Diskuze Problémy s vyjížďkama

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kačík Čapková (28.10.2014 17:43:37) napsal: Dobrý den, v současné době jezdím koníka vyřazeného z dostihů (přetržená šlacha) a je to fajnovej koník jenže když jedeme ven tak vždy na tom samém místě začne dělat bordel(vzpíná se a prostě na něm jde vidět že tam nejde) Přemýšlela jsem jestli nemá na to místo nějakou špatnou vzpomínku ale předchozí jezdci tam s ním nikdy nejezdili . Zkoušela jsem to tam s ním procházet jenom na ohlávce a dělá to pořád. Nechala jsem ho i vyšetřit jestli neni nemocnej nebo tak ale je naprosto zdravej . Nevíte co s nim? Mimochodem , jinak to je milionovej koník a nikdy bych ho nevyměnila ale tohle mě už unavuje .Neví někdo proč by to mohl dělat? Díky Jestli to děla jenom na jednom místě tak by asi bylo nejlepší se mu vyhýbat...před nedávnem jsem četla články o koňské telepatii a tam byly i diskuze a lidé psali,že se jejich koníci vyhýbali některým místům a nakonec se zjistilo , že tam někdo umřel....Nebo bych ještě zkusila , jet ve předu s koňským kamarádem,který se toho místa nebojí a on jej bude možná následovat.A když pojedete kolem toho místa tak si myslet,že pojedete dál a on bude hodný jako beránek a možná to pomůže... Tak přeji hodně štěstí :)
Dobrý den, v současné době jezdím koníka vyřazeného z dostihů (přetržená šlacha) a je to fajnovej koník jenže když jedeme ven tak vždy na tom samém místě začne dělat bordel(vzpíná se a prostě na něm jde vidět že tam nejde) Přemýšlela jsem jestli nemá na to místo nějakou špatnou vzpomínku ale předchozí jezdci tam s ním nikdy nejezdili . Zkoušela jsem to tam s ním procházet jenom na ohlávce a dělá to pořád. Nechala jsem ho i vyšetřit jestli neni nemocnej nebo tak ale je naprosto zdravej . Nevíte co s nim? Mimochodem , jinak to je milionovej koník a nikdy bych ho nevyměnila ale tohle mě už unavuje .Neví někdo proč by to mohl dělat? Díky
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?