Diskuze problémový hafling

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

časem ji musíš donutit bičíkem :) já to taky dělám :) ukaž ji kdo je tu pánem
A nebojí se tam něčeho? Bičíkem ničeho nedosáhneš. Zkus slézt, vést na ruce a po chvilce zase nasednout. Nebo není tam na klus špatný terén? Valach se mě takhle bál klusat po listí, později jsem zjistila, že je tam hnusná bažina zakrytá spadaným listím. A zapracuj na respektu s kobčou, i ze země :-)
Já si myslím že lepší řešení než bič je sesednout a vécd ji v ruce a po chvilce zase nasednout a pokud se to nezlepší tak to párkrát zopakovat a pokud nezabere ani toto tak potom už jedině jíd s bičem.
ahoj, mám takový problém s kobylkou haflinga. Každý týden se o ní jezdím starat a pak na ní jezdím. Kamarád jezdí se mnou na českém teplokrevníkovi (taky kobyla) a já jezdím se Safirkou první. v kroku není žádný problém,ale potom když chceme naklusat tak se najednou zastaví a nechce jít dál potom už to nevydržím a pustím kámoše dopředu a ona se v klusu a cvalu prozměnu tlačí dopředu a někdy se dokonce obě zastaví a otáčí se pryč od cesty kterou chceme jít nejde s nima hnout ale domů skoro běží... poradíte mi prosím co bysme s nima měli dělat? :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?