Diskuze Pro mě a mou paní kočka znamená ...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Co je pro nás kočka?Je to rozptýlení,zábava,mazlení a dobrý pocit z toho jak nám náš kocourek zpříjemňuje život.Kdybych mohl měl bych těch kočiček více ale nemohu což je škoda.Když jsme se rozhodovaly co si pořídíme psa nebo kočku vyhrála to kočka a to z jednoho důvodu máme pouze byt je velký ale pro psa by to bylo takové trápení.Pes má být venku,mít zahradu a tak.Kočka je tvor domácí a proto máme našeho Mourka.Kdysi naši paničku ošklivě pes pokousal a proto se bála vzít si psa,já chtěl ale jak píši kočka to vyhrála na celé čáře.Kolikrát čtu kolik že je vlastně psů a koček bez domova je to smutné že se tak děje.Někteří se dostanou do takzvané adopce což jsem rád ale spousta jich takové štěstí nemá.Činost spolků kteří se starají o tyto tvory je obdivuhodná a chválím tuto činost.Ještě že je spousta lidí kteří sponzorují tyto koutky a podporují je jak finančně tak i různými dary. Kočka je tvor který svým chováním a přítulností dokáže léčit jak lidi duševně nemocné tak i lidi kteří chtějí jen nebýt sami.Pouto mezi kočkou a člověkem je obdivuhodné,kdysi jsem jako malý chodil k jedné paní a ta měla kocoura říkala mu Čert i když byl kocour už dost stár pořád byl fit.Až jednou paní zemřela a náš kocour počal být smutný a asi tak za týden se odebral do kočíčího nebe.Oba byly součástí sebe sama a jeden bez druhého nemohly být.To je pouto které se utváří po spoustu let ,tak jako mezi lidmi vzniká tak i mezi člověkem a zvířetem.Říká se pes že je nejlepší přítel člověka,pravda ale kočka je klídek,pohoda a oddanost nic víc ani míň.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?