Diskuze Prosíím...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No, já jsem z Brna a něco takového najít není snadné, zkus se zeptat v JK Eliot, ale teda koně tam na tom nejsou nic moc. A poradím že v Moravanu je ježdění za 170 pro členy. Ale cena odpovídá kvalitám. Zadarmo popř. za práci jsem taky zkusila něco sehnat ale nic. :( hodně štěstí ;-)
v Eliotu to bylo jen na chvíli , je pravda že jsem od tam potom sama odešla, ale kdybys nic jiného nenašla můžeš to zkusit jako poslední možnost a klidně pak taky odejít kdybys se cítila jako ten zmiňovaný d****
Dominika Rejdová (06.08.2011 22:08:07) napsal: děkuju za radu :) Každá rada dobrá takže ti radím aby si do Eliotu rozhodně nechodila, pokud nchceš být za d***** :)) na moravanu teda taky nevím, z tama co znám lidi tam moc nadšení nejsou ale zkusím ti doporučit Crazy ranch (www.crazyranch.cz) jeho majitelka je těhotná a práce má až nad hlavu takže se tam třeba stav a uvidíš, to si myslím že bude nejlepší :))
ahoj...chtěla jsem se zeptat jestly by mi někdo neposkytl ježdění na koni v BRNĚ....Zadarmo popřípadě za vypomoc....Jezdím od 5 let..pul roku jsem byla v Humpolci na zemědělce-JEZDEC A CHOVATEL KONÍ ale musela jsem se odstehovat do Brna...a nemám peníze abych mohla chodit do oddílu...:( Bydlim s mamkou sama a nejsme na tom zrovna nejlíp...:( Ale nechci ztratit svuj sen :( Pište do zpráv nebo na Domulka3[at]email.cz
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?