Diskuze profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Aja (22.01.2010 15:28:22) napsal: Tak potom neviem čo sa to deje ved takéto profily sa hned mažú a ak chce niekto mať profil prečo tam nedajú toho pekného živého psíka čau čau ktorý tam je?aA ak je to falošný profil tak mu odkazujem že nás odtialto nevyštve ani Teba Ajinka predsa trpákom neustúpime a budeme sa brániť alebo ak má ešte nejaký charakter tak nám to vysvetlí Jarmila
Aja (22.01.2010 15:08:49) napsal: Bohužel to školák nebude,věřím,že se to zjistí...Jsme tam vybráni jen určité profily!!!;-) Je to ubohost!!!Aja.
Normálně vidím virtuální profil Rexík. Tak v čem je problém?
Aja (22.01.2010 14:37:14) napsal: Tohle mně tedy ,,dodalo"...Proč si Toníka,Aidušku a Gaštánka ,kteří jsou v nebi,DOVOLIL přidat do přátel?Je to hra?;-) Každého se ptám,zda-li mohu či ne...Ale plyšák,nezlobte se,to je příliš!;-) Asi ,,ví",že mě to mrzí.Jenže,na každého dojde...;-) Aja. Nikoho z nich co jste menovala tam nemám - pokuď v starém profilu byli, tak asi proto, že mi dávali kostičky. A nikomu jsem ublýžit nechtěl, jen jsem chtěl mít profilek pro pejska, kterého jsem vyhrál na výstavě s pejskem živým.
Aja (22.01.2010 15:08:49) napsal: Bohužel to školák nebude,věřím,že se to zjistí...Jsme tam vybráni jen určité profily! Je to ubohost!Aja. Doufám, že jsi hrdá jak jsi odhalila osmiletýho kluka.
Aja (22.01.2010 15:28:22) napsal: Mno … dokud se tu budou masírovat taneční hodiny pro starší a pokročilé … tak je to v poho. Horší by bylo …kdyby se tu začala koulovat obecná škola … se školou třetí generace. To by jeden vůbec nevěděl … na čí straně má vlastně koulovat. A koho se mám zeptat … jestli můžu … když se mi bude chtít čuču? Začíná trošku přituhovat. Jó … v noci bejvaj černá i tříbarevná koťata. Chjóóó
pro starší a pokročilé … tak je to lakýrka. Horší by bylo … kdyby se tu začala koulovat obecná škola … se školou třetí generace. To by jeden nevěděl … na čí straně má vlastně koulovat 8-} A koho se mám zeptat … jestli můžu … když se mi bude chtít čuču? :_/ 8-} Začíná tu trochu přituhovat. Jóóó … v noci bejvaj černá i tříbarevná koťata. Chjóóó 8-} ;-) 8-}
pro starší a pokročilé … tak je to lakýrka. Horší by bylo … kdyby se tu začala koulovat obecná škola … se školou třetí generace. To by jeden nevěděl … na čí straně má vlastně koulovat 8-} A koho se mám zeptat … jestli můžu … když se mi bude chtít čuču? :_/ Začíná tu trochu přituhovat. Jó … v noci bejvaj černá i tříbarevná koťata. Chjóóó 8-} ;-)
pro starší a pokročilé … tak je to v poho. Horší by bylo …kdyby se tu začala koulovat obecná škola … se školou třetí generace. To by jeden nevěděl … na čí straně má vlastně koulovat. A koho se mám zeptat … jestli můžu … když se mi bude chtít čuču? Začíná trochu přituhovat. Jó … v noci bejvaj černá i tříbarevná koťata. Chjóóó
Kubík a Rexík (23.01.2010 16:28:39) napsal: Nikoho z nich co jste menovala tam nemám - pokuď v starém profilu byli, tak asi proto, že mi dávali kostičky. A nikomu jsem ublýžit nechtěl, jen jsem chtěl mít profilek pro pejska, kterého jsem vyhrál na výstavě s pejskem živým. Milý kamaráde,;-) kdyby jsi napsal vše zpočátku,jako nyní,nikomu jsem nikdy neřekla ,,NE",když chtěl Toníka do přátel...Naopak mě to těšilo.Nepíšeš pravdu,chyba může být,ale má se psát pravda...Admini vědí,já mám Tvoji SZ schovanou a více lidí vidělo,že tam byl i můj pejsek...;-)Tvoje matka má pravdu,je zde spousta falešných profilů.Já mám jeden,i když mohu mít 3,ale mám hodně práce,jsem dospělá.Přesto dávám kostičky a ráda lidem,kteří soutěží, my měli čas jen v květnu... Mám 2 vnučky,které nedávno přišly o fenku,bernskou salašnici.A obě chodí pomáhat ,zvl. 12-letá,do útulku v Německu.I to je řešení mít profil.Plyšák je talisman,hračka,ale není živý tvor...A stačí jen málo.Zeptat se v SZ,mohu mít Vašeho pejska za kamaráda?;-) ...K tomuto tématu se vracet nebudu,ber to jako radu do života...;-D Aja.
Jarmila (22.01.2010 15:01:37) napsal: nEVIEM PREčO DOVOLIA DAť DO PROFILU NA HLAVNý OBRáZOK PLYšOVú HRAčKU KED TAM JE PEKNý žIVý PSíK TOTO BY NEMALO BNYť POTOM SI MôžEME TAM DAť VšETCI PLYšIAKOV MáM ICH VELA AJ KED JE DIEťA MALý CHLAPEC MUSí VEDIEť žE TOTO JE TIEž PROFIL A Má NEJAKé PREVIDLá JARMILA Jedná se o virtuální teda vymyšlený profil zvířete. Asi udělal chybu, že tam vůbec nějakou fotku dal - jinak mohl fungovat dál, úplně bez omezení, jako spousta dalších - stačí si otevřít virtuální profily. Je kupodivu, jak všichni čtou, co je na profilech napsáno. Pokuď by tomu tak bylo, tak všichmi kteří do toho teď tak perou, by věděli, že se jedná o psa, kterého dostal na výstavě v soutěži "pes a dítě" a viděl někdo, že by se vyhrávali živý psi???? Když vám to tak vadilo, proč nikdo nic neřekl na začátku, proč jste mu dávali kostičky?? Nebo tomu mám rozumět, že nezáleží kdo kostičkuje hlavně, že dává kostičky? Co se zaměřit spíš na profily, které jsou tu už dlouho a pořád nemají fotky, nemají popisy. Namátkou: profil 1.beagle výletnický klub - moc pěkný pejsek, GERRY fotečky taky prima, V TOP 100 na 494. místě TOSCA perfekní fotka ještě lepší popis, na 555. místě KASPER bez fotky, bez popisu a další a další. Emily
Rexíkova panička (22.01.2010 14:20:08) napsal: Normálně vidím virtuální profil Rexík. Tak v čem je problém? To už jsem si udělal nový - nemám ale svoje dárečky ani další věci.
Jarmila (22.01.2010 15:01:37) napsal: nEVIEM PREčO DOVOLIA DAť DO PROFILU NA HLAVNý OBRáZOK PLYšOVú HRAčKU KED TAM JE PEKNý žIVý PSíK TOTO BY NEMALO BNYť POTOM SI MôžEME TAM DAť VšETCI PLYšIAKOV MáM ICH VELA AJ KED JE DIEťA MALý CHLAPEC MUSí VEDIEť žE TOTO JE TIEž PROFIL A Má NEJAKé PREVIDLá JARMILA Bohužel to školák nebude,věřím,že se to zjistí...Jsme tam vybráni jsen určité profily!!!;-) Je to ubohost!!!Aja.
Aja (22.01.2010 14:37:14) napsal: Tohle mně tedy ,,dodalo"...Proč si Toníka,Aidušku a Gaštánka ,kteří jsou v nebi,DOVOLIL přidat do přátel?Je to hra?;-) Každého se ptám,zda-li mohu či ne...Ale plyšák,nezlobte se,to je příliš!;-) Asi ,,ví",že mě to mrzí.Jenže,na každého dojde...;-) Aja. nEVIEM PREčO DOVOLIA DAť DO PROFILU NA HLAVNý OBRáZOK PLYšOVú HRAčKU KED TAM JE PEKNý žIVý PSíK TOTO BY NEMALO BNYť POTOM SI MôžEME TAM DAť VšETCI PLYšIAKOV MáM ICH VELA AJ KED JE DIEťA MALý CHLAPEC MUSí VEDIEť žE TOTO JE TIEž PROFIL A Má NEJAKé PREVIDLá JARMILA
Kubík a Rexík (21.01.2010 11:01:29) napsal: Dobrý den, ráno když jsem si kostičkoval najednou se mi objevili dva stejné profily - moje (rexík). A teď už nemám žádný. Můžete mi říct co se stalo?? Tohle mně tedy ,,dodalo"...Proč si Toníka,Aidušku a Gaštánka ,kteří jsou v nebi,DOVOLIL přidat do přátel?Je to hra?;-) Každého se ptám,zda-li mohu či ne...Ale plyšák,nezlobte se,to je příliš!;-) Asi ,,ví",že mě to mrzí.Jenže,na každého dojde...;-) Aja.
Dobrý den, ráno když jsem si kostičkoval najednou se mi objevili dva stejné profily - moje (rexík). A teď už nemám žádný. Můžete mi říct co se stalo??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?