Diskuze Problémové hříbě

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj. Hlavně se ho nebát :) Skus si ho vzít s mámou(jeho) do stáje nejlíp do boxu :D ;) skus ho chytit a muchlovat,muchlovat.
Ahoj. Doporučuju si s mámou vzít do stáje a muchlovat a muchlovat i když se vzpíná skuste ho vzít za ohlávku a hladit atd když bude hodnej tak mu dát jablíčko. Dělala jsem to u s 4měsíčním hříbátkem čt. Taky se vzpínal a kousal hlavně když bude chtít utect tak ho musíte pořád držet. Postupem času by se to mělo zlepšit :)
Mockrát děkuji.... už je to s ním lepší, plemeno bohužel nevím. Skusila jsem mu ukázat kdo je pánem a zároveň i kamarádem a pomohlo to. Ještě jednou děkuji za radu :)
Tak tady už musí člověk mít zkušenosti, musíš ho vychovat, tak jak chceš ty aby byl. Dělej to tak že když tě kousne okřikniho a dej mu po papuli. ukaž mu kdo je tam pánem.
Ivušška (15.08.2012 09:08:01) napsal: Ahoj. Mám problém s 4 měsíčním hřebečkem. Neustále kouše a vzpíná se proti mě. Jakkoliv se snažím, nic nepomáhá. Strašně ráda bych s ním chtěla začít přirozenou komunikaci. Prosím, poraďte mi. Těžko radit... Jěště když je to hřebeček :-D ... Můžu se zeptat co je to za plemeno? My jsme měli A1/1 hřebce, takže velká radost! :D Měla by ses začít ho vůbec nebát, necítit k němu žádný strach a být "vůdce stáda". Aby si k tobě nic nedovoloval. :DD Dále bych ho učila opravdu "lehké" zvedání kopýtek (hodí se k vyčištění kopyt, podkovář) na povel (aby věděl, co má udělat... Řekneš: Kopýtko. on bude vědět, že jdou na řadu kopyta a bez problému ho sám a dobrovolně dá) a hodně odměňovat, toto je lehký cvik, a hříbě se naučí spolupracovat (něco uděláš, pochválím tě, nic těžkého) ;-) ..
Ahoj. Mám problém s 4 měsíčním hřebečkem. Neustále kouše a vzpíná se proti mě. Jakkoliv se snažím, nic nepomáhá. Strašně ráda bych s ním chtěla začít přirozenou komunikaci. Prosím, poraďte mi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?