Diskuze Problémy s uši

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

možná to má z toho, že mu na uši foukal ledový vítr a ze zimy se jí udělaly stroupky. Radši bych doporučovala veterináře, který ti předepíše mastičku. :)
Bábina (17.06.2011 20:43:27) napsal: Na stroupky v uších pokuď jou zaschlé je dobrá měsíčková mast,ne indulona,promazat,pokud to kočička vydrží a stroupky pomalu upadnou.Nelezla někde keřem,nebo nějakám jedovatým býlím?Jinak lze také namočit smotek vaty nebo mulu do šalvějového čaje a mírně sproupky smotkem poťukat.
Mája a spol... (02.05.2011 17:19:56) napsal: Ahoj moje kočička začala mít na ouškách stroupky a hodně ji to bolí nemůžu jí na to ani šáhnou.Nevíte co to může být po případě jaké léky jsou na to vhodné?? děkuji
Mája a spol... (02.05.2011 17:19:56) napsal: Ahoj moje kočička začala mít na ouškách stroupky a hodně ji to bolí nemůžu jí na to ani šáhnou.Nevíte co to může být po případě jaké léky jsou na to vhodné?? děkuji Ahojky Majo, mě pomohlo na ušní svrab Audiron od firmy energie jsou to bilinky, nejdříve jsem veterináře a půl roku a nic, taky jsme měli u jednoho kocoura strupy ale to bylo něco jako prach, tak jen chvilku
Dobrý den, nám na ušní svrab pomohly bylinky od firmy energie Audiron, ale trvalo to tři měsíce, poněvač mám tři kočičky a nejdříve veterináři kapky a stronghol a pořád nic a to 6 měsíců ale ani se jim tyto léky nelíbily
Ahoj moje kočička začala mít na ouškách stroupky a hodně ji to bolí nemůžu jí na to ani šáhnou.Nevíte co to může být po případě jaké léky jsou na to vhodné?? děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?