Diskuze Problém s úpravou profilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, mám problém - chtěla bych na svém profilu u kočky Chelsea změnit veterináře (i místo, kontakt atd...) když dám upravit profil, vůbec se mi tam toto k úpravě neobjeví - jen změna veterináře. Když zadám nového veterináře, tak mi tam ty staré informace zůstávají. A také se snažím přidat nějakou tu aktuální fotku a nejde mi to. Fotka se nahrává, ale neuloží se, jen mi to nabídne nahrání nové fotky - ale předchozí se neobjeví. Děkuji za odpověď. Olina
dobrý den, zkoušela jsem nahrát právě malé fotky a vůbec mi to nejde, zkusím to ještě o víkendu, kdy budu na jiném internet. připojení, je možné že to blbne... veterináře jsem v seznamu našla,ale potřebovala bych nejprve smazat informace, které se mi nyní zobrazují na profilu (je to už přes rok,co jsem je zadávala). Mohla by jste mi veškeré info o veterináři, které mám v profilu smazat? Mohu zadat toho nového veterináře, ale kontakt a zbytek mi zůstávají staré informace:-(
Jakého veterináře a na který profil chcete přidat? Vyzkouším to. Andulka (24.06.2014 21:12:33) napsal: Já mám s přiřazením veterináře taky problémy:( Jakékoliv vyhledávání podle parametrů je neúspěšné-následuje nekonečně dlouhé načítání (třeba i 10minut), zkoušela jsem se i proklikávat všemi veterináři, ale ten můj vybraný mi stejně zvolit nešel:( Nemáte nějakou radu?
Aha, už to vidím, něco s tím provedeme, vydržte. Olina (24.06.2014 21:06:12) napsal: dobrý den, zkoušela jsem nahrát právě malé fotky a vůbec mi to nejde, zkusím to ještě o víkendu, kdy budu na jiném internet. připojení, je možné že to blbne... veterináře jsem v seznamu našla,ale potřebovala bych nejprve smazat informace, které se mi nyní zobrazují na profilu (je to už přes rok,co jsem je zadávala). Mohla by jste mi veškeré info o veterináři, které mám v profilu smazat? Mohu zadat toho nového veterináře, ale kontakt a zbytek mi zůstávají staré informace:-(
Jinak pokud to byla otázka na mne, tak poprosím přidat MVDr. Bedrníka (Jablonec nad Nisou)... Já když přidám, tak tam mám veterináře vlastně dva, protože mi tam zůstává i stará informace...
Tak jsme to promazali, teď si tam zkuste přidat svého veterináře, už by to mělo být v pořádku. Olina (26.06.2014 10:43:37) napsal: Jinak pokud to byla otázka na mne, tak poprosím přidat MVDr. Bedrníka (Jablonec nad Nisou)... Já když přidám, tak tam mám veterináře vlastně dva, protože mi tam zůstává i stará informace...
Dobrý den založil jsem si cca před týdnem profil a zmizel co mám dělat
Děkuji info zmizelo, ale píše mi to pro změnu toto Veterinář: -- nevyplněno -- zamčeno adminem ... zítra na to ještě kouknu:-) děkuju moc za pomoc
Dobrý den, administrátoři průběžně promazávají profily, které posoudí jako falešné. To bude zřejmě i váš případ. Založte si profil znovu a přidejte o kočičce nějaké informace, plemeno, fotku, ať je vidět, že profil není falešný a vytvořený např. za účelem účasti v soutěži. Uživatel127563 (28.06.2014 22:15:00) napsal: Dobrý den založil jsem si cca před týdnem profil a zmizel co mám dělat
Děkuji moc. Mohla by jste mi ještě vymazat informace, které mám u profilu Chelsea o veterináři? Včetně místa a telefonu? Mě to nejde a chtěla bych tam zařadit veterináře ze seznamu, kterého jsem tam našla. Jenže pokud to udělám nyní, tak mi tam zůstávají staré informace + se mi tam přidá nový veterinář...
Já mám s přiřazením veterináře taky problémy:( Jakékoliv vyhledávání podle parametrů je neúspěšné-následuje nekonečně dlouhé načítání (třeba i 10minut), zkoušela jsem se i proklikávat všemi veterináři, ale ten můj vybraný mi stejně zvolit nešel:( Nemáte nějakou radu? Radka (24.06.2014 16:04:27) napsal: Dobrý den, na profilu lze vybrat pouze veterináře ze seznamu. Pokud váš veterinář v seznamu není, můžete ho přidat zdehttp://www.miciny.cz/kocky-poradna/databaze-veterinaru/ #UKMVeterinaries Pokud v seznamu je, ale jsou u něj uvedeny špatné údaje, napište nám to, prosím, do SZ nebo na e-mail info[at]hafici.cz, administrátor to prověří a případně opraví. Co se týče nahrávání fotografií - teď jsem to prověřovala a fotografie nahrát jde. Dodržela jste maximální velikost fotografie 4 MB? Nebo nemáte problém s internetovým připojením?
Dobrý den, na profilu lze vybrat pouze veterináře ze seznamu. Pokud váš veterinář v seznamu není, můžete ho přidat zdehttp://www.miciny.cz/kocky-poradna/databaze-veterinaru/ #UKMVeterinaries Pokud v seznamu je, ale jsou u něj uvedeny špatné údaje, napište nám to, prosím, do SZ nebo na e-mail info[at]hafici.cz, administrátor to prověří a případně opraví. Co se týče nahrávání fotografií - teď jsem to prověřovala a fotografie nahrát jde. Dodržela jste maximální velikost fotografie 4 MB? Nebo nemáte problém s internetovým připojením?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?