Diskuze PROFIL JINÝCH ZVÍŘÁTEK

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

AHOJ, MOHU TU MÍT PROFIL KRÁVY ? JÁ VÍM,NENÍ TO PEJSEK A POKUD NENAPÍŠI ŽE JE TO PEJSEK JE TO V POŘÁDKU ? DĚLAL JSEM SI PRÁCI UDĚLAT PROFILI ,ALE STEJNĚ JSTE MI VŠECHNY SMAZALI. DÍKY
VBV (11.01.2010 15:51:32) napsal: AHOJ, MOHU TU MÍT PROFIL KRÁVY ? JÁ VÍM,NENÍ TO PEJSEK A POKUD NENAPÍŠI ŽE JE TO PEJSEK JE TO V POŘÁDKU ? DĚLAL JSEM SI PRÁCI UDĚLAT PROFILI ,ALE STEJNĚ JSTE MI VŠECHNY SMAZALI. DÍKY https://www.hellosandy.cz/uzivatele /detail-uzivatele/39971/ - to je psinec a nebo JZD?
VBV (11.01.2010 15:51:32) napsal: AHOJ, MOHU TU MÍT PROFIL KRÁVY ? JÁ VÍM,NENÍ TO PEJSEK A POKUD NENAPÍŠI ŽE JE TO PEJSEK JE TO V POŘÁDKU ? DĚLAL JSEM SI PRÁCI UDĚLAT PROFILI ,ALE STEJNĚ JSTE MI VŠECHNY SMAZALI. DÍKY teoreticky by to šlo.. ;-)
Ahoj, nemůžeš, mohou tu být jen domácí mazlíčci. (11.01.2010 15:51:32) napsal: AHOJ, MOHU TU MÍT PROFIL KRÁVY ? JÁ VÍM,NENÍ TO PEJSEK A POKUD NENAPÍŠI ŽE JE TO PEJSEK JE TO V POŘÁDKU ? DĚLAL JSEM SI PRÁCI UDĚLAT PROFILI ,ALE STEJNĚ JSTE MI VŠECHNY SMAZALI. DÍKY
(11.01.2010 15:51:32) napsal: AHOJ, MOHU TU MÍT PROFIL KRÁVY ? JÁ VÍM,NENÍ TO PEJSEK A POKUD NENAPÍŠI ŽE JE TO PEJSEK JE TO V POŘÁDKU ? DĚLAL JSEM SI PRÁCI UDĚLAT PROFILI ,ALE STEJNĚ JSTE MI VŠECHNY SMAZALI. DÍKY To máš dobrý, mě smazali mouchu a má to dokonce v názvu moucha domácí a to že se s ní mazlim je moje věc ne?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?