Diskuze Profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ztratily se mi ze dne na den 2 fotky v profilu Ben.Jedna z nich byla titulní.Píšu to sem,ale abych řekla pravdu, ani nevím jestli to někdo čte,jestli jednu odstraněnou chybu nenahradí za den ,dva ,týden chyba jiná.Už mě to totiž ani ne♥se♥re a to je zlé,protože jakmile mě přestane takto vytáčet,tak mě to přestává zajímat a děje-li se to mne,je dosti velká pravděpodobnost,že v tom nebudu sama.Je to škoda,vždycky jsem se těšila až otevřu hafíky,teď to vědomě oddaluji z obavy,že zase něco bude poonďané.No nic,tak hafčao
znám – dobře! zkus použít jako prohlížeč mozilu – tam problémy nejsou! Pája (17.04.2009 11:42:32) napsal: Buďte rádi za to co máte, já se do svého profilu nedostanu vůbec. Hází mi to hlášku " Parse error: syntax error, unexpected T_SL in/home/users/mo­jezoo.cz/web/www/­index.php on line 160 " Je to tady, jak se říká, p..ou ke zdi :-D
Buďte rádi za to co máte, já se do svého profilu nedostanu vůbec. Hází mi to hlášku " Parse error: syntax error, unexpected T_SL in/home/users/mo­jezoo.cz/web/www/­index.php on line 160 " Je to tady, jak se říká, p..ou ke zdi :-D
Máme taky dost velkou chybu v profilu…;-) Povídání ,,O mě" je zatím pryč…Aja a Toník.
to se mne stalo také a proto asi se chtěl ten dotyčný či dotyčná zaregistrovat a nejde to opravují,a tak se to vrací na náš profil
Jakto, že když kliknu na „fotku“ toho, kdo se ptal jako první, tak se mi tam zobrazí odkaz na můj profil, když jsem to nepsala já?? 8-|
odepsali mne,že na opravě pracují tak uvidíme (13.04.2009 16:27:20) napsal: Prosím vás kedy odstránite chybu v profile. Nejde mi ho vyplniť. Nudím sa na webe a myslela som že toto bude koniec nudy ale vyzerá to že ma to akurát naštve keď to nejde......mno tak mi dajte vedieť. Som tu 1. krát tak prosím odpovedzte čo najskôr.:-~
Prosím vás kedy odstránite chybu v profile. Nejde mi ho vyplniť. Nudím sa na webe a myslela som že toto bude koniec nudy ale vyzerá to že ma to akurát naštve keď to nejde......mno tak mi dajte vedieť. Som tu 1. krát tak prosím odpovedzte čo najskôr.:-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?