Diskuze problém s příchodem nové kočky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Baree (16.07.2012 02:33:28) napsal: Ahoj, 3 dny je moc krátká doba....většinou trvá sblížení týden až 14 dní. Někdy samozřejmě může nastat situace, kdy si kocourek už nezvykne, ale to je pouze ve vzácných případech. Je tu otázka, jak starý kocourek je? Pokud je to kocour veterán, pak už si zvykne jen stěží, ale mladý kocourek po čase přestane mít s kočičkou problém. ;-) děkuji moc za odpověď a doufám, že to tak opravdu bude :) kocourek je mladý, nemá ještě ani rok,
ahoj,prisla k nam nova kocicka.Nechali jsem si ji,male porad hrozne smrdi a nevim co s tim:-(
Počkejte minimálně 14 dní,musí si na sebe zvyknout,já měla stejný problém a dneska se milujou:-)
Ahoj, 3 dny je moc krátká doba....většinou trvá sblížení týden až 14 dní. Někdy samozřejmě může nastat situace, kdy si kocourek už nezvykne, ale to je pouze ve vzácných případech. Je tu otázka, jak starý kocourek je? Pokud je to kocour veterán, pak už si zvykne jen stěží, ale mladý kocourek po čase přestane mít s kočičkou problém. ;-) barča (15.07.2012 19:35:08) napsal: Dobrý den, máme takový problém, asi před čtvrt rokem jsme měli dvě kočky přesněji kočku a kocoura, kočka zemřela :_( a kocourek zůstal, protože byl pořád smutný, rozhodli jsme se pořídit mu parťačku, schválně jsme vybrali zase kočku, aby se lépe snesli a pro jistotu kotě, aby se nezdál ohrožen, její velikostí nebo silou, bohužel ji kocourek nechce přijmout, máme ji sice jenom 3 dny, ale nevíte někdo jak máme přispět k tomu aby ji přijal??
Dobrý den, máme takový problém, asi před čtvrt rokem jsme měli dvě kočky přesněji kočku a kocoura, kočka zemřela :_( a kocourek zůstal, protože byl pořád smutný, rozhodli jsme se pořídit mu parťačku, schválně jsme vybrali zase kočku, aby se lépe snesli a pro jistotu kotě, aby se nezdál ohrožen, její velikostí nebo silou, bohužel ji kocourek nechce přijmout, máme ji sice jenom 3 dny, ale nevíte někdo jak máme přispět k tomu aby ji přijal??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?