Diskuze Profil pro králíky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Při vytváření profilu zvířete, máte možnost zadat, že se nejedná o psa, ale o jiné zvíře a tam pak máte na výběr jaké - v tomto případě tedy "králík". (Dále systém ani nenabízí výběr z plemen psů.) Niki a Baddy (06.01.2013 13:51:46) napsal: tak dej králík ;-)
Vanessa (06.01.2013 13:50:46) napsal: No, ale já myslím, jako když tam píšou druh plemene, tak tam mají napsaný králík domácí :D tak dej králík ;-)
Niki a Baddy (06.01.2013 13:39:01) napsal: normálně klikni na vytvořit nový profil psa- napiš tam ale o králíkovi :D :D ale označ ho jako virtuální, aby ti ho admini nesmazali :D :D No, ale já myslím, jako když tam píšou druh plemene, tak tam mají napsaný králík domácí :D
Vanessa (06.01.2013 13:09:30) napsal: Ahoj, omlouvám se jestli to je zde nevhodné téma, ale já mám králíka, a chtěla bych mu zde založit účet. Viděla jsem, že tu někteří uživatelé účet s jinými zvířaty (než se psy, koňmi a kočkami) mají. Nevím jak to mám udělat. Poradíte mi prosím? normálně klikni na vytvořit nový profil psa- napiš tam ale o králíkovi :D :D ale označ ho jako virtuální, aby ti ho admini nesmazali :D :D
Ahoj, omlouvám se jestli to je zde nevhodné téma, ale já mám králíka, a chtěla bych mu zde založit účet. Viděla jsem, že tu někteří uživatelé účet s jinými zvířaty (než se psy, koňmi a kočkami) mají. Nevím jak to mám udělat. Poradíte mi prosím?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?