Diskuze Problém se stránkou.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel11052Eva (29.06.2013 22:00:05) napsal: Nejdou posílat dárečky a posunovat deníčky. Ahoj,mě to taky nejde a nevím proč.
Nejdou posílat dárečky a posunovat deníčky.
Kypriánka (30.06.2013 13:30:53) napsal: Dobrý den! Mrzí mě velice Váš přístup k lidem tady ,že se nestaráte ,aby to tu fungovalo!!!Byla jsem moc ráda,když mě moje maminka přemluvila ,abych svému miláčkovi založila Hafíky!!!Moc se mi vše tady líbílo!Spousty zajímavých věcí a jejikož mám střední veterinu vše mě zajímalo!!!Našla jsem tu spoustu hrozně hodných kamarádů,kterých si moc vážím!!!A proč Vám to píšu protože jsem v cizině vždy když se připojím jsem s nimi doma!Je škoda,že se nestaráte,aby vše fungovalo jak má!!Moc by mě mrzelo se nestýkat s Čikouškem ,Dannýskem ,Verdíčkem,Viktorkou,Betynkou atd.... také mojema kočičkama které mám moc rád!!Měli by jste proto něco udělat a to funguje a lidi nejsou naštvaní!!Poslední dobou mě příjde ,že si ani nečtete co Vám lidi píšou!!!Prosím moc udělajte něco ať vše funguje jak má!!!Velký dík mojim kamarádům !!Mám Vás moc rád a moc rád za Vámi chodím!!Riky a p8níčci!!!! </blockquote> ahojík... dnes to tedy funguje, že by se z toho jeden.... mohu říc,že od středy se domáhám nápravy...o víkendu mám zkušenosti takové,že se to řeší až v pondělí...a mě je tady z toho špatně-vždy když se tu bavíme a tvoříme zábavu není NIKDO kdo by se aspoň podíval a napsal je to takové...nejdou zobrazit fotečky dne -které si kamarádi nachystali do videjka...to by se adminům něco stalo,že je od středy obtěžujeme.....a trvám na jejich odpovědi a proč se zobrazují reklamy-obchodujte s ropou u hafíků?????To jsme už tak daleko klesli...jestli admini nestíhají já jim ráda pomůžu a trochu to tady napravím-hlavně v zábavě...nic se tu neději a když vytvořím pro kamarády něco nic nefujguje...jak dlouho to budeme trpět????.Poradí mi někdo co mám udělat aby to bylo jako dřív...nebýt nás tak je to nudný web....žádám tady odpověď ale ne takové výmluvy jaké mi chodí...jsme tu dospělí lidé...je pravda,že můžeme odejít....ale se mnou jich půjde hodně8-} možná to chcete...a ještě jedna věc....VÝHRY SE VZDÁVÁM ve prospěch těch kteří to potřebují víc!!!! I když s Čikouškem bojujeme s nemocemi-jsou tu ti nej kamarádi kteří povzbudí tak,že člověk jde dál a doufám..ale u adminů to nepochopím asi jsem už stará a měla bych jít...ostatním přeji ať se jim tu líbí....Čikoušek a nazlobená Hanka posláno i adminům!!!
♥ D & C ♥ (30.06.2013 13:44:49) napsal: Pořád se nepřičítá bodování už třetí nebo čtvrtý den, nejdou posouvat deníčky ani posílat dárečky. Chodím sem ráda, ale mě i většinu uživatelů tady to zamrzelo. Chápu, že jsou prázdniny, ale mohli byste sem aspoň na chvíli nakouknout, jestli je vše v pořádku!! Kostičkování mi taky nefunguje (ještě, že to pro mě není důležité 8-) ), posílat dárky ano, vyhledávání na všech portálech taky funguje. Co se deníčků týče, jde mi posouvat na těch profilech, které mají nový vzhled. Na těch ostatních, které mají původní hafíkovský, to nejde.
Kate (01.07.2013 11:24:49) napsal: Na dovolené nikdo z adminů není a programátor se snaží problém vyřešit. :-| O situaci informujeme na titulní stránce v novinkách. Když už programátor konečně pracuje na nápravě, nebylo by možné mu tlumočit přání, zda-li by se dala v kódu provést (domnívám se jednoduchá) úprava, která by umožňovala, aby trojice obrázků - náhledů byla propojena formou odkazu rovnou na daný obrázek nebo alespoň do příslušné galerie (jako je tomu u profilové fotografie) ? Prohlížení by bylo jednodušší, navíc když se vloží fotka na výšku, v náhledech na hlavní straně profilu ořez často odstraní hlavu či nohy a vypadá to zbytečně špatně. Díky
Na dovolené nikdo z adminů není a programátor se snaží problém vyřešit. :-| O situaci informujeme na titulní stránce v novinkách. janabufik (30.06.2013 23:11:06) napsal: Teda, je to na picnutí. Kostičky se stále nepřičítají. Tak nevím, jestli to má vůbec cenu, trávit tu moře času, když není výsledek. Je mi to líto, hlavně kvůli kamarádům !! !! !! Plně souhlasím s paničkou Čikouška a Dennýska !! !! A jsem zvědavá, jestli příští měsíc přinese nápravu, nebo jestli admini odjedou na dovolenou ;-) ;-) Nazlobená panička Matesa, Kejsinka a Žolíka
Dušane, obávám se, že tato úprava nebude snadná. Celé ZOO je značně propojené a běží na specifickém systému. Jakékoli úpravy nejsou jednoduchou a krátkou záležitostí. Dušan (01.07.2013 11:59:32) napsal: Když už programátor konečně pracuje na nápravě, nebylo by možné mu tlumočit přání, zda-li by se dala v kódu provést (domnívám se jednoduchá) úprava, která by umožňovala, aby trojice obrázků - náhledů byla propojena formou odkazu rovnou na daný obrázek nebo alespoň do příslušné galerie (jako je tomu u profilové fotografie) ? Prohlížení by bylo jednodušší, navíc když se vloží fotka na výšku, v náhledech na hlavní straně profilu ořez často odstraní hlavu či nohy a vypadá to zbytečně špatně. Díky
♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (30.06.2013 21:35:20) napsal: SOUHLASÍME S PANÍ ČIKOUŠKOVOU ,ŽE UŽ TO NA "HAFÍKÁCH " NENÍ TO CO BYLO DŘÍV!!! STÁLE TU NĚCO NEFUNGUJE A TAK TO PLNO KAMARÁDŮ/DEK VZDÁVÁ A ODCHÁZÍ BUDTO JINAM A NEBO ODEJDOU ÚPLNĚ-.) KDYŽ JSME TU PŘED PÁR LETY ZAČÍNALI ,BYLO TO BEZVA ..ANI JSME NEMOHLI DOSPAT AŽ SE OPĚT SEJDEME A PÍSNEME SI SVÉ STAROSTI A RADOSTI..PLNO LIDIČEK SI TU NAŠLO ORAVDU BÁJEČNÉ KAMARÁDY ALE TO CO SE DĚJE TED ,TO JEDNOHO ODRADÍ!KDYBY TU NEBYLO TĚCH PÁR LIDÍ CO ASPON DĚLAJÍ PRO DRUHÉ ZÁBAVU ,TAK TO ÚPLNĚ UPADÁ.. ! NECHCE TO JEN PSÁT DO DENÍČKŮ ,ŽE JE NĚCO ŠPATNĚ A ŽE SE MI NĚCO NELÍBÍ...JE POTŘEBA TO NAPSAT NA PATŘIČNÉ MÍSTO ..TO ZNAMENÁ PŘÍMO ADMINŮM..JE OVŠEM OTÁZKOU ZDALI SI TO VŮBEC PŘEČTOU!!! TO JEN JEN MOJE REAKCE NA DOPIS OD PANÍ ČIKOUŠKOVÉ... SNAD SE MNOU BUDETE SOUHLASIT A NĚKDO SE I PŘIDÁ..DENÝSKO Teda, je to na picnutí. Kostičky se stále nepřičítají. Tak nevím, jestli to má vůbec cenu, trávit tu moře času, když není výsledek. Je mi to líto, hlavně kvůli kamarádům !! !! !! Plně souhlasím s paničkou Čikouška a Dennýska !! !! A jsem zvědavá, jestli příští měsíc přinese nápravu, nebo jestli admini odjedou na dovolenou ;-) ;-) Nazlobená panička Matesa, Kejsinka a Žolíka
SOUHLASÍME S PANÍ ČIKOUŠKOVOU ,ŽE UŽ TO NA "HAFÍKÁCH " NENÍ TO CO BYLO DŘÍV!!! STÁLE TU NĚCO NEFUNGUJE A TAK TO PLNO KAMARÁDŮ/DEK VZDÁVÁ A ODCHÁZÍ BUDTO JINAM A NEBO ODEJDOU ÚPLNĚ-.) KDYŽ JSME TU PŘED PÁR LETY ZAČÍNALI ,BYLO TO BEZVA ..ANI JSME NEMOHLI DOSPAT AŽ SE OPĚT SEJDEME A PÍSNEME SI SVÉ STAROSTI A RADOSTI..PLNO LIDIČEK SI TU NAŠLO ORAVDU BÁJEČNÉ KAMARÁDY ALE TO CO SE DĚJE TED ,TO JEDNOHO ODRADÍ!KDYBY TU NEBYLO TĚCH PÁR LIDÍ CO ASPON DĚLAJÍ PRO DRUHÉ ZÁBAVU ,TAK TO ÚPLNĚ UPADÁ.. ! NECHCE TO JEN PSÁT DO DENÍČKŮ ,ŽE JE NĚCO ŠPATNĚ A ŽE SE MI NĚCO NELÍBÍ...JE POTŘEBA TO NAPSAT NA PATŘIČNÉ MÍSTO ..TO ZNAMENÁ PŘÍMO ADMINŮM..JE OVŠEM OTÁZKOU ZDALI SI TO VŮBEC PŘEČTOU!!! TO JEN JEN MOJE REAKCE NA DOPIS OD PANÍ ČIKOUŠKOVÉ... SNAD SE MNOU BUDETE SOUHLASIT A NĚKDO SE I PŘIDÁ..DENÝSKOUživatel11052Eva (30.06.2013 20:59:34) napsal: Kostičky posílat jdou ale body se nepřičítají.
Domča&smečka (30.06.2013 20:40:47) napsal: Mezi náma, mně jde taky všechno. Nevím teda jak kostičkování, ale píše to, že se to přičetlo, tak nevím :D (Mám taky Mozillu) Kostičky posílat jdou ale body se nepřičítají.
Přepla jsem na Mozillu a jsou mi alespoň posílat dárečky. Kosťule se pořád nepřipisují:-( Jessica (30.06.2013 20:16:47) napsal: Mně jde snad všechno...i posouvat v deníčku všech profilů. Kosti nevím, jestli se přičetly, ale při aktualizaci stránky je napsáno, že "už jste hodnotil"...tak nevím 8-) Po pravdě, kosti neposílám a kdyby tady ta diskuze nebyla, asi si ani nevšimnu, že něco nejde ;-) (Mám Mozillu)
Mezi náma, mně jde taky všechno. Nevím teda jak kostičkování, ale píše to, že se to přičetlo, tak nevím :D (Mám taky Mozillu)
Amy (30.06.2013 20:07:44) napsal: Kostičkování mi taky nefunguje (ještě, že to pro mě není důležité 8-) ), posílat dárky ano, vyhledávání na všech portálech taky funguje. Co se deníčků týče, jde mi posouvat na těch profilech, které mají nový vzhled. Na těch ostatních, které mají původní hafíkovský, to nejde. Mně jde snad všechno...i posouvat v deníčku všech profilů. Kosti nevím, jestli se přičetly, ale při aktualizaci stránky je napsáno, že "už jste hodnotil"...tak nevím 8-) Po pravdě, kosti neposílám a kdyby tady ta diskuze nebyla, asi si ani nevšimnu, že něco nejde ;-) (Mám Mozillu)
Už mi nejde absolutně nic...Ta to stránka začíná jít do háje.
Pořád se nepřičítá bodování už třetí nebo čtvrtý den, nejdou posouvat deníčky ani posílat dárečky. Chodím sem ráda, ale mě i většinu uživatelů tady to zamrzelo. Chápu, že jsou prázdniny, ale mohli byste sem aspoň na chvíli nakouknout, jestli je vše v pořádku!!
Dobrý den! Mrzí mě velice Váš přístup k lidem tady ,že se nestaráte ,aby to tu fungovalo!!!Byla jsem moc ráda,když mě moje maminka přemluvila ,abych svému miláčkovi založila Hafíky!!!Moc se mi vše tady líbílo!Spousty zajímavých věcí a jejikož mám střední veterinu vše mě zajímalo!!!Našla jsem tu spoustu hrozně hodných kamarádů,kterých si moc vážím!!!A proč Vám to píšu protože jsem v cizině vždy když se připojím jsem s nimi doma!Je škoda,že se nestaráte,aby vše fungovalo jak má!!Moc by mě mrzelo se nestýkat s Čikouškem ,Dannýskem ,Verdíčkem,Viktorkou,Betynkou atd.... také mojema kočičkama které mám moc rád!!Měli by jste proto něco udělat a to funguje a lidi nejsou naštvaní!!Poslední dobou mě příjde ,že si ani nečtete co Vám lidi píšou!!!Prosím moc udělajte něco ať vše funguje jak má!!!Velký dík mojim kamarádům !!Mám Vás moc rád a moc rád za Vámi chodím!!Riky a p8níčci!!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?