Diskuze Profil který můžu editovat

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, promiň, ráda bych pomohla, ale opravdu nechápu, na co se ptáš :-~ Zkus to znovu. cituska (20.08.2011 22:10:57) napsal: Můj uvedený další pod čarou /Profil který můžu editovat/ je možno toto smazat ?? Jak?Je stejný jako můj první profil.Nesmazala bych oba dva ?
blick (24.08.2011 15:02:06) napsal: Já to asi chápu :) Profil nemaž. Běž na ten profil který vidíš pod čarou, klikni na "Upravit profil" a pak klikni na poslední zelený odkaz - "Právo na správu profilu". Povedlo se , mám opravené :-DD Díky:-) Tam uvidíš svoje jméno a vedle něj tlačítko "odebrat možnost spravovat profil" - na něj klikni a bude to. Tohle slouží na přidávání možnosti správy profilu i jinému uživateli, ale můžeš tam přidat i sebe, což se ti nejspíš stalo.
Já to asi chápu :) Profil nemaž. Běž na ten profil který vidíš pod čarou, klikni na "Upravit profil" a pak klikni na poslední zelený odkaz - "Právo na správu profilu". Tam uvidíš svoje jméno a vedle něj tlačítko "odebrat možnost spravovat profil" - na něj klikni a bude to. Tohle slouží na přidávání možnosti správy profilu i jinému uživateli, ale můžeš tam přidat i sebe, což se ti nejspíš stalo.
Můj uvedený další pod čarou /Profil který můžu editovat/ je možno toto smazat ?? Jak?Je stejný jako můj první profil.Nesmazala bych oba dva ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?