Diskuze profily bez fotek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Toto téma se tady řešilo již několikrát. Je skupina lidí, kteří hlasují hlava nehlava pro každého psa jen proto, aby se mu vrátily hlasy pro svého pejska do TOP 100. Také se mi to vloni počátkem roku podařilo a byla jsem za to patřičně a právem kritizována. Teď mám už více než půl roku vypnuté kostičkování a je mi dobře. Kostičky sama posílám jen pár vybraným pejskům, kamarádům a také když narazím na některého nového krásného pejka, tak proč mu nedat kostičky.
Mám otázku.Pokud vím,tak každý můžeme mít 1 či více profilů,ale odlišných zvířat,na kterém je kvota 40 fotografií a 5 videií.;-) Dobře,souhlasím.Potom se tzv. ,,dokupují",ale na daný profil.Já osobně fota obměnuji kvůli dávání dárků.Ale?;-) Jak je možné,že po několikáté nacházím 2 alba,někdy 3 od jednoho psa,např. pes ,,XY" profil 1 a profil,,XY" 2...;-) To tedy mohu založit např. album profil Toník a Toník-fotoalbum?...;-) Za odpovězení děkuji ...;-D Aja.
Maruš (05.01.2010 00:01:00) napsal: strašně mě rozčilují profily kde nejsou žádné fotky,nemohu pochopit jak někdo může dát body že se mu líbí třeba pejsek když ho nevidí,vůbec by se neměly bodovat Dobrý den , včera jsem to také vypla a své důvody dnes napsala do příspěvku, ten jestli to vyjde tak se zřejmě objeví zítra, bude se to jmenovat Tenký led Květa Many a spol.:(
Anežka (06.02.2010 12:04:03) napsal: Kdyby jenom fotky. Ale někteří tam mají v datech zvířete jen "pes, Česko, kluk" a to se některým takytak líbí, že odměňují kostičkami.>:-( No a jeste lepsi jsou ti co maj datum narozeni a maj tam u toho datum na dalsi den >:-( ti co si takhle vytvori 10profilu vi proc to delat pokud je to teda tak jak myslim,hafici co uz meli narozeniny jiste vi
angel706 (06.02.2010 11:35:48) napsal: Naprostou souhlasim....ale mám zde profily potkánků ke kterým se mi nedaří přiřadit fotografie...už jsem to zkoušela několikrát a zase to hodlám zkoušet ale určitě je pitomost bodovat profily kde nejsou žádné fotografie Kdyby jenom fotky. Ale někteří tam mají v datech zvířete jen "pes, Česko, kluk" a to se některým takytak líbí, že odměňují kostičkami.>:-(
Maruš (05.01.2010 00:01:00) napsal: strašně mě rozčilují profily kde nejsou žádné fotky,nemohu pochopit jak někdo může dát body že se mu líbí třeba pejsek když ho nevidí,vůbec by se neměly bodovat Naprostou souhlasim....ale mám zde profily potkánků ke kterým se mi nedaří přiřadit fotografie...už jsem to zkoušela několikrát a zase to hodlám zkoušet ale určitě je pitomost bodovat profily kde nejsou žádné fotografie
Jerry (05.01.2010 16:00:56) napsal: Ahoj Ajo, bohužel než aby si uživatelé prostor dokoupili, tak vytváří další profil. Pokud bys vytvořila tedy např. profil Toník a Toník-fotoalbum, tak můžeš, ale ten profil Toník-fotoalbum musíš mít označen jako virtuální. Děkuji,Jerry!:D Ale je nás tady dost,takže budu fota či videa jen obměnovat...To mně stačí...:D :-) Díky a vše nej! v Novém roce!:D ;-) Aja.
Jerry (06.01.2010 20:42:16) napsal: Hezký večer Ajo, doufám, že tobě i ostatním uživatelům uděláme radost. Dnes jsme slevili dokoupení prostoru pro fotografie i videa a opravdu o hodně. ;-) :-) Tak snad už nebude nutné obměňování a bude i na dárky. :-DD Děkuji a také přeji šťastný rok 2010! ;-) Lenka Jerry,:-) :-) :-) díky moc.Alespon udělám zase třeba video jako na Vánoce i pro kamarády!;-) Díky!!!:D Aja.
Jerry (06.01.2010 20:42:16) napsal: Dnes jsme slevili dokoupení prostoru pro fotografie i videa a opravdu o hodně. ;-) :-) Škoda, že to nebylo o chvíli dřív, nedávno jsem si dokoupila prostor pro video za 300 piškotů >-| No nic, co se dá dělat 8-} ;-)
Jejku to jste slevili hodně moc!!8-| :-O My šetřili na dokoupení a máme tudíž teď dost bodíků, tak se chceme zeptat, jestli bude někdy možnost je dát na nějakou dobrou věc.:-) Nejsme tady tak dlouho a tak jsme ještě neměli příležitost, ale slyšeli jsme o tom
Jerry (06.01.2010 20:42:16) napsal: Hezký večer Ajo, doufám, že tobě i ostatním uživatelům uděláme radost. Dnes jsme slevili dokoupení prostoru pro fotografie i videa a opravdu o hodně. ;-) :-) Tak snad už nebude nutné obměňování a bude i na dárky. :-DD Děkuji a také přeji šťastný rok 2010! ;-) Lenka Jejku to jste slevili hodně moc!!8-| :-O My šetříme na dokoupení a máme tudíž teď dost bodíků. Tak se chci zeptat, jestli bude někdy možné je darovat na nějakou dobrou věc.:-) Nejsme tu ještě dlouho, tak jsme takovou příležitost ještě neměli, jen jsme o tom slyšeli
Hezký večer Ajo, doufám, že tobě i ostatním uživatelům uděláme radost. Dnes jsme slevili dokoupení prostoru pro fotografie i videa a opravdu o hodně. ;-) :-) Tak snad už nebude nutné obměňování a bude i na dárky. :-DD Děkuji a také přeji šťastný rok 2010! ;-) Lenka Aja (05.01.2010 18:43:19) napsal: Děkuji,Jerry!:D Ale je nás tady dost,takže budu fota či videa jen obměnovat...To mně stačí...:D :-) Díky a vše nej! v Novém roce!:D ;-) Aja.
Ahoj Ajo, bohužel než aby si uživatelé prostor dokoupili, tak vytváří další profil. Pokud bys vytvořila tedy např. profil Toník a Toník-fotoalbum, tak můžeš, ale ten profil Toník-fotoalbum musíš mít označen jako virtuální. Aja (05.01.2010 13:50:36) napsal: Mám otázku.Pokud vím,tak každý můžeme mít 1 či více profilů,ale odlišných zvířat,na kterém je kvota 40 fotografií a 5 videií.;-) Dobře,souhlasím.Potom se tzv. ,,dokupují",ale na daný profil.Já osobně fota obměnuji kvůli dávání dárků.Ale?;-) Jak je možné,že po několikáté nacházím 2 alba,někdy 3 od jednoho psa,např. pes ,,XY" profil 1 a profil,,XY" 2...;-) To tedy mohu založit např. album profil Toník a Toník-fotoalbum?...;-) Za odpovězení děkuji ...;-D Aja.
Maruš (05.01.2010 00:01:00) napsal: strašně mě rozčilují profily kde nejsou žádné fotky,nemohu pochopit jak někdo může dát body že se mu líbí třeba pejsek když ho nevidí,vůbec by se neměly bodovat o vypnutí jsem už taky uvažovala,moc se nehoním také dávám kostičky těm co se mi líbí,asi to taky vzdám
Maruš (05.01.2010 00:01:00) napsal: strašně mě rozčilují profily kde nejsou žádné fotky,nemohu pochopit jak někdo může dát body že se mu líbí třeba pejsek když ho nevidí,vůbec by se neměly bodovat To nejsou jen fotky. Nekde máš jen napsaný, že je to pes, pochází z Česka a je to např. holka. V deníčku taky nic. A koukni, kolik je tady takových, co tyto profily odměňují všemi pěti kostičkami. Když kostičky nevrátíš, nebo nedej bože, dáš nějakou jinou než 5, tak hned píšeš omluvu jako překlep a nebo se postižený dotčeně ozve, proč. To se jako můj pes nelíbí? To v lepším případě..... A proto. Bez kostiček jsem spokojená a jak píše Rexíkova panička. Nemusím nic vracet a kostičkuji kamarády (většina už kostičkování taky vypla) a hafany, kteří se mě líbí.
strašně mě rozčilují profily kde nejsou žádné fotky,nemohu pochopit jak někdo může dát body že se mu líbí třeba pejsek když ho nevidí,vůbec by se neměly bodovat
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?