Diskuze Proč nejsou přátele k rozeznání - divná změna!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Taky se přikláním k původnímu provedení profilů. Proč třeba nejde uspořádat pořadí zvířecích profilů na stránkách majitele?
- přímo tedy zírám na to "vylepšení" !!! Doufám,že to admini vrátí do původního stavu!!!!8-} 8-}
TAKY JSEM PRO,TOHLE NENI PŘEHLEDNÝ A JE TO DOST ROZMAZANÝ!!!!
HOBÝČEK A BONÍČEK (28.12.2010 22:13:21) napsal: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Po dlhšej úvahe musím napísať zmena je niekedy dobrá ale z tohto som rozčarovaná mýlim sa zdržuje ma to a vôbec sa mi nepáči keby ste prosím Vás vrátili nám posledné úpravy portálu aké boli viem že niektorí kričali po zmene ale nie všetci sme počítačoví machri a nie každý je fenomén fotky priatelov sú rozmazané a každý sa snaží si tie svoje fotky krášliť dakujem
Naprosto s Tebou souhlasím. Jedná se o kosmetické úpravy, ale zásadní věci se neřeší. Myslím, že společnost MITON by si měla platit fundovanějšího programátora. \Dušan (29.12.2010 11:39:11) napsal: No nazdar! Jistě je to nedodělek a ještě dojde ke změně, ale takhle se to opravdu dělat nedá! Navíc jde spíše o kosmetické úpravy, někdy dělané na náhodu. Bude se líbit, nebude?8-} Co takhle anketu, zda takovou úpravu někdo chce a také si to před spuštěním vyzkoušet? Nač ten spěch? Jen to nazlobí spoustu lidí a pro některé je to poslední kapka a odcházejí. To je ohromná škoda a je to zbytečné! Píši to sem, protože u micin je situace stejná, zde je ale diskuse živější. Apropo, když už jsem u diskuse, nebylo by třeba dobré, když tam něco napíšeme, aby autor dostal vyrozumění, že do tématu mu někdo odepsal a nemusel by diskusi stále otevírat? Myslím, že by to bylo smysluplnější, než zpráva o dárečku. Navíc může přijít odpověď, která je cenná, ovšem tazatel se to nedozví, protože jej přestane bavit neustále diskusi rozklikávat. Na micinách se ptají kde vložit pohádky, když lze jen příběhy. Proč nejde vložit přímo do pohádek, když tam ta sekce je? Proč jsou v příbězích publikovány "články" z několika vět? A opět, co takhle info, že někdo napsal k článku komentář? A co hodnotit články (uživatelem jednorázově) a jak už jsem psal seřazovat podle toho či onoho? Mazat nekompromisně ty, co ... však víme! Soutěže uživatelů v duchu fair play, jasná pravidla, "něco splňuješ = můžeš se účastnit", soutěže vítězů různých kategorií (TOP ;-) :-DD ) Nebo udělat sekci nápověda či časté dotazy pro nováčky, co, kde, jak? Narozeniny? Dle mne krok zpátky. Je sice fajn, že se objeví náhledy profilů, ne každý si to ale rozklikne a pak opomene = zbytečné rozladění. Někdy méně znamená více. Atd. atd, jistě by se sešlo a sejde spousta dobrých nápadů! Všechno si to shromáždit, promyslet a udělat změnu jen jednou za čas!
Dušan (29.12.2010 11:39:11) napsal: No nazdar! Jistě je to nedodělek a ještě dojde ke změně, ale takhle se to opravdu dělat nedá! Navíc jde spíše o kosmetické úpravy, někdy dělané na náhodu. Bude se líbit, nebude?8-} Co takhle anketu, zda takovou úpravu někdo chce a také si to před spuštěním vyzkoušet? Nač ten spěch? Jen to nazlobí spoustu lidí a pro některé je to poslední kapka a odcházejí. To je ohromná škoda a je to zbytečné! Píši to sem, protože u micin je situace stejná, zde je ale diskuse živější. Apropo, když už jsem u diskuse, nebylo by třeba dobré, když tam něco napíšeme, aby autor dostal vyrozumění, že do tématu mu někdo odepsal a nemusel by diskusi stále otevírat? Myslím, že by to bylo smysluplnější, než zpráva o dárečku. Navíc může přijít odpověď, která je cenná, ovšem tazatel se to nedozví, protože jej přestane bavit neustále diskusi rozklikávat. Na micinách se ptají kde vložit pohádky, když lze jen příběhy. Proč nejde vložit přímo do pohádek, když tam ta sekce je? Proč jsou v příbězích publikovány "články" z několika vět? A opět, co takhle info, že někdo napsal k článku komentář? A co hodnotit články (uživatelem jednorázově) a jak už jsem psal seřazovat podle toho či onoho? Mazat nekompromisně ty, co ... však víme! Soutěže uživatelů v duchu fair play, jasná pravidla, "něco splňuješ = můžeš se účastnit", soutěže vítězů různých kategorií (TOP ;-) :-DD ) Nebo udělat sekci nápověda či časté dotazy pro nováčky, co, kde, jak? Narozeniny? Dle mne krok zpátky. Je sice fajn, že se objeví náhledy profilů, ne každý si to ale rozklikne a pak opomene = zbytečné rozladění. Někdy méně znamená více. Atd. atd, jistě by se sešlo a sejde spousta dobrých nápadů! Všechno si to shromáždit, promyslet a udělat změnu jen jednou za čas! Vesměs s tebou souhlasím. Taky jsem psala adminovi, jestli by nešlo udělat diskuze přehlednější (dodělat podsekce nebo něco podobného - bylo navrženo i štítkování, což by taky bylo ok), ale stále nic. A myslím si, že by bylo dobré zapracovat na úpravě diskuze, než stále měnit něco na profilech, když sem chodí dost lidí.
No nazdar! Jistě je to nedodělek a ještě dojde ke změně, ale takhle se to opravdu dělat nedá! Navíc jde spíše o kosmetické úpravy, někdy dělané na náhodu. Bude se líbit, nebude?8-} Co takhle anketu, zda takovou úpravu někdo chce a také si to před spuštěním vyzkoušet? Nač ten spěch? Jen to nazlobí spoustu lidí a pro některé je to poslední kapka a odcházejí. To je ohromná škoda a je to zbytečné! Píši to sem, protože u micin je situace stejná, zde je ale diskuse živější. Apropo, když už jsem u diskuse, nebylo by třeba dobré, když tam něco napíšeme, aby autor dostal vyrozumění, že do tématu mu někdo odepsal a nemusel by diskusi stále otevírat? Myslím, že by to bylo smysluplnější, než zpráva o dárečku. Navíc může přijít odpověď, která je cenná, ovšem tazatel se to nedozví, protože jej přestane bavit neustále diskusi rozklikávat. Na micinách se ptají kde vložit pohádky, když lze jen příběhy. Proč nejde vložit přímo do pohádek, když tam ta sekce je? Proč jsou v příbězích publikovány "články" z několika vět? A opět, co takhle info, že někdo napsal k článku komentář? A co hodnotit články (uživatelem jednorázově) a jak už jsem psal seřazovat podle toho či onoho? Mazat nekompromisně ty, co ... však víme! Soutěže uživatelů v duchu fair play, jasná pravidla, "něco splňuješ = můžeš se účastnit", soutěže vítězů různých kategorií (TOP ;-) :-DD ) Nebo udělat sekci nápověda či časté dotazy pro nováčky, co, kde, jak? Narozeniny? Dle mne krok zpátky. Je sice fajn, že se objeví náhledy profilů, ne každý si to ale rozklikne a pak opomene = zbytečné rozladění. Někdy méně znamená více. Atd. atd, jistě by se sešlo a sejde spousta dobrých nápadů! Všechno si to shromáždit, promyslet a udělat změnu jen jednou za čas!
Ráno nás nemile překvapilo přímo na Hafíkách a vůbec se nám to nelíbí,ta změna a kostičkovaní kamarádi ,fuj haf Radši by měli udělat něco s rychlostí načítání, už asi dva týdny je to zas pomalý ,sice to necuká ,ale to je všechno haf Důfáme, že se vše vrátí ke spokojenosti všech . ;-)
Přátelé jsou už ok, teda u mně. Měla bych taky pár nápadů, například fotky k diskuzi,ke komentářím, k deníčku... Souhlasila bych s tím hodnocení příběhů, ale mohli by se i palcovat komentáře k profilům, komentáře v diskuzi. Kosmetické úpravy stránky by občas taky bylo možné, no ne? Každý rád změnu - ale jen k dobrému. Ráda bych se ještě vypsala ale pochybuji že si to přečte admin a ještě víc bych se divila kdyby reagoval. josy
Nevim jak u vás,ale u mně jsou už přátelé ok ;-)
blick (29.12.2010 14:38:22) napsal: Jednalo se o chybu kterou se nam tam podarilo propasovat spolu s jinymi upravami. Diky vsem za upozorneni, uz je to opravene. Diskuze rozhodne cteme, ale nektere veci jsou vice casove narocne a tim padem i pro nas drazsi nez jine. Taky mám už vše v pořádku a koukám, že jste i profilové fotky zvířat, co zemřeli, udělali lehce vybledlé/našedlé. To je dobrý nápad, alespoň se v tom dá lépe orientovat, i když nejsem u někoho na profilu.
Jarmila (30.12.2010 08:18:31) napsal: Aj my sme už spokojní ale ešte by som navrhla ak je to realizovatelné nejako označiť profily ktoré sa nekostičkujú pomohlo by to hlavne u tých čo majú vela profilov a niečo je kostičkované a niečo nie dakujeme za nápravu Ty ktere to maji vypnute tam vubec nemaji napsane "Pozice v TOP 100: 245. místo"
Dušan (29.12.2010 22:27:21) napsal: >:) Již jsem zde zase, kamarádi >:) Vzhled už je OK a odlišení již nežíjících zvířátek má opodstatnění. Jen taková maličkost. Nechtěli bychom místo šedého rámečku nebessky modrý, ať to nevypadá smutně? :-) Aj my sme už spokojní ale ešte by som navrhla ak je to realizovatelné nejako označiť profily ktoré sa nekostičkujú pomohlo by to hlavne u tých čo majú vela profilov a niečo je kostičkované a niečo nie dakujeme za nápravu
>:) Již jsem zde zase, kamarádi >:) Vzhled už je OK a odlišení již nežíjících zvířátek má opodstatnění. Jen taková maličkost. Nechtěli bychom místo šedého rámečku nebessky modrý, ať to nevypadá smutně? :-)
Nerad se k tomuto ještě vracím, ale pokud jdeš do editace profilu, tak tam je ta chyba ještě pořád viz https://www.hellosandy.cz/profily/detail/22306/editace/ Díky moc za opravu. blick (29.12.2010 14:38:22) napsal: Jednalo se o chybu kterou se nam tam podarilo propasovat spolu s jinymi upravami. Diky vsem za upozorneni, uz je to opravene. Diskuze rozhodne cteme, ale nektere veci jsou vice casove narocne a tim padem i pro nas drazsi nez jine.
Jerry (27.01.2011 10:44:34) napsal: Ahoj, momentálně nebyla provedena žádná změna, stránky fungují bez problémů. Ani nikdo jiný tento problém nepsal. A chystáte něco?
Teď není žádná velká změna v plánu. moranak (27.01.2011 10:57:54) napsal: A chystáte něco?
Ráno nás nemile překvapilo přímo na Hafíkách a vůbec se nám to nelíbí,ta změna a kostičkovaní kamarádi ,fuj haf Radši by měli udělat s rychlostí načítání, už asi dva týdny je to zas pomalý ,sice to necuká ,ale to je všechno haf Důfáme, že se vše vrátí ke spokojenosti všech .;-)
Ahoj, momentálně nebyla provedena žádná změna, stránky fungují bez problémů. Ani nikdo jiný tento problém nepsal. bunca (25.01.2011 17:53:31) napsal: Jenom otázka, i když ani nedoufám že se to dostane pod oči adminům - co se to děje se stránkama v téhle době? Nějaká změna, nějaká novinka? Děsně se mi celá stránka točí a občas ani nenajede obsah, a co je nejhorší že to trvá věčnost. I načítání fotek se zhoršilo, jsem v tom jediná nebo ještě někdo má problém ze stránky? b.
Jenom otázka, i když ani nedoufám že se to dostane pod oči adminům - co se to děje se stránkama v téhle době? Nějaká změna, nějaká novinka? Děsně se mi celá stránka točí a občas ani nenajede obsah, a co je nejhorší že to trvá věčnost. I načítání fotek se zhoršilo, jsem v tom jediná nebo ještě někdo má problém ze stránky? b.
Díky za upozornění, již je to v pořádku. Jelikož je editace přátel jinde, tak byl odsud seznam odstraněn. Rexík (01.01.2011 15:22:20) napsal: Pavlíno, jelikož jsem na portálu hafici.cz již téměř dva roky, nemohu na tento Tvůj příspěvek nereagovat. Troufám si říci, že ho znám téměř dokonale. Takže ještě jednou, aby bylo jasno, na co jsem upozorňovala: - jsem přihlášená jako Rexík - kliknu na upravit profil - v tomto momentě jsem na adrese https://www.hellosandy.cz/profily/detail/22306/editace/ a objeví se mi v rubrice Moji přátelé dlouhý seznam přátel ( pouze fotek bez identifikace ) a teprve pokud kliknu na "upravit pořadí, tak se dostanu tam, kde je možné pořadí měnit i odstraňovat přátele ze seznamu. Není mi moc jasné, proč se objevuje tento dlouhý seznam 15 zvířátek? Tak zněla moje otázka pro ADMINY, popř. programátora.
Díky za upozornění, již je to v pořádku. Jelikož je editace přátel jinde, tak byly odstraněny. Rexík (01.01.2011 15:22:20) napsal: Pavlíno, jelikož jsem na portálu hafici.cz již téměř dva roky, nemohu na tento Tvůj příspěvek nereagovat. Troufám si říci, že ho znám téměř dokonale. Takže ještě jednou, aby bylo jasno, na co jsem upozorňovala: - jsem přihlášená jako Rexík - kliknu na upravit profil - v tomto momentě jsem na adrese https://www.hellosandy.cz/profily/detail/22306/editace/ a objeví se mi v rubrice Moji přátelé dlouhý seznam přátel ( pouze fotek bez identifikace ) a teprve pokud kliknu na "upravit pořadí, tak se dostanu tam, kde je možné pořadí měnit i odstraňovat přátele ze seznamu. Není mi moc jasné, proč se objevuje tento dlouhý seznam 15 zvířátek? Tak zněla moje otázka pro ADMINY, popř. programátora.
Rexík (01.01.2011 15:22:20) napsal: Pavlíno, jelikož jsem na portálu hafici.cz již téměř dva roky, nemohu na tento Tvůj příspěvek nereagovat. Troufám si říci, že ho znám téměř dokonale. Takže ještě jednou, aby bylo jasno, na co jsem upozorňovala: - jsem přihlášená jako Rexík - kliknu na upravit profil - v tomto momentě jsem na adrese https://www.hellosandy.cz/profily/detail/22306/editace/ a objeví se mi v rubrice Moji přátelé dlouhý seznam přátel ( pouze fotek bez identifikace ) a teprve pokud kliknu na "upravit pořadí, tak se dostanu tam, kde je možné pořadí měnit i odstraňovat přátele ze seznamu. Není mi moc jasné, proč se objevuje tento dlouhý seznam 15 zvířátek? Tak zněla moje otázka pro ADMINY, popř. programátora. Ten odkaz jak posíláš funguje jen tobě,nám nikoli protože se ti nemůžeme vloupat do účtu ;-) to sem tím myslela.
Pavlíno, jelikož jsem na portálu hafici.cz již téměř dva roky, nemohu na tento Tvůj příspěvek nereagovat. Troufám si říci, že ho znám téměř dokonale. Takže ještě jednou, aby bylo jasno, na co jsem upozorňovala: - jsem přihlášená jako Rexík - kliknu na upravit profil - v tomto momentě jsem na adrese https://www.hellosandy.cz/profily/detail/22306/editace/ a objeví se mi v rubrice Moji přátelé dlouhý seznam přátel ( pouze fotek bez identifikace ) a teprve pokud kliknu na "upravit pořadí, tak se dostanu tam, kde je možné pořadí měnit i odstraňovat přátele ze seznamu. Není mi moc jasné, proč se objevuje tento dlouhý seznam 15 zvířátek? Tak zněla moje otázka pro ADMINY, popř. programátora. pavlina (01.01.2011 09:12:30) napsal:
Rexík (31.12.2010 15:55:11) napsal: Nerad se k tomuto ještě vracím, ale pokud jdeš do editace profilu, tak tam je ta chyba ještě pořád viz https://www.hellosandy.cz/profily/detail/22306/editace/ Díky moc za opravu. Rexíku,špatný odkaz. Nám se objevilo jen: https://www.hellosandy.cz/profily/detail/22306/editace/ Co se stalo, proč jsem tady? Klid, nic se neděje, pravděpodobně se stalo jedno z následujících: * Příliš dlouho jste nic neudělali a systém Vás odhlásil, * zapomněl(a) jste se přihlásit, * snažíte se dostat někam, kam byste se dostat neměli. Dobrá a co dál? Můžete zkusit následující tipy: * Přihlásit se, * pokud zatím nemáte zde svůj účet, můžete se zaregistrovat, * přejít na hlavní stránku, * nebo zkusit vyhledávání (v pravém dolním rohu hlavičky webu). Pokud jste přesvědčeni, že odkaz je správný a dříve Vám fungoval, kontaktujte prosím správce.
Jednalo se o chybu kterou se nam tam podarilo propasovat spolu s jinymi upravami. Diky vsem za upozorneni, uz je to opravene. Diskuze rozhodne cteme, ale nektere veci jsou vice casove narocne a tim padem i pro nas drazsi nez jine.
jééééé huráááá už je to zase jak to bylo!!!!!:-D :-D díky Bože i admini:-DD :-DD
♥♥♥Amynka♥♥♥ (28.12.2010 23:09:05) napsal: Je to hrozné to nové vylepšení Přesně !! To starý bylo mooooc lepší, tuta změna se jim nepovedla 8-}
Jarmila (29.12.2010 07:53:36) napsal: Po dlhšej úvahe musím napísať zmena je niekedy dobrá ale z tohto som rozčarovaná mýlim sa zdržuje ma to a vôbec sa mi nepáči keby ste prosím Vás vrátili nám posledné úpravy portálu aké boli viem že niektorí kričali po zmene ale nie všetci sme počítačoví machri a nie každý je fenomén fotky priatelov sú rozmazané a každý sa snaží si tie svoje fotky krášliť dakujem Je to nepřehledné, ale možná, že je to jen dočasné, přece by to takhle rozmazané admini nenechali... ?
♥♥♥Amynka♥♥♥ (28.12.2010 23:09:05) napsal: Je to hrozné to nové vylepšení Souhlasím jak u hafíků tak u micin, rozmazané, roztáhlé pod sebou, vraťte to prosím Vás do původního stavu. A opět po delší době se ptám: stále budou tak drahé dárky? Jsem tu přes dva roky a nic se v tomhle nezměnilo. Uvítala bych určitě nejen já, více bodování. Za vložené fotky, videa - pak klidně mohou být dárky i za 80, jinak podělit své přátele nelze a kupovat si body? Co ještě si koupit? Nějak přestávám všemu rozumět...8-}
Milena (28.12.2010 18:11:48) napsal: Pravděpodobně to má být nějaké vylepšení, ale nepovedlo se. Fotky přátel jsou větší, zato ale rozmazané k nepoznání! Takové vylepšení profil degradovalo na přehlídku různobarevných šmouh. Vraťte to prosím zpátky. Je to hrozné to nové vylepšení
Souhlas s ostatními, tohle se mi opravdu nelíbí... 8-}
není k lepšímu, vraťte to prosím zpátky, je to velmi nepřehledné, zdlouhavé vyhledávání, rozmazané ....nelíbí se mi to.
HOBÝČEK A BONÍČEK (28.12.2010 22:10:58) napsal: PANE BOŽE,proč?proč musí být každý měsíc změna?bohužel nepovedená.Proč,když se chci podívat na nějakém profilu na fotky ,musím projet 15 fotek jeho přátel,myslím si,že když si člověk zvykne na nějaký vzhled a na to ,kde má co hledat,tak si nechce zvykat každý měsíc hledat to zase někde jinde.8-} 8-} Snad to tady nebude za chvíli jako v politice-*----nejde o to jak to vypadá,ale hlavně ,že jsme něco dělali.:-(
PANE BOŽE,proč?proč musí být každý měsíc změna?bohužel nepovedená.Proč,když se chci podívat na nějakém profilu na fotky ,musím projet 15 fotek jeho přátel,myslím si,že když si člověk zvykne na nějaký vzhled a na to ,kde má co hledat,tak si nechce zvykat každý měsíc hledat to zase někde jinde.8-} 8-} smutné a nepochopitelné.8-| Snad to tady nebude za chvíli jako v politice-*----nejde o to jak to vypadá,ale hlavně ,že jsme něco dělali.:-(
taky jsem zírala a nevěřila!!!!TA DLOUHÁ NUDLE JE FAKT HROZNÁ>:-( >:-( VRATTE TO PROSÍM ZPÁTKY!!!!:-DD
"Výborné" vylepšení. Takovou nudli jsem ještě neviděl. Požaduji buď návrat zpět nebo volitelné zobrazení. Milena (28.12.2010 18:11:48) napsal: Pravděpodobně to má být nějaké vylepšení, ale nepovedlo se. Fotky přátel jsou větší, zato ale rozmazané k nepoznání! Takové vylepšení profil degradovalo na přehlídku různobarevných šmouh. Vraťte to prosím zpátky.
Já jsem si myslela, že se mi sekl nějak počítač a vy to tak máte tak všichni. Hezky řečeno - hrozná změna!! Nenechávej te to tak prosííím:_( jsem zvyklá dávat kamarádům hodnocení, ale teď to nějak nejde!! !! 8-|
Profily přátel jsem rozmazané, roztahané po celé stránce od shora dolů, což přidělává práci:-~ Doufám, že se to vrátí k původní verzi, tohle je děs!
Hm, taky se přidávám, změna se mi nelíbí, nejenže fotky jsou rozmazané, navíc to odsune fotky /ty 3 dole/na profilu až někam úplně dolů, takže když se budu chtít podívat na fotky nějakého profilu, budu muset zdlouhavě rolovat dolů přes všechny přátele daného profilu...před tím to bylo přehledné, lepší, vše pohromadě, tohle je moc roztahané.
Pravděpodobně to má být nějaké vylepšení, ale nepovedlo se. Fotky přátel jsou větší, zato ale rozmazané k nepoznání! Takové vylepšení profil degradovalo na přehlídku různobarevných šmouh. Vraťte to prosím zpátky.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?