Diskuze *Profily*

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chtěla jsem se zeptatna to samé. Docela bych to uvítala jako to bylo v předchozí verzi 8-}
Lucík K. (01.05.2009 11:59:05) napsal: Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, zda bude možné posouvat na jiná místa své profily? Mám třeba 5 profilů zvířátek a 1. profil, bych třeba chtěla mít až jako poslední! Předem vám děkuji za odpověď…;-) Také by nás to velice zajímalo. Vůbec nechápeme, proč nám vlastně byly s nástupem nové verze profily ve svém pořadí obráceny8-} Že by nějaký marketingový tah????:-D :-D :-D
Tak tady se asi nedočkám odpovědi…8-|
DOUFÁM,ŽE VYVEDENÝ DLE PŘEDSTAV ADMINŮ,PÁČ BYCH RÁDA ZAPADLA DO DAVU:-D :-D
DOUFÁM,ŽE VYVEDENÝ KE SPOKOJENOSTI ADMINŮ:-D :-D
Trhači z Krupky (12.05.2009 23:02:13) napsal: není marketing vulgární slovo8-} ?? ?? URČITĚ JO!! !!
není marketing vulgární slovo8-} ?? ??
Trhači z Krupky (12.05.2009 19:59:20) napsal: Lucík K. (01.05.2009 11:59:05) napsal: Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, zda bude možné posouvat na jiná místa své profily? Mám třeba 5 profilů zvířátek a 1. profil, bych třeba chtěla mít až jako poslední! Předem vám děkuji za odpověď…;-)Také by nás to velice zajímalo. Vůbec nechápeme, proč nám vlastně byly s nástupem nové verze profily ve svém pořadí obráceny8-} Že by nějaký marketingový tah????:-D :-D :-D to by mě ani moc nepřekvapilo :-D 8-} ;-)
Já se připojuji k dotazu, protože by mě to taky zajímalo. Mám taky 5 profilů, ale v oráceném pořadí než byly vloženy původně.8-}
Úplně se celé obrátily…:-( Doufám, že se to taky snad dá do kupy;-)
Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, zda bude možné posouvat na jiná místa své profily? Mám třeba 5 profilů zvířátek a 1. profil, bych třeba chtěla mít až jako poslední! Předem vám děkuji za odpověď…;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?