Diskuze Problém

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (03.07.2013 11:54:35) napsal: Dobrý den, zkuste si prosím promazat cookies - historii prohlížení. To nepomohlo, nejde mi to ani na jednom ze tří počítačů, takže tím to nebude.
Nejdou mi podílat na micinách dárečky, vůbec se mi neotevře nabídka.Mám Internet Explorer.
proč opět nejde posílát darečky už mě to ale štve jednou to jde a po druhé to nejde tak co s tím máte? :(
Monika Fišerová (07.07.2013 10:39:58) napsal: On je problém v tom,že keď kliknem na "upravit",tak to nemám kde upravovať pretože sa to neotvorí,nič sa nestane a nemám kde upravovať. Při kliknutí na "upravit profil" se ti u každé informace ve sloupci vedle fotky (rasa, o mně, etc.) objeví "upravit". Nebo můžeš kliknout rovnou do toho pole, kde je text - když na to najedeš myší, tak to jakoby zežloutne.
On je problém v tom,že keď kliknem na "upravit",tak to nemám kde upravovať pretože sa to neotvorí,nič sa nestane a nemám kde upravovať.
Monika Fišerová (07.07.2013 01:07:22) napsal: Nechcem zakladať novú tému-chcela by som upraviť profil psa,keď kliknem na "upravit profil" a chcem dopísať dátum narodenia a pocházím,kliknem na upravit ale nedeje sa nič,len sa vypíše hore že "Změny provedené na profilu se projeví během několika minut. Děkujeme za pochopení". Ako možem upraviť info teda? Mělo by se to upravovat tak, jak píšeš. Dáš "upravit profil", pod plemenem u data narození "upravit". Zkus to tam napsat v tom formátu, jak to tam je. Tzn. s pomlčkami a "pozpátku". Pak uložit a do cca minuty, max. dvou by se to mělo změnit.
Nechcem zakladať novú tému-chcela by som upraviť profil psa,keď kliknem na "upravit profil" a chcem dopísať dátum narodenia a pocházím,kliknem na upravit ale nedeje sa nič,len sa vypíše hore že "Změny provedené na profilu se projeví během několika minut. Děkujeme za pochopení". Ako možem upraviť info teda?
Radunka (06.07.2013 08:43:15) napsal: proč opět nejde posílát darečky už mě to ale štve jednou to jde a po druhé to nejde tak co s tím máte? :( tak jak to je proc to nejde a ostatnim to jde teda nekterym!!!!
Monika Fišerová (08.07.2013 00:10:04) napsal: Už to ide,ale fakt to nešlo :D V pohodě, ono tu teď blbne víc věcí, přečti si rozhořčené diskuze :-D
Ahoj, taky jsem si všimla, že některým kočičkám něco nefunguje. Když myškuju, tak se bodíky nepřipočtou, jen se objevím v seznamu, že jsem hodnotila, ale v horní tabulce je stále hodnoceno 0x. Kontrolovala jsem to i za cca půl hodiny a stále nic. :(
Tak to už opravdu nevím. Zkusila jsem to tu z vícero počítačů i prohlížečů a vše je v pořádku :-| Jenny (03.07.2013 13:37:34) napsal: To nepomohlo, nejde mi to ani na jednom ze tří počítačů, takže tím to nebude.
Dobrý den, zkuste si prosím promazat cookies - historii prohlížení. Jenny (03.07.2013 11:48:49) napsal: Nejdou mi podílat na micinách dárečky, vůbec se mi neotevře nabídka.Mám Internet Explorer.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?