Diskuze Problémy při přihlašování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Milena (07.02.2011 17:59:36) napsal: Poslední dobu mám problémy s přihlášením na hafiky. Po kliknutí na "přihlásit" se objeví symbol přesýpacích hodin a PC nereaguje skoro minutu. Potom naskočí upozornění, že "Skript v tomto filmu způsobuje zpomalení....." a končí varováním, že pokud nebude skript vypnut, hrozí poškození PC. Nejsem počítačový expert, ale příjde mi, že toto způsobuje reklama v hlavním okně nad hafiky. Samozřejmě uposlechnu a skript vypnu a teprve potom se mohu přihlásit. Mezitím naskočí nějaká podivná reklama, spíše obrazce beze slov. Je to velmi otravné a ztrácím vždy chuť se ještě přihlašovat. Dá se s tím něco dělat? A mají s tím zkušenosti i jiní uživatelé?:-D :-D :-D Věta " skript v tomto filmu ...." mi v poslednií době naskakuje také velmi často, ne při přihlášení, protože se neodhlašuji, ale během navštěvování profilů .... dříve se mi to také neobjevovalo, nevím, čím to je. Někdy mi to ani nejde vypnout a vyhodí mě to úplně ....
Milena (07.02.2011 17:59:36) napsal: Poslední dobu mám problémy s přihlášením na hafiky. Po kliknutí na "přihlásit" se objeví symbol přesýpacích hodin a PC nereaguje skoro minutu. Potom naskočí upozornění, že "Skript v tomto filmu způsobuje zpomalení....." a končí varováním, že pokud nebude skript vypnut, hrozí poškození PC. Nejsem počítačový expert, ale příjde mi, že toto způsobuje reklama v hlavním okně nad hafiky. Samozřejmě uposlechnu a skript vypnu a teprve potom se mohu přihlásit. Mezitím naskočí nějaká podivná reklama, spíše obrazce beze slov. Je to velmi otravné a ztrácím vždy chuť se ještě přihlašovat. Dá se s tím něco dělat? A mají s tím zkušenosti i jiní uživatelé?:-D :-D :-D
Milena (07.02.2011 17:59:36) napsal: Poslední dobu mám problémy s přihlášením na hafiky. Po kliknutí na "přihlásit" se objeví symbol přesýpacích hodin a PC nereaguje skoro minutu. Potom naskočí upozornění, že "Skript v tomto filmu způsobuje zpomalení....." a končí varováním, že pokud nebude skript vypnut, hrozí poškození PC. Nejsem počítačový expert, ale příjde mi, že toto způsobuje reklama v hlavním okně nad hafiky. Samozřejmě uposlechnu a skript vypnu a teprve potom se mohu přihlásit. Mezitím naskočí nějaká podivná reklama, spíše obrazce beze slov. Je to velmi otravné a ztrácím vždy chuť se ještě přihlašovat. Dá se s tím něco dělat? A mají s tím zkušenosti i jiní uživatelé?:-D :-D :-D Já se neodhlašuju a když jdu druhý den na hafíky tak už jsem přihlášená.Víc ti boužel neporadím já počítačům moc nerozumím:-~
Poslední dobu mám problémy s přihlášením na hafiky. Po kliknutí na "přihlásit" se objeví symbol přesýpacích hodin a PC nereaguje skoro minutu. Potom naskočí upozornění, že "Skript v tomto filmu způsobuje zpomalení....." a končí varováním, že pokud nebude skript vypnut, hrozí poškození PC. Nejsem počítačový expert, ale příjde mi, že toto způsobuje reklama v hlavním okně nad hafiky. Samozřejmě uposlechnu a skript vypnu a teprve potom se mohu přihlásit. Mezitím naskočí nějaká podivná reklama, spíše obrazce beze slov. Je to velmi otravné a ztrácím vždy chuť se ještě přihlašovat. Dá se s tím něco dělat? A mají s tím zkušenosti i jiní uživatelé?:-D :-D :-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?