Diskuze Profily psů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, já si myslím, že to nelze a stejně tak ani nejde určit si pořadí profilů. I když tenkrát, když se to tu již probíralo, tak bylo tuším od adminů přislíbeno, že do budoucna to snad nějak půjde, tak nevím no....
tak mi bylo porazeno si na chvíli zapnout kostičky a zafungovalo, ale teda moc ten systém nechápu tak jako tak... aspoň to ale posloužilo účelu a v menu mám "živý" psy :-)
Jessica (20.06.2012 15:34:29) napsal: Nejde to. Mělo by to jit takle :)když nechaš zaply kostičky jen pejskum tak se ti to automaticky vyměni jinak to asi nejde :)
Adriana (20.06.2012 15:23:19) napsal: Dobrý den . Ráda bych se zeptala, zda můžu změnit řazení vlastních profilů - rada bych, aby se jako první zobrazovaly profily psí a následně kočičí. Jak to mám udělat? Děkuji za odpověď. Adriana Nejde to.
Dobrý den . Ráda bych se zeptala, zda můžu změnit řazení vlastních profilů - rada bych, aby se jako první zobrazovaly profily psí a následně kočičí. Jak to mám udělat? Děkuji za odpověď. Adriana
Já teda odbočím od dotazovaného dotazu:-) Jen jsem mrkla na profil a musí říct, že máte nádherné fenky a ta malá je úžasná.
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možno nastavit si profily, které se mi budou zobrazovat v panelu/menu vpravo nahoře. Mám 6 profilů psů, ale naživu jsou jen dva, bohužel v tom malém panelu rychlé navigace se zobrazují čtyři a z toho tam mám nyní tři, kteří jsou již po smrti a já bych byla ráda, aby se mi tam zobrazovaly hlavně profily žijících psů (přirozeně). Dá se to nějak udělat? Díky moc L.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?