Diskuze prosííím pomoc

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

no naše kočka měla po kastraci takový ten obleček. když jsme ji vezli z ordinace a celou cestu byla klidná protože byla oblblá z narkozy ale jak přišla domu a vzpamatovala se, uvědomila si co to má na sobě a začala tak řádit že jsme ji to museli sundat. je třeba být neustále s ní a hlídat ji, pokud si to jen oblizuje nic se neděje jakmile so toho začne štourat hned ji v tom zabránit, taky jsem byla celou noc vzhůru, alespon první dva dny ji stále hlídat at nikde neskáče. zaleži taky na tom jak to má udělané - pokud má jizvu na břiše ja riziko roztrhnutí při náhodném vyskočení větší než když má dvě menší jizvy po stranách. nebojte vše dobře dopadne
Moc prosím o radu.před třemi měsíci jsem adoptovala 5 let starou Britku,jenže díky jejímu permanentnímu mrouskání a očurávání všeho kolem,jsem se po domluvě s veterinářem,rozhodla ji vykastrovat.na zákroku byla 14.unora v 16 hodin.pan doktor nám,ale nedal oblecek ani límec,ze prý si to nevykouse.jenže ona uz tak po 3 hodinach doma nedělá nic jiného než se na tu ranu snaží dostat a kouše naplast.vyrobila jsem jí před chvílí jeden doma,ale neni nejmenci sanci ji do nej oblect.nemužou jí ty stehy prasknout,snaží se skákat na dveře a otevřít si je.mam strach jsem kuli ní celou noc vzhuru aby si něco neudělala.na kontrolu jdem 16 a za týden na stehy.moc dekuju :_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?