Diskuze Proč na otázky o výchově psa odpovídá veterinář a ne někdo, kdo výchově psů rozmí???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (27.06.2010 12:09:34) napsal: Jak zde již bylo řečeno - Když uživatel ŠPATNĚ zařadí otázku do sekce veterina, tak do této sekce mají přístup pouze veterináři, tedy jediné, kdo jim může odpovědět je zase veterinář. Když chce uživatel odpověď ohledně výcviku a výchovy, má otázku vložit do poradny kynologické (jak je tam dostatečně popsáno). Hele, nepsala jsem sem taky náhodo příspěvek? A že by záhadně zmizel?
Kate (03.07.2010 10:01:18) napsal: To si asi psala do té druhé vééélmi podobné diskuze (spíš stejné). Zde jsem nic nemazala. Aha, proto se mi zdálo, že jsem tady taky psala.
Tak jsem zase po dlouhé době pročetla odpovědi v tématu Výchova. 12.7. tam jistá paní doktorka radí opět trestání temperamentního štěněte BITÍM!!! novinami a odesíláním na místo. Kde pro Boha, páni doktoři, na podobné praktiky chodíte???? Moc Vás prosím, neraďte lidem takovéhle hlouposti. Pes se přece nebije čímkoli, stejně jako se nevyškubává na obojku ani se na psa neřve. Copak chcete, aby lidé vychovali ze svých psů neurotiky??? Psa je potřeba vychovat, ale trestáním to přece nejde. A když už je nutné k trestu přistoupit, je dost lepších způsobů, jak psovi vysvětlit, že tohle dělat nemá. Bez bití, sprejových obojků, odesílání na místo (když tam budu psa posílat z trestu, asi to nebude místo, kde se bude cítit dobře a bude tam rád odpočívat, že?) a bez používání donucovacích prosředků. Pejskové by vám byli vděčni a majitelé taky.
To si asi psala do té druhé vééélmi podobné diskuze (spíš stejné). Zde jsem nic nemazala. Jessica (03.07.2010 09:56:30) napsal: Hele, nepsala jsem sem taky náhodo příspěvek? A že by záhadně zmizel?
Jak zde již bylo řečeno - Když uživatel ŠPATNĚ zařadí otázku do sekce veterina, tak do této sekce mají přístup pouze veterináři, tedy jediné, kdo jim může odpovědět je zase veterinář. Když chce uživatel odpověď ohledně výcviku a výchovy, má otázku vložit do poradny kynologické (jak je tam dostatečně popsáno). Scylla (27.06.2010 09:58:20) napsal: Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, proč na dotazy o výchově psů a štěníků odpovídají veterináři? Výchova psa je o něčem úplně jiném než je péče o jeho zdravotní stav. Bohužel vetové ve většině případů radí takové věci, že soudnému člověku vstávají vlasy. Například rada o 6 týdenním kousající štěněti, kdy ho majitel za to bije a přitlačuje k zemi a vet mu jeho postup odsouhlasí....., to je mimo veškerý slušný komentář. Opravdu by se na Hafíkách nenašel někdo, kdo by dokázal poradit tazateli, jak s pejskem v klidu a v pohodě žít a užívat si společného života, aby neradil nesmysly ve stylu Polepšovny mazlíčků?? Prosím......
Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, proč na dotazy o výchově psů a štěníků odpovídají veterináři? Výchova psa je o něčem úplně jiném než je péče o jeho zdravotní stav. Bohužel vetové ve většině případů radí takové věci, že soudnému člověku vstávají vlasy. Například rada o 6 týdenním kousající štěněti, kdy ho majitel za to bije a přitlačuje k zemi a vet mu jeho postup odsouhlasí....., to je mimo veškerý slušný komentář. Opravdu by se na Hafíkách nenašel někdo, kdo by dokázal poradit tazateli, jak s pejskem v klidu a v pohodě žít a užívat si společného života, aby neradil nesmysly ve stylu Polepšovny mazlíčků?? Prosím......
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?