Diskuze Proč 5 kostiček?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím:)) Když projíždím profily a hodnotím, sjíždím dolů a koukám kdo hodnotil. Samozřejmě každý dává 5 hvězdiček. Zatím jsem neviděla nikoho kdo by dal 1 kost. Tak na co máme potom 5 kostí??
Jessica (14.10.2010 11:12:09) napsal: Já v tom vidím hlavně to, že každý pes/kočka (a nebo i jiné zvíře) je krásné, proto plný počet. nebo honba do TOP 100.. kliknu na plnej počet a oni mi to oplatí a tak budu mít šanci něco získat... virtuální pohár... :D
Simi Zelinová (05.10.2010 16:27:00) napsal: Zdravím:)) Když projíždím profily a hodnotím, sjíždím dolů a koukám kdo hodnotil. Samozřejmě každý dává 5 hvězdiček. Zatím jsem neviděla nikoho kdo by dal 1 kost. Tak na co máme potom 5 kostí?? Já v tom vidím hlavně to, že každý pes/kočka (a nebo i jiné zvíře) je krásné, proto plný počet.
Úplně souhlasím s uživatelem ZLATIČKO ,radči se jdi vyběhat s jorkšírkem nebo si tady najdi kamarády a sepiš ze zážitky do deníčku. Nevidim důvod proč dávat méně než 5 kostiček.
Simi Zelinová (05.10.2010 16:27:00) napsal: Zdravím:)) Když projíždím profily a hodnotím, sjíždím dolů a koukám kdo hodnotil. Samozřejmě každý dává 5 hvězdiček. Zatím jsem neviděla nikoho kdo by dal 1 kost. Tak na co máme potom 5 kostí?? Pokud chceš dát někomu jednu kostičku, tak ji raději nedávej, nekostičkuj !!!!! a běž s pejskem ven a nebo napiš dlouhý deníček, to si radi kamarádi přečtou a pobaví se, určitě to bude zábavnější pro Tebe, než rozlobit sběratele kostiček.;-) ;-) ;-) ;-) :-DD :-DD :-DD :-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?