Diskuze Prohlížeč

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Markéta a Lery (28.01.2011 11:15:34) napsal: Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli vám stránky hafíci fungují normálně. V prohlížeči mozilla mi od včerejška nefungují, stále mi to hlásí nákou chybu a kostičkovat nejde vůbec, přitom jiné stránky v tomto prohlížeči mi fungují tak jak mají. V exploreru mi hafíci fungují normálně, ale jsem zvyklá na mozillu, tak se ptám jeslti mám sama tento problém a je v mém pc nebo to tak má i někdo jiný a chyba je na hafících. Díky jeslti mi někdo odpoví! Tak jsem si mozillu přeinstalovala a sice mi to už nehlásí tu chybu, ale nejde mi kostičkovat, prostě kliknu na kkostičky a nic.....
Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli vám stránky hafíci fungují normálně. V prohlížeči mozilla mi od včerejška nefungují, stále mi to hlásí nákou chybu a kostičkovat nejde vůbec, přitom jiné stránky v tomto prohlížeči mi fungují tak jak mají. V exploreru mi hafíci fungují normálně, ale jsem zvyklá na mozillu, tak se ptám jeslti mám sama tento problém a je v mém pc nebo to tak má i někdo jiný a chyba je na hafících. Díky jeslti mi někdo odpoví!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?