Diskuze Problémová kobyla!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Z jakého důvodu nemáš možnost lonžování?:)
K@čk@ (30.07.2012 19:46:42) napsal: sTRACH NEMÁM Z NÍ ALE Z TOHO ŽE my uteče;-) A navíc už to máme dávno vyřešený Jestli jí jdeš lonžovat se strachem že ti uteče, tak to z tebe kobyla cejtí a je nervózní. Cítí se tak, jak se cítíš ty. A jak si to vyřešila?:)
K@čk@ (30.07.2012 19:46:42) napsal: sTRACH NEMÁM Z NÍ ALE Z TOHO ŽE my uteče;-) A navíc už to máme dávno vyřešený Utýct ti nemůže jestliže jí máš na lonžce a v jízdárně... ;-) jestli to už máš vyřešený, tak gratuluju!!!
K@čk@ (19.07.2012 20:42:15) napsal: Jenže s ní mám strach :-/ Ona je divoká strašně... A co klus, krok to je ok, né?... Jaká je při skoku? Na lonžce se nemusíš bát, máš jí na vodítku a ještě k tomu bič.. A kolik že jí je??
To vůbec nemusíš mít kruhovku, stačí jízdárna a když nemáš jízdárnu tak stačí i louka, kde je rovný povrch :) práce ze země dá opravdu hodně:)
Áňa (19.07.2012 20:41:13) napsal: Ale to nemusíš mít lonžovací kruh, vyhový v pohodě jízdárna!!! ;-) Jenže s ní mám strach :-/ Ona je divoká strašně...
K@čk@ (19.07.2012 20:37:33) napsal: Nemám lonžovací kruh 8-} Ale to nemusíš mít lonžovací kruh, vyhový v pohodě jízdárna!!! ;-)
Romísek (05.08.2012 11:09:10) napsal: Jestli jí jdeš lonžovat se strachem že ti uteče, tak to z tebe kobyla cejtí a je nervózní. Cítí se tak, jak se cítíš ty. A jak si to vyřešila?:) Ahoj trénovali jsme cval na kruhu(s jezdcem) na nohu na kterou cvlat nechtěla po obvodu jízdásny.A nakonec po pilném tréninku se povedlo :-) Ale bohužel už kobylku nejezdím.TAkže nevím jak je na tom te´d
Áňa (20.07.2012 21:08:30) napsal: Přesně tak... Požádej někoho o pomoc... sTRACH NEMÁM Z NÍ ALE Z TOHO ŽE my uteče;-) A navíc už to máme dávno vyřešený
Romísek (20.07.2012 18:11:02) napsal: Jestli z ní máš strach, tak je to docela problém..koně tohle cítí a potomt také ví že si můžou dovolit cokoliv a vždy jim to projde :( měl by ti s ní asi někdo pomoci :) Přesně tak... Požádej někoho o pomoc...
K@čk@ (19.07.2012 20:42:15) napsal: Jenže s ní mám strach :-/ Ona je divoká strašně... Jestli z ní máš strach, tak je to docela problém..koně tohle cítí a potomt také ví že si můžou dovolit cokoliv a vždy jim to projde :( měl by ti s ní asi někdo pomoci :)
Romísek (19.07.2012 13:28:11) napsal: Z jakého důvodu nemáš možnost lonžování?:) Nemám lonžovací kruh 8-}
Baja-ja (18.07.2012 20:39:04) napsal: Ahojnemám možnost lonžování.Šlo by to vyřešit i jinak? Pokud není možnost lonžování, zkusila bych... Při cvalu na opačnou ruku, bych cválala co nejméně (2 cvalové skoky) a přejít do klusu, pokud se nevzpírá pochválit.... A zkoušet takové přechody, uvidíš jak se bude chovat a postupně budež zvyšovat dobu cvalu... Tohle je můj názor, neříkám, že je dobrý, ne, že je špatný... ;-)
Áňa (17.07.2012 22:14:33) napsal: lonž se sedlem trénovat na obě ruce! ;-) Ahojnemám možnost lonžování.Šlo by to vyřešit i jinak?
K@čk@ (07.07.2012 22:21:54) napsal: Dobrý den, potřebovala bych radu.Bohužel jezdím bez trenéra a potřebovala bych poradit.Kobylka mi POUZE při CVALU upřednostňuje cval na jednu ruku na jízdárně.Na opačnou ruku se vzpírá cvalu a odmítá navcálat.Už si s ní vážně nevím rady. PROSÍM PORAĎTE! Děkuji lonž se sedlem trénovat na obě ruce! ;-)
Dobrý den, potřebovala bych radu.Bohužel jezdím bez trenéra a potřebovala bych poradit.Kobylka mi POUZE při CVALU upřednostňuje cval na jednu ruku na jízdárně.Na opačnou ruku se vzpírá cvalu a odmítá navcálat.Už si s ní vážně nevím rady. PROSÍM PORAĎTE! Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?