Diskuze Proč jsou soutěže na haficích lepší než tady na micinách?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Anioro, každý uvítá jako cenu něco jiného. Na Hafici.cz je více cen, protože je tam více profilů psů a více registrovaných uživatelů než na Miciny.cz (cca trojnásobně). Tedy aby to bylo alespoň trochu fér z hlediska pravděpodobnosti výhry. ♥Aniora a mazlíčci♥ (10.09.2013 15:16:15) napsal: Zdravím, možná se Vám to možná taky zdá, a nebo nezdá, ale mě přijdou soutěže na haficích bohatší než tady na micinách. A taky je velký rozdíl i v místech. Na hafikovských fotosoutěžích jsou např. až deset míst a na micinách jen pět. Tohle já vůbec nechápu, a je to smutné. Moc ráda bych uvítala v cenách, taky nějaké kvalitní vzorečky pro kočky. 8-}
Dobrý den, nevím jestli si toho někdo všiml, ale tentokrát od profilu "jitka" na prvních čtyřech místech jsou nahrané po dvou stejných fotografiích. Pravděpodobně omylem, nicméně je to neregulérní. Něco podobného je na hafíkách na jiných pořadových místech od jiných uživatelů. Chápu, že jde nejen o dárky pro své miláčky, ale i o body. Přesto: kontroluje to prosím, někdo? Děkuji za odpověď.
Askáskovi (12.09.2013 16:05:47) napsal: Dobrý den, nevím jestli si toho někdo všiml, ale tentokrát od profilu "jitka" na prvních čtyřech místech jsou nahrané po dvou stejných fotografiích. Pravděpodobně omylem, nicméně je to neregulérní. Něco podobného je na hafíkách na jiných pořadových místech od jiných uživatelů. Chápu, že jde nejen o dárky pro své miláčky, ale i o body. Přesto: kontroluje to prosím, někdo? Děkuji za odpověď. Dobrý den, nemusíte se bát, výsledné pořadí fotografií určují admini portálu, k hlasování uživatelů pouze přihlížejí. Stejné fotografie sice nepromazáváme, ale zároveň je při vyhodnocování nebereme na zřetel :-)
Radka (12.09.2013 21:20:06) napsal: Dobrý den, nemusíte se bát, výsledné pořadí fotografií určují admini portálu, k hlasování uživatelů pouze přihlížejí. Stejné fotografie sice nepromazáváme, ale zároveň je při vyhodnocování nebereme na zřetel :-) Zdravím, můžu vědět proč stejné fotografie nemažete? Proč neberete na zřetel, že spoustě lidí takové jednání ještě vadí?
Dušan (14.09.2013 11:46:55) napsal: Zdravím, můžu vědět proč stejné fotografie nemažete? Proč neberete na zřetel, že spoustě lidí takové jednání ještě vadí? Protože je to spousta zbytečné práce, která by stejně neovlivnila výsledky soutěže.
Zdravím, možná se Vám to možná taky zdá, a nebo nezdá, ale mě přijdou soutěže na haficích bohatší než tady na micinách. A taky je velký rozdíl i v místech. Na hafikovských fotosoutěžích jsou např. až deset míst a na micinách jen pět. Tohle já vůbec nechápu, a je to smutné. Moc ráda bych uvítala v cenách, taky nějaké kvalitní vzorečky pro kočky. 8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?