20.05.2009 10:05:38) napsal: Ahoj, pravidla jsme již sepsali, teď jen přemýšlíme, kam je umístit, tak aby je každý našel + něco bude trvat je opravdu umístit. Takže – vydržte, pravidla budou :)mimišák (20.05.2009 09:13:52) napsal: Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. ;-) Hafoj LéňaHm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák A co je tak umístit do AKCÍ?? Dovolím si připomenout, že dnes je 22.5. doposud jsem pravidla nenašla. Kate – opět na maily s připomínkami nereaguješ. To pro získání tvé reakce musím posílat maily na vedení společnosti? Dobrá – pokud se zmiňovaná pravidla neobjeví, v pondělí zakládám další profily s drůbeží. Veškerou další korespondenci povedu ze soukromého mailu, který budu v kopii posílat na miton.cz. „Napište nám“ nefunguje – a co horšího, nemám teda ani kopii odeslané zprávy – a leštit klávesnici bez jakékoli odezvy nadále nehodlám. mimišák
UŽIVATEL,KTERÝ SI KE JMÉNU PSA DÁ VON … (NĚCO),JE VYZVÁN,ABY JMÉNO UPRAVIL,NEBO MU BUDE SMAZÁN PROFIL! NEBYLO TO NIC VULGÁRNÍHO,TAK O CO JDE. KATE,NEMYSLÍŠ,ŽE SE VOZÍŠ PO LIDECH,KTEŘÍ NIC ŠPATNÉHO NEDĚLAJÍ A JINÉ EXISTENCE NECHÁVÁŠ V KLIDU. COŽ TAKHLE TROŠKU PŘEMÝŠLET,NEBO TI OPRAVDU ZDE VYHOVUJÍ JEN SAMÉ PÍ.....?? ?? A RŮZNÁ JINÁ PODIVNÁ STVOŘENÍ?? ?? VYPADÁ TO,ŽE ANO. PAK DEJ KLIDNĚ VĚDĚT,POKUD TI NORMÁLNÍ UŽIVATELÉ PŘEKÁŽÍ A MY TĚ NEBUDEME SVOU PŘÍTOMNOSTÍ OBTĚŽOVAT!! NENAPSALA JSEM ANI JEDNO VULGÁRNÍ SLOVO,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,JAK ZDŮVODNÍŠ VYMAZÁNÍ MÉHO PŘÍSPĚVKU!!
mimišák (25.05.2009 13:44:08) napsal: MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:18:31) napsal: UŽIVATEL,KTERÝ SI KE JMÉNU PSA DÁ VON … (NĚCO),JE VYZVÁN,ABY JMÉNO UPRAVIL,NEBO MU BUDE SMAZÁN PROFIL! NEBYLO TO NIC VULGÁRNÍHO,TAK O CO JDE. KATE,NEMYSLÍŠ,ŽE SE VOZÍŠ PO LIDECH,KTEŘÍ NIC ŠPATNÉHO NEDĚLAJÍ A JINÉ EXISTENCE NECHÁVÁŠ V KLIDU. COŽ TAKHLE TROŠKU PŘEMÝŠLET,NEBO TI OPRAVDU ZDE VYHOVUJÍ JEN SAMÉ PÍ.....?? ?? A RŮZNÁ JINÁ PODIVNÁ STVOŘENÍ?? ?? VYPADÁ TO,ŽE ANO. PAK DEJ KLIDNĚ VĚDĚT,POKUD TI NORMÁLNÍ UŽIVATELÉ PŘEKÁŽÍ A MY TĚ NEBUDEME SVOU PŘÍTOMNOSTÍ OBTĚŽOVAT!! NENAPSALA JSEM ANI JEDNO VULGÁRNÍ SLOVO,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,JAK ZDŮVODNÍŠ VYMAZÁNÍ MÉHO PŘÍSPĚVKU!!Opravdu podrobně jsem si přečetla pravidla pro zakládání profilů – a o změně stávajícího jména tam není naprosto nic! Prosím o vysvětlení tohoto jednání – přídomek von … snad není vulgární! mimišák MOŽNÁ JE TO VULGÁRNÍ:-D :-D KAŽDÝ SI SNAD SVÉHO PSA MŮŽE POJMENOVAT JAK CHCE,NEBO BUDE ZMĚNA PRAVIDEL A JMÉNA NÁM BUDE SCHVALOVAT KATE:-D ??
skalio (25.05.2009 21:36:07) napsal: Mojzinka (25.05.2009 21:18:59) napsal: CHARLIE JE MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD A NEVÍM PROČ BYL UPOZORŇOVÁN O ŮPRAVU PROFILU?? ?? ?? ?? ?? ?? JMÉNO PSA A UŽIVATELE SI MŮŽE KAŽDÝ ZVOLIT SÁM,POKUD JE TO VE VŠÍ SLUŠNOSTI A NIKOHO TÍM NEURÁŽÍ,NE?????JÁ MYSLÍM,ŽE POKUD MĚL V PROFILU"VON CHARLIE"TAK TÍM NIKOHO NEURAZIL A TAKOVÉ JMÉNO JE PŘIJATELNÉ.TAKÉ NIKOMU NEMŮŽE VADIT UPOZORNĚNÍ NA PROFILU,ŽE NEKOSTIČKUJE A ŽE JE ZDE PRO KAMARÁDY.TAKOVÉ UPOZORNĚNÍ NÁS TU MÁ MNOHO A JE TO NA PŘÁNÍ NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ.KTEŘÍ NÁS O TOTO ŽÁDALI ABY SE NEZDRŽOVALI ZBYTEČNÝM KLIKÁNÍM JELIKOŽ JIM JDE JEN O KOSTIČKOVÁNÍ!! JE TO VE VŠÍ SLUŠNOSTI A NIKOHO TÍM NEURÁŽÍME.TAK NEVÍM CO JE TU VLASTNĚ SPRÁVNÉ!! !! !! !! SLUŠNÍ JSOU LINČOVÁNI A ÚPLNĚ ZA ZBYTEČNOSTI.PO­DÍVEJTE SE JEN NA PROFILY OD PÁTKU A PŘES VÍKEND KOLIK JICH JE PRÁZDNÝCH A ASI ZBYTEČNÝCH A ZKUSTE JE SLEDOVAT NĚJAKOU DOBU KDY SE TYTO PROFILY NAPLNÍÍÍÍÍÍ.TO JE DŮLEŽITÉ PRO VŠECHNY!! !! !! A OPRAVDU PROSÍM O TO SLÍBOVANÉ TLAČÍTKO!! !! !! NEMUSÍME VÁM VŠE POSÍLAT EMAILEM,ALE JEN KLIKNEM KDE JE NĚCO ŠPATNÉHO A VY TAM KUKNETE A JE TO…RYCHLÉ,KON­TROLOVATELNÉ A PŘEHLEDNÉ PRO VÁS.DÍKY ZA ODPOVĚĎ.MOJZINKA.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) moc děkuji za podporu a za názor ,který zde napsala Mojzinka ,Jsou to pro nás také opravdoví kamarádi a máme je moc rádi..Od rána nám vrtá hlavou proč !!! Ale bohužel ,asi jsme byli zrovna na ráně při té čistce??????? teda jestli tady nějaká je!!!!!!! Jistě,že přídomek ,,von" se vyskytuje nejen u lidí,u nás od r.1918 se oficiálně nepoužívá,ale znamená ,z němčiny ,,z nebo ze"…Např.,,von Liebenauer",píši legálně;-) ,je česky z Liebenaurů,šlechtic­ký přídomek.Ve francouzštině to je ,,de"…např.André de Bourget…;-) Ale POZOR!!!Je uváděno i v řadě průkazů PP!!!Např.,,Argane de …„Trochu moc ,,hnidopyšské“ vysvětlení,ale tím se zastávám kamarádů,že žádnou vulgaritu nenapsali,myslím Skalio…Byl to jen šprým,abychom se všemu zasmáli,taktní a přitom nikoho neurazili…:D !! Aja.
za chvílku tady bude heslo:Mlč a buď rád/a že jsi tady,nebo tě vymažem.8-| Moc smutný!! !!
Mojzinka (25.05.2009 21:18:59) napsal: CHARLIE JE MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD A NEVÍM PROČ BYL UPOZORŇOVÁN O ŮPRAVU PROFILU?? ?? ?? ?? ?? ?? JMÉNO PSA A UŽIVATELE SI MŮŽE KAŽDÝ ZVOLIT SÁM,POKUD JE TO VE VŠÍ SLUŠNOSTI A NIKOHO TÍM NEURÁŽÍ,NE?????JÁ MYSLÍM,ŽE POKUD MĚL V PROFILU"VON CHARLIE"TAK TÍM NIKOHO NEURAZIL A TAKOVÉ JMÉNO JE PŘIJATELNÉ.TAKÉ NIKOMU NEMŮŽE VADIT UPOZORNĚNÍ NA PROFILU,ŽE NEKOSTIČKUJE A ŽE JE ZDE PRO KAMARÁDY.TAKOVÉ UPOZORNĚNÍ NÁS TU MÁ MNOHO A JE TO NA PŘÁNÍ NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ.KTEŘÍ NÁS O TOTO ŽÁDALI ABY SE NEZDRŽOVALI ZBYTEČNÝM KLIKÁNÍM JELIKOŽ JIM JDE JEN O KOSTIČKOVÁNÍ!! JE TO VE VŠÍ SLUŠNOSTI A NIKOHO TÍM NEURÁŽÍME.TAK NEVÍM CO JE TU VLASTNĚ SPRÁVNÉ!! !! !! !! SLUŠNÍ JSOU LINČOVÁNI A ÚPLNĚ ZA ZBYTEČNOSTI.PO­DÍVEJTE SE JEN NA PROFILY OD PÁTKU A PŘES VÍKEND KOLIK JICH JE PRÁZDNÝCH A ASI ZBYTEČNÝCH A ZKUSTE JE SLEDOVAT NĚJAKOU DOBU KDY SE TYTO PROFILY NAPLNÍÍÍÍÍÍ.TO JE DŮLEŽITÉ PRO VŠECHNY!! !! !! A OPRAVDU PROSÍM O TO SLÍBOVANÉ TLAČÍTKO!! !! !! NEMUSÍME VÁM VŠE POSÍLAT EMAILEM,ALE JEN KLIKNEM KDE JE NĚCO ŠPATNÉHO A VY TAM KUKNETE A JE TO…RYCHLÉ,KON­TROLOVATELNÉ A PŘEHLEDNÉ PRO VÁS.DÍKY ZA ODPOVĚĎ.MOJZINKA.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Kate mi odpověděla: „Ahoj, tlačítko "nevhodný obsah“ bude vráceno, ale nic nejde hned. Momentálně nás plně vytěžuje kontrola profilů a upozorňování jejich majitelů v případě, že něco nemají v pořádku. Pravidla jsme zveřejnili v pátek a dáváme majitelům profilům šanci si profily opravit podle pravidel. To, že někomu něco chybí, nebo to nemá 100 % správně neznamená, že je profil falešný, nebo fotky kradené. Celkem je tu přes 20.000 profilů, takže to bude trvat opravdu, ale OPRAVDU dlouho, než všem napíšeme. Dnes jsem zveřejnila soutěž, informovala o ní všechny uživatele,… Kontrola profilů a sledování diskuze opravdu není to jediné, co se pro chod portálu jako jsou Hafici.cz, musí dělat. Kate – Hafici.cz" Jsem asi natvrdlá – to bonzovací tlačítko by celý proces kontroly profilů dost zjednodušilo a zrychlilo, klidně by se mohlo pak zrušit téma „falešné profily“. Kdysi to dělal Rival – v seznamu adminů v „napište nám“ je uveden pořád, ale de facto prostě nefunguje. Víte někdo, kdo teď má na starosti údržbu portálu ve smyslu kontroly uživatelů a profilů? A zřejmě je vypnutá i jazyková korekce – už se nic nevyhvězdičkovává. Zkouška: prdel, příbuzní, nasraný:-D mimišák
Kate (26.05.2009 11:09:11) napsal: Ahoj, promin, ale tvůj příspěvek v diskuzi jsem ti smazala (kvůli „testu“) Díky za upozornění. Vulgarmetr opět nasadíme. OK – pokud to cokoli vyřeší, budu ráda:-D mimišák
Ahoj, promin, ale tvůj příspěvek v diskuzi jsem ti smazala (kvůli „testu“) Díky za upozornění. Vulgarmetr opět nasadíme.
JAK NEBYLO CELÉ JMÉNO???TOMU NEROZUMÍM ,ALE NEVÍM, PROČ BY MĚLO VADIT KDYŽ BYLO UVEDENO CHARLIE:)) VON CHARLIE K.Z M. PROČ BY TOHLE MĚLO VADIT..ZA TÍM VON JE UVEDENA ZKRATKA PŘÍJMENÍ A ODKUD POCHÁZÍ.TO SNAD JE DŮVOD KE SMAZÁNÍ????NEBUDU TADY UVÁDĚT CELEJ RODINNEJ RODOKMEN DO SLOVA A DO PÍSMENE>:) >:)
JAK NEBYLO CELÉ JMÉNO???,BYLO TAM PŘESNĚ CHARLIE:)) VON CHARLIE K.Z M. TO VADÍ NEBO CO??? ZA TÍM VON CHARLIE JE UVEDA ZKRATKA PŘÍJMENÍ A ODKUD POCHÁZÍ TAKY VE ZKRATCE.NEBUDU ROZEPISOVAT CELÉ NE??? A NĚJAKÉ VZKAZY TAM OPRAVDU NEBYLY>:-( >:-(
PROČ JSI ZAMKLA TUTO DISKUZI?? ?? JEN POTVRZUJEŠ,ŽE SE TI NEHODÍ. CO TAKHLE ZRUŠIT VŠECHNY DISKUZE NA TÉMA HAFÍCI,BYLO BY TO PRO TEBE ASI SNAŽŠÍ!!
PROČ JSI ZAMKLA TUTO DISKUZI?? ?? JEN POTVRZUJEŠ,ŽE SE TI NEHODÍ. CO TAKHLE ZRUŠIT VŠECHNY DISKUZE NA TÉMA HAFÍCI,BYLO BY TO PRO TEBE ASI SNAŽŽŠÍ!!
PROČ JE TOTO TÉMA ZAMČENÉ?? ?? ?? ?? VŽDYŤ PŘECE JSTE TVRDILY ADMINI.ŽE O TO NÁM JDE VŠEM A TATO DISKUZE VÁM JE POMÁHALA VYHLEDÁVAT,NE!! !! !! NAJEDEŠ NA DISKUZI,KLIKNEŠ NA NAŠE NÁVRHY ŠPATNÝCH PROFILŮ A DLE UVÁŽENÍ NEVHODNÉ SMAŽEŠ A JE TO!! !! !! !! NEBYLO NA TOM NIC ŠPATNÉHO A DRZÉHO.JDE NÁM O POŘÁDEK A CHCEME VÁM POMOCI,A ZASE JE TO ŠPATNĚ!! !! !! NECHÁPU!! !! !! PROSÍM O ODPOVĚĎ CO BYLO ŠPATNĚ!! !! !! !! KDYŽ TI TO BUDEME POSÍLÁT EMAILEM,TAK NEMÁME KONTROLU ANI MY A NĚKOLIK Z NÁS TI POŠLE STEJNÝ PROFIL NA ZKONTROLOVÁNÍ A TO BYCH SI TAKY NEPŘÁLA SE TÍM PRODÍRAT!! !! !! !! JSEM MOC ZVĚDAVÁ NA ODPOVĚĎ.DÍKY MOJZINKA.
https://www.hellosandy.cz/…atele/21866/
Kate (26.05.2009 13:23:23) napsal: už jsem jí psala… opravdu tu i něco děláme…MaB (26.05.2009 13:21:37) napsal: Kate (26.05.2009 13:00:39) napsal: viz. v pravidlech bod – Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné A co tohle? https://www.hellosandy.cz/…etail/26334/ A tady další: https://www.hellosandy.cz/…etail/26334/, https://www.hellosandy.cz/…etail/31416/, https://www.hellosandy.cz/…etail/22461/, https://www.hellosandy.cz/…etail/22459/, https://www.hellosandy.cz/…etail/23090/, https://www.hellosandy.cz/…etail/32905/, https://www.hellosandy.cz/…etail/31188/, https://www.hellosandy.cz/…etail/24774/, https://www.hellosandy.cz/…etail/26604/, https://www.hellosandy.cz/…etail/26312/, https://www.hellosandy.cz/…etail/31583/, https://www.hellosandy.cz/…etail/29616/, https://www.hellosandy.cz/…detail/5958/, https://www.hellosandy.cz/…etail/12258/, https://www.hellosandy.cz/…detail/8619/, https://www.hellosandy.cz/…detail/8141/, https://www.hellosandy.cz/…etail/23409/, https://www.hellosandy.cz/…etail/12404/, https://www.hellosandy.cz/…detail/3279/, https://www.hellosandy.cz/…etail/32717/, https://www.hellosandy.cz/…etail/32348/, https://www.hellosandy.cz/…etail/27574/. Vybráno z TOP 100 – prvních 300 profilů.
Mojzinka (26.05.2009 13:23:59) napsal: PROČ JE TOTO TÉMA ZAMČENÉ?? ?? ?? ?? VŽDYŤ PŘECE JSTE TVRDILY ADMINI.ŽE O TO NÁM JDE VŠEM A TATO DISKUZE VÁM JE POMÁHALA VYHLEDÁVAT,NE!! !! !! NAJEDEŠ NA DISKUZI,KLIKNEŠ NA NAŠE NÁVRHY ŠPATNÝCH PROFILŮ A DLE UVÁŽENÍ NEVHODNÉ SMAŽEŠ A JE TO!! !! !! !! NEBYLO NA TOM NIC ŠPATNÉHO A DRZÉHO.JDE NÁM O POŘÁDEK A CHCEME VÁM POMOCI,A ZASE JE TO ŠPATNĚ!! !! !! NECHÁPU!! !! !! PROSÍM O ODPOVĚĎ CO BYLO ŠPATNĚ!! !! !! !! KDYŽ TI TO BUDEME POSÍLÁT EMAILEM,TAK NEMÁME KONTROLU ANI MY A NĚKOLIK Z NÁS TI POŠLE STEJNÝ PROFIL NA ZKONTROLOVÁNÍ A TO BYCH SI TAKY NEPŘÁLA SE TÍM PRODÍRAT!! !! !! !! JSEM MOC ZVĚDAVÁ NA ODPOVĚĎ.DÍKY MOJZINKA. Jo – taky bych pochopila, kdybys zablokovala téma PRO KATE!! – ale proč FALEŠNÉ PROFILY? tam snad nikdo na nikoho neútočí! mimišák
JSEM TADY NEBYLA DVA DNY A UŽ TADY ČTU, O CO JSEM OPĚT PŘIŠLA…PROČ SE ZAMYKAJÍ DISKUZE?
Mojzinka (26.05.2009 13:53:11) napsal: https://www.hellosandy.cz/…atele/21866/ opravdu opravený https://www.hellosandy.cz/…etail/26334/
AHOJ PROSÍMTĚ KOUKNI NA FALEŠNÉ PROFILY 2,A NAPIŠ NÁM TAM VYJÁDŘENÍ,JESTLI MÁME POKRAČOVAT V PRÁCI A JESTLI VÁS BAVÍ 1 ROK STARÉ A PRÁZDNÉ PROFILY!! !! !! !! PODLE PRAVIDEL JICH TAM HROMADA TEDA NENÍ.BEZ FOTEK,ŠPATNÉ JMÉNA ZVÍŘAT,VÁHY NEODPOVÍDAJÍ…AJ­.PROSTĚ JE TO VYMYŠLENÉ A TŘEBA SKORO ROK NEPOUŽÍVANÉ!! !! !! TAKOVÉ PROFILY HYZDÍ TYTO STRÁNKY.JÁ DĚLALA JEN PROFILY Z LOŇSKÉHO ROKU,NEPOUŽÍVANÉ A TÉMĚŘ PRÁZDNÉ.A JE TO JEN 1 JEDINÉ PÍSMENKO Z ABECEDY .A HLAVNĚ PROFILY PSŮ.NEDEJ BOŽE NAJET JEŠTĚ HLOUBŠ......HA­DI,POTKANI,ŽÁ­BY…AJ KTERÉ TAKY NEODPOVÍDAJÍ SPRÁVNÝM ÚDAJŮM!! !! !! TAKŽE,KATE CO S TÍM?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? DÍKY ZA ODPOVĚĎ.MOJZINKA.
mimišák (28.05.2009 07:24:05) Skvělý nápad! Obávám se ale, že kromě pár lidiček, co sledují diskusi, nikdo nezjistil, že pravidla jsou. Na home o tom není ani ň. Doporučila bych pravidla zakomponovat do formuláře pro tvorbu nových profilů – aby se nikdo nemohl vymlouvat, že o tom nevěděl. Dále odkaz zveřejnit v rubrice „novinky pro psy na hafíci“ na hlavní stránce. A zároveň přidat výzvu, aby si profily uživatelé upravili do měsíce, jinak budou následovat sankce. mimišák To je pravda, myslím, že hodně lidí ještě o pravidlech ani neví. A mám návrh, co jim to poslat mailem – tak jak se posílají newslettery – jako zvláštní zprávu i těm, co novinky z hafíků nechtějí? To by nešlo? A byla by jistota, že to dostane každý na portálu. No a pokud by se nějaké maily vrátily z důvodu neaktivity schránky, tak ty profily (včetně uživatelů) vymazat, protože ti lidi se tu už stejně s nefunkčím mailem nemohou přihlásit ne?
MaB (27.05.2009 23:09:01) napsal: Návrh: Dala bych všem uživatelům tohoto portálu měsíční lhůtu ( třeba do 1.7.2009)na opravení a doplnění profilů. Potom ti, co se teď věnují vyhledávání vadných profilů, se do toho pustí znova. Ale s tím, že vadné (t.zn. nevyplněné nebo nějak jinak závadné) profily budou smazány. Skvělý nápad! Obávám se ale, že kromě pár lidiček, co sledují diskusi, nikdo nezjistil, že pravidla jsou. Na home o tom není ani ň. Doporučila bych pravidla zakomponovat do formuláře pro tvorbu nových profilů – aby se nikdo nemohl vymlouvat, že o tom nevěděl. Dále odkaz zveřejnit v rubrice „novinky pro psy na hafíci“ na hlavní stránce. A zároveň přidat výzvu, aby si profily uživatelé upravili do měsíce, jinak budou následovat sankce. mimišák
DÍKY ZA ODPOVĚĎ.JSEM RÁDA,ŽE ASPOŇ K NĚČEMU TO JE.AKORÁT PROSÍMTĚ PAK NAPIŠ JAK TO DOJEDEŠ TY NAŠE NAJITÉ PROFILY JESTLI MÁME ZASE POKRAČOVAT!! !! ONO TO ZABERE CELKEM ČAS.MY SE PAK ZASE DOLUMLUVÍME KDO A KAM NAJEDE.DÍKY MOJZINKA.;-) ;-)
Pavel (28.05.2009 08:24:02) napsal: dobrý nápad, ale stále to má tu jednu zásadní chybu a to je samotná registrace. Pokud mi administrátor smaže profil, během několika desítek vteřin ho mám znovu. Protože lze smazat a nelze uživatele odstranit, tedy alespoň zatím. A i když to půjde, tak potřebuji cca 3 minuty na vytvoření si nové mejlové adresy a nové registraci na Hafících, pod novým jménem. Proto jsem navrhoval tu přeregistraci. Dej mi den volna ( nebudu si ho brát ze svého ) a vytvořím si sto nových profilů a pak si budu posílat kostičky z jednoho na druhý navzájem. Mi je jasné, že lidi co tady jsou jen ze srandy odstranit nejde. Spíš jsem teď myslela ty, co si kdysi udělali profil, ale už sem dlooouho nechodí nebo zapomněli že ho tu vůbec mají, případně ty, kteří nemají aktivní mail a nemohou se sem dostat přes staré přihlášení (a možná už mají i další nové profily z nového mailu).
dobrý nápad, ale stále to má tu jednu zásadní chybu a to je samotná registrace. Pokud mi administrátor smaže profil, během několika desítek vteřin ho mám znovu. Protože lze smazat a nelze uživatele odstranit, tedy alespoň zatím. A i když to půjde, tak potřebuji cca 3 minuty na vytvoření si nové mejlové adresy a nové registraci na Hafících, pod novým jménem. Proto jsem navrhoval tu přeregistraci. Dej mi den volna ( nebudu si ho brát ze svého ) a vytvořím si sto nových profilů a pak si budu posílat kostičky z jednoho na druhý navzájem.
Jessica (13.05.2009 16:19:41) napsal: A jak jsi to ohodnotil, když je kostičkování vypnuté? Kliknul jsem na 5 kosticek… ono to jde snad jinak??
Návrh: Dala bych všem uživatelům tohoto portálu měsíční lhůtu ( třeba do 1.7.2009)na opravení a doplnění profilů. Potom ti, co se teď věnují vyhledávání vadných profilů, se do toho pustí znova. Ale s tím, že vadné (t.zn. nevyplněné nebo nějak jinak závadné) profily budou smazány. Pro ty, co si ještě nestačili najít pravidla nebo je nedodržují: Pravidla pro vytváření profilů zvířat * Jméno zvířete musí být unikátní (nelze mít 2 profily zvířat stejného jména u jednoho uživatele) * Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné * Údaj „Druh zvířete“ a „Plemeno“ musí být pravdivé * Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat * Datum narození musí být smysluplné * Majitel profilu vložením fotografie potvrzuje, že má autorská práva na její zveřejnění * Při zakládání vymyšleného/vir­tuálního profilu, je uživatel povinen ho jako virtuální označit Co je to virtuální profil: Slovem „virtuální“ musí být označen profil zvířete, které není vlastněno uživatelem, jenž profil vytvořil. Výjimku tvoří profily zvířat, o která se daný uživatel stará a je s nimi v kontaktu. Další výjimka může nastat, pokud uživatel má povolení k vytvoření profilu cizího zvířete od jeho majitele a zároveň povolení k použití jeho fotografií. Co může být důvodem pro vymazání profilu * Kradené fotky na profilu zvířete * Fotky na profilu, které neodpovídají vyplněným údajům v profilu (plemeno, věk) * Fotky na profilu, které nejsou zvířecí * Kreslené obrázky neodpovídající profilu mazlíčka * Skrytá reklama v profilu mazlíčka (v textech, ve fotkách, ve videu,…atp.) Co může být důvodem pro vymazání uživatele (a zároveň všech jeho profilů) * Vulgární výrazy v diskuzích * Napadání ostatních uživatelů * Vulgární výrazy a napadání ostatních uživatelů v komentářích na profilech mazlíčků * Vulgární výrazy a napadání ostatních uživatelů v interních zprávách * Opakované zakládání profilů, které nesplňují pravidla
Jessica (13.05.2009 13:58:28) napsal: Šmarjá, nechejte už těch provokací…:-~ Jaká provokace? Když se tady po měsíci „práce“ konečně objeví tlačítko pro zakázání kostičkování, tak by to mohlo být trochu domyšlené. Nebo budeme čekat další měsíc než zmizí seznam Kdo kostičkoval?
Ahoj Mojzinko, díky za procházení profilů. Postupně procházím ty co posíláš ty (i ostatní). Některé mažu rovnou, některým píšu, ať si informace opraví a některé na smazání ani opravu nejsou (to je u těch, co jsou „sporné“, majitel je vytvořil před delší dobou, profil neaktualizuje, ale to ještě neznamená, že se jedná o profil virtuální, nebo že jsou fotky kradené, nebo že jsou vyplněná data špatně). Ale poctivě všechny profily procházíme. Takže všem díky moc za pomoc. Mojzinka (27.05.2009 15:23:35) napsal: AHOJ PROSÍMTĚ KOUKNI NA FALEŠNÉ PROFILY 2,A NAPIŠ NÁM TAM VYJÁDŘENÍ,JESTLI MÁME POKRAČOVAT V PRÁCI A JESTLI VÁS BAVÍ 1 ROK STARÉ A PRÁZDNÉ PROFILY!! !! !! !! PODLE PRAVIDEL JICH TAM HROMADA TEDA NENÍ.BEZ FOTEK,ŠPATNÉ JMÉNA ZVÍŘAT,VÁHY NEODPOVÍDAJÍ…AJ­.PROSTĚ JE TO VYMYŠLENÉ A TŘEBA SKORO ROK NEPOUŽÍVANÉ!! !! !! TAKOVÉ PROFILY HYZDÍ TYTO STRÁNKY.JÁ DĚLALA JEN PROFILY Z LOŇSKÉHO ROKU,NEPOUŽÍVANÉ A TÉMĚŘ PRÁZDNÉ.A JE TO JEN 1 JEDINÉ PÍSMENKO Z ABECEDY .A HLAVNĚ PROFILY PSŮ.NEDEJ BOŽE NAJET JEŠTĚ HLOUBŠ......HA­DI,POTKANI,ŽÁ­BY…AJ KTERÉ TAKY NEODPOVÍDAJÍ SPRÁVNÝM ÚDAJŮM!! !! !! TAKŽE,KATE CO S TÍM?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? DÍKY ZA ODPOVĚĎ.MOJZINKA.
Kate (26.05.2009 13:22:36) napsal: V případě, že tato diskuze bude nadále vedena v tomto duchu – neboli – napadání ostatních (ať už kohokoli), bude „zamknuta“ pro další příspěvky.MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 13:20:47) napsal: Kate (26.05.2009 13:13:26) napsal: Zamkla? Kdybych ji zamkla, tak sem asi ten příspěvek nedáš, ne?MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 13:10:14) napsal: PROČ JSI ZAMKLA TUTO DISKUZI?? ?? JEN POTVRZUJEŠ,ŽE SE TI NEHODÍ. CO TAKHLE ZRUŠIT VŠECHNY DISKUZE NA TÉMA HAFÍCI,BYLO BY TO PRO TEBE ASI SNAŽŠÍ!! DRAHÁ KATE,NAUČ SE ČÍST. JAKÝ JE NADPIS?? ?? TAKŽE NADPIS JE: FALEŠNÉ PROFILY – NA TU SE PTÁM!! !! MŮŽEŠ ODPOVĚDĚT A PŘESTAT URÁŽET?? TAK ZRUŠ VŠECHNY DISKUZE,KDYŽ NEUNESEŠ KRITIKU!!
Díky za věcný přístup. skalio (26.05.2009 13:12:18) napsal: MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 13:05:40) napsal: Kate (26.05.2009 13:00:39) napsal: viz. v pravidlech bod – Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné KATE,PROSTĚ JSI PŘESTŘELILA. TAK TO UZNEJ A NEOHÁNĚJ SE PRAVIDLEM,ŽE MÁ JMÉNO BÝT SMYSLUPLNÉ. NÁM SMYSL DÁVALO!! A POKUD UŽ NEVÍŠ,CO TAM BYLO A DOMÝŠLÍŠ SI,TAK PROSTĚ UZNEJ CHYBU. A K PRAVIDLŮ: ANO,I JÁ ZA NĚ BOJOVALA,ALE NEJVĚTŠÍ VÁHU KLADEŠ NA DISKUZI,PROTOŽE TI NEJVÍC VADÍ,ŽE SE NĚKDO OZVE,ŽE?? HLAVNĚ,MI ZASE NEPIŠ,ŽE JSEM VULGÁRNÍ:-D TAK JSME SI TITUL ZKRÁTILI :-D :-D :-D :-D SNAD TOHLE VADIT NEBUDE , NEMÁM CHUŤ SE TADY DOHADOVAT A HOTOVO.>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-(
už jsem jí psala… opravdu tu i něco děláme… MaB (26.05.2009 13:21:37) napsal: Kate (26.05.2009 13:00:39) napsal: viz. v pravidlech bod – Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné A co tohle? https://www.hellosandy.cz/…etail/26334/
V případě, že tato diskuze bude nadále vedena v tomto duchu – neboli – napadání ostatních (ať už kohokoli), bude „zamknuta“ pro další příspěvky. MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 13:20:47) napsal: Kate (26.05.2009 13:13:26) napsal: Zamkla? Kdybych ji zamkla, tak sem asi ten příspěvek nedáš, ne?MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 13:10:14) napsal: PROČ JSI ZAMKLA TUTO DISKUZI?? ?? JEN POTVRZUJEŠ,ŽE SE TI NEHODÍ. CO TAKHLE ZRUŠIT VŠECHNY DISKUZE NA TÉMA HAFÍCI,BYLO BY TO PRO TEBE ASI SNAŽŠÍ!! DRAHÁ KATE,NAUČ SE ČÍST. JAKÝ JE NADPIS?? ?? TAKŽE NADPIS JE: FALEŠNÉ PROFILY – NA TU SE PTÁM!! !! MŮŽEŠ ODPOVĚDĚT A PŘESTAT URÁŽET??
Kate (26.05.2009 13:00:39) napsal: viz. v pravidlech bod – Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné A co tohle? https://www.hellosandy.cz/…etail/26334/
Kate (26.05.2009 13:13:26) napsal: Zamkla? Kdybych ji zamkla, tak sem asi ten příspěvek nedáš, ne?MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 13:10:14) napsal: PROČ JSI ZAMKLA TUTO DISKUZI?? ?? JEN POTVRZUJEŠ,ŽE SE TI NEHODÍ. CO TAKHLE ZRUŠIT VŠECHNY DISKUZE NA TÉMA HAFÍCI,BYLO BY TO PRO TEBE ASI SNAŽŠÍ!! DRAHÁ KATE,NAUČ SE ČÍST. JAKÝ JE NADPIS?? ?? TAKŽE NADPIS JE: FALEŠNÉ PROFILY – NA TU SE PTÁM!! !! MŮŽEŠ ODPOVĚDĚT A PŘESTAT URÁŽET??
Zamkla? Kdybych ji zamkla, tak sem asi ten příspěvek nedáš, ne? MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 13:10:14) napsal: PROČ JSI ZAMKLA TUTO DISKUZI?? ?? JEN POTVRZUJEŠ,ŽE SE TI NEHODÍ. CO TAKHLE ZRUŠIT VŠECHNY DISKUZE NA TÉMA HAFÍCI,BYLO BY TO PRO TEBE ASI SNAŽŠÍ!!
MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 13:05:40) napsal: Kate (26.05.2009 13:00:39) napsal: viz. v pravidlech bod – Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné KATE,PROSTĚ JSI PŘESTŘELILA. TAK TO UZNEJ A NEOHÁNĚJ SE PRAVIDLEM,ŽE MÁ JMÉNO BÝT SMYSLUPLNÉ. NÁM SMYSL DÁVALO!! A POKUD UŽ NEVÍŠ,CO TAM BYLO A DOMÝŠLÍŠ SI,TAK PROSTĚ UZNEJ CHYBU. A K PRAVIDLŮ: ANO,I JÁ ZA NĚ BOJOVALA,ALE NEJVĚTŠÍ VÁHU KLADEŠ NA DISKUZI,PROTOŽE TI NEJVÍC VADÍ,ŽE SE NĚKDO OZVE,ŽE?? HLAVNĚ,MI ZASE NEPIŠ,ŽE JSEM VULGÁRNÍ:-D Mia omlouváme se, nestíháme, zkoušky, všem děkuji Ary-kamarádi tento týden budeme posílat poslední kostičky, od června si dáme pohov :-)) Uzi Redox (Rita) :-D (omlouváme se, ale v tomto týdnu nemůžeme moc posílat kostičky, jelikož má panička svaťák a musí se učit, po pondělí to snad napravíme, ale vy dále posílejte prosím kostičky moc za ně děkujeme) Lilith – omlouváme se nestačíme odpovídat na vzkazy. Máme zkouškové. Tak, Tak stíháme kostičkovat. Bary-kamarádi tento týden budeme posílat poslení kostičky,od června si dáme pohov :-)) Endík -kamarádi tento týden budeme posílat poslední kostičky, od června si dáme pohov :-)) Áres-viz deníček Molly (Millys Lily Bianca) prosíme o hlas vo fotosúťaži Aktívny pes. Ďakujem tohle jsou „jména psích profilů“ z Top 100.. jsem zvědavá, jestli taky dostanou zprávu o požadavku na změnu jména, nebo budou vymazáni? mimišák
MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 13:05:40) napsal: Kate (26.05.2009 13:00:39) napsal: viz. v pravidlech bod – Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné KATE,PROSTĚ JSI PŘESTŘELILA. TAK TO UZNEJ A NEOHÁNĚJ SE PRAVIDLEM,ŽE MÁ JMÉNO BÝT SMYSLUPLNÉ. NÁM SMYSL DÁVALO!! A POKUD UŽ NEVÍŠ,CO TAM BYLO A DOMÝŠLÍŠ SI,TAK PROSTĚ UZNEJ CHYBU. A K PRAVIDLŮ: ANO,I JÁ ZA NĚ BOJOVALA,ALE NEJVĚTŠÍ VÁHU KLADEŠ NA DISKUZI,PROTOŽE TI NEJVÍC VADÍ,ŽE SE NĚKDO OZVE,ŽE?? HLAVNĚ,MI ZASE NEPIŠ,ŽE JSEM VULGÁRNÍ:-D TAK JSME SI TITUL ZKRÁTILI :-D :-D :-D :-D SNAD TOHLE VADIT NEBUDE , NEMÁM CHUŤ SE TADY DOHADOVAT A HOTOVO.>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-(
Bože, tohle je jak ve školce! 8-} Nepřipadáš si už trapně? skalio (26.05.2009 13:01:56) napsal: Kate (26.05.2009 12:59:12) napsal: Celé jméno bylo na více jak 2 řádky. S tím náš systém opravdu nepočítá, vznikají tím i chyby v zobrazování profilů! Takto dlouhá jména jako bylo „Charlie :)) von Charlie Nekostičkujeme a kdo ví co ještě“ být opravdu nemohou. Mimochodem, nevím, kdo tu nejvíc volal po sepsání pravidel. 8-|MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 12:36:47) napsal: Charlie :)) von Charlie TOHLE TI TAK MOC VADÍ?? ?? JEŠTĚ JSI TO KATE NEVYSVĚTLILA. POKUD SI TAKOVÉ JMÉNO UVEDE,TAK NEMUSÍŠ VYHROŽOVAT VYMAZÁNÍM. NIKOHO TO NEURÁŽÍ A JE TADY SPOUSTA DALŠÍCH ADEPTŮ,NA KTERÝ SE LASKAVĚ ZAMĚŘ!! OPRAVDU UŽ MI PŘIPADÁ,ŽE ŠIKANUJEŠ SLUŠNÉ LIDI A NIČEHO JINÉHO SI NEVŠÍMÁŠ. A JESTLI SI MATESA PŘEJMENUJI NA KARL VON BAHNHOF,TAK JE TO MOJE VĚC A TY BYS MĚLA MÉ ROZHODNUTÍ RESPEKTOVAT. TAKY TI „NEKECÁM“ DO JMEN TVÝCH ZVÍŘAT!! !! TAK TO TEDA ZÍRÁM ,CO JE TO ZA BLBOST??CHARLIE NEMĚL ŽÁDNÝ TITUL PŘES DVA ŘÁDKY A ŽE NEKOSTIČKUJE TAM TAKY UVEDENO NEBYLO ,TAK BY MĚ ZAJÍMALO ,KDE JSI TO NAŠLA KATE?? :D
Kate (26.05.2009 13:00:39) napsal: viz. v pravidlech bod – Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné KATE,PROSTĚ JSI PŘESTŘELILA. TAK TO UZNEJ A NEOHÁNĚJ SE PRAVIDLEM,ŽE MÁ JMÉNO BÝT SMYSLUPLNÉ. NÁM SMYSL DÁVALO!! A POKUD UŽ NEVÍŠ,CO TAM BYLO A DOMÝŠLÍŠ SI,TAK PROSTĚ UZNEJ CHYBU. A K PRAVIDLŮ: ANO,I JÁ ZA NĚ BOJOVALA,ALE NEJVĚTŠÍ VÁHU KLADEŠ NA DISKUZI,PROTOŽE TI NEJVÍC VADÍ,ŽE SE NĚKDO OZVE,ŽE?? HLAVNĚ,MI ZASE NEPIŠ,ŽE JSEM VULGÁRNÍ:-D
Kate (26.05.2009 12:59:12) napsal: Celé jméno bylo na více jak 2 řádky. S tím náš systém opravdu nepočítá, vznikají tím i chyby v zobrazování profilů! Takto dlouhá jména jako bylo „Charlie :)) von Charlie Nekostičkujeme a kdo ví co ještě“ být opravdu nemohou. Mimochodem, nevím, kdo tu nejvíc volal po sepsání pravidel. 8-|MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 12:36:47) napsal: Charlie :)) von Charlie TOHLE TI TAK MOC VADÍ?? ?? JEŠTĚ JSI TO KATE NEVYSVĚTLILA. POKUD SI TAKOVÉ JMÉNO UVEDE,TAK NEMUSÍŠ VYHROŽOVAT VYMAZÁNÍM. NIKOHO TO NEURÁŽÍ A JE TADY SPOUSTA DALŠÍCH ADEPTŮ,NA KTERÝ SE LASKAVĚ ZAMĚŘ!! OPRAVDU UŽ MI PŘIPADÁ,ŽE ŠIKANUJEŠ SLUŠNÉ LIDI A NIČEHO JINÉHO SI NEVŠÍMÁŠ. A JESTLI SI MATESA PŘEJMENUJI NA KARL VON BAHNHOF,TAK JE TO MOJE VĚC A TY BYS MĚLA MÉ ROZHODNUTÍ RESPEKTOVAT. TAKY TI „NEKECÁM“ DO JMEN TVÝCH ZVÍŘAT!! !! TAK TO TEDA ZÍRÁM ,CO JE TO ZA BLBOST??CHARLIE NEMĚL ŽÁDNÝ TITUL PŘES DVA ŘÁDKY A ŽE NEKOSTIČKUJE TAM TAKY UVEDENO NEBYLO ,TAK BY MĚ ZAJÍMALO ,KDE JSI TO NAŠLA KATE??
viz. v pravidlech bod – Všechny vyplněné údaje v profilu zvířete (město, odkud pocházím, oblíbená hračka apod.) musí být smysluplné
Celé jméno bylo na více jak 2 řádky. S tím náš systém opravdu nepočítá, vznikají tím i chyby v zobrazování profilů! Takto dlouhá jména jako bylo „Charlie :)) von Charlie Nekostičkujeme a kdo ví co ještě“ být opravdu nemohou. Mimochodem, nevím, kdo tu nejvíc volal po sepsání pravidel. 8-| MATÝSEK A PETRA (26.05.2009 12:36:47) napsal: Charlie :)) von Charlie TOHLE TI TAK MOC VADÍ?? ?? JEŠTĚ JSI TO KATE NEVYSVĚTLILA. POKUD SI TAKOVÉ JMÉNO UVEDE,TAK NEMUSÍŠ VYHROŽOVAT VYMAZÁNÍM. NIKOHO TO NEURÁŽÍ A JE TADY SPOUSTA DALŠÍCH ADEPTŮ,NA KTERÝ SE LASKAVĚ ZAMĚŘ!! OPRAVDU UŽ MI PŘIPADÁ,ŽE ŠIKANUJEŠ SLUŠNÉ LIDI A NIČEHO JINÉHO SI NEVŠÍMÁŠ. A JESTLI SI MATESA PŘEJMENUJI NA KARL VON BAHNHOF,TAK JE TO MOJE VĚC A TY BYS MĚLA MÉ ROZHODNUTÍ RESPEKTOVAT. TAKY TI „NEKECÁM“ DO JMEN TVÝCH ZVÍŘAT!! !!
Charlie :)) von Charlie TOHLE TI TAK MOC VADÍ?? ?? JEŠTĚ JSI TO KATE NEVYSVĚTLILA. POKUD SI TAKOVÉ JMÉNO UVEDE,TAK NEMUSÍŠ VYHROŽOVAT VYMAZÁNÍM. NIKOHO TO NEURÁŽÍ A JE TADY SPOUSTA DALŠÍCH ADEPTŮ,NA KTERÝ SE LASKAVĚ ZAMĚŘ!! OPRAVDU UŽ MI PŘIPADÁ,ŽE ŠIKANUJEŠ SLUŠNÉ LIDI A NIČEHO JINÉHO SI NEVŠÍMÁŠ. A JESTLI SI MATESA PŘEJMENUJI NA KARL VON BAHNHOF,TAK JE TO MOJE VĚC A TY BYS MĚLA MÉ ROZHODNUTÍ RESPEKTOVAT. TAKY TI „NEKECÁM“ DO JMEN TVÝCH ZVÍŘAT!! !!
Neboj, nenechám :) Jak jsem ti už psala, postupně kontrolujeme všechny. mimišák (26.05.2009 11:23:39) napsal: Kate (26.05.2009 11:15:13) napsal: Psa si samozřejmě pojmenujte jak chcete, to je na každém. Ale… mělo by to být jméno psa, a ne vzkazy ostatním. Nebo se snad něčí pes jmenuje „Don Nekostičkuji a všem přeji hezký den“? :-DDMATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:51:00) napsal: mimišák (25.05.2009 13:44:08) napsal: MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:18:31) napsal: UŽIVATEL,KTERÝ SI KE JMÉNU PSA DÁ VON … (NĚCO),JE VYZVÁN,ABY JMÉNO UPRAVIL,NEBO MU BUDE SMAZÁN PROFIL! NEBYLO TO NIC VULGÁRNÍHO,TAK O CO JDE. KATE,NEMYSLÍŠ,ŽE SE VOZÍŠ PO LIDECH,KTEŘÍ NIC ŠPATNÉHO NEDĚLAJÍ A JINÉ EXISTENCE NECHÁVÁŠ V KLIDU. COŽ TAKHLE TROŠKU PŘEMÝŠLET,NEBO TI OPRAVDU ZDE VYHOVUJÍ JEN SAMÉ PÍ.....?? ?? A RŮZNÁ JINÁ PODIVNÁ STVOŘENÍ?? ?? VYPADÁ TO,ŽE ANO. PAK DEJ KLIDNĚ VĚDĚT,POKUD TI NORMÁLNÍ UŽIVATELÉ PŘEKÁŽÍ A MY TĚ NEBUDEME SVOU PŘÍTOMNOSTÍ OBTĚŽOVAT!! NENAPSALA JSEM ANI JEDNO VULGÁRNÍ SLOVO,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,JAK ZDŮVODNÍŠ VYMAZÁNÍ MÉHO PŘÍSPĚVKU!!Opravdu podrobně jsem si přečetla pravidla pro zakládání profilů – a o změně stávajícího jména tam není naprosto nic! Prosím o vysvětlení tohoto jednání – přídomek von … snad není vulgární! mimišákMOŽNÁ JE TO VULGÁRNÍ:-D :-D KAŽDÝ SI SNAD SVÉHO PSA MŮŽE POJMENOVAT JAK CHCE,NEBO BUDE ZMĚNA PRAVIDEL A JMÉNA NÁM BUDE SCHVALOVAT KATE:-D ?? ehm – v tom případě koukni do Top 100: ve stovce je takových vzkazovacích názvů profilů 7 nebo 8; proč nezačít tam? Jsou asi nejvíc na očích.. ale mlčí a kostičkují, tak je necháš na pokoji? mimišák
Kate (26.05.2009 11:15:13) napsal: Psa si samozřejmě pojmenujte jak chcete, to je na každém. Ale… mělo by to být jméno psa, a ne vzkazy ostatním. Nebo se snad něčí pes jmenuje „Don Nekostičkuji a všem přeji hezký den“? :-DDMATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:51:00) napsal: mimišák (25.05.2009 13:44:08) napsal: MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:18:31) napsal: UŽIVATEL,KTERÝ SI KE JMÉNU PSA DÁ VON … (NĚCO),JE VYZVÁN,ABY JMÉNO UPRAVIL,NEBO MU BUDE SMAZÁN PROFIL! NEBYLO TO NIC VULGÁRNÍHO,TAK O CO JDE. KATE,NEMYSLÍŠ,ŽE SE VOZÍŠ PO LIDECH,KTEŘÍ NIC ŠPATNÉHO NEDĚLAJÍ A JINÉ EXISTENCE NECHÁVÁŠ V KLIDU. COŽ TAKHLE TROŠKU PŘEMÝŠLET,NEBO TI OPRAVDU ZDE VYHOVUJÍ JEN SAMÉ PÍ.....?? ?? A RŮZNÁ JINÁ PODIVNÁ STVOŘENÍ?? ?? VYPADÁ TO,ŽE ANO. PAK DEJ KLIDNĚ VĚDĚT,POKUD TI NORMÁLNÍ UŽIVATELÉ PŘEKÁŽÍ A MY TĚ NEBUDEME SVOU PŘÍTOMNOSTÍ OBTĚŽOVAT!! NENAPSALA JSEM ANI JEDNO VULGÁRNÍ SLOVO,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,JAK ZDŮVODNÍŠ VYMAZÁNÍ MÉHO PŘÍSPĚVKU!!Opravdu podrobně jsem si přečetla pravidla pro zakládání profilů – a o změně stávajícího jména tam není naprosto nic! Prosím o vysvětlení tohoto jednání – přídomek von … snad není vulgární! mimišákMOŽNÁ JE TO VULGÁRNÍ:-D :-D KAŽDÝ SI SNAD SVÉHO PSA MŮŽE POJMENOVAT JAK CHCE,NEBO BUDE ZMĚNA PRAVIDEL A JMÉNA NÁM BUDE SCHVALOVAT KATE:-D ?? ehm – v tom případě koukni do Top 100: ve stovce je takových vzkazovacích názvů profilů 7 nebo 8; proč nezačít tam? Jsou asi nejvíc na očích.. ale mlčí a kostičkují, tak je necháš na pokoji? mimišák
Psa si samozřejmě pojmenujte jak chcete, to je na každém. Ale… mělo by to být jméno psa, a ne vzkazy ostatním. Nebo se snad něčí pes jmenuje „Don Nekostičkuji a všem přeji hezký den“? :-DD MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:51:00) napsal: mimišák (25.05.2009 13:44:08) napsal: MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:18:31) napsal: UŽIVATEL,KTERÝ SI KE JMÉNU PSA DÁ VON … (NĚCO),JE VYZVÁN,ABY JMÉNO UPRAVIL,NEBO MU BUDE SMAZÁN PROFIL! NEBYLO TO NIC VULGÁRNÍHO,TAK O CO JDE. KATE,NEMYSLÍŠ,ŽE SE VOZÍŠ PO LIDECH,KTEŘÍ NIC ŠPATNÉHO NEDĚLAJÍ A JINÉ EXISTENCE NECHÁVÁŠ V KLIDU. COŽ TAKHLE TROŠKU PŘEMÝŠLET,NEBO TI OPRAVDU ZDE VYHOVUJÍ JEN SAMÉ PÍ.....?? ?? A RŮZNÁ JINÁ PODIVNÁ STVOŘENÍ?? ?? VYPADÁ TO,ŽE ANO. PAK DEJ KLIDNĚ VĚDĚT,POKUD TI NORMÁLNÍ UŽIVATELÉ PŘEKÁŽÍ A MY TĚ NEBUDEME SVOU PŘÍTOMNOSTÍ OBTĚŽOVAT!! NENAPSALA JSEM ANI JEDNO VULGÁRNÍ SLOVO,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,JAK ZDŮVODNÍŠ VYMAZÁNÍ MÉHO PŘÍSPĚVKU!!Opravdu podrobně jsem si přečetla pravidla pro zakládání profilů – a o změně stávajícího jména tam není naprosto nic! Prosím o vysvětlení tohoto jednání – přídomek von … snad není vulgární! mimišákMOŽNÁ JE TO VULGÁRNÍ:-D :-D KAŽDÝ SI SNAD SVÉHO PSA MŮŽE POJMENOVAT JAK CHCE,NEBO BUDE ZMĚNA PRAVIDEL A JMÉNA NÁM BUDE SCHVALOVAT KATE:-D ??
Ahoj, „Charlie :)) von Charlie“ ale nebylo celé jeho uvedené jméno, že? ;-) skalio (25.05.2009 21:08:19) napsal: MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:51:00) napsal: mimišák (25.05.2009 13:44:08) napsal: MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:18:31) napsal: UŽIVATEL,KTERÝ SI KE JMÉNU PSA DÁ VON … (NĚCO),JE VYZVÁN,ABY JMÉNO UPRAVIL,NEBO MU BUDE SMAZÁN PROFIL! NEBYLO TO NIC VULGÁRNÍHO,TAK O CO JDE. KATE,NEMYSLÍŠ,ŽE SE VOZÍŠ PO LIDECH,KTEŘÍ NIC ŠPATNÉHO NEDĚLAJÍ A JINÉ EXISTENCE NECHÁVÁŠ V KLIDU. COŽ TAKHLE TROŠKU PŘEMÝŠLET,NEBO TI OPRAVDU ZDE VYHOVUJÍ JEN SAMÉ PÍ.....?? ?? A RŮZNÁ JINÁ PODIVNÁ STVOŘENÍ?? ?? VYPADÁ TO,ŽE ANO. PAK DEJ KLIDNĚ VĚDĚT,POKUD TI NORMÁLNÍ UŽIVATELÉ PŘEKÁŽÍ A MY TĚ NEBUDEME SVOU PŘÍTOMNOSTÍ OBTĚŽOVAT!! NENAPSALA JSEM ANI JEDNO VULGÁRNÍ SLOVO,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,JAK ZDŮVODNÍŠ VYMAZÁNÍ MÉHO PŘÍSPĚVKU!!Opravdu podrobně jsem si přečetla pravidla pro zakládání profilů – a o změně stávajícího jména tam není naprosto nic! Prosím o vysvětlení tohoto jednání – přídomek von … snad není vulgární! mimišákMOŽNÁ JE TO VULGÁRNÍ:-D :-D KAŽDÝ SI SNAD SVÉHO PSA MŮŽE POJMENOVAT JAK CHCE,NEBO BUDE ZMĚNA PRAVIDEL A JMÉNA NÁM BUDE SCHVALOVAT KATE:-D ??uprav si prosím jména svých mazlíčků. „Charlie :)) von Charlie…“ určitě není jeho celé jméno. V případě, že si jména mazlíčků neupravíš, budou ti smazány. Kate – Hafici.cz tady přeposílám zprávu od KATE a nechápeme ještě teď>:) >:) >:) >:) >:) >:)
Diky za upozornění – smazáno. Svatik (26.05.2009 10:23:43) napsal: Ještě dotaz. Provádí se korekce inzerátů? Nemyslíte že tenhle: https://www.hellosandy.cz/…-gauce–849/?…[%22850%22,%2­0%22849%22,%2­0%22848%22,­%20%22847%22,­%20%22846%2­2,%20%22845%2­2,%20%22844­%22,%20%22843­%22,%20%228­42%22,%20%228­40%22,%20%2­2268%22,%20%2­2269%22,%20­%22839%22,%20­%22836%22,%­20%22835%22,%­20%22832%22­,%20%22830%22­,%20%22828%­22,%20%22827%­22,%20%2282­6%22]&backUrl=in­zerce/&setgobac­k=1 do inzerce nepatří?
Podobná diskuze se zde vedla již mnohokrát – podívej se do starších témat. Mojzinka (25.05.2009 21:36:39) napsal: JEN BĚHEM PONDĚLÍ SE PŘIHLÁSILY:HA­DI,PAVOUCI,ŽEL­VY.PRASÁTKO,KRÁ­VY,OPICE(KRAJ­TA OBROVSKÁ),POT­KANI,KRÁLÍCI,FRET­KA,PAPOUŠEK…A JI­NÉÉÉ.TAK JE TO PRO PSI NEBO TEN NÁZEV NEPLATÍ?? ?? ?? ?? TÍMTO PROSÍM ABY TYTO ZVÍŘÁTKA,TAK JAKO KOČIČKY A KONĚ MĚLI SVOJE STRÁNKY A TO TŘEBA „NAŠE ZOO“.DĚKUJI ZA VYSVĚTLENÍ NÁZVU"HAFÍCI.CZ" A O JEHO OBSAHU DRUHŮ ZVÍŘÁTEK.MOJZINKA.
Ještě dotaz. Provádí se korekce inzerátů? Nemyslíte že tenhle: https://www.hellosandy.cz/…-gauce--849/?…[%22850%22,%2­0%22849%22,%20%22848%22,­%20%22847%22,%20%22846%2­2,%20%22845%22,%20%22844­%22,%20%22843%22,%20%228­42%22,%20%22840%22,%20%2­2268%22,%20%22269%22,%20­%22839%22,%20%22836%22,%­20%22835%22,%20%22832%22­,%20%22830%22,%20%22828%­22,%20%22827%22,%20%2282­6%22]&backUrl=in­zerce/&setgobac­k=1 do inzerce nepatří?
Svatik (26.05.2009 09:49:26) napsal: Hmm no tak to je hezké, že všem kdo mají von píšete ať si opraví jméno. . . a co tihle? Tyhle jsme vám posílali už před hodnou dobou a pořád nic: https://www.hellosandy.cz/…y/detail/41/ – má ve jméně von, v komentářích plno dotazů ohledně pravosti fotky (která tam už není) a co se týká vyplněné hračky, je to fakt zajímavé – psova oblíbená hračka je LIEBHERR SBSes 7052 – říká vám to něco, mně tedy ne, ale na googlu jsem našla, že se jedná o chladničku. A kočičí hračka je Al Standart SAL VI. Hádejte o co jde? O zahradní skleník. Tomu říkám smysluplně vyplněné údaje >:-( A ty dobrůtky, ty bych si dala i já 8-} 8-}
Svatik (26.05.2009 09:49:26) napsal: Hmm no tak to je hezké, že všem kdo mají von píšete ať si opraví jméno. . . a co tihle? Tyhle jsme vám posílali už před hodnou dobou a pořád nic: https://www.hellosandy.cz/…y/detail/41/ – má ve jméně von, v komentářích plno dotazů ohledně pravosti fotky (která tam už není) a co se týká vyplněné hračky, je to fakt zajímavé – psova oblíbená hračka je LIEBHERR SBSes 7052 – říká vám to něco, mně tedy ne, ale na googlu jsem našla, že se jedná o chladničku. A kočičí hračka je Al Standart SAL VI. Hádejte o co jde? O zahradní skleník. Tomu říkám smysluplně vyplněné údaje >:-( A ty dobrůzky, ty bych si dala i já8-} 8-} 8-}
Hmm no tak to je hezké, že všem kdo mají von píšete ať si opraví jméno. . . a co tihle? Tyhle jsme vám posílali už před hodnou dobou a pořád nic: https://www.hellosandy.cz/…y/detail/41/ – má ve jméně von, v komentářích plno dotazů ohledně pravosti fotky (která tam už není) a co se týká vyplněné hračky, je to fakt zajímavé – psova oblíbená hračka je LIEBHERR SBSes 7052 – říká vám to něco, mně tedy ne, ale na googlu jsem našla, že se jedná o chladničku. A kočičí hračka je Al Standart SAL VI. Hádejte o co jde? O zahradní skleník. Tomu říkám smysluplně vyplněné údaje >:-(
JEN BĚHEM PONDĚLÍ SE PŘIHLÁSILY:HA­DI,PAVOUCI,ŽEL­VY.PRASÁTKO,KRÁ­VY,OPICE(KRAJ­TA OBROVSKÁ),POT­KANI,KRÁLÍCI,FRET­KA,PAPOUŠEK…A JI­NÉÉÉ.TAK JE TO PRO PSI NEBO TEN NÁZEV NEPLATÍ?? ?? ?? ?? TÍMTO PROSÍM ABY TYTO ZVÍŘÁTKA,TAK JAKO KOČIČKY A KONĚ MĚLI SVOJE STRÁNKY A TO TŘEBA „NAŠE ZOO“.DĚKUJI ZA VYSVĚTLENÍ NÁZVU"HAFÍCI.CZ" A O JEHO OBSAHU DRUHŮ ZVÍŘÁTEK.MOJZINKA.
Mojzinka (25.05.2009 21:18:59) napsal: CHARLIE JE MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD A NEVÍM PROČ BYL UPOZORŇOVÁN O ŮPRAVU PROFILU?? ?? ?? ?? ?? ?? JMÉNO PSA A UŽIVATELE SI MŮŽE KAŽDÝ ZVOLIT SÁM,POKUD JE TO VE VŠÍ SLUŠNOSTI A NIKOHO TÍM NEURÁŽÍ,NE?????JÁ MYSLÍM,ŽE POKUD MĚL V PROFILU"VON CHARLIE"TAK TÍM NIKOHO NEURAZIL A TAKOVÉ JMÉNO JE PŘIJATELNÉ.TAKÉ NIKOMU NEMŮŽE VADIT UPOZORNĚNÍ NA PROFILU,ŽE NEKOSTIČKUJE A ŽE JE ZDE PRO KAMARÁDY.TAKOVÉ UPOZORNĚNÍ NÁS TU MÁ MNOHO A JE TO NA PŘÁNÍ NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ.KTEŘÍ NÁS O TOTO ŽÁDALI ABY SE NEZDRŽOVALI ZBYTEČNÝM KLIKÁNÍM JELIKOŽ JIM JDE JEN O KOSTIČKOVÁNÍ!! JE TO VE VŠÍ SLUŠNOSTI A NIKOHO TÍM NEURÁŽÍME.TAK NEVÍM CO JE TU VLASTNĚ SPRÁVNÉ!! !! !! !! SLUŠNÍ JSOU LINČOVÁNI A ÚPLNĚ ZA ZBYTEČNOSTI.PO­DÍVEJTE SE JEN NA PROFILY OD PÁTKU A PŘES VÍKEND KOLIK JICH JE PRÁZDNÝCH A ASI ZBYTEČNÝCH A ZKUSTE JE SLEDOVAT NĚJAKOU DOBU KDY SE TYTO PROFILY NAPLNÍÍÍÍÍÍ.TO JE DŮLEŽITÉ PRO VŠECHNY!! !! !! A OPRAVDU PROSÍM O TO SLÍBOVANÉ TLAČÍTKO!! !! !! NEMUSÍME VÁM VŠE POSÍLAT EMAILEM,ALE JEN KLIKNEM KDE JE NĚCO ŠPATNÉHO A VY TAM KUKNETE A JE TO…RYCHLÉ,KON­TROLOVATELNÉ A PŘEHLEDNÉ PRO VÁS.DÍKY ZA ODPOVĚĎ.MOJZINKA.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) moc děkuji za podporu a za názor ,který zde napsala Mojzinka ,Jsou to pro nás také opravdoví kamarádi a máme je moc rádi..Od rána nám vrtá hlavou proč !!! Ale bohužel ,asi jsme byli zrovna na ráně při té čistce??????? teda jestli tady nějaká je!!!!!!!
CHARLIE JE MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD A NEVÍM PROČ BYL UPOZORŇOVÁN O ŮPRAVU PROFILU?? ?? ?? ?? ?? ?? JMÉNO PSA A UŽIVATELE SI MŮŽE KAŽDÝ ZVOLIT SÁM,POKUD JE TO VE VŠÍ SLUŠNOSTI A NIKOHO TÍM NEURÁŽÍ,NE?????JÁ MYSLÍM,ŽE POKUD MĚL V PROFILU"VON CHARLIE"TAK TÍM NIKOHO NEURAZIL A TAKOVÉ JMÉNO JE PŘIJATELNÉ.TAKÉ NIKOMU NEMŮŽE VADIT UPOZORNĚNÍ NA PROFILU,ŽE NEKOSTIČKUJE A ŽE JE ZDE PRO KAMARÁDY.TAKOVÉ UPOZORNĚNÍ NÁS TU MÁ MNOHO A JE TO NA PŘÁNÍ NĚKTERÝCH UŽIVATELŮ.KTEŘÍ NÁS O TOTO ŽÁDALI ABY SE NEZDRŽOVALI ZBYTEČNÝM KLIKÁNÍM JELIKOŽ JIM JDE JEN O KOSTIČKOVÁNÍ!! JE TO VE VŠÍ SLUŠNOSTI A NIKOHO TÍM NEURÁŽÍME.TAK NEVÍM CO JE TU VLASTNĚ SPRÁVNÉ!! !! !! !! SLUŠNÍ JSOU LINČOVÁNI A ÚPLNĚ ZA ZBYTEČNOSTI.PO­DÍVEJTE SE JEN NA PROFILY OD PÁTKU A PŘES VÍKEND KOLIK JICH JE PRÁZDNÝCH A ASI ZBYTEČNÝCH A ZKUSTE JE SLEDOVAT NĚJAKOU DOBU KDY SE TYTO PROFILY NAPLNÍÍÍÍÍÍ.TO JE DŮLEŽITÉ PRO VŠECHNY!! !! !! A OPRAVDU PROSÍM O TO SLÍBOVANÉ TLAČÍTKO!! !! !! NEMUSÍME VÁM VŠE POSÍLAT EMAILEM,ALE JEN KLIKNEM KDE JE NĚCO ŠPATNÉHO A VY TAM KUKNETE A JE TO…RYCHLÉ,KON­TROLOVATELNÉ A PŘEHLEDNÉ PRO VÁS.DÍKY ZA ODPOVĚĎ.MOJZINKA.;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:51:00) napsal: mimišák (25.05.2009 13:44:08) napsal: MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:18:31) napsal: UŽIVATEL,KTERÝ SI KE JMÉNU PSA DÁ VON … (NĚCO),JE VYZVÁN,ABY JMÉNO UPRAVIL,NEBO MU BUDE SMAZÁN PROFIL! NEBYLO TO NIC VULGÁRNÍHO,TAK O CO JDE. KATE,NEMYSLÍŠ,ŽE SE VOZÍŠ PO LIDECH,KTEŘÍ NIC ŠPATNÉHO NEDĚLAJÍ A JINÉ EXISTENCE NECHÁVÁŠ V KLIDU. COŽ TAKHLE TROŠKU PŘEMÝŠLET,NEBO TI OPRAVDU ZDE VYHOVUJÍ JEN SAMÉ PÍ.....?? ?? A RŮZNÁ JINÁ PODIVNÁ STVOŘENÍ?? ?? VYPADÁ TO,ŽE ANO. PAK DEJ KLIDNĚ VĚDĚT,POKUD TI NORMÁLNÍ UŽIVATELÉ PŘEKÁŽÍ A MY TĚ NEBUDEME SVOU PŘÍTOMNOSTÍ OBTĚŽOVAT!! NENAPSALA JSEM ANI JEDNO VULGÁRNÍ SLOVO,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,JAK ZDŮVODNÍŠ VYMAZÁNÍ MÉHO PŘÍSPĚVKU!!Opravdu podrobně jsem si přečetla pravidla pro zakládání profilů – a o změně stávajícího jména tam není naprosto nic! Prosím o vysvětlení tohoto jednání – přídomek von … snad není vulgární! mimišákMOŽNÁ JE TO VULGÁRNÍ:-D :-D KAŽDÝ SI SNAD SVÉHO PSA MŮŽE POJMENOVAT JAK CHCE,NEBO BUDE ZMĚNA PRAVIDEL A JMÉNA NÁM BUDE SCHVALOVAT KATE:-D ?? uprav si prosím jména svých mazlíčků. „Charlie :)) von Charlie…“ určitě není jeho celé jméno. V případě, že si jména mazlíčků neupravíš, budou ti smazány. Kate – Hafici.cz tady přeposílám zprávu od KATE a nechápeme ještě teď>:) >:) >:) >:) >:) >:)
MATÝSEK A PETRA (25.05.2009 13:18:31) napsal: UŽIVATEL,KTERÝ SI KE JMÉNU PSA DÁ VON … (NĚCO),JE VYZVÁN,ABY JMÉNO UPRAVIL,NEBO MU BUDE SMAZÁN PROFIL! NEBYLO TO NIC VULGÁRNÍHO,TAK O CO JDE. KATE,NEMYSLÍŠ,ŽE SE VOZÍŠ PO LIDECH,KTEŘÍ NIC ŠPATNÉHO NEDĚLAJÍ A JINÉ EXISTENCE NECHÁVÁŠ V KLIDU. COŽ TAKHLE TROŠKU PŘEMÝŠLET,NEBO TI OPRAVDU ZDE VYHOVUJÍ JEN SAMÉ PÍ.....?? ?? A RŮZNÁ JINÁ PODIVNÁ STVOŘENÍ?? ?? VYPADÁ TO,ŽE ANO. PAK DEJ KLIDNĚ VĚDĚT,POKUD TI NORMÁLNÍ UŽIVATELÉ PŘEKÁŽÍ A MY TĚ NEBUDEME SVOU PŘÍTOMNOSTÍ OBTĚŽOVAT!! NENAPSALA JSEM ANI JEDNO VULGÁRNÍ SLOVO,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,JAK ZDŮVODNÍŠ VYMAZÁNÍ MÉHO PŘÍSPĚVKU!! Opravdu podrobně jsem si přečetla pravidla pro zakládání profilů – a o změně stávajícího jména tam není naprosto nic! Prosím o vysvětlení tohoto jednání – přídomek von … snad není vulgární! mimišák
Mojzinka (25.05.2009 08:40:28) napsal: CO NEJRYCHLEJŠÍ ZHOTOVENÍ „BONZOVACÍHO TLAČÍTKA“!! !! OPĚT JSOU TU UŽIVATELÉ JAKO „p*** p*****“.COŽ JE OSTUDA TOHOTO PORTÁLU.SLÍBYLI JSTE TO DO 14 DNŮ( V EMAILU) COŽ UŽ TATO DOBA NASTALA.DÍKY ZA ODPOVĚĎ.MOJZINKA. No tak to teda koukám. . . . . V diskuzi se vyhvězdičkuje i slovo p ř í b u z n ý a jako název uživatele projde taková sprosťárna??
Mojzinka (25.05.2009 08:40:28) napsal: CO NEJRYCHLEJŠÍ ZHOTOVENÍ „BONZOVACÍHO TLAČÍTKA“!! !! OPĚT JSOU TU UŽIVATELÉ JAKO „p*** p*****“.COŽ JE OSTUDA TOHOTO PORTÁLU.SLÍBYLI JSTE TO DO 14 DNŮ( V EMAILU) COŽ UŽ TATO DOBA NASTALA.DÍKY ZA ODPOVĚĎ.MOJZINKA. Tak to je síla!!!8-| Měla jsem tady děti a vcelku šok!;-) Velká škoda pro tak dobře udělaný portál!Aja.
Kate (20.05.2009 10:36:17) napsal: :) Přesně :) To je asi nejvhodnější prostor ;-)MaB (20.05.2009 10:11:28) napsal: Kate (20.05.2009 10:05:38) napsal: Ahoj, pravidla jsme již sepsali, teď jen přemýšlíme, kam je umístit, tak aby je každý našel + něco bude trvat je opravdu umístit. Takže – vydržte, pravidla budou :)mimišák (20.05.2009 09:13:52) napsal: Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. ;-) Hafoj LéňaHm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák A co je tak umístit do AKCÍ?? Dovolím si připomenout, že dnes je 22.5. doposud jsem pravidla nenašla. Kate – opět na maily s připomínkami nereaguješ. To pro získání tvé reakce musím posílat maily na vedení společnosti? Dobrá – pokud se zmiňovaná pravidla neobjeví, v pondělí zakládám další profily s drůbeží. Veškerou další korespondenci povedu ze soukromého mailu, který budu v kopii posílat na miton.cz. „Napište nám“ nefunguje – a co horšího, nemám teda ani kopii odeslané zprávy – a leštit klávesnici bez jakékoli odezvy nadále nehodlám. mimišák
:) Přesně :) To je asi nejvhodnější prostor ;-) MaB (20.05.2009 10:11:28) napsal: Kate (20.05.2009 10:05:38) napsal: Ahoj, pravidla jsme již sepsali, teď jen přemýšlíme, kam je umístit, tak aby je každý našel + něco bude trvat je opravdu umístit. Takže – vydržte, pravidla budou :)mimišák (20.05.2009 09:13:52) napsal: Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. ;-) Hafoj LéňaHm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák A co je tak umístit do AKCÍ??
Kate (20.05.2009 10:05:38) napsal: Ahoj, pravidla jsme již sepsali, teď jen přemýšlíme, kam je umístit, tak aby je každý našel + něco bude trvat je opravdu umístit. Takže – vydržte, pravidla budou :)mimišák (20.05.2009 09:13:52) napsal: Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. ;-) Hafoj LéňaHm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák A co je tak umístit do AKCÍ??
Kate (20.05.2009 10:05:38) napsal: Ahoj, pravidla jsme již sepsali, teď jen přemýšlíme, kam je umístit, tak aby je každý našel + něco bude trvat je opravdu umístit. Takže – vydržte, pravidla budou :) A co je tak umístit do AKCÍ?? mimišák (20.05.2009 09:13:52) napsal: Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. ;-) Hafoj LéňaHm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák
Ahoj, pravidla jsme již sepsali, teď jen přemýšlíme, kam je umístit, tak aby je každý našel + něco bude trvat je opravdu umístit. Takže – vydržte, pravidla budou :) mimišák (20.05.2009 09:13:52) napsal: Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. ;-) Hafoj LéňaHm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák
Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. ;-) Hafoj Léňa Hm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák
Kate (19.05.2009 15:19:16) napsal: Ahoj, v případě, že pejsek „nekostičkuje“ – má skryté pořadí v TOP 100, nezobrazuje se ani jeho umístění. Aja (18.05.2009 11:02:59) napsal: skalio (18.05.2009 07:39:04) napsal: uvítali bychom ,kdyby se vypnulo pořadí pejska v TOP 100 ,když nesoutěží!!Třeba tam dát nuly a hotovo ,jak to zde již napsala Aja.Hafoj a hezký den :-) Ano,to jsem psala,jakož i to,proč zatím nevypínám.Konečně mně jde PC,takže mohu i na profily,kam to nikdy nešlo.Ale vzhledem k časové tísni této možnosti vypnutí kostiček využiji a myslím,že opravdu bude dobré,když tam bude pořadí 0!;-D Pejsci nesoutěží,takže se neucházejí o žádné místo v tomto měsíci…Děkuji.Aja. Děkuji za příjemné a rychlé řešení!Hafoj!Aja.
Jak zde již bylo několikrát uvedeno, v případě, že se budou příspěvky opakovat, budeme je mazat – pro lepší přehlednost diskuze. Takže z tvých 2 naprosto totožných příspěvků, jsem jeden smazala.8-} eponita (19.05.2009 17:23:43) napsal: MATÝSEK A PETRA (19.05.2009 17:19:31) napsal: eponita (19.05.2009 17:14:21) napsal: díky,že ses objevila a začala řešit věci,které tu byly neřešené již několik mnoho dní… Akorát mámj dotaz-proč byly smazány moje příspěvky dotazy??????????­!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! Cenzura už opět?????????­???????? JAKÁ CENZURA!! TOMU SE ŘÍKÁ MODEROVANÁ DISKUZE:-D :-DJoo, moderovaná diskuze, to už jsem někde slyšela…ale proč jsem moderována zrovna já????? Holt se asi kate nelíbí,když se někdo ptá na její nepracovitost
skalio (19.05.2009 20:39:14) napsal: Kate (19.05.2009 15:23:12) napsal: Již funguje :)skalio (18.05.2009 07:39:04) napsal: uvítali bychom ,kdyby se vypnulo pořadí pejska v TOP 100 ,když nesoutěží!!Třeba tam dát nuly a hotovo ,jak to zde již napsala Aja.Hafoj a hezký den :-) moc díky za rychlé řešení ,to jsem fakt nečekala:)) je to super:-) Také děkuji!!!:D Výborné a rychlé řešení!Jinak vše naprosto O.K.!:-DD Aja a Toník.
Kate (19.05.2009 15:23:12) napsal: Již funguje :)skalio (18.05.2009 07:39:04) napsal: uvítali bychom ,kdyby se vypnulo pořadí pejska v TOP 100 ,když nesoutěží!!Třeba tam dát nuly a hotovo ,jak to zde již napsala Aja.Hafoj a hezký den :-) moc díky za rychlé řešení ,to jsem fakt nečekala:)) je to super:-)
eponita (19.05.2009 17:14:21) napsal: díky,že ses objevila a začala řešit věci,které tu byly neřešené již několik mnoho dní… Akorát mámj dotaz-proč byly smazány moje příspěvky dotazy??????????­!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! Cenzura už opět?????????­???????? JAKÁ CENZURA!! TOMU SE ŘÍKÁ MODEROVANÁ DISKUZE:-D :-D
díky,že ses objevila a začala řešit věci,které tu byly neřešené již několik mnoho dní… Akorát mámj dotaz-proč byly smazány moje příspěvky -dotazy??????????­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cenzura už opět?????????­????????
TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali. MaB (15.05.2009 07:32:27) napsal: Kde se najde TOP 100 virtuálních profilů?
Prozatím jsme neuvažovali o TOP 100 pro virtuální profily. Bóbika (15.05.2009 16:20:50) napsal: MaB (15.05.2009 07:32:27) napsal: Kde se najde TOP 100 virtuálních profilů?Nepsala jsem o TOP 100 virtuálních profilů,jen tak mimochodem.Psala jsem o souvislosti falešných profilů a klasické TOP 100 (pro méně chápavé – např. diskuzní oblíbenkyně ,pí Rexíková,rozdává údajně bodíky na všechny strany,aby jí byli vraceny a ona z hamižnosti využila 1. místo v TOP 100– bacha jde jí přece o život).Vy tady neustále propíráte,že někteří dávájí bodíky i falešným profilům,aby je od nich dostali zpět a umístíli se v klasické TOP 100 a teď ze sebe děláte co?? Snad ne hlupáky.Od vás dvou bych to tedy nečekala.
Již funguje :) skalio (18.05.2009 07:39:04) napsal: uvítali bychom ,kdyby se vypnulo pořadí pejska v TOP 100 ,když nesoutěží!!Třeba tam dát nuly a hotovo ,jak to zde již napsala Aja.Hafoj a hezký den :-)
mohla bys konečně odpovědět na pěknou řádku dotazů,co jsou tady už několik dní bez odpovědi?
uvítali bychom ,kdyby se vypnulo pořadí pejska v TOP 100 ,když nesoutěží!!Třeba tam dát nuly a hotovo ,jak to zde již napsala Aja.Hafoj a hezký den :-)
že nevidím nějakou část zápisu z deníčku.A do­koupení foto nebo video místa bych také přivítala.Tyto věci mi tady opravdu dost chybí a vypnutí kostiček je fakt báječný.;-D ;-D
Svatik (17.05.2009 21:00:56) napsal: Můžu mít dotaz? Neplánujete, že by byl jako ve staré verzi vidět kousek posledního příspěvku v deníčku? Člověk hned na první pohled viděl, jestli je něco nového. Díky za odpověď :-) To bychom uvitali take, bylo to sikovne, rychle a jasne. primlouvam se za obnovu VIDITELNOSTI DENICKU – posledniho zapisu.
Můžu mít dotaz? Neplánujete, že by byl jako ve staré verzi vidět kousek posledního příspěvku v deníčku? Člověk hned na první pohled viděl, jestli je něco nového. Díky za odpověď :-)
Sněhurka a Puppi (13.05.2009 17:22:15) napsal: Kate (13.05.2009 15:40:07) napsal: Ahoj, tak nevím, jak chceš měnit pořadí, když máš jen jeden profil? MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:52:09) napsal: JEŠTĚ JEDNOU,ABY OTÁZKA OPĚT NEZŮSTALA NEZODPOVĚZENA: DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ (ZDA TO VŮBEC BUDE MOŽNÉ)UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZI Vtipné, sarkastické, ale uživatel „Matýsek a Petra“ vznášel dotaz i za nás ostatní!!!! Nevím tedy proč ta ironie. Ono někoho zesměšnit je velice snadné, horší je to s odpovědí… 8-) V POHO :-D :-D KATE ZESMĚŠŇUJE JEN SAMA SEBE :-D :-D OTÁZEK NĚKOLIK,ODPOVĚĎ ŽÁDNÁ :-D :-D PROSTĚ ČLOVĚK NA SVÉM MÍSTĚ :-D :-D ZATÍM :-D :-D
Rexíkova panička (15.05.2009 19:27:35) napsal: Po delší době se musím vyjádřit k aktuálnímu dění v diskuzním fóru. Již nějakou dobu pečlivě vybírám profily, kterým dávám kostičky. Nekostičkuji tedy profily bez fotky nebo zemřelé psy, na rozdíl od mnohých dalších uživatelů. Pro mne je tato etapa již uzavřena a dál se k ní nebudu vyjadřovat. Pac a pusu posílá Rexík s paničkou. Dovolím si potvrdit, že opravdu od té doby, kdy „Rexíkova panička“ byla proprána v mnou započaté diskuzi se její přístup k hodnocení profilů změnil.Kéž by i další uživatelé sledovali pozorně tak jako nyní ona komu a co vlastně hodnotí!!Zároveň bych se touto formou chtěl dané uživatelce omluvit, neboť nebylo mým cílem ji jakkoli zdiskreditovat, lynčovat a soudit, bohužel v době, kdy jsem onu diskuzi začal se její jméno objevovalo u všech možných(ale hlavně nemožných) profilů.I pro mne ono diskuzní téma končí a prosím administrátory o odstřižení a uzavření oné diskuze, neboť se mi zdá být po čtrnácti dnech zbytečnou.„Rexíkova panička“ se sice ve svém hodnocení profilů opravdu změnila, ale u jiných tomu tak není a učit je objektivitě a používání rozumu při honbě za co nej umístěním v TOPce je na nás všech ostatních, na to nějaké diskuzní téma nestačí. Krásný den;-) Jindra/Puppi8-)
Bóbika (15.05.2009 16:20:50) napsal: MaB (15.05.2009 07:32:27) napsal: Kde se najde TOP 100 virtuálních profilů?Nepsala jsem o TOP 100 virtuálních profilů,jen tak mimochodem.Psala jsem o souvislosti falešných profilů a klasické TOP 100 (pro méně chápavé – např. diskuzní oblíbenkyně ,pí Rexíková,rozdává údajně bodíky na všechny strany,aby jí byli vraceny a ona z hamižnosti využila 1. místo v TOP 100– bacha jde jí přece o život).Vy tady neustále propíráte,že někteří dávájí bodíky i falešným profilům,aby je od nich dostali zpět a umístíli se v klasické TOP 100 a teď ze sebe děláte co?? Snad ne hlupáky.Od vás dvou bych to tedy nečekala.
Není vám to ani trochu b**ý ? mě se díky tohoto portálu podařilo přemluvit k psovi, protože zde viděli mnoho profilů. V diskuzi jsem si zjistila informace, moc mi to zde pomohlo a nechápu co tady ještě chcete. Třeba zasílání finanční hotovosti až od vás nos každý den ? Uklidněte se a zamyslete se nad sebou, to už jste tak rozmazlení a rozežraní ? když se vám tu nelíbí tak si běžte najít LEPŠÍ portál ( myslím že takový na CZ webu asi nenaleznete) – Kate, mnoho trpělivosti . Nenech se otrávit :-~
Supr, aspoň někdo má radost :) Díky. Mojzinka (13.05.2009 20:51:06) napsal: DĚKUJI ZA ZAVEDENÍ TLAČÍTKA NA VYPNUTÍ KOSTIČKOVÁNÍ!! !! !! IHNED JSEM JEJ VYUŽILA U OBOU PROFILŮ!! !! MOJZINKA.;-)
v 9 večer se někteří jedinci chtějí i vyspat… MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 20:21:35) napsal: Sněhurka a Puppi (13.05.2009 17:22:15) napsal: Kate (13.05.2009 15:40:07) napsal: Ahoj, tak nevím, jak chceš měnit pořadí, když máš jen jeden profil? MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:52:09) napsal: JEŠTĚ JEDNOU,ABY OTÁZKA OPĚT NEZŮSTALA NEZODPOVĚZENA: DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ (ZDA TO VŮBEC BUDE MOŽNÉ)UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZI Vtipné, sarkastické, ale uživatel „Matýsek a Petra“ vznášel dotaz i za nás ostatní!!!! Nevím tedy proč ta ironie. Ono někoho zesměšnit je velice snadné, horší je to s odpovědí… 8-) V POHO :-D :-D KATE ZESMĚŠŇUJE JEN SAMA SEBE :-D :-D OTÁZEK NĚKOLIK,ODPOVĚĎ ŽÁDNÁ :-D :-D PROSTĚ ČLOVĚK NA SVÉM MÍSTĚ :-D :-D ZATÍM :-D :-D
možná se uživatel „Matýsek a Petra“ jeví jako někdo,kdo si nedá pokoj, kdo musí neustále do něčeho šťourat, kdo se svým rýpáním prostě nepřestane, ale není se čemu divit. Ono totiž cosi na našich stránkách silně zapáchá a je jen dobře, že tu takové uživatele jako je výše zmiňovaný , máme. Je velice jednoduché koučovat, manažerovat či jinak vést tupé stádo. Stádo, kterému stačí darovat ono antické „chléb a hry“ a jen tak si u PC lakovat nehty, nic neřešit, nic neměnit, nikomu neškodit a tak si jen proplout těmi pár hodinami, které, jakožto administrátor, věnujete tomuto portálu.Pak se odhlásit, vypnout počítač a zavřít dveře. Nějaké „hafíky“ vypustit z hlavy a jít si za zábavou či se věnovat rodině. Což je pochopitelné, dělají to tak mnozí z nás. Ale myslím, že nastala doba, kdy by jste si Vy a další z administrátorů měli uvědomit, že tu jste pro nás, že tu jste nejen proto, aby jste moderovali diskuze(tím, že je smažete),ale hlavně tu jste proto, aby jste nám poskytli perfektní servis.MY VÁM VĚNUJEME NÁŠ VOLNÝ ČAS, MY JSME VAŠIMI KLIENTY A POTAŽMO I KLIENTY VAŠICH ZADAVATELŮ REKLAM, MY JSME TU PROTO, ABY JSTE VY NA NÁS MOHLI PROFITOVAT TÍM, ŽE ZA SVOU PRÁCI PRO NÁS OBDRŽÍTE FINANČNÍ ODMĚNU. Tak se nad svým počínáním v poslední době vážně zamyslete, odhoďte Vaši nabubřelou aroganci a koukejte se nám řádně a na 100% věnovat. Všem přeji krásný večer a dobrou noc Jindra/Puppi
Jessica (13.05.2009 14:42:08) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:25:53) napsal: Jessica (13.05.2009 14:21:10) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:10:55) napsal: JÁ SE ALESPOŇ NEBOJÍM ŘÍCT,KDYŽ JSEM S NĚČÍM NESPOKOJENÁ! NEJSEM ČLEN STÁDA,KTERÝ SICE FRFŇÁ,ALE NIC NEŘEŠÍ. A POKUD NEMÁŠ NIC PŘÍNOSNÉHO DO TÉTO DISKUZE,JEN NĚCO K MÉ OSOBĚ,MÁŠ PROSTOR U NAŠEHO PROFILU,ZDE NA TO NENÍ MÍSTO,CHÁPEŠ??A, Jo, jasně, ty víš, že já se něco bojím říct, tak moc dobře mě znáš B, Jsi členem stáda, stáda věčných nespokojenců C, Ne, opravdu nemám nic přínosného do této diskuze, nechci totiž jen kritizovat a hemzat na ostatní D, Kiss my shiny metal a**! :-DD CHYTRÁ. ALE JEŠTĚ JEDNOU. POKUD NEMÁŠ NIC K TÉMATU,COŽ NEMÁŠ,POSÍLEJ MI OSOBNÍ URÁŽKY NA PROFIL,ZDE NENÍ MÍSTO,UŽ CHÁPEŠ?? ??Nebudu ti posílat ani urážky, ani lichotky, nestojíš mi za to, CHÁPEŠ, CHÁPEŠ, CHÁPEŠ?? ?? ?? (Oblíbené slůvko, že?) Jak vidíš, taky se nebojím říct, že jsem nespokojená…ale s tím, že tady věčně někdo někoho kritizuje a ty seš ta, která to dělá nejvíc. Měj se..(nebo neměj? Toť otázka :-| ) Jessica BRAVO ;-) :-D
eponita (13.05.2009 17:05:45) napsal: A dotaz – proč zmizela předchozí diskuze?z jakého důvodu byla zcela smazána? TOMU KATE ŘÍKÁ MODEROVÁNÁ DISKUZE :-D :-D PSALA MI PROČ TO NECHÁPU. JÁ TO NECHÁPU,PÁČ TOHLE JE BRUTÁLNÍ CENZURA!! !!
tomiik (13.05.2009 16:07:11) napsal: Tom (13.05.2009 15:59:17) napsal: Hodnocení nezmizelo, v seznamu hodnotitelů jsi pořád…Mel jsem na mysli hodnoceni jako ramecek s celkovym hodnocenim nahore nad fotkou, nikoliv seznam hodnotitelu… ten tam samozrejme je porad… ale jak je mozne, ze jsem profil ohodnotil a hodnoceni se ulozilo i do tohoto seznamu prestoze je na tom profilu kostickovani vypnute ?? 8-| Prostě další nedodělaná věc. Již dvakrát jsem zde psal, že u profilů, které nelze hodnotit nemá být seznam hodnotitelů vůbec zobrazen. Bohužel Kate dělá, že to nevidí…
tomiik (13.05.2009 16:07:11) napsal: Tom (13.05.2009 15:59:17) napsal: Hodnocení nezmizelo, v seznamu hodnotitelů jsi pořád…Mel jsem na mysli hodnoceni jako ramecek s celkovym hodnocenim nahore nad fotkou, nikoliv seznam hodnotitelu… ten tam samozrejme je porad… ale jak je mozne, ze jsem profil ohodnotil a hodnoceni se ulozilo i do tohoto seznamu prestoze je na tom profilu kostickovani vypnute ?? 8-| A jak jsi to ohodnotil, když je kostičkování vypnuté?
Tom (13.05.2009 15:59:17) napsal: Hodnocení nezmizelo, v seznamu hodnotitelů jsi pořád… Mel jsem na mysli hodnoceni jako ramecek s celkovym hodnocenim nahore nad fotkou, nikoliv seznam hodnotitelu… ten tam samozrejme je porad… ale jak je mozne, ze jsem profil ohodnotil a hodnoceni se ulozilo i do tohoto seznamu prestoze je na tom profilu kostickovani vypnute ?? 8-|
tomiik (13.05.2009 15:47:51) napsal: MaB (13.05.2009 13:30:13) napsal: Já už ho na mých dvou profilech využila a konečně smazala nápis „nekostičkovat“, který stejně některým nic neříkal.:-DJa teda nevim, ale me u tveho profilu (tohoto https://www.hellosandy.cz/…etail/22555/) hlasovat slo (a pak hodnoceni zmizelo)… asi na tom ze to je „NEDODELANA RYCHLOVKA“ neco bude…8-} Hodnocení nezmizelo, v seznamu hodnotitelů jsi pořád…
MaB (13.05.2009 13:30:13) napsal: Já už ho na mých dvou profilech využila a konečně smazala nápis „nekostičkovat“, který stejně některým nic neříkal.:-D Ja teda nevim, ale me u tveho profilu (tohoto https://www.hellosandy.cz/…etail/22555/) hlasovat slo (a pak hodnoceni zmizelo)… asi na tom ze to je „NEDODELANA RYCHLOVKA“ neco bude…8-}
PLUS OTÁZKY,KTERÉ JSOU V ZAČÁTKU DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ DOKOUPIT PROSTOR PRO FOTOGRAFIE? KDY BUDE MOŽNÉ MAZAT ZÁPIS V DENÍČKU? PROČ SE NĚKDY ZÁPIS ULOŽÍ I 3×? KDY BUDE VRÁCENO BONZOVACÍ TLAČÍTKO? DĚKUJI PŘEDEM ZA VELMI RYCHLOU ODPOVĚĎ STÁLE NEZODPOVĚZENO
Kate (13.05.2009 15:40:07) napsal: Ahoj, tak nevím, jak chceš měnit pořadí, když máš jen jeden profil? MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:52:09) napsal: JEŠTĚ JEDNOU,ABY OTÁZKA OPĚT NEZŮSTALA NEZODPOVĚZENA: DALŠÍ DOTAZ Z JINÉ DISKUZE: KDY BUDE MOŽNÉ (ZDA TO VŮBEC BUDE MOŽNÉ)UPRAVIT SI POŘADÍ PROFILŮ,TAK JAK BYLY USPOŘÁDÁNY V PŮVODNÍ VERZI DRAHÁ KATE,KDYBY JSI OTÁZKU ČETLA,JE TAM NAPSÁNO,ŽE JE Z JINÉ DISKUZE,NE MÁ!! PTÁ SE NĚKOLIK LIDÍ A TY NEODPOVÍDÁŠ,TAKŽE OTÁZKY DÁVÁM SEM,PROTOŽE CO SE TÝKÁ MÝCH DOTAZŮ A POZNÁMEK,JSI NESKUTEČNĚ RYCHLÁ:-D
Jessica (13.05.2009 14:42:08) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:25:53) napsal: Jessica (13.05.2009 14:21:10) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:10:55) napsal: JÁ SE ALESPOŇ NEBOJÍM ŘÍCT,KDYŽ JSEM S NĚČÍM NESPOKOJENÁ! NEJSEM ČLEN STÁDA,KTERÝ SICE FRFŇÁ,ALE NIC NEŘEŠÍ. A POKUD NEMÁŠ NIC PŘÍNOSNÉHO DO TÉTO DISKUZE,JEN NĚCO K MÉ OSOBĚ,MÁŠ PROSTOR U NAŠEHO PROFILU,ZDE NA TO NENÍ MÍSTO,CHÁPEŠ??A, Jo, jasně, ty víš, že já se něco bojím říct, tak moc dobře mě znáš B, Jsi členem stáda, stáda věčných nespokojenců C, Ne, opravdu nemám nic přínosného do této diskuze, nechci totiž jen kritizovat a hemzat na ostatní D, Kiss my shiny metal a**! :-DD CHYTRÁ. ALE JEŠTĚ JEDNOU. POKUD NEMÁŠ NIC K TÉMATU,COŽ NEMÁŠ,POSÍLEJ MI OSOBNÍ URÁŽKY NA PROFIL,ZDE NENÍ MÍSTO,UŽ CHÁPEŠ?? ??KONEČNĚ:-D :-DNebudu ti posílat ani urážky, ani lichotky, nestojíš mi za to, CHÁPEŠ, CHÁPEŠ, CHÁPEŠ?? ?? ?? (Oblíbené slůvko, že?) Jak vidíš, taky se nebojím říct, že jsem nespokojená…ale s tím, že tady věčně někdo někoho kritizuje a ty seš ta, která to dělá nejvíc. Měj se..(nebo neměj? Toť otázka :-| ) :-D :-D
MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:25:53) napsal: Jessica (13.05.2009 14:21:10) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:10:55) napsal: JÁ SE ALESPOŇ NEBOJÍM ŘÍCT,KDYŽ JSEM S NĚČÍM NESPOKOJENÁ! NEJSEM ČLEN STÁDA,KTERÝ SICE FRFŇÁ,ALE NIC NEŘEŠÍ. A POKUD NEMÁŠ NIC PŘÍNOSNÉHO DO TÉTO DISKUZE,JEN NĚCO K MÉ OSOBĚ,MÁŠ PROSTOR U NAŠEHO PROFILU,ZDE NA TO NENÍ MÍSTO,CHÁPEŠ??A, Jo, jasně, ty víš, že já se něco bojím říct, tak moc dobře mě znáš B, Jsi členem stáda, stáda věčných nespokojenců C, Ne, opravdu nemám nic přínosného do této diskuze, nechci totiž jen kritizovat a hemzat na ostatní D, Kiss my shiny metal a**! :-DD CHYTRÁ. ALE JEŠTĚ JEDNOU. POKUD NEMÁŠ NIC K TÉMATU,COŽ NEMÁŠ,POSÍLEJ MI OSOBNÍ URÁŽKY NA PROFIL,ZDE NENÍ MÍSTO,UŽ CHÁPEŠ?? ?? Nebudu ti posílat ani urážky, ani lichotky, nestojíš mi za to, CHÁPEŠ, CHÁPEŠ, CHÁPEŠ?? ?? ?? (Oblíbené slůvko, že?) Jak vidíš, taky se nebojím říct, že jsem nespokojená…ale s tím, že tady věčně někdo někoho kritizuje a ty seš ta, která to dělá nejvíc. Měj se..(nebo neměj? Toť otázka :-| )
Jessica (13.05.2009 14:21:10) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 14:10:55) napsal: JÁ SE ALESPOŇ NEBOJÍM ŘÍCT,KDYŽ JSEM S NĚČÍM NESPOKOJENÁ! NEJSEM ČLEN STÁDA,KTERÝ SICE FRFŇÁ,ALE NIC NEŘEŠÍ. A POKUD NEMÁŠ NIC PŘÍNOSNÉHO DO TÉTO DISKUZE,JEN NĚCO K MÉ OSOBĚ,MÁŠ PROSTOR U NAŠEHO PROFILU,ZDE NA TO NENÍ MÍSTO,CHÁPEŠ?? PŘEČTI SI TÉMA DISKUZE A ZJISTÍŠ,ŽE JSI ZDE ŠPATNĚ,ALE NEVÍM,ZDA TO POCHOPÍŠ…TĚŽKO ŘÍCT,NICMÉNĚ S TEBOU ČAS ZTRÁCET OPRAVDU NEBUDUA, Jo, jasně, ty víš, že já se něco bojím říct, tak moc dobře mě znáš B, Jsi členem stáda, stáda věčných nespokojenců C, Ne, opravdu nemám nic přínosného do této diskuze, nechci totiž jen kritizovat a hemzat na ostatní D, Kiss my shiny metal ass! :-DD
Tom (13.05.2009 13:54:10) napsal: MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 13:50:46) napsal: Tom (13.05.2009 13:48:57) napsal: Kate (13.05.2009 12:51:31) napsal: Přesně :) jsem zvědavá, kolik lidí to nakonec využije :D :-D :-D Proč tam zůstala tabulka „Kdo hodnotil“? Je tam už zbytečná… PROTOŽE JE TO ZASE JEN RYCHLOVKA NEDODĚLANÁ. JEN ABY JSME CHVILKU DALI POKOJ:-D :-D Přesně >:) Kate, to nemůžete jednou něco dotáhnout pořádně do konce?!? Šmarjá, nechejte už těch provokací…:-~
Kate (13.05.2009 09:51:09) napsal: Momentálně pracujeme na vyhlášení výsledků soutěže a na možnosti vypnutí kostičkování. Ostatní příjde v zápětí.MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 09:44:22) napsal: ŽÁDÁM O ODPOVĚDI: KDY BUDE MOŽNÉ DOKOUPIT PROSTOR PRO FOTOGRAFIE? KDY BUDE MOŽNÉ MAZAT ZÁPIS V DENÍČKU? PROČ SE NĚKDY ZÁPIS ULOŽÍ I 3×? KDY BUDE VRÁCENO BONZOVACÍ TLAČÍTKO? DĚKUJI PŘEDEM ZA VELMI RYCHLOU ODPOVĚĎ V ZÁPĚTÍ JE ASI JAKÝ ČASOVÝ ROZSAH??
Momentálně pracujeme na vyhlášení výsledků soutěže a na možnosti vypnutí kostičkování. Ostatní příjde v zápětí. MATÝSEK A PETRA (13.05.2009 09:44:22) napsal: ŽÁDÁM O ODPOVĚDI: KDY BUDE MOŽNÉ DOKOUPIT PROSTOR PRO FOTOGRAFIE? KDY BUDE MOŽNÉ MAZAT ZÁPIS V DENÍČKU? PROČ SE NĚKDY ZÁPIS ULOŽÍ I 3×? KDY BUDE VRÁCENO BONZOVACÍ TLAČÍTKO? DĚKUJI PŘEDEM ZA VELMI RYCHLOU ODPOVĚĎ
ŽÁDÁM O ODPOVĚDI: KDY BUDE MOŽNÉ DOKOUPIT PROSTOR PRO FOTOGRAFIE? KDY BUDE MOŽNÉ MAZAT ZÁPIS V DENÍČKU? PROČ SE NĚKDY ZÁPIS ULOŽÍ I 3×? KDY BUDE VRÁCENO BONZOVACÍ TLAČÍTKO? DĚKUJI PŘEDEM ZA VELMI RYCHLOU ODPOVĚĎ
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?