Diskuze Profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

taky jsem byla celkem dlouho Markéta;-D
terezkka :+) (09.04.2009 18:49:45) napsal: Ahoj,jak je možné,že když jsem zapla svůj profil a chtěla jsem se přihlásit,tak už tam byla přihlášená nějaká MARKÉTA!!!!!To by se přece nemělo vůbec stát!!!!
včera přihlášená jako ,,ila,,,a ani body za dáreček se mi nepřipsaly,možná putovali k ní.
tak na toto som si už zvykla väčšinou som prihlásená ako chlap a môj profil je uzamknutý
No koukám,že v tom nejsem sama..dneska jsem se chtěla přihlásit,ale již jsem přihlášená byla a byl tam nějaký Maxik..Což jsem nevěděla že jsem chlap..rodiče mi asi něco zatajili8-| :D ne ale vážně – něco s tim udělejte,protože at' sem kdykoliv vlezu,připadá mi že se vůbec nic k lepšímu nemění.Je to hrozný.
janette (09.04.2009 23:13:11) napsal: tak na toto som si už zvykla väčšinou som prihlásená ako chlap a môj profil je uzamknutý Hihih a co jsi dělala včera ty u mě??měla jsem tě přihlášenou u sebe;-D Já už se jen musím smát,teda co se tedka stalo to není moc vymyšlené.Navíc se mi vubec nanačítají kostičky.Takže já to balím a možná se tu ukáži až v květnu..
mi to taky ráno dělalo,navíc mi nešly odesílat zprávy a fotogalerie nefungovala.Zkusila jsem prohlížeč Explorer a přes to mi jede vše.Aspon ted ano.Přes Mozillu to nejelo.
co sa jej podarilo byt v poslednej dobe niekym inym, vcera nejakym uzivatelom s cilom, predtym uzivatelom s muzskym menom (zial, nezapamatala som si ho…) a tak. najlepsie bolo, ze na micinach som bola Monika, na hafikoch Martina a na konikoch nejaky chlap…8-| tak sa zda, ze som roztrojena osobnost…a okrem toho sa mi ani nedalo odhlasit a potom mi to vypisovalo, ze uzivatel bol zablokovany !! !! !! a co ma este fascinuje, ked som prihlasena, tak sa mi obcas ukazuje, ze som offline a zas ked nie som prihlasena, ze som online…!! ??
Jééé,to jsem ráda,že v tom nejsem sama,už jsem byla Šwístr(nebo jak),Mojzinka,Ila a ještě plno dalších uživatelů,ale už si nepamatuju ,jak se jmenovali. Teda musím se přiznat,že poslední dobou se vždycky těším,jaký uživatel budu dneska…:D
když jsem se chtěla přihlásit bla tam nějaká markéta!a když jsem na ni klikla tak se tam objevilo že nejsem přihlášená!to je vážně dylema:D
Úspěch,dneska jsem se přihlásila a byla jsem sama sebou :-)
Buddy+Deny (09.04.2009 21:12:43) napsal: ale celý den jsem byla RIVAL No vidíš!!Konečně jsi mohla pro nás něco udělat a stránky dát do pořádku,hi hi hi.
Ahoj, nejste přihlášeni za někoho jiného… Rozhodně se na profil vašeho mazlíčka nikdo cizí nedostane! Jen se tam zobrazuje poslední přihlášený – stačí dát F5 a je to :)
Taky jsem byla přihlášená pod jiným jménem… :-|
ja som prihlasena a furt mi tam svieti ze som offine…:-( :-( :-( :-( :-(
jo to mě se to stává furt. Už sem byla Romca, Uzivatel 93 nebo kolik :-D jako naštěstí to hned zmizí, jak kliknu někam jinam… tak snad to nebude tak vážný.. ;-)
přesně tak, to se mi stává poměrně často 8-|
Zdravím,stalo se mi úplně to samé,když jsem zapnula notebook a chtěla jsem se přihlásit,už jsem byla přihlášená jako MONIKA ! Nechápu …
taky se mi to stává, ale pokaždý když se přihlašuji tam mám někoho jiného :-)…
Ahoj,jak je možné,že když jsem zapla svůj profil a chtěla jsem se přihlásit,tak už tam byla přihlášená nějaká MARKÉTA!!!!!To by se přece nemělo vůbec stát!!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?