Diskuze Proč?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Když jsem se chtěla zeptat v poradně tak mi to nešlo,opravdu si myslím že by se to mělo zrušit!Když se chce člověk na něco zeptat tak nemůže?! Tohle se mi fakt nelíbí!8-} 8-}
Kája (10.07.2014 11:32:03) napsal: Když jsem se chtěla zeptat v poradně tak mi to nešlo,opravdu si myslím že by se to mělo zrušit!Když se chce člověk na něco zeptat tak nemůže?! Tohle se mi fakt nelíbí!8-} 8-} Je tam napsané, že otázka stojí 100 bodů. Mě se naopak poradna na hafících líbí. :-D
Také se chci zeptat "Proč?"...Jsem tu relativně nová, snažím se dát do kupy profil svého hafa nevím proč mi to neukazuje jeho fotku, když už je to rozhodně mnohem více než jen "pár minut", za které se mají změny projevit. Fotky do galerie se mi normálně nahráli, ale ta u profilu psa, která se zobrazuje např. v diskusích, se mi neobjevuje, přestože do galerie se mi promítla víckrát (zkoušela jsem nahrávat znovu, když se to po asi půl hodině neprojevilo)...Můžete mi někdo z adminů poradit, kde dělám chybu? A prosím "blbuvzdorně":-D co se týče techniky trošku pomaleji chápu:-D
Dobrý den, nejde Vám položit otázku zřejmě proto, že její položení "stojí" 100 bodů a Vy máte na účtu jen 36 bodů. Kája (10.07.2014 11:32:03) napsal: Když jsem se chtěla zeptat v poradně tak mi to nešlo,opravdu si myslím že by se to mělo zrušit!Když se chce člověk na něco zeptat tak nemůže?! Tohle se mi fakt nelíbí!8-} 8-}
Co konkrétně vám nejde? Otázky nám do poradny normálně přibývají, takže s vložením by neměl být problém.. Kája (10.07.2014 11:32:03) napsal: Když jsem se chtěla zeptat v poradně tak mi to nešlo,opravdu si myslím že by se to mělo zrušit!Když se chce člověk na něco zeptat tak nemůže?! Tohle se mi fakt nelíbí!8-} 8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?