Diskuze Proč ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já tady mám všechny svoje zvířátka ,ale imaginární by taky byla dobrá!!A třeba by tady byla i nabídka fotek!!
kdfyž nahráváme fotky tak to jde děsně pomalu a taky nějak podivně, že jo? Bo to dělá jeniom mě?:-´(
Jak tak koukám,tak už těch vymyšlených profilů je celkem dost. :D Je to trapné...
Myslím si že lidé ani neví na kolik arab či frízan přijde,pohybujeme se ve statisících,jak k tomu přijdou ti kteří koně skutečně milují,ne pro krásu ale protože to je jejich společník?
a co když koně nemáš a mít nemůžeš???????
Tak je únor a v top 100 jsou stále vymyšlené koně..Jediný rozdíl? Už mizí virtuální a opět se tady lže,podvádí a dělají se z vymyšlených koní skuteční..Už mě to tady unavuje..A i když majitele smyšleného profilu člověk upozorní,reakce žádá..jako že dokud byli v top 100 i virtuální,alespoň se tady nelhalo..Virtuálních stájí j dost,proč tady tyhle lži a podvody tolerovat?
zkus si změnšit fotečky .. já když je dám z foťáku do PC, maj asi dva mega .. takže si je zmenšim třeba na 500 Kb ;-)
to je dobrý nápad ale soutěže jen pro reálné :o);-)
Nejvíc šílím z imaginárních koní,o kterých tvrdí,že je zkutečný. Viz profil Sheron. Je to k smíchu a nechápu proč to ta holka dělá. Stačí se pořádně podívat na fotky a pak si přečíst popisek..měří 60 cm,ale na obrázku je velký kůň..:D :D :D Ale když jí to baví..
Taky si myslím, já mám u všech koníků mazlů, aj psů fotky svoje.. Potom bych nerada nahrávala fotky znovu:) Ahojky:D
Jo,to by bylo suptr mít tady imagiární koníky a co takhle psy a kočky? Já psobně bych si sem vymyšleného nedala, mám jenom ty p které se starám nebo tak, imagiárni je lepší mít na virtuálních szájích ne?!
Protože tohle je něco jako virtuální stáj.Měli by tu být jak virtuální tak reální koně a to už je jedno.
Ahoj všem, od konce února bude spuštěna upravená verze webu, kde top 100 bude pouze pro skutečné koně a virtuální profily budou více odlišeny od skutečných. Doufám, že to takto všem bude vyhovovat. Adminka Kamila
a když nemáš vlastního koně tak to není naše věc nebo běž na virtuální stáje jak už to tu je několikrát napsané
tak je virtuální stáj...ale už se mi to tady nechce řešit...Je to zbytečné,nad profilem si sice vymyšlené koně mají umístit cedulku virtuální,ale spousta si jich to tam stejně nedá...Je to zbytečné a podle toho to tady taky vypadá. Jedinná rozvinutá diskuze je tady na tohle téma.. Ostatní témata jsou mrtvá,nebo žádná,co by tady taky virtuální majitel mohl psát:D Když čtu ty deníčky,jak ráno vztanou a nakrmí,je..bože,bože:D Virtuálních stájí je mnoho,tady to je jeden z mála portálu pro zvířata,nevím proč se zněj stává opět virtuální..ale tak,hlavní je návštěvnost:D :D
.... virtualnich staji, sam v jedne jsme, idykzh amm koniky, a je jich nespocetne treba VJKKS je vyborna staj, nic se tam nepalti jak treba na jinych, napr na ufonovi si to musite platit, hasuje se tam v soutezich smskama.... podle me smazat nerealne kone!!!
Prosím o trochu shovívavosti při procházení profilů na Konicci.cz, s vymyšlenými a nereálnými profily koníků jsme počítali a když to nepřekročí únosnou mez, necháme je tu. Přeci jen, ne každý může mít doma koníka ;) Možná by spíš bylo dobré profily koní rozdělit na reálné a imagirnání, přičemž by to bylo na první pohled rozeznatelné. Co vy na to?
Ahoj chtěla bych se zeptat proč tu má tolik lidí profily se staženými fotkami z internetu a u toho má napsáno:"takového koně bych si přál/a"apod. já si myslím že tady mají být skuteční koníci ne?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?