Diskuze profily ostatních zvířat

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Veradisia (12.01.2010 09:28:05) napsal: No jasne jenze v nabidce jsou i jina zvirata takze nevim co tu furt resite !! jelikoz nejsou stranky pouze pro ostatni zviratka tak je muzou davat sem kdyz chtej !! a to ze si sem nekdo da neco jinyho nez je v nabidce tak to mate nahlasit a ne to tady furt psat dokola, uz je to tu napsano nekolikrat. A proc by tu nemeli platit zadny pravidla??? Nejlepsi je,ze nejvic kecu ma ten kdo nema ani zadny profil mazlicka !! Že by opět diskriminace těch, kteří nemají profil? Psa nemám, ale to neznamená, že nemám psy rád. Chceš mi kvůli tomu zakázat, abych tady nemohl ani nic napsat? Jako hlavní chybu vidím to, že ostatní zvířátka by měly mít svůj vlastní web a neplést se sem do psů. Co je mi po nějakém pavouku nebo morčeti? Jsem na psím webu, tak očekávám, že tu budou pouze psi. Toť můj názor, nikomu ho nenutím, ale jak vidím, nejsem rozhodně sám.
A co si tak vyžádat statistiku kolik druhů zvířat a jejich počet tu je? Ale asi by to bylo nad jejich síly.
Néni tu podmínkóu aby tu byly jen psi!!Kdyby Admini nechtěly aby tu byly křečci,fretky,krávy atd.Napíšou to třeba jako článek!!Ale já tu jaksinic nevidím!!!Nevím proč bych seměla stydět!!!Styd se ty!!Jestly vám ty profily vadí tak na ně nechodte a dejte ostatním pokoj!!!NWM PROČ DO KOHOSI MUSÍTE FURT RYT!!PROČ OSTATNÍ NENECHÁTE NAPOKOJI? MYSLÍTE ŽE KAŽDÝ MÁ PSA,NEBO KOČKU ČI KONĚ?KDYŽ NEMÁ ANI JEDNO ZVÍŘE TAK SEM DÁ ALESPON KŘEČKA PROTOŽE CHCE TAKY SVÉHO MAZLÍČKA UKÁZAT OSTATNÍM!! STYDTE SE VY!!TAKOVÝ SOBCI TU NEMAJÍ CO DĚLAT!!!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Lucík K. (06.02.2010 14:55:13) napsal: Ahojky, jak už řekli jednou admini!! Mohou tu být i ostatní rodinný příslušníci pejska, koníka a kočičky:D Takže tu může být klidně křeček, morče, králík apod...;-) Takže bych takový lidi, co jim to vadí poslala někam, ať se raději starají o svoje věci!!8-) Je to pravda..Každý nemá to štěstí mít třeba psa,nebo kočku..
Ahojky, jak už řekli jednou admini!! Mohou tu být i ostatní rodinný příslušníci pejska, koníka a kočičky:D Takže tu může být klidně křeček, morče, králík apod...;-) Takže bych takový lidi, co jim to vadí poslala někam, ať se raději starají o svoje věci!!8-)
simca (06.02.2010 14:18:20) napsal: TAK TO NE SVĚT NENÍ JEN O PSECH KOUKNI KOLIK JE TU OSTATNÍCH ZVÍŘÁTEK!ČÍM TO ASI BUDE NO NEJSPÍŠ JE MAJÍ JEJICH PÁNÍČCI RÁDI NE.A CHTĚJÍ JE UKÁZAT SVĚTU CHÁPU ŽE SE TO JMENUJE HAFICI ALE KAM MÁME JÍT?? ?? ?? JÁ TU MÁM PROFIL KRÁLÍKA MÁM SPOUSTU PRÁTEL (TAKY KRÁLÍKŮ) CO MÁME DĚLAT KAM MÁME DÁT PROFIL SVÉHO ZVÍŘÁTKA?? JÁ MÁM SVOU NELLINKU RÁDA I KDYŽ ZLOBÍ ALE NIKDY BYCH JÍ NEVYMĚNILA ZA PSA.KRÁLÍČCI SPOJTE SE A DRŽTE PŘI SOBĚ !! !! !! !! !! !! A PROČ JE V PORADNĚ NÁZEV OSTATNÍ ZVÍŘATA ASI TO TU NENÍ JEN PRO PSI CO:D :D :D :D ;-) ;-) ;-) Ač králíka nemám, souhlasím a držím s vámi-králíčky..... Nechápu proč se tu řeší malichernosti a věci nepodstatné?? Pro mě za mě ať jsou tady třeba žirafy, opice či slepice.Jsme tu přeci kvůli našim mazlíčkům a nééé kvůli vzájemnému napadání a urážení.To je to samé jako někteří uživatelé nemají žádná zvířátka a taky tu jsou.....
Tom (12.01.2010 09:09:13) napsal: Naprostý souhlas s Anežkou. Mají zde být pouze psi a nic jiného. A výmluva, že se ostatní zvířata tolerují, pouze poukazuje na to, že zde neplatí žádná pravidla a každý si zde může dělat, co se mu zachce. Kdyby se stránky jmenovaly zvirata.cz, tak to beru, ale vždyť to jsou HAFICI. Křeček mi nepřipadá jako hafík.:D TAK TO NE SVĚT NENÍ JEN O PSECH KOUKNI KOLIK JE TU OSTATNÍCH ZVÍŘÁTEK!ČÍM TO ASI BUDE NO NEJSPÍŠ JE MAJÍ JEJICH PÁNÍČCI RÁDI NE.A CHTĚJÍ JE UKÁZAT SVĚTU CHÁPU ŽE SE TO JMENUJE HAFICI ALE KAM MÁME JÍT?? ?? ?? JÁ TU MÁM PROFIL KRÁLÍKA MÁM SPOUSTU PRÁTEL (TAKY KRÁLÍKŮ) CO MÁME DĚLAT KAM MÁME DÁT PROFIL SVÉHO ZVÍŘÁTKA?? JÁ MÁM SVOU NELLINKU RÁDA I KDYŽ ZLOBÍ ALE NIKDY BYCH JÍ NEVYMĚNILA ZA PSA.KRÁLÍČCI SPOJTE SE A DRŽTE PŘI SOBĚ !! !! !! !! !! !! A PROČ JE V PORADNĚ NÁZEV OSTATNÍ ZVÍŘATA ASI TO TU NENÍ JEN PRO PSI CO:D :D :D :D ;-) ;-) ;-)
angel706 (06.02.2010 11:31:53) napsal: Naprosto souhlasim....existují tady jen blogy pro psi, kočky a koně...ale pro hlodavce a ostatní zvířátka tady nic není takže nevim že to někomu pořád vadí...navíc musím také souhlasit že kdyby tady admini nechtěli ostatní zvířátka tak by jsme si je sem nemohli přidat...pokud má někdo něco proti tak by se nad sebou měl asi zamyslet a hlavně by se měl zamyslet nad tím že na světě nejsou jenom tři druhy zvířátek Musím se přidat a jen s tím souhlasit!! povolené to je,tak nevím proč do toho furt někdo strká čumák!!
Dáša (19.01.2010 13:20:29) napsal: Néni tu podmínkóu aby tu byly jen psi!!Kdyby Admini nechtěly aby tu byly křečci,fretky,krávy atd.Napíšou to třeba jako článek!!Ale já tu jaksinic nevidím!!!Nevím proč bych seměla stydět!!!Styd se ty!!Jestly vám ty profily vadí tak na ně nechodte a dejte ostatním pokoj!!!NWM PROČ DO KOHOSI MUSÍTE FURT RYT!!PROČ OSTATNÍ NENECHÁTE NAPOKOJI? MYSLÍTE ŽE KAŽDÝ MÁ PSA,NEBO KOČKU ČI KONĚ?KDYŽ NEMÁ ANI JEDNO ZVÍŘE TAK SEM DÁ ALESPON KŘEČKA PROTOŽE CHCE TAKY SVÉHO MAZLÍČKA UKÁZAT OSTATNÍM!! STYDTE SE VY!!TAKOVÝ SOBCI TU NEMAJÍ CO DĚLAT!!!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! Naprosto souhlasim....existují tady jen blogy pro psi, kočky a koně...ale pro hlodavce a ostatní zvířátka tady nic není takže nevim že to někomu pořád vadí...navíc musím také souhlasit že kdyby tady admini nechtěli ostatní zvířátka tak by jsme si je sem nemohli přidat...pokud má někdo něco proti tak by se nad sebou měl asi zamyslet a hlavně by se měl zamyslet nad tím že na světě nejsou jenom tři druhy zvířátek
Tak když se vám nelíbí že jsou tu aj profily jiných zvířat, tak na ty profily nechďte!!!! Vás asi nenapadá že za provoz takovýchto stránek se platí těžké prachy! A další stránky znamenají další peníze oknem.... neříkám (píšu) že jsem zastánce těch co si sem dají nějakou fotku berušky kterou rychlo vyfotili než ju zašlápli... ale spýš by se nad sebou měli zamyslet ti, co neustále zahlcují tuhle diskuzi takovíma to s prominutím "p*****"...... jak už sem nazačátku uvedla, když se vám nelíbí že jsou tu profily jiných zvířat, tak na ně choďte................... A komu se to nelíbí ať si pr*elku políbí....:D
Anežka (12.01.2010 13:01:20) napsal: A co si tak vyžádat statistiku kolik druhů zvířat a jejich počet tu je? Ale asi by to bylo nad jejich síly. Tohle se tady řeší pořád dokola, mě osobně je třeba ouplně ukradený kdo tady má jaký zvíře. Ať si pro mě za mě tady maj klidně celí mraveniště. :-D Já na takový profili nekoukám, píšu si s kamarády, soutěžím, atd. a je mi fajn.
A co si tak vyžádat statistiku kolik druhů a počet zvířat tu je? Ale asi by to bylo nad jejich síly.
A co si tak vyžádat statistiku jakých druhů zvířat tu je? Ale asi by to bylo nad jejich síly.
Tom (12.01.2010 10:33:25) napsal: Že by opět diskriminace těch, kteří nemají profil? Psa nemám, ale to neznamená, že nemám psy rád. Chceš mi kvůli tomu zakázat, abych tady nemohl ani nic napsat? Jako hlavní chybu vidím to, že ostatní zvířátka by měly mít svůj vlastní web a neplést se sem do psů. Co je mi po nějakém pavouku nebo morčeti? Jsem na psím webu, tak očekávám, že tu budou pouze psi. Toť můj názor, nikomu ho nenutím, ale jak vidím, nejsem rozhodně sám. To uz tu taky bylo mockrat at sem daj vlastni portal pro ostatni zviratka,ale bohuzel porad nic ani zadna reakce na to od adminu,asi jich je malo na to aby delali zvlast pro ne,cert vi... nerikam,ze nemuzes nic psat kdyz nemas profil,jen rikam,ze nejvic rvou ti co nemaj zadnej profil a ty treba mas rad psi a prispivas do diskuze normalne,jenze vetsina bezprofilovejch akorat tak nadava a to me dokaze vytocit. Taky bych byla radsi,kdyby tady byli pouze psi,ale co maj delat lidi co maj stejne radi i morcata nebo papousky?? Chodit na uplne jinej web a jeste sem protoze tady budou mit psa a tam morce??? Myslim,ze vetsina by se na to vyprdla uz jen kvuli tomu ze na ten druhej nechodi lidi co sem, maj tady uz i svy znami a kamarady a kdyz jsou v nabidce tak proc by si je sem nemohli davat?? Ovsem jiny zase je pokud tady maj vylozene jen morcata nebo krecky kraliky apod. a zadnyho psa to me taky docela stve a jeste vic kdyz si sem nekdo da profil mysi co nasel za barakem >:-( jenze vetsina co na takovej profil narazi to ani nenahlasi jen se pak tady rozciluje na diskuzi 8-}
Tom (12.01.2010 09:09:13) napsal: Naprostý souhlas s Anežkou. Mají zde být pouze psi a nic jiného. A výmluva, že se ostatní zvířata tolerují, pouze poukazuje na to, že zde neplatí žádná pravidla a každý si zde může dělat, co se mu zachce. Kdyby se stránky jmenovaly zvirata.cz, tak to beru, ale vždyť to jsou HAFICI. Křeček mi nepřipadá jako hafík.:D No jasne jenze v nabidce jsou i jina zvirata takze nevim co tu furt resite !! jelikoz nejsou stranky pouze pro ostatni zviratka tak je muzou davat sem kdyz chtej !! a to ze si sem nekdo da neco jinyho nez je v nabidce tak to mate nahlasit a ne to tady furt psat dokola, uz je to tu napsano nekolikrat. A proc by tu nemeli platit zadny pravidla??? Nejlepsi je,ze nejvic kecu ma ten kdo nema ani zadny profil mazlicka !!
Anežka (12.01.2010 07:33:19) napsal: Název těchto stránek "Profily psů a pejsků" by měl vypovídat, o čem nebo o kom tyto stránky jsou. Už by bylo načase s tím něco dělat. Naprostý souhlas s Anežkou. Mají zde být pouze psi a nic jiného. A výmluva, že se ostatní zvířata tolerují, pouze poukazuje na to, že zde neplatí žádná pravidla a každý si zde může dělat, co se mu zachce. Kdyby se stránky jmenovaly zvirata.cz, tak to beru, ale vždyť to jsou HAFICI. Křeček mi nepřipadá jako hafík.:D
Lejla (11.01.2010 18:41:28) napsal: Ahoj, nevím jak ostatní, ale já začala chodit na hafíky kvůli psum. Pro mene chapave by to chtelo nejak vysvetlit : hafici = psi, miciny = kočky, konici = koně, ti co to stale nepochopili by měli vyhledat v místě bydliště mateřskou školu a zažádat o vizuální předvedení těchto a nasledovně i ostatních zvířátek aby věděli že sem nepatří křečkové,pavouci, rybičky, papoušci, fretky ani krávy a ostatní živočichové. Také by nemeli zapomenout nadat svým rodičům za zanedbání základních znalostí. A ti oststní co sem zaregistrují jednoho psa a pak vsechny jeho ¨blechy¨ aby si mohli posílat kostičky a zvedat se tak v žebříčku top 100 - STYĎTE SE:_/ :_/ :_/ , nejste féér k ostatním a už vůbec sami k sobe. Nazdar Název těchto stránek "Profily psů a pejsků" by měl vypovídat, o čem nebo o kom tyto stránky jsou. Už by bylo načase s tím něco dělat.
Lejla (11.01.2010 18:41:28) napsal: Ahoj, nevím jak ostatní, ale já začala chodit na hafíky kvůli psum. Pro mene chapave by to chtelo nejak vysvetlit : hafici = psi, miciny = kočky, konici = koně, ti co to stale nepochopili by měli vyhledat v místě bydliště mateřskou školu a zažádat o vizuální předvedení těchto a nasledovně i ostatních zvířátek aby věděli že sem nepatří křečkové,pavouci, rybičky, papoušci, fretky ani krávy a ostatní živočichové. Také by nemeli zapomenout nadat svým rodičům za zanedbání základních znalostí. A ti oststní co sem zaregistrují jednoho psa a pak vsechny jeho ¨blechy¨ aby si mohli posílat kostičky a zvedat se tak v žebříčku top 100 - STYĎTE SE:_/ :_/ :_/ , nejste féér k ostatním a už vůbec sami k sobe. Nazdar No pokud vim,tak papousci,terarijni zvirata,morcata a krecci tady muzou byt a dokonce jsou i v nabidce,takze v tom nevidim zadny problem !! Ale to ze si tu nekdo registruje brouka co nasel na zemi je uz fakt pekna blbost >:-( tihle lidi by se fakt meli nad sebou zamyslet
Ahoj, nevím jak ostatní, ale já začala chodit na hafíky kvůli psum. Pro mene chapave by to chtelo nejak vysvetlit : hafici = psi, miciny = kočky, konici = koně, ti co to stale nepochopili by měli vyhledat v místě bydliště mateřskou školu a zažádat o vizuální předvedení těchto a nasledovně i ostatních zvířátek aby věděli že sem nepatří křečkové,pavouci, rybičky, papoušci, fretky ani krávy a ostatní živočichové. Také by nemeli zapomenout nadat svým rodičům za zanedbání základních znalostí. A ti oststní co sem zaregistrují jednoho psa a pak vsechny jeho ¨blechy¨ aby si mohli posílat kostičky a zvedat se tak v žebříčku top 100 - STYĎTE SE:_/ :_/ :_/ , nejste féér k ostatním a už vůbec sami k sobe. Nazdar
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?