Diskuze profily

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Věřte mi, že vím jak se cítíte. Já mám teď fenku s rakovinou a nejspíš se zánětem dělohy a má to 50 na 50. :-( Apofisek (14.07.2011 14:59:46) napsal: Děkuju. Bolí to šíleně.
Děkuju. Bolí to šíleně. Pája (14.07.2011 14:45:21) napsal: Dáte upravit profil a pak dole pod tím co jde editovat je VÍCE POLOŽEK kliknete na zobrazit a tam je datu úmrtí, to nastavíte a pejsek se dá do nebíčka :-(
Dáte upravit profil a pak dole pod tím co jde editovat je VÍCE POLOŽEK kliknete na zobrazit a tam je datu úmrtí, to nastavíte a pejsek se dá do nebíčka :-( Apofisek (14.07.2011 14:32:39) napsal: Dobrý den, rád bych se zeptal, s těžkým srdcem a smutkem, kde najdu možnost přesunout svého pejska z běžného profilu do Psího nebíčka. Děkuju :( :_(
Dobrý den, rád bych se zeptal, s těžkým srdcem a smutkem, kde najdu možnost přesunout svého pejska z běžného profilu do Psího nebíčka. Děkuju :( :_(
Mě už to taky jede...aspoň to tok vypadá :D
Jessica (04.07.2011 10:39:04) napsal: Dva z mých čtyř profilů mi taky nejdou, ostatní jsem nezkoumala. Jak píšeš, chybí pravá polovina stránky, kde je fotka apod. Teď koukám, už to vypadá, že je vše ok.
Gabča a chlupáč Monty (04.07.2011 10:28:57) napsal: Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli vám jedou všechny profily. Chtěla jsem oplácet kostičky, ale nějaké profily se mě nenačetli celé - chyběla půlka profilu, bylo tam jen o psovi a ne foto atd.. Napište prosím, jestli vám jedou všechny nebo ne... Děkuji všem za odpověď a za radu moc děkuju :) Dva z mých čtyř profilů mi taky nejdou, ostatní jsem nezkoumala. Jak píšeš, chybí pravá polovina stránky, kde je fotka apod.
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli vám jedou všechny profily. Chtěla jsem oplácet kostičky, ale nějaké profily se mě nenačetli celé - chyběla půlka profilu, bylo tam jen o psovi a ne foto atd.. Napište prosím, jestli vám jedou všechny nebo ne... Děkuji všem za odpověď a za radu moc děkuju :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?