Diskuze problémová klisna

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, koně obecně vitr nemají rádi, takže to není nic tak neobvyklého. A vseobecne bych to viděla na nedostatek respektu, nevyřešené vztaky člověk x kůň. Pokud máš kde požádat o pomoc, určitě by stálo za to nechat si poradit s tou prací ze země. Na youtube si najdi videa s Oldou Novákem nebo Radkem Libalem. Neni důležite dělat vše přesně stejně, ale najít si to co bude vyhovovat kobyla a čemu bude nejlépe rozumět. Hlavní zásada, kterou jsem se naučila ja, je delat vše tak, jako bych na to měla neomezenou zásobu casu a byt v klidu. I kdyz se kobyla vzteka, ty musíš zůstat v klidu. Hodne štěstí, snad jsem alespoň maličko poradila.
Ahoj potřebovala bych radu mám doma klisnu a je zlobivá.. Dá se na ní jezdit jen když má náladu ve větru to je marné "tancuje" točí se zvedá se na zadní, nedá se udržet atd.. nejraději by byla doma a nic nedělala ... Co myslíte že by mi pomohlo ? Práce ze země aspoň hodinu denně ? S Prací ze země nemám zkušenosti a nevím jak a co ... Budu ráda za každou odpověď případně nějaké dobré video děkuji :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?