Diskuze problem

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

prosim poradte nejde mi dodelat profil jak muj tak hafika jak dam pridat fotku do profilu uz se to jen dlouhe minuty nahrava a pak pise ze to spadlo.
Ahoj, mám asi stejný problém a to že se mi také nechtějí nahrávat fotky na profil. Skoušel jsem fotku zabali do formátu rar tak i zip. Velikos fotek není větší než 1 mb. Prosím o radu. Díky
Ahoj, koukala jsem, že už máš nějaké fotečky nahrané, tak už je to snad v pořádku. Kdybys ještě měl tento problém s nějakou konkrétní fotkou, tak mi ji pošli na e-mail: info@hafici.cz i s tím názvem co to ukládáš. Ima Melnik (23.07.2009 00:46:34) napsal: Ahoj Davam tam Jpeg fotky velikost okolo 1,5mb a to nejde tak jsem ji zmensil na 175kb a stejne to nejde strasne dlouho to nahrava a pak nic nazev je zero.:_(
Ahoj Davam tam Jpeg fotky velikost okolo 1,5mb a to nejde tak jsem ji zmensil na 175kb a stejne to nejde strasne dlouho to nahrava a pak nic nazev je zero.:_(
Jaký formát fotky nahráváš? Jaké velikosti je ta fotka? Jaký název má fotka? (Jsou povolené jen nějaké formáty a problém může způsobit i název fotky s diakritikou.) Ima Melnik (21.07.2009 21:49:02) napsal: prosim poradte nejde mi dodelat profil jak muj tak hafika jak dam pridat fotku do profilu uz se to jen dlouhe minuty nahrava a pak pise ze to spadlo.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?