Diskuze Proč mi ji chcou prodat?!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ach jo, taky se Vám stalo, že Vám prodali milovanýho koníka? Mě jo :( a teď mi chcou prodat novou lásku - to je nefééér :-(
Mně se to stalo dvakrát, vychovali a obsedli jsme valáška Pedra a klisničku Andělu. Loni o prázninách prodali "mého" Pedra (do Německa), protože si majitel koupil dvě kobylky a neměl pro ně místo... A letos o prázdninách prodal zase ségry Andělku (někam k Rokycanům)- dojezdili jsme a že půjdem domů, najednom přijel převozník a my jsme se ptali jestlí ji prodává a on nám jenom v klidu řekl "no už to tak asi bude, ale stejně jí asi nenaloží do přepravníku" a tak jsme doufali, bohužel marně, kupci byli vybaveni - přivezli si oblbovací injekci, tak jsme přišli o další lásku. Ještě dneska na Pedra i Andělku myslím a kolikrát i pobrekávám, ale vidět je jak si stoupají a blbnou, utíkají a bojí se(ani jeden neuměl do převozníku) co se snimi bude dít...Majitel nám zkazil už druhé prázdniny, a jelikož jsme letos obsedli další klisničku tak už jenom čekáme kdy někdo přijde a odveze si i ji.. :(
Uživatel53396 (02.07.2010 15:25:08) napsal: Ach jo, taky se Vám stalo, že Vám prodali milovanýho koníka? Mě jo :( a teď mi chcou prodat novou lásku - to je nefééér :-( Ahoj,no mě se to stalo už 2x. Skoro to vypadalo,že přijdu i o třetího koníka,ale nakonec to dopadlo přesně naopak. Moc držím palečky,aby ti to taky dopadlo dobře :-)
V naší stáji na nás byla zlá majitelka- křičela na nás atd., a jediný důvod proč jsem tam byla, byla ona- moje Borůvka. A jedno přjdu a je pryč. A já taky odešla. Konec šmitec. Každý má svůj příběh. Život jde dál ale já pořád brečím a čekám že se objeví. >-| Nesnáším ldi kteří ti prodají "tvého" koně a neřeknou to
Uživatel53396 (02.07.2010 15:25:08) napsal: Ach jo, taky se Vám stalo, že Vám prodali milovanýho koníka? Mě jo :( a teď mi chcou prodat novou lásku - to je nefééér :-( Taky se mi to stalo před 2 ro´ky. Vrátila jsem se z jezdeckého kurzu s tím,že zbytek prázdnin si užiuju jenom s ní. Přišla jsem s horou mrkví a nvidím prázdný box..Co se stalo?..je prodaná předevčírem ji odvezli. :(
Uživatel53396 (02.07.2010 15:25:08) napsal: Ach jo, taky se Vám stalo, že Vám prodali milovanýho koníka? Mě jo :( a teď mi chcou prodat novou lásku - to je nefééér :-( Už to tak prostě bývá. Mě se to taky stalo, když jsem chodila do jedné stáje. Jezdila jsem koně, který mě všechno naučil, od klusání až po skákání a pak, když jsem tam jednoho dne přišla, byl pryč. Od té doby jsem už nikdy ve stáji neměla oblíbeného koně. Teď mám svého a vím, že mi už zůstane.;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?