Diskuze Profily k ničemu!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je to fakt,zbytečně to zabírá místo...
Proč uživatelé používají na svých profilech logo hafíka kdyý tam mají kočky? ty nemají své logo, když už se stydí tam dát foto svého zvířete?>-|
já bych třeba odeslala ten nevhodný obsa, ale když tam nemají ani jeden profil, tak to nejde...
No to samozřejmě můžou, ale včera tu byl profík s 65 profily zvířátek a pak mažeme jen uživatele, kteří o to zažádají a ty, kteří tu nejsou vítáni (mluví sprostě, nadávají, vytvářejí falešné profily apod.) Je to vpořádku?
ja jsem myslela, že si tu můžou profil založit i lidi bez zvířat... Vždyť i na hlavní strance je napsane "mate psa? blablabla... Nemate psa? blablabla..." Pokud vam jde o to, ze by si lidi vybirali darky za piskoty, kdyz mazlicka nemaji, tak treba omezte objednavani darku jen na ty virtualni, co se posilaji kamaradum, ale rusit ucty mi prijde divne...
Mažeme mažeme, snažíme se :-) Od toho by měla fungovat funkce "nahlásit nevhodný obsah" - je to odkaz u každého profilu úplně dole pod diskuzí. Formulář se mi odešle na e-mail a já profil zkontroluju.
když jsem se chtěla podívat na seznam uživatelů Hafíků tak jsem narazila na cca 22 profilů, kteří tam neměli žádný profil žádného zvířátka a to jsem došla na 9. stránku. Mohli by jste to pročistit, aby tam byli jen profily kde budou nějaká zvířátka?? myslím si, že to tam akorát zabírá místo.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?