Diskuze profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Plisnanda (20.01.2010 15:39:07) napsal: Ahoj,potrebuju poradit.Kdyz zadam do vyhledavace na hafikach jmeno meho Psa (Majky), najde mi 5 psu a jednoho uzivatele, ale ten muj Mjaky mezi nimi neni. Ostatni si ho pak nemuzu dohledat.Jedine ze jim poslu primo odkaz na hafanuv profil. Da se to nejak resit? Dekuju Ahoj, tvůj pes se jmenuje Majkl a ne Majky, toho už to najde.
Plisnanda (20.01.2010 15:39:07) napsal: Ahoj,potrebuju poradit.Kdyz zadam do vyhledavace na hafikach jmeno meho Psa (Majky), najde mi 5 psu a jednoho uzivatele, ale ten muj Mjaky mezi nimi neni. Ostatni si ho pak nemuzu dohledat.Jedine ze jim poslu primo odkaz na hafanuv profil. Da se to nejak resit? Dekuju Mě se tam tvůj Majky oběvuje neměj strach pa pa ;-) ;-) ;-) ;-)
Tak tohle je docela vtipný příspěvěk... :-)
Ahoj,potrebuju poradit.Kdyz zadam do vyhledavace na hafikach jmeno meho Psa (Majky), najde mi 5 psu a jednoho uzivatele, ale ten muj Mjaky mezi nimi neni. Ostatni si ho pak nemuzu dohledat.Jedine ze jim poslu primo odkaz na hafanuv profil. Da se to nejak resit? Dekuju
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?