Diskuze PROBLÉMKY...?!?!?!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

TAK NEJDE MI PRACOVAT S KAMARÁDY:ANI POSUNOUT ANI MAZAT !!!!!SLÍBENO,ŽE TO BUDE PO VELIKONOCÍCH!! !! KTERÝCH?? PŘI KAŽDÉM KLIKNUTÍ NA JAKÝKOLIV PROFIL KTERÝ MA VIDEO,VIDEO IHNED BĚŽÍ A MUSÍ SE ZASTAVOVAT!! !! TO JE TAK NAPOŘÁD?? ?? VIDEA NOVÁ SE NEDAJÍ STÁLE PŘIDÁVAT!! !! PROČ?? ZPRÁVY NEJDOU VYMAZÁVAT A STÁLE ZŮSTAVAJÍ.UKAZUJE SE „NA STRÁNCE SE VYSKYTLA CHYBA“ PŮJDE TO NĚKDY?? SEMTAM NÁS TO VYHAZUJE ÚPLNĚ VEN A STÁLE PÍŠE „SERVER ERROR“!! !! POKUD NĚKDO NĚCO VÍTE,KDY SE CO ZLEPŠÍ TAK TO NAPIŠTE.ADMINI ASI NEMÁ CENU PSÁT,NESTÍHAJÍ VŠEM ODPOVĚDĚT.DÍKY,DÍKY MOC.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
NEJDE MI TAM ODESLAT EMAIL,UKAZUJE TO "CHYBNÝ ZNAK V DOMÉNĚ(ZA ZNAKEM@).TAK NEVÍM JSEM ASI ÚPLNÝ TROTL.ÁÁÁÁCH JO :-| :-| :-| :-| :-|
UŽ SE MI TO NEZAPÍNÁÁÁÁ,HURÁÁÁÁ A DĚKUJI ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) A EMAILÍK JSEM POSLALA NA MARTINA.TO ŠLO.PA.
Ahoj, adminům má smysl psát :) Jinak, dívala jsem se nejen na své profily, ale i na profily kamarádů, jak je to s tím automatickým přehráváním videí, když příjdeš na něčí profil… u všech mi to fungovalo – tím myslím, že se žádné video automaticky nespustilo :( tak nevím, kde je problém.. Co máš za prohlížeč… kdyžtak prosím piš na info@hafici.cz Mojzinka (17.04.2009 12:15:51) napsal: TAK NEJDE MI PRACOVAT S KAMARÁDY:ANI POSUNOUT ANI MAZAT !!!!!SLÍBENO,ŽE TO BUDE PO VELIKONOCÍCH!! !! KTERÝCH?? PŘI KAŽDÉM KLIKNUTÍ NA JAKÝKOLIV PROFIL KTERÝ MA VIDEO,VIDEO IHNED BĚŽÍ A MUSÍ SE ZASTAVOVAT!! !! TO JE TAK NAPOŘÁD?? ?? VIDEA NOVÁ SE NEDAJÍ STÁLE PŘIDÁVAT!! !! PROČ?? ZPRÁVY NEJDOU VYMAZÁVAT A STÁLE ZŮSTAVAJÍ.UKAZUJE SE „NA STRÁNCE SE VYSKYTLA CHYBA“ PŮJDE TO NĚKDY?? SEMTAM NÁS TO VYHAZUJE ÚPLNĚ VEN A STÁLE PÍŠE „SERVER ERROR“!! !! POKUD NĚKDO NĚCO VÍTE,KDY SE CO ZLEPŠÍ TAK TO NAPIŠTE.ADMINI ASI NEMÁ CENU PSÁT,NESTÍHAJÍ VŠEM ODPOVĚDĚT.DÍKY,DÍKY MOC.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?