Diskuze Proč vymyšlení koně mají +?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

nic ve zlym, ale myslim že kdo nemá koníka, tak je pro něj opravdu lepší virtuální stáj. na netu je jich hafo.......
myslím, že vymyšlení koně tady mohou být, ale podvodníci ne ! Já mám taky vymyšleného koně, ale proč bychom mi, kteří si koně nemohou dovolit nemohli mít alespoň imaginárního na internetu ? Jiné ovšem je, když někdo stáhne fotky z internetu a dá si je na profil a říká, že to je jeho skutečný koník i když třeba žádného nemá !! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :-( :-( :-( :-( :_( :_( :_( :_(
Jenže co by se stím dalo dělat?? ?? ??
Já s tím taky úplně souhlasím, přijde mi, že tady by to mělo být spíš jako portál majitelů koní, kteří je skutečně vlastní, a ne něco jako virtuální stáj, kde se bude soutěžit, kdo si stáhne z internetu nejhezčí fotku koně :(
;-) ;-) ;-) skvěle napsáno..nemám co dodat:D
Úplná pravda. Já mám taky virtuálního koně ale nechci lidi přesvěčit že žije a je můj!!
Jo taky si to myslim. Treba uzivatel NatikP ma vymysleny kone, psy i kocky a ani to tam nenapise. Taky jim pise denicek a v jednom zapisu dokonce prizznava ze to dela jenom pro piskoty. Do denicku pise napr nazdar a ahoj. Kdyz ma nekdo vymysleny kone, tak to tam ma napsat}-|
to je všechno hezké,ael ví ten snílek co je to péče o koně????není jto jen ježdění,pokud chodíte do náké stáje,a nezaplatíte si vyjíždku na hodinu většinou300-400,. tak vám dovolí maximálně se o koně starat a jednou za měsíc se svést.já mám koně doma už od 9 let denně s níma strávím 3-4 hodiny a to nepočítám ježdění do toho byla škola,střední -to jsem jezdila pouze 1týdně a když pracuju tak je to ještě horší,do toho nepočítám hrabání sena!! !! !! !! !! !! !! snít můžete ale at si nenarazíte nos při pohledu na realitu,to není pes,či křeček8-| 8-| 8-| 8-|
Já si taky myslím, mimochodem moc hezkynapsáno,já sice nejsem majitelkou koníka co tu mám, ale jezdím ji, beru jí jako svého a můžu si s ní dělat co chci, ona mě miluje a já jí, chudinka moje byla týraná, než k nám přišla ale já jsem jí zase ukázala, že může důvěřovat lidem, myslím, že je mi za to dosti vděčná, byla v hrozném stavu, když přišla k nám, veterynářka říkala, že můžeme být rádi, když přežije dva roky, u nás už je 4 roky, dokonale jsem ji vyléčila úplně jí zbožňuju, sice už nikdy nemůže skákat, ale na drezprkách zbíráme stužky!! já jíúplně miluju a máš naprostou pravdu, nikdy nezažijí to co já s Janičkou, oni nikdy neucítí, jak k nim ten koníček hoří láskou a jak jim věří. ;-)
Sleduji tudo debatu již dlouho ,myslím si že i když tu bude každý říkat že se mu to nelíbí,nic se s tím neudělá dokud to nerozhodnou skuteční majitelé stránky,ani nevíte jak moc toužím po frízanovi,je mi21 let a věřím že si ho jednou koupím,nebudu si ale svou iluzi zde vystavovat a lhát sama sobě.Jedinou útěchou pro nás ,,konáky"může být jen to ,že ti co mají své virtuální koně nikdy nezažijí jaké to je když sedítě na hřbětě svého koně,bez sedla i s,na rukou vás lehtá jemnoučká hríva,v trisku se vám vítr prohání ve vlasech,a vy pod sebou cítíte tu neuvěřitelnou sílů,kterou zkrotíte jen vy,zkoušeli jste někdy pobídnout svého koně v trysk,pustit otěže,roztáhnout ruce a zavřít oči?zkuste to nic na světě to nenahradí,důvěřujte pouze svému koni,at je to arab frízan,nebo jen ČT,či velšponík s pochybnou minulostí,důležité je že vy jste jeho pán,k vám přiběhne když ho zavoláte,s vámi vyrazí vpřed když mu něco pošeptáte do ouška,a když budete smutní on to pozná jako první....hlavu vzhuru,tohle oni nikdy nepoznají i kdyby jich tu měli 1000,přeji všem krásné projíždky po zasněženém lese...;-D
Myslíš jako že by byly dva portály konicci.cz dva portály miciny.cz a dva portály hafici.cz a vždycky by byl jeden z nich por virtuální zvířata a druhý pro normální?
Kdyby se udělal na koničci, hafíci i micinky nový portál kde by byly pouze virtuální zvířátka tím pádem by se vyřešily snad všechn problémy! Co vy nato? ?! ;-) :-D
To říkam celou dobu, ale asi se mi to nesplní aby tu byli jen "opravdoví" koně.... >:-(
Mě teda jako docela vadí když tu narazím na nádherného fríse se třemi fotkami které jsou od Slawika a na každé je úplně jiný.Navíc lidé kteří mají opravdové koně se zbytečně namáhají aby se jejich kůň dostal do TOP 100 protože je v TOP 100 cca.20 koní virtuálních a tyto virtuální koně vlastní někdo kdo je ve skutečnosti na 100% nikdy neviděl.tak to jsem jen chtěla říct a vzkázat majitelům virtuálních koní:,,Jděte si na virtuální stáje bude to pro nás s normálními koňmi i pro vás s virtuálními lepší"!
neřekla bych že tady někdo odsuzuje snění o tom vlastním koni, taky jsem to dělávala ( sice vlastního koně nemám ale Mensy je pro mně skoro jako moje - patří příteli) , ale k tomu je virtuální stáj dle mého. A pokud řekneš že nemůžeš k němu napsat že je virtuální protože by tě to vracelo do reality, příjde mi to trošku uhozené
Já jsem už víc jak 2 roky na jedné fajnové virtuální stáji a nemůžu si stěžovat, přihlásila jsem se tam abychsi mohla vynahradit že nemám koně a že s nimi ani nejsem v kontaktu. A klisna co tady mám Mensy- není přímomoje, nejsem majitelem, ale je to klisnička mého přítele, takže jsem s ní častim trávím s ní čas,starám se o ni a jezdím na ni, proto si myslím že i když není přímo moje tak svým způsobem není podvod že ji tu mám ( nikde nepíšu že je moje, kdokoliv si u ní může přečíst že patří mému příteli) Tudíš si myslím že tenhle server by měl být jen pro lidi co mají vlastního koně, případně se o nějakého starají , ne že si stáhnu hezkéfotky a budu je vydávat za své a smyslím si údaje a prostě najednou budu mít koně, s tím nesouhlasím. Nejsem ani moc zastánce toho aby zde byli virtuální koně s označením ale pokud už tu mají být tak ano ať je na první pohled jasné že jsou virtuální ( i když stejně bude dost lidí co si toho virtuálního koně stvoří a nikdo na to nepříjde pokud u něj bude mít logické údaje a normální fotky)
tak si snete v tech virtualnich stajich...nikdo vas neodsuzuje...mimochodem..myslim ze kdyz chces na konich jezdit...tak proste zacnes..staci jen chtit. ale jsou tu lidi co hledaji treba pobliz jineho coveka co by jezdil na vyjizdky s nim nebo se jen podelil o zkusenost...a takhle je v tom bordel.
No,je to drsné:D :D Asi se fakt nudí,neba jí nevím co je k tomu vede..Myslím že pokud by jsme podrobně prošli všechny profily a zpočítali ty falešné,nestačili by jsme se divit jak tady,tak na micinách a haficích..:D
Já tedy koně nemám - neměla bych peníze na údržbu a ustájení, ale proto si nějakého nevymyslím. Ano - líbí se mi - a moc! Nejvíc kladrubský vraník , frís a andalusan - ale to mě neopravňuje někde na netu ukrást fotku. To pochopíš až budeš mít své zvíře a někdo jiný si ho přivlastní a bude o něm psát nesmysly. Pokud se ale majitele dovolíš a v profilu to uvedeš - co je to za zvíře a že takového bys chtěl/a, tak máš mou podporu - a třeba se i najde někdo v okolí, kdo koně má a pomůže ti. :-)
ahoj,vy to ani nemůžete chápat .vy máte koně nebo aspoň můžete někde chodit a jezdit,jenomže ne všichni mají takové rodiče že vám koupí koně nebo že můžete někde na koně chodit ! ti kteří milují koně už třeba i pár let jenže jsou důvody proč se nemůže stýkat s tím co opravdu miluje ,tak je aspoň pro ně útěcha že si prostě ty koně vymyslí (ve svých snech a pro ně prostě ten kůň existuje ikdyž v realitě ne) dají fotku která popisuje koně po kterém dotyčná osoba touží !!!!,a popisuje ho tak jak by chtěl/chtěla aby vapdal/vypadala ,to jsou takoví co sní o tom co doopravdy miluje ,ale když se napíše na profil že je vymyšlený tak se to kouzlo o snění vytratí ,protože si musí přiznat že je to realita!!!!!!Jo je o něčem jiném když vydává fotku za vlastní a není vlastní.Prostě si važte toho že máte koně nebo že můžete chodit někde ke koním (když třeba jen na hodinu to je uplne jedno ,ale můžete být s nimi) proto neodsuzujte ty co sní o SVÉM koni ikdyž jen ve snech !!!!!!!!:-(
Tohle je taky borec - má falešný i psy :-) Uživatel7770
Já tady vymyšlenýho koně sice nemám, ale myslím, že když někdo chce koně a nemá ho, tak to tady nevadí. Ale spravedlivé to taky moc není, když je ten kůň na prvním místě.. Virtuální stáj je lepší, ale je to jejich věc :-~
Hele - tenhle je taky dobrej :-DD Uživatel15725
Jo, to je taky dobrej drsoň :-) ! Ono by tady bylo možná jednodušší hledat lidi co opravdu mají koně a ne falešné - těch je tu asi většina...:-(
no to jo....i ty pravopisné chyby ...viz.Hnuslé lidi,A nelické pobýzení Všechni z Drezury a skoky :D :D :D ale je to aspon sranda...:-D :D :-D
a pročs tam jednoduše nenapsala: to nejsou fotky pravé morgan,nebo tak něco?proč si vymýšlíš dál a dál...??
převedly se i profily koní z hafíku a micin,proto jich asi bylo tolik..
Napadl mě jeden možný důvod, proč jsou na miciny.cz, hafici.cz a konicci.cz falešné profily. Nejde jen o vytvoření velkého serveru z nuly? Nejsou autory nakonec sami provozovatelé? Konicci nastartovaly 14. 11. (aspoň v tuto chvíli jsem je registroval) a profilů bylo už pár set rovnou. Není to zvláštní? Při startu miciny.cz byĺo profilů koček něco kolem 2000! Jak je to možné? Že by se během pár dní všichni o serveru dozvěděli? Jinak, velký server znamená větší návštěvnost a větší příjmy z reklamy. Není toto důvod? (jen spekulace)
Zatím to jde těžko,zvláště člověk který se o koníky nezajímá,to těžko pozná. Je třeba koukat na fotky,na to co se píše v popisku,ale i tak je to těžké. Ale snad už brzy bude změna a když už vymyšlené profily nezmizí,budou alespoň rozlišeny;-)
ahoj vsem... jak mam poznat vymysleny profily od tech platnych?? nechci davat hlasy fotografum ale konim...diky diky za info :)
tak hlasujte,ať se to konečně vyřeší:D
:D asi si někde přečetla,že byla odhalená..to se děje často,nechápu ty lidi,co je k tomu vede?? A co z toho mají?8-}
Tak profil Sesinka si změnila jméno na TStefi :-) . Hodně zvířat odstranila, nicméně i zbývající jsou víc než podezřelí - schválně posuďte sami :-)
Tak já sem taky něco napíšu. Koníka nevlastním, ale dost jsem se o ně zajímala a pár chovatelů znám, takže mě úplně jímá hrůza z toho co tu kolikrát čtu. Ale nejste v tom sami vážení. Na hafíkách je taky dost vymyšlených profilů. Jeden čas jsem se proti tomu snažila bojovat a hlásila jsem adminům plagiátory, ale bez účinku. Koukněte třeba na profil Sesinka - má tam i dost koní, tak se nasmějete :-) To že někdo nemůže mít své zvíře, to se hold stane. Pokud si nějaké vymyslí, požádá majitele aby si mohl zapůjčit fotku, uvede v profilu co to za zvířátko je a že je smyšlené, tak mi to nevadí. Myslím ale, že by se měla celkově oddělit virtuální zvířata od těch skutečných a porušení pravidel trestat třeba blokací přístupu.
jestli chce někdo virtuální zvíře, ať si koupí tamagoči :D :D
a bude to na všech portálech hafici,miciny,koničci?
Tak ted mi tečou slzy,neboj jen sníchy,je to fakt síla...já tvrdim že ošklivej kůn neexistuje takže jsou vlastně všichni první ,až si ta holčička vezme multimilionáře tak si tu svou illuzi koupí...a pokud ne tak si třeba koupí něco levnějšího a pozná co to je starat se o koně,to není pejsek.....;-)
Nechápu proč je tady profil Star Shine od uživatele Martinka 1997,ten kůň umřel loni na Velké Pardubické,je to Cieszymir,přijde mi to morbidní,hlavně k bývalým majitelům a navíc je na 19 místě. Proč tady takoví lidi jako je tento uživatel jsou?? Copak jí to není trapné,je mi z toho na nic..Představa že by se tady oběvila fotka mého mrtvého koně,je to hnus!!!
to záleží jen na tobě,pokud se ty budeš chovat normálně,nebudeš lhát a vymýšlet,myslím že není problém..Jen uveď věci na pravou míru a to i ve Tvých profilech...;-) ;-D
prepac..lhat uz nebudu.. VSEM: PROMINTE MI ZE JSEM LHALA ALE NECHI ABY JSEM BYLA ODSTRCENA!!MUZME BYT DALE KAMARADI? A LHAT UZ NEBUDU SLIBUJI!!!!PROSIM A DEKUJI!!! A JA VIM ZE NA 1 LETEM KONICKOVY JSE NEDA JEZDIT..
jenže lhát se nemá,ono každý na svou lež jednou doplatí..To je vše co Ti mohu napsat..Pokud ta holka od Sherona koně opravdu má,nechápu proč si stahuje fotky a nedá tam ty jeho,to se za něho stydí??Tak proč ho má,každý kůň je krásný. Už mě to tady unavuje,nechám to na adminech,oni musí posoudit co se dá a nedá tolerovat..A pokud ta holka koně má,proč mi psala nesmysly typu,na ročním koni se dá jezdit,hádala se semnou jako by měla fakt pravdu:D :D Pokud by ho měla,nenapsala by to..
šmarja, to je doják.. asi se z toho rozbulim taky..
ano prominte klamala jsem.nejsou to jeji fotky..ale jeji konika jsem videla..a ani jsme spolu nebyli..ale ja jsem ako dovedena s francie zila jsem v polsku a predevcerim jsme ji dali odvezt do anglie ale za mnesic prijde..myslim tu morgan..a mne je to jedno..dejte me odtialto pric..vubec mi to prekazet nebude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mne teda ne ale panicce ano ona do tedka uz 20 minut reve jak nevim co..a ja tady uz nejsem lebo me panicka se smutku vymazala i ostatnich konickov..
na manžely tady nehrajemt,navíc bydliště francie..a ty bydlíš kde? Ani bych to tak nezkoumala,kdyby jsi nanapsala k sheronovi,jak jste si užili vyjížďku,jenže sheron byl stažen z netu..Asi jses jí chtěla zastat,nebo já nevím,ale stačí mrknout na net a sherona tam uvidíš na každém obrázku..
ze jsem tady mela morgan..nase morgan mela kazdou fotku jinou proto lebo na prvni byl jeji manzel na druhy byla mladsi na dalsi jina..a to blede malicke bylo jeji hribetko a to hnede hribe byla.ona...prominte mi za vse.!!!uz tu zadneho konika nemam..!!
No anketa bude zajimavá,ale pevně věřím že i když projdou virtuální zvířátka,podvodníci se zde nebudou tolerovat....A hlavně to bude aspoň rozdělené...:D Je to na hlavu postavené,ti co koně nemají,se přece mohou koukat a snít,nebo si zajed někam na jízdárnu,starat se o něj a pak ať si ho tady uvedou..
Ahoj, na hafikách a i na micinách jsou i virtuální profily. V případě, že zjistíme, že je fotka ukradená, mažeme celý profil včetně fotek. Všechny tři portály jsou ale především určeny uživatelům, kteří psa/koně/kočku opravdu mají. Vzhledem k požadavkům uživatelů na konicci.cz začínáme přemýšlet o tom, zda virtuální koně od reálných oddělit nebo ne. V týdnu by se na titulní stránce portálu měla objevit anketa na toto téma. Uvidíme, jak hlasování dopadne. Podle toho se "zařídíme".
že sem zásadně proti vysněnym koním, psům, kočkám a všem zvířatum. buď to zvíře mam nebo nemam. Když ho nemam tak smůla, nemůžu mít všechno, nezbejvá než se s tim smířit!!! !! >:-(
mimochodem u morgana už ty fotky kde šlo vidět to číslo smazala a dala tam obrázky,které kreslila..Je to tady jedna velká komedie,stejně jako u sherona,tam taky uváděla že jezdí na ročním koni a jiné bláboly,když jsem jí řekla že na ročním koni se jezdit nedá,okamžitě to opravila na tři...Dokud budou lháři,budem hlasovat pro podvodníky...8-}
Nevím,asi rozdělit,jenže to není řešení,vy normální si tam uvedete-je to můj sen atd..Jenže o to tady nejde,jde tady o ty podvodníky..Viz.Morgan na druhém místě-na každé fotce jiný kůň,někde má vypálené číslo,jinde je to hříbě,ale to hříbě je dle mého názoru úplně jiné plemeno..To beru jako podvod a dělání z lidí hlupáky..Nebo je to normální? Má se to tady tolerovat...?
já to beru,beru profily kde je to napsané,ty tady neřeším,to je na lidech,ale polovina frisanů je zde vymyšlených,ale uvádějí je jako zkutečné. Jinak by tam nepsali bláboly typu užívám ho na dostihy,to je jako by napsali že jejich kočka závodí v plavání:D Jenže lidi,kteří koním nerozumí to neví..Navíc,třeba já zde hledám nové známe,koňáky,kteří se semnou podělí o zkušenosti,příběhy..Né výmysly typu-jezdím na ročním koni,no a ?:D Můj kůň měří 245cm a na obrázku je hucul,který navíc ani huculem není,ale v popisku plemene to tak je.. To mě na tom štve,že je tady spousta lidí,kteří uvádí,že mají koně a přitom o nich nic neví a pokud se snimi začne psát nějaká malá holka,která bude chtít zkušenost a oni jí napíšou nějaký blábol,ona je poslechne,protože si bude myslet,ona to musí znát,má přece koně...Navíc nechápu,co z toho mají..Tady přece nejde o umístění,ale o to pokecat,podělit se o problémy,jistě každého potěší když ten jejich miláček je v top100,ale mě to těší proto,že je můj..
My to chápem a taky se chlubíme svými koňmi, koňmi našich snů, my si je nevymýšlíme, oni existují, ale v našich snech!! !! !! !! !! !! !! Navíc v tom hesle není napsáno :pochlubte se svým SKUTEČNÝM koněm!! !! !!
Je to stejný jako u hafiků a micin. Cituji: POCHLUBTE SE SVÝM KONĚM / PSEM / MICINOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De Chapensie???
Tak že je i vymyšlený pes:D :D :D No,pěkně se to zamotává..ale co už,za chvíli tady budou žirafy,sloni,medvědi,protože je lidé chcou a tak si je virtuálně vytvoří:D
Souhlasím s tebou;-) ;-) ;-) ;-)
Já myslím, že kdo má vit¨rtuálního, měl by to k němu napsat, ale třeba já bych na žádnou stáj nešla, to bych měla radši virtuálního tady.
Ale na hafíkách jsou i vymyšlení psi viz Bady-vymysleny pes Je to psicho ale je to tak:D :D :D :-DD
no,to asi ne,ale koukni třeba na morgana..na fotkách je jasně vidět,že je každá od jiného koně,ta holka děla z lidí hlupáky..8-}
já si myslím, že kdyby se ke každýmu vymyšlenýmu koníkovi napsalo že je vymyšlený, tak by v tom chaos nebyl:-|
Taky si myslím,že je virtuální stáj lepší řešení,tady je v tom potom jen chaoz..Viz téma je to podvod... Na haficich si lidi taky nevymýšlejí pejsky,nebo kočky...tady aspoň doufám!!:D :D :D To už by bylo psicho...
Taky souhlasím...s jednou takovou si momentálně dopisuji a ona se mě snaží přesvětčit,že je zkutečný..Přitom tam uvedla že mu je jeden rok,tak jsem jí psala že na ročním koni asi těžko jezdí a ona mi napsala že je to běžné a že asi o koních nic nevím:D To mluví za vše,už mě to nebaví...Má stažené fotky od někud a ty bludy co tam měla. Bohužel, každý blud,který jsem jí napsala že to je blbost ,okamžitě to opravila..I ten věk už tam má jako že mu jsou najednou tři:D Ale pevně věřím že lidi,kteřé alespoň trohu koním rozumí,poznají co je realita...Ale štve mě to,nejde mi ani tak o to že dostávají hlasy,jako o pravdu..Tak všem koňákům přeji pevné nervy s těmito vymyšlenými,dokonalými koníky..
Dorbý den, chtěla jsme se zeptat, proč tu mohou mít účty i majitelé vymyšlených koní. Myslela jsem, že tady se chlubíme koňmi, které máme nebo je jezdíme. A ne, že si stáhneme krásné fotografie z webů zahraničních fotografů jako slawik.com. Není fér, aby byly v top 100, protože někteří lidé věří, že jim ty koně opravdu partří a davají jim hlasy. Vůči nomálním koním, je to k nám nesparavedlivé.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?