Diskuze Problémy s koňem - moc prosím o radu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Emush =) (15.04.2012 19:29:37) napsal: Ahoj :)) Také mám problém.... :-( Dřív jsme s Ernou dělali dost práce na ruce, byla snaživá, šikovná a docela se s****ředila...Přišla na zavolání, zastavila atd,¨. Jenže jsem bohužel jsem byla cca měsíc mimo, nestíhala jsem a nepracovali jsme... Teď, když jsem se zase rozhodla udělat něco na ruce, bylo to bídné!!! :-( Byla roztěkaná, nevnímala, pokyny nebrala vážně...jako kdybych začala pracovat s dvouletým hřebcem!!! :_( Taky se Vám to někomu stalo podobně? Asi budu muset začít znovu - nebojste to někdo provedl jinak?? Díky za rady i tipy! Ahojky, ano bohužel stalo,nevnímala co po ní chci a musela jsem bohužel začít skoro od začátku :-~ .
Ahoj :)) Také mám problém.... :-( Dřív jsme s Ernou dělali dost práce na ruce, byla snaživá, šikovná a docela se s****ředila...Přišla na zavolání, zastavila atd,¨. Jenže jsem bohužel jsem byla cca měsíc mimo, nestíhala jsem a nepracovali jsme... Teď, když jsem se zase rozhodla udělat něco na ruce, bylo to bídné!!! :-( Byla roztěkaná, nevnímala, pokyny nebrala vážně...jako kdybych začala pracovat s dvouletým hřebcem!!! :_( Taky se Vám to někomu stalo podobně? Asi budu muset začít znovu - nebojste to někdo provedl jinak?? Díky za rady i tipy!
Ahoj, po přečtení tvého problému bych s koníkem začala úplně znova.Ono také záleží,jestli ten koník vůbec něco před těmi 3 lety něco uměl.;-) Takže bych začala, jak píši úplně od začátku jako je práce na ruce (usnadní ti to pak práci v sedle), práci na lonži, pak i práci pod sedlem. Kdyby člověk mohl ten problém vidět bylo by to jednodušší, protože chyba může třeba i někde jinde. Co se týče problému , když potkáš druhého koně, bylo by dobré kdyby jsi měla nějakou kamarádku nebo někoho kdo má koně a mohla by jsi s ním zkoušet příchod a odchod koníka. Samozřejmě po částech,až k úplnému odchodu já měla tentýž problém, když jem někde potkala koně a zdařilo se.
Ahoj, mám problém s koňem ,před měsícem jsem dostala nabídku abych jezdila jedné paní koně ,když jsem se na ně přijela podívat ,paní mi řekla že kůň 2-3roky nebyl ježděný , když si na něj sednu v kroku poslouchá ale jakmile uvidí druhého koně přestane poslouchat a rozběhne se za ním a já ho od něho nemohu dostat, a když ho švihnu bičem začne vyhazovat a jěště víc dělá blbosti , skoušela jsem mu dát gumy ale to se mi ani nerozklusal a pořád dělal kraviny a také se pořád zastavoval a couval ,když se ho snažim něco naučit (např ho to půl hodiny učím)např na lonži po chvilce kdy ho odvážu a sednu si na něj jako kdybych ho to vůbec neučila ,už opravdu nevímm co ještě vyzkoušet... proto prosím o radu ,děkuji;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?