Diskuze proč nejdou nahrávat nové obrázky?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Musím se připojit k Ivance také mi nejdou nahrávat nové fotografie ..zkoušela jsem všechny profily...dokonce jsem zmenšila i foto že by bylo velké.?.?.ale nejde...prosím o vysvětlení nebo nápravu. Děkuji Cituska
JE TO UŽ DELŠÍ DOBU,BUĎ NEJDOU NAHRÁVAT OBRÁZKY-UŽ ASI TÝDEN A HLEDÁNÍ DÁREČKŮ -DNES U KONÍKŮ NEJDE.PROSÍM O NÁPRAVU .DĚKUJI IVANKA
Hanko, děkujeme za tip. :) °ღ Hanka ღ° (28.03.2017 14:23:52) napsal: a můžou být i gifové - hýbací jako dřív...bylo to veselejší;-)
Tak já dám tip do bonus programu jestli nevadí ;-D ;-D . https://www.spokojenypes.cz/zchutnovadlo-na-granule-mapes-70-g/
Libor (19.05.2017 08:49:33) napsal: Dobrý den Hano. Ano, máte pravdu, některým lidem se to správně nenačítá - podle toho jaký mají webový prohlížeč a zda promazávají svůj cach. Soubor je tam uložen a ostatní ho vidí, ale Vám vpodstatě připadá, že tam není, protože se správně na Vašem prohlžeči nenačte. --- definice: Internetové prohlížeče obvykle mají svoji mezipaměť (cache). Ta slouží k tomu, aby se urychlil proces načtení stránek. Může to však vést i k tomu, že neuvidíte změnu obsahu, kterou jste provedli u své stránky. Stane se to z důvodu, že prohlížeč načte neauktální verzi ze své paměti na Vašem pevném disku a tím pádem se nezobrazí aktuální verze ze serveru. V tomto případě je nutné mezipaměť (cache) vypráznit nebo aktualizovat Vynucení aktualizace: ve většině prohlížečů funguje kombinace kláves CTRL+F5. Stačí tedy otevřít požadovanou stránku, držet CTRL a zmáčknout klávesu F5. Tím se stránka aktualizuje a zároveň tím vynutíte i aktualizaci cache. --- Víme o pár lidech, kterým se to zobrazuje špatně jako Vám, včera jsme strávili celý den s programátorem na tom, abychom to zkusili odstranit všem. Snad se nám to během pár dní podaří, protože musíme ručně na serveru najít místo, kde se tento problém vyskytuje a zabere to hodně času. Snad pomůže výše uvedené promazání cache na Vašem prohlížeči, případně naše oprava, na které pracujeme. Přejeme pěkný den a děkujeme za strpení Libor Dobré ráno, Libore! Děkuji za radu, pomohlo to.;-) :-)
Dobrý den Hano. Ano, máte pravdu, některým lidem se to správně nenačítá - podle toho jaký mají webový prohlížeč a zda promazávají svůj cach. Soubor je tam uložen a ostatní ho vidí, ale Vám vpodstatě připadá, že tam není, protože se správně na Vašem prohlžeči nenačte. --- definice: Internetové prohlížeče obvykle mají svoji mezipaměť (cache). Ta slouží k tomu, aby se urychlil proces načtení stránek. Může to však vést i k tomu, že neuvidíte změnu obsahu, kterou jste provedli u své stránky. Stane se to z důvodu, že prohlížeč načte neauktální verzi ze své paměti na Vašem pevném disku a tím pádem se nezobrazí aktuální verze ze serveru. V tomto případě je nutné mezipaměť (cache) vypráznit nebo aktualizovat Vynucení aktualizace: ve většině prohlížečů funguje kombinace kláves CTRL+F5. Stačí tedy otevřít požadovanou stránku, držet CTRL a zmáčknout klávesu F5. Tím se stránka aktualizuje a zároveň tím vynutíte i aktualizaci cache. --- Víme o pár lidech, kterým se to zobrazuje špatně jako Vám, včera jsme strávili celý den s programátorem na tom, abychom to zkusili odstranit všem. Snad se nám to během pár dní podaří, protože musíme ručně na serveru najít místo, kde se tento problém vyskytuje a zabere to hodně času. Snad pomůže výše uvedené promazání cache na Vašem prohlížeči, případně naše oprava, na které pracujeme. Přejeme pěkný den a děkujeme za strpení Libor Askáskovi (19.05.2017 08:04:34) napsal: Včera jsem se ptala, proč nejdou nahrát fotky nebo proč nejsou vidět, později během dne se ukázalo, že i my je vidíme a nejenom někteří uživatelé. Děkuji! ¨ Hana
Včera jsem se ptala, proč nejdou nahrát fotky nebo proč nejsou vidět, později během dne se ukázalo, že i my je vidíme a nejenom někteří uživatelé. Děkuji! ¨ Hana
Dobrý den, problém s nahráním fotek jak na micinách tak na hafíkách poněkud přetrvává - můžete s tím prosím něco udělat? nejsem sama, kdo nemůže nahrát fotečky našich zvířátek. Děkuji Hana
Libor (27.03.2017 21:55:45) napsal: Dobrý den, bohužel se při nastavování nového serveru naskytly problémy a jeden znich jsou právě obrázky, které se správně nenahrály na nový server. Snažíme se problém, co nejrychleji vyřešit a prosíme Vás o strpení, Děkuji Libor a můžou být i gifové - hýbací jako dřív...bylo to veselejší;-)
Libor (27.03.2017 21:55:45) napsal: Dobrý den, bohužel se při nastavování nového serveru naskytly problémy a jeden znich jsou právě obrázky, které se správně nenahrály na nový server. Snažíme se problém, co nejrychleji vyřešit a prosíme Vás o strpení, Děkuji Libor
Dobrý den, bohužel se při nastavování nového serveru naskytly problémy a jeden znich jsou právě obrázky, které se správně nenahrály na nový server. Snažíme se problém, co nejrychleji vyřešit a prosíme Vás o strpení, Děkuji Libor Ivanka (27.03.2017 18:06:57) napsal: VĚRKO,TY JSI OŘEZÁVALA A JÁ JAKO BLBÁ PŘIKUPOVÁVALA -ZVLÁDLA JSEM 100 OBRÁZKŮ PŘIKOUPIT A NENAHRAJI UŽ DELŠÍ DOBU NIC.
cituska (24.03.2017 21:00:59) napsal: Musím se připojit k Ivance také mi nejdou nahrávat nové fotografie ..zkoušela jsem všechny profily...dokonce jsem zmenšila i foto že by bylo velké.?.?.ale nejde...prosím o vysvětlení nebo nápravu. Děkuji Cituska VĚRKO,TY JSI OŘEZÁVALA A JÁ JAKO BLBÁ PŘIKUPOVÁVALA -ZVLÁDLA JSEM 100 OBRÁZKŮ PŘIKOUPIT A NENAHRAJI UŽ DELŠÍ DOBU NIC.
Uživatel Jana (26.03.2017 15:39:33) napsal: I já se připojuji k Ivnce a Citušce a čekám tak na vysvětelní proč nejdou nahrávat nové fotečky. Děkuji Betynka DĚKUJI KAMARÁDKO.ONO TO NEJDE UŽ DELŠÍ DOBU.
Dobrý den všem, moc se omlouváme za technické problémy. Nahrávání fotek nyní nefunguje, ani administrátorům. Máme chybu na serveru, kterou se pokoušíme napravit a věříme, že v zítřejších odpoledních hodinách to znova naběhne. Díky za strpení a přejeme krásný den, Uživatel Jana (26.03.2017 15:39:33) napsal: I já se připojuji k Ivnce a Citušce a čekám tak na vysvětelní proč nejdou nahrávat nové fotečky. Děkuji Betynka
I já se připojuji k Ivnce a Citušce a čekám tak na vysvětelní proč nejdou nahrávat nové fotečky. Děkuji Betynka
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?